
Aktuality
Bart Simpson 4/2014
Připravte se, je tu další gigagalaktický díl naší skvělé komiksové série! Opět jí seženete především v trafikách a obchodních domech, ale i v knihkupectvích a možná i doma pod postelí. Bart je všude!
A co bude provádět tentokrát?
Když má Bart domácí úkol, jsou z toho vždycky problémy. Zvláště, pokud kvůli němu musí přečíst celou knihu. Naštěstí má řešení... Pak se vrátíme do dětství mimozemšťanů Kanga a Kodos a do jejich prvního únosu pozemšťanů. A Bart se změní ve vodního živočicha!
No řekněte, můžete si to snad nechat ujít?
22.4.2014 vložil Jiří Pavlovský Komentáře: 0
Crwecon 2014
CRWECON 2014!
Tak už máme spuštěnou stránku Crweconu! Velké komiksové akce, která se bude konat 7.6. 2014, opět v pražském klubu Cross, na rohu Plynární a Jankovcovi, kousek od metra Nádraží Holešovice! A jak se můžete podívat na stránce www.crwecon.cz, máme už skoro hotový program a teď už jen doplňovat detaily, čenžovat s časy, přidávat novinky a udělat zajímavý program ještě zajímavější. Takže to omrkněte a hned můžete začít přispívat a psát své názory a poznámky, případně i to, co byste si ještě na Crweconu představovali.
A POZOR! TENTOKRÁT MÁME I HOSTA!
Ultimate Spider-Man a spol. 14
Dnes je 14. 4. 2014 a oficiálně vychází 14. díl Ultimate Spider-Mana! Ano, máte pravdu, od začátku jsme to plánovali, aby nám to takhle perfektně vyšlo.
A samozřejmě, v tak perfektní konstelaci nemůže vyjít žádná slabota. Proto tu na stránkách nového dílu najdete hned dvě zásadní události. V novém podání se vrací Spider-Manův nešťastný souboj s Green Goblinem. Bitva na mostě, kdy je v sázce život Gwen Sta... pardon, Mary Jane Watsonové. Dojde i tentokrát k tragédii?
A v X-Menech nás sice čeká jeden oddechový díl, ovšem hned po něm se začínají rozjíždět velké věci. Na scénu, zatím nenápadně, vstupuje tajný spolek, přichází nová mutantka se schopností procházet zdmi a v Jean Greyové se k životu opět probouzí nebezpečná síla - Dark Phoenix. Brzy se všechno změní... a rozhodně ne k lepšímu.
Tak neváhejte a sáhněte po novém dílu Ultimate Spider-Mana a spol.!
A POZOR: Tohle je poslední číslo, které se prodává přes novinové stánky. Od příště už půjdeme pouze přes sítě knihkupectví či předplatné! Tak s tím počítejte a buďte připraveni. Dejte vědět svým knihkupcům... a pokud se budou cukat, dejte vědět nám.
14.4.2014 vložil Jiří Pavlovský Komentáře: 4
Reklama na Gantz!
Když už jsme dělali reklamu na Dilberta, rozhodli jsme se, že nezůstaneme jen u něj a trochu provětráme i náš další zajímavý titul. Akční manga sérii Gantz! Marek Keram Barányi nám jako takové malé promo stvořil skvělý klip. Doufáme, že i ty, kteří se ještě tomuhle komiksu vyhýbali, přesvědčí, že je to doopravdy smrtící jízda. No jen se na to podívejte - najdete ho na adrese http://youtu.be/0SRd4iNSx_4
Dilbertovská kampaň a soutěž!
Pokud jste z Prahy, čeká vás v nejbližších dnech překvapení. Po městě budou jezdit tramvaje s dilbertovským stripem na hřbetě! Snažíme se tenhle skvělý strip propagovat, jak se dá, takže od teď si budou moci užít Dilberta všichni gramotní obyvatelé Prahy. Uvidíme, co to s nimi udělá.
A aby to bylo trochu zajímavější, tak pro vás máme soutěž! Různých stripů bude celkem osm - a prvních pět, kteří vyfotí minimálně čtyři různé stripů nebo vyfotí jeden strip od každé barvy (což jsou celkem čtyři barvy) vyhrávají Dilberta podle vlastního výběru! A první dva, kteří vyfotí všech osm stripů, vyhrávají hned Dilberty hned dva!
