crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Berserk 16
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Aktuality

OHLAŠOVÁNÍ LEDEN AŽ BŘEZEN 2024 – 2

obrázek k novince OHLAŠOVÁNÍ LEDEN AŽ BŘEZEN 2024 – 2 Teď to bylo rychlé a celé se nám to vešlo do dvou bloků... ale to je jen proto, že jsme si ještě dost titulů nechali pro sebe a prozradíme je až začátkem ledna! I když, vlastně jednu novinku vám prozradíme rovnou, protože ta bude v lednu vycházet.

ŽIVÍ MRTVÍ: CIZINEC A DALŠÍ PŘÍBĚHY
Dosud nikdy nevydané příběhy ze světa slavné komiksové série!

Cizinec
Mrtví nekráčí jen Amerikou!
V příběhu se podíváme do Barcelony během prvních dnů nákazy. Jak se dostat z města plného mrtvých, když jste jen cizinec?
Famózní výtvarná záležitost atypického formátu!

Tyrese, Morgan Michonne, Guvernér
Jak přežili Tyreese a Morgan? Jak přišla Michonne ke svým dvěma chodcům? Jak začal Guvernér svou vládu ve Woodbury?
Čtyři krátké příběhy ze začátku apokalypsy!

Negan žije
Příběh, který se dostává až za konec komiksové série! Mnoho hrdinů, včetně těch nejoblíbnějších, zemřelo, ale Negan, jeden z největších komiksových parchantů, žije dál! Jak dlouho mu ještě vydrží jeho štěstí?
Vychází: leden

WARCRAFT: LEGENDY 3
Uvnitř třetího dílu Legend najdete další porci zbrusu nových příběhů plných dobrodružství, zrady, humoru i odvahy. Příběhů vyprávěných z pohled Aliance i Hordy, příběhů o cestovatelích, vojácích i lupičích. Všichni si prošli své zkoušky osudem a časem a stali se legendami!
Vychází: březen

PŘIZNÁNÍ
Výroba tohohle komiksu je komplikovanější, než jsme si sami mysleli... ale už je všechno na dobré cestě a v první čtvrtině roku se můžete těžit na tenhle thriller z horolezeckého prostředí!

Asai a Išikura, dva členové horolezeckého oddílu, se ztratí při výstupu na horu Owari ve výšce 3200 m.n.m. Išikura, těžce zraněný a vyrovnaný s tím že zemře, se přiznává k vraždě kterou v minulosti spáchal. Jenže pak se objeví naděje na záchranu v podobě horské chaty…

A je jasné, že dva udrží tajemství jen v případě, že je jeden z nich mrtvý. Ale který to bude?
Vychází: březen

připojená galerie

14.12.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 1

Pokémon 14 (Gold a Silver)

obrázek k novince Pokémon 14 (Gold a Silver) Co lepšího pod stromeček než další komiks s pokémony? No, možná živého pokémona, ale toho k dispozice nemáme, takže si budete muset vystačit s velkolepým soubojem!

„Polapit čas.“

Gold odhaluje identitu Muže v masce a spolu s ní i jeho zlověstný plán! Mezitím se v Ilexovém lese shromažďují legendární Pokémoni a nositelé Pokédexů v přípravě na rozhodující střet!

Třetí příběhový úsek vrcholí a bitva nabírá nevídaných rozměrů… Ale kam se v tom všem zmatku poděl Gold?!

Listovací ukázko, volím si TEBE!připojená galerie

13.12.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování leden až březen 2024 – 1

obrázek k novince Ohlašování leden až březen 2024 – 1 Vážně? Už další rok? No jo, kalendář tvrdí, že už máme prosinec, venku je sníh, takže to tak nejspíš bude. Tak je nejvyšší čas pustit se do toho, co vyjde v prvních třech měsících dalšího roku!

Představíme vám ČÁST toho, co chystáme na měsíce leden až březen. A tou částí myslíme především pokračování rozjetých sérií, plus dvě novinky. (Jednu proto, že jsme ji odložili z letoška, takže to tak úplně novinka není… a druhá vyjde už v lednu, takže tam nás tlačí čas.) Zbývajících sedm novinek ohlásíme až v lednu během ředitelského speciálu, tak mějte trpělivost!

A pozor - obálky většinou nejsou definitivní, částo jde jen o ilustrační obrázek!

Začneme zlehka, dětskými tituly:

SIMPSONOVI 22-24 a SPONGEBOB 17-19
Ano, i příští rok budou pokračovat řady, které v našich žebříčcích vždycky ignorujeme. A opět v nich budou zábavné příběhy a obrázky našich čtenářů!
Vychází: leden, únor a březen… prostě každý měsíc

MŮJ PRVNÍ KOMIKS: MLADÍ TITÁNI, DO TOHO!: MUMLY CHUMLY
Přichází Mladí Titáni, superhrdinové, jaké jste ještě nepoznali. Jejich hlavní náplní života je pizza, počítačové hry, televizní seriály, vzájemné spory… a když jde do tuhého, tak i nějaká záchrana města. V této knize dojde na prokleté kalhoty, výlet v Batmanově autě, silně nepřátelský přátelský zápas, život pod mořem, vílu kmopsenku, vzbouřené zuby a spoustu dalších vylomenin!
Vychází: březen

A teď něco dospělejšího...

LAZARUS 3
Poprvé od rozdělen světa se všech šestnáct Rodin sešlo na jednom místě – aby vyřešilo narůstající konflikt mezi dvěma klany. A s nimi přichází i jejich Lazarové. Je na čase zjistit pravdu… a pokud možno to i přežít.
Vychází: březen

LUCKY LUKE: KARAVANA
Další legendární příběh s Lucky Lukem! Má nahradit vzteklého kočího a zdá se, že to bude zábava. Jenže místo toho začnou problémy. Někdo se snaží celou tu jízdu sabotovat. Ovšem zastavit Lucky Luka, to není jen tak!
Vychází: březen

MODRÁ CREW 32 a 33: KILLER 1,2
Inspirace pro film Davida Finchera!
Není to nájemný vrah z akčního filmu, ale spíš tuctový člověk, kterýsi vražděním vydělává. Jeho přístup je mrazivě věcný a snaží se být hlavně nenápadný. Na co u toho myslí? Jak svoje činy ospravedlňuje? A hlavně… jak dlouho mu to může procházet? Francouzský komiks, který zabodoval i v anglickém vydání, přináší neotřelý pohled na svět nájemného zločinu. Celý základní cyklus Z
abijáka vyjde postupně ve třech albech Modré CRWE.
Vychází: leden, březen

A co Marvel?

DEADPOOL, MILÁČEK PUBLIKA: TAJNÉ IMPÉRIUM
Wade Wilson věří Stevu Rogersovi každé slovo… ALE JEHO DŮVĚRA BUDE PODROBENA TĚŽKÉ ZKOUŠCE, když začne Captain America spřádat plány svého Tajného impéria! Kdo je ten týpek v zeleném ohozu Hydry, na kterého se ženské vrhají jak... hydry? Deadpool! To si sakra pište. Jenže život pod jařmem režimu Hydry není žádné peříčko... obzvláště ne v případě, že se s nima nedopatřením spojíte. Existuje z toho všeho pro Deadpoola nějaké východisko, než spáchá něco skutečně politováníhodného? Patrně bez šance. A aby bylo ještě hůř, střetne se Wade kvůli Ellie s agentkou Prestonovou! Nic ale neskončí, dokud to doopravdy neskončí – je tu přece vždycky nějaká naděje, ne? Koneckonců, kdo jiný než Největší hrdina světa by mohl celému Tajnému impériu jednou provždy zatnout tipec?! No jo... jasně...
Vychází: Únor

ZOMBIE Z MARVELU (LEGENDY MARVEL)
Vítejte v děsivém a šokujícím světě marvelovských zombií! V alternativní verzi komiksového světa, ve které byli všichni hrdinové planety změněni v lidožravé zombie. Zakrátko už na Zemi nezbyl ani jeden živý člověk... a živí mrtví se musí začít poohlížet po novém zdroji potravy. Naštěstí právě v ten čas přilétá Silver Surfer. Je možné, že jeho příchod poskytne všem potřebnou příležitost?!
Vychází: březen

VENOM: SMRTONOSNÝ OCHRÁNCE – ROMÁN!
Eddie Brock alias Venom opustí New York a vydá se do San Francisca, kde se narodil. Zaváže se, že se stane ochráncem nevinných. Jenže když jste dvoumetrová, 260kilová nestvůra s vyboulenými svaly a tesáky jako žralok, rychle na sebe upoutáte pozornost – a ne v tom dobrém smyslu...
Vychází: únor

A teď manga... a jelikož jí je spousty, tak jen stručně a po měsících.