3.4.2014 vložil Jiří Pavlovský Komentáře: 7
Hledáme vývojáře
Jak už tady párkrát padlo, ani jeden z nás se vydáváním komiksů neživíme, je to náš hobby business, prostě nás to baví. A co si člověk neudělá sám... Co živí mně, je IT. Konkrétně řídím firmu Grand IT, zaměřující se na vývoj a správu systémů pro distribuci digitálního obsahu (hudba, audioknížky a další), SMS komunikaci, platby a další věci. Dodáváme třeba pro Vodafone, Alzu nebo Telefónicu, jdou přes nás všechny DMS v ČR, máme řadu zajímavých projektů a hledáme posily do našeho vývojářského týmu. Některé z nových projektů jsou pro CREW, tj. točí se kolem komiksů, ale na rovinu jsou tyhle věci jen menší částí našich aktivit. Sedíme v Praze a jsme docela v pohodě :-) Pokud by někoho z vás tahle možnost zaujala, podívejte se na popisy pozic a ozvěte se, dáme řeč.
CREWní podcast č. 7 - Labyrint světa a ráj komiksů
Další z CREWních podcastů, opět ze Státní opery, jen tentokrát místo krákoravých hlasů Jirky a Petra se sólistou z jiné ligy, a to Joachimem Dvořákem z nakladatelství Labyrint. Joachim už vydal spoustu českých a k tomu úspěšných komiksů (namátkou Alois Nebel od Jaroslava Rudiše a Jaromíra 99, Divoši Lucie Lomové, práce Jirky Gruse, Nikkarina a dalších), jeden komiks zahraniční (Nový svět Shauna Tana), je jednou z hlavních postav stojících za Komiksfestem a je tak nějak celkově recidivistou na poli pozvedávání zdejší komiksové - a nejen komiksové - kultury. Tak se ho ptáme, proč to jako dělá...
A je to zase na této adrese: http://nakladatelstvicrew.podomatic.com/
Živí mrtví 2: Míle a míle - dotisk!
Právě v televizi skončila další řada Walking Dead - Živých mrtvých, takže je na čase, aby si ti, kteří se s tímhle fenoménem setkali jen na televizní obrazovce, přečetli, jak to bylo doopravdy. Proto jsme teď poskytli první díl jako přílohu k magazínu Pevnost... a proto děláme dotisky, až se z nás kouří. A zájem, díkybohu, stále neklesá. Není divu, ta série je s každým dílem lepší a lepší!
A co je napsáno na zadní straně obálky?
Skupina přeživších kráčí světem, který ovládají mrtví a snaží se najít bezpečné místo. Jenže bezpečí se hledá hodně těžko a smrt se skrývá i na těch nejnevinnějších místech a při každém setkání si vybírá svou daň.
1.4.2014 vložil Jiří Pavlovský Komentáře: 0
Kůstek 6: Hledači pokladů!
Bratranci Kůstkovi, babča Ben a Trnka konečně přicházejí k městu Atheia, kde se setkávají se starými přáteli a chystají se k boji proti Pánu kobylek. Jenže i nepřítel stále sílí... a stejně tak děsivé Trnčiny vize. A jakoby to nestačilo, získává Podfa Kůstek pocit, že ve městě je skryté zlato a je pevně rozhodnutý ho najít.
Ano, konečně je tu předposlední díl legendární fantasy série! Všechno se připravuje na poslední souboj se silami temnot a nepřátelé se skrývají i kolem našich hrdinů. Máte tu všechno, co od velkého fantasy čekáte. Temné mágy, zrádce, magické artefakty, hrdiny, věštby, draky i naštvané obří včely.
31.3.2014 vložil Jiří Pavlovský Komentáře: 2
Bleach 12: Flower on the Precipice
Řežba pokračuje! Máme tu další díl skvělé mangy s obřími meči, obřími protivníky a obřími souboji. Ičigo se stále probíjí Soul Society a do cesty se mu a jeho kolegům staví stále nebezpečnější protivníci. A to zdaleka není všechno. V Soul Society si v posledních dnech rozhodně nemohou stěžovat na nudu. Napřed útok vetřelců, potom tajemná vražda jednoho z kapitánu třinácti jednotek dvorní stráže, a nakonec... kdo se to blíží za výhrůžného cinkotu rolniček? Připravte se na souboj století – Ičigo Kurosaki versus kapitán jedenácté jednotky Kenpači Zarakie!
31.3.2014 vložil Jiří Pavlovský Komentáře: 0
celkem v této sekci vloženo 2395 záznamů