Na řadě je manga... a jelikože je jí hodně, vezmeme ji pěkně po měsících.

V lednu vyjde:

ACH, VY DÍVKY MLÁDÍM ZMÍTANÉ 2
BLEACH 37
MLÁDÍ NA HŘIŠTI 2
GANTZ 37 (poslední díl akční série!)
MUZEUM 3 (finále kriminálního thrilleru)
POKOJ V BARVÁCH ŠTĚSTÍ 7

V únoru vyjde:
BERSERK 16
FULLMETAL ALCHEMIST 25
JEDNOU ROZKVETU I JÁ 4
JUJUTSU KAISEN 10
KAIDŽU Č. 8, 3
NARUTO 63
ONE-PUNCH MAN 11
SAKAMOTO DAYS 4
TOKYO REVENGERS 8
ZABIJÁK DÉMONŮ 15


Březen:
ATELIÉR ŠPIČATÝCH KLOBOUKŮ 11
CHAINSAW MAN 7
JAK JSEM SE REINKARNOVAL COBY SLIZ 8
LÁSKA VE STŘIHU COSPLAYE 5
MY HERO ACADEMIA 22
POKÉMON 15
TVÁ DUBNOVÁ LEŽ 5

A pokračování příště!

připojená galerie

9.12.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 12

Jujutsu Kaisen - Prokleté války 9: Zmařený potenciál

obrázek k novince Jujutsu Kaisen - Prokleté války 9: Zmařený potenciál Návrat do minulosti!

Godžó s Getóem byli v minulosti pověřeni ochranou hvězdné plazmonošky. Když už se však zdálo, že mise směřuje ke zdárnému konci, zaskočil je útok zabijáka zaklínačů vystupujícího pod jménem Fušiguro. Dokážou svou svěřenkyni ochránit? Nahlédněte pod pokličku incidentu, ze kterého Godžó vyšel jako nejsilnější ze všech zaklínačů a který způsobil, že se Getó vydal na scestí.

Ukázku najdete TADY!připojená galerie

8.12.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Chainsaw Man 6: Bum bum bum

obrázek k novince Chainsaw Man 6: Bum bum bum Tohle je komiks, který dá vážně dělovou ránu! Nový díl série s hrdinou, který se spojil s démonem motorové pily a tudíž se v případě nouze (a zatažení za startovací kabel) může změnit v motoropilové monstrum! Ovšem to neznamená, že by z toho byl nějak extra nadšený a nezkoušel, jestli život není náhodou i o něčem víc, než o krájení démonů.

Utečeme spolu co nejdál!

Rezeina nečeká slova otřesou Dendžim. Na kterou stranu se přikloní jeho čisté srdce? Sladká chvíle exploduje v prudké bouři! V ohromující krvavé bitvě plné lásky, touhy, lidí a ďáblů se rozhodne, co k sobě Dendži a Reze vlastně cítí!

Ukázku nastartujete TADY!připojená galerie

7.12.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Aquaman: Válka o trůn

obrázek k novince Aquaman: Válka o trůn Než vyrazíte do kina na velký superhrdinský biják... přečtěte si jeho ještě větší komiksovou předlohu!

Arthur Curry je potomkem dvou světů. Ještě před šesti lety byl obyvatelem souše, vyrůstal jako syn správce majáku. Pak mu byl odhalen jeho osud a mladičký Arthur získal své dědičné právo: trůn Atlantidy.

Jeho panování však nemělo dlouhého trvání. Když se dostal do ohrožení svět souše, připojil se Arthur k týmu hrdinů zvanému Liga spravedlnosti a vzdal se vlády ve svém království.

Jenže dokonce ani pod vodou nezůstává minulost pohřbená. Zlověstné síly poštvávají oba Aquamanovy světy do vzájemné války. Až se oceány vzedmou, aby zaplavily jeho domov na souši, bude Aquaman schopen vyjednat mír s národem, který opustil? Pokud nevznese nárok na svůj trůn, může se stát, že si trůn bude nárokovat jeho život...

Než se půjdete na krále sedmi moří podívat v celovečerním filmu Aquaman, prožijte toto epické dobrodružství plné sváru a boje v podání hvězdného tvůrčího týmu složeného z Geoffa Johnse (BATMAN: TŘI JOKEŘI, FLASHPOINT), Paula Pelletiera (LIGA SPRAVEDLNOSTI) a Ivana Reise (NEJTEMNĚJŠÍ NOC)! Kniha obsahuje sešity Aquaman č. 0, 14–16 a Liga spravedlnosti č. 15–17 z New 52.

I bez skafandru si můžete zalistovat TADY!připojená galerie

6.12.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

One-Punch Man 10: Zápal

obrázek k novince One-Punch Man 10: Zápal Garó, lidská příšera, zintenzivňuje svůj „hon na hrdiny“. Napáchané škody se zvětšují, nervozita v hrdinské branži roste, ale Saitamu zatím zaujmou bojová umění a rozhodne se tajně zúčastnit turnaje.

Zároveň se před Kovovým pálkou, který byl pověřen ochranou člena vedení Asociace a jeho syna, zjevuje stonožčí monstrum!

Supersilnou listovací ukázku najdete TADY!připojená galerie

5.12.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Naruto 62: Prasklina

obrázek k novince Naruto 62: Prasklina Poté, co Itači porazil Kabuta, mohou bojovníci oživení nečistou reinkarnací, kteří rozsévali zkázu na bojišti, konečně spočinout v pokoji. Jak ale dopadne poslední rozloučení bratrů, z nichž jeden se pro Konohu obětoval a druhý ji nenávidí? A jaké karty schovává v rukávu Madara Učiha?

Akční ukázku najdete TADY!připojená galerie

3.12.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

POZOR! Problém s Mýty 22!

obrázek k novince POZOR! Problém s Mýty 22! Z tiskárny dorazil poslední díl Mýtů: Sbohem, na který jsme se asi nejen my hodně těšili. Ale v poslední chvíli zasáhly zlé síly a tudíž se bude celý výtisk z knihkupectví stahovat a vracet tiskárně.

V knize totiž byla efektní rozkládací čtyřstránka, na které bylo zachyceno kompletní osazenstvo téhle série. Bohužel, v tiskárně to vyřešili oříznutím postraních dvou stránek a vložením dovnitř, jako by to byl reklamní leták... čímž se z posledních Mýtů stala taková komiksové Ikea, kterou by si měli čtenáři sami doma slepit pomocí izolepy. Tohle opravdu nejde, takže se vše bude vracet zpátky do tisku a bude se to dělat znovu.

Omlouváme se všem, co si knížku koupili – samozřejmě vám ji vyměníme. Klidně si ji zatím můžete přečíst a nechat si ji pak vyměnit za už bezchybnou verzi.

Omlouváme se i všem, co si ji koupit chtěli a těšili se na ní. Obáváme se, že do konce roku to už tiskárna předělat nedokáže, ale budeme se snažit, aby to bylo co nejdříve.

Omlouváme se. Holt všechny dárky k Vánocům nejsou ty nejpříjemnější.

2.12.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 2

SOUTĚŽNÍ ADVENTNÍ KALENDÁŘ NAKLADATELSTVÍ CREW

obrázek k novince SOUTĚŽNÍ ADVENTNÍ KALENDÁŘ NAKLADATELSTVÍ CREW Vánoční svátky klepou na dveře, a proto jsme si pro vás připravili speciální adventní kalendář, ve kterém si můžete zasoutěžit o komiksové dárky a také se dozvědět něco málo o vánočních tradicích jiných zemí! Držte si rolničky, začínáme už 4. 12. ve 12 hodin na Instagramu crew_komiks!

1.12.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2583 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Aktuality

Ohlašování na duben 2024! (V.)

Pavlovský [08:02:44 23.2.2024]
gaspoda: Tady už byly dlouho prosby o dotisk téhle knihy, tak jsme je vyslechli. A Hellblazera jsme zkoušeli docela usilovně.


gaspoda [19:02:42 22.2.2024]
A new příběh by nebyl??? Proč reedice Česká republika se točí v kruhu reedic


Ohlašování připravovaných titulů na první čtvrtletí 2024 - III.!

Kapis [20:02:20 3.2.2024]
Rozhodně


Pavlovský [18:02:26 3.2.2024]
Kapis: Jako že bychom poslali peníze Americe, aby zaútočila na Rusko? No, není to špatný nápad, ale možná až příliš ambiciózní. Jinak bych to ale bral, že my jsme projevili náš názor, vy váš - a šel bych od toho.


Kapis [13:02:44 3.2.2024]
A nebylo by lepší než dávat peníze na zbraně je radši směřovat, minimálně symbolicky, k tomu, ať už Amerika tu válku za ukrajinské životy a zbídačení Evropy co nejdřív ukončí?


Auditorium

jh666 [18:02:50 22.2.2024]
Nic se neděje, hlavně, že to bude.


Pavlovský [16:02:56 22.2.2024]
jh666: Tak se omlovám, měl jsem neaktuální informace... bude to až v dubnu. Zpozdilo se nám to, omluváme se.


Pavlovský [10:02:10 22.2.2024]
jh666: Oboje by mělo být během března... předal jsem kolegům na doplnění.


jh666 [16:02:06 21.2.2024]
Můžu se zeptat, jak to vypadá s dalšími díly Pokémonů a Ateliéru špičatých klobouků? Byly v ohlašovačkách na 1. čtvrtletí, ale v připravovaných pořád nejsou.


Pavlovský [13:02:08 20.2.2024]
Peter: Určitě dokončíme.


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
Petr [17:02:32 25.2.2024]
Ahoj prodávám
Sandman- 3000kč
Watchman- 700kč
Hodiny posledního soudu(pevná vazba) 1&3- 1200kč
Temné Noci (komplet)- 1300kč
Batman ( Snyder)- 2500kč
Gambit- 500kč
Sin City- 1500kč
Batman Tom King- 1600kč
Gotham Central- 1500kč
Joker- 300kč
Návrat temného rytíře- 500kč
Batman: Černé Zrcadlo- 500kč
Batman: Zatraceni- 500kč
Batman a želvy- 300kč
OMNIBUSY:
GotG Omnibus Abnett- 2000kč
Thor Omnibus- 2800kč
Annihilation Omnibus- 3500kč
Conquest- 3500 Kč
Green Lantern (G.Johns)- 4000kč
Wonder Woman (Azzarello)-2500kč


monty.cl [15:02:27 25.2.2024]
Muž v domácnosti 5 100.-
Gantz 31 100.-
Enola Holmesová - Mycroftova nebezpečná hra 140.-
Stranger things - Tábor mladých vědců 120.-
Liga spravedlnosti - Lid vs Liga spravedlnosti 120.-
Noví Strážci galaxie - Uzemněni 150.-
Batman - Baneovo město I. 170.-
Batman - Baneovo město II. 200.-
Nebo všechno dohromady za 1000.-
Knihy jsou nové, v perfektním stavu. Posílám přes balíkovnu, nebo zásilkovnu, cena 80.- kč


Hitman [15:02:59 25.2.2024]
PRODÁM
AKTUALIZACE

Batman/Želvy nindža + Batman/Želvy nindža II (pevná vazba) - 700,-

Weapons of the Metabaron (pevná vazba, anglicky) - 200,-
Metabarons Genesis: Castaka (pevná vazba, anglicky) - 200,-
Megalex (pevná vazba, anglicky) - 300,-

Terminal City Library Edition (pevná vazba, anglicky) - 700,-

Ceny bez dopravy.
Komiksy jako nové, bez vad.
Kontakt milan.cipko@seznam.cz
Joker 2 (Naprostá knihomolka)
Jujutsu Kaisen - Prokleté války 4: Já tě zabiju! (volajmahope)
Pokoj v barvách štěstí 2 (volajmahope)Crwecon 2022
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž