crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Speciální balíček: První tři díly série Spider-Man/Deadpool!
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Aktuality

Stranger Things: Ybwenova hrobka

obrázek k novince Stranger Things: Ybwenova hrobka Je leden roku 1985. Parta z Hawkinsovy střední přežila bitvu s Mozkožroutem a Will s Joyce se stále ještě zotavují z nedávné smrti Boba Newbyho. Když pak Will spolu s panem Clarkem objeví v krabici plné nerdích upomínek, kterou po sobě Bob zanechal, tajemnou mapu, svolá Will své kamarády a chce, aby společně zjistili, kam je zavede. Venku se však zrovna schyluje ke sněhové bouři, a kamarádi ho proto nechtějí doprovázet.

Mike, Dustin a Lucas se posléze dozvídají, že se Will vypravil do ledové divočiny sám, vydávají se tedy za ním, aby ho zastavili, ale ve chvíli, kdy ho dostihnou, je už příliš pozdě na návrat. Nemají proto jinou možnost než sledovat stopy vedoucí do jeskyně plné nástrah a tajemství.

Připojte se k hrdinům populárního netflixovského seriálu a staňte se tak součástí nebezpečného dobrodružství vedeného zvědavostí. Odhalte, co skrývá nitro Ybwenovy hrobky. Autorem příběhu je ostřílený komiksový scenárista Greg Pak (Stranger Things: Zombie Boys, Planet Hulk), o fotorealistickou kresbu se postaral Diego Galindo (Stranger Things and Dungeons & Dragons).

Podivnou listovací ukázku najdete TADY!připojená galerie

29.9.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Lobo: Jízda smrti a další příběhy

obrázek k novince Lobo: Jízda smrti a další příběhy A je tu další Lobo! Další várka masakrálních epizod s Velkým šéfem v hlavní roli!

Lobo se vrací s několika novými příběhy! Ukáže se, co se stane, když Lobovi někdo sáhne na delfína (ne, není to to, co si myslíte), Lobo vyrazí se na rekonstrukci legendární Jízdy smrti (a to opravdu důkladnou rekonstrukci), zasvětí nesmělé mladíky do umění okouzlování žen a dívek (za následky neručíme), a nakonec se podíváme mezi dinosaury. A to jak ty skutečné, tak hudební.

A samozřejmě, bude se kydlit a masakrovat. Prostě Lobo, tak jak ho znáte a milujete.

Urvanou ukázku můžete shlédnout TADY!připojená galerie

28.9.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ranaři (Black Label)

obrázek k novince Ranaři (Black Label) Parádní kriminálka ve stylu drsné školy, v provedení padouchů z DC!
Kniha vychází ve větším, vázaném formátu s přebalem!

POSLEDNÍ RÁNA JIM BUĎ ZMĚNÍ ŽIVOTY… NEBO JE O NĚ PŘIPRAVÍ

Ranaři se před deseti lety rozpadli a každý z nich si šel svou vlastní cestou. Čas tyto bývalé dělníky zločinu nijak nešetřil, a proto se stále točí v nekonečném kruhu vězení, léčeben, zaměstnání bez možnosti kariérního růstu, nefunkčních vztahů, propuštění na podmínku a nikdy nekončících poplatků jakožto náhrad škod... Ranaři mají dojem, že už za své zločiny zaplatili víc než dost. A v této fázi přichází Captain Cold s plánem. Stačí jeden džob, aby všichni zbohatli víc, než se jim kdy snilo, a osvobodili se tak od minulosti… pokud tuhle akci ovšem přežijí. Ranaři mají v úmyslu uloupit největší zásobu bezprizorního, údajně nevystopovatelného zlata na světě. Aby však tuto loupež mohli provést, musí zamířit do samého srdce Gorilla City a okrást zde Gorilla Grodda, superpadoucha, z něhož se stal bezohledný šéf největšího zločineckého syndikátu na Zemi.

Série DC Black Label, zde zastoupená sešity Ranaři č. 1–4, představuje Ranaře ve světle, v jakém jste je ještě nespatřili. Z neo-noirové loupeže, na kterou je scenárista Joshua Williamson (Flash, Dark Crisis) společně s výtvarníky Leomacsem (Košík plný hlav), Matheusem Lopesem a Jasonem Wordiem vysílá, čtenáři zaručeně ztuhne krev v žilách. Toto souborné vydání obsahuje rovněž původní i alternativní obálky, skici vývoje postav a mnoho dalšího.

Ukázku si můžete šlohnout TADY!připojená galerie

27.9.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na říjen až prosinec 2023 – 5

obrázek k novince Ohlašování na říjen až prosinec 2023 – 5 A tady je úplně poslední příspěvek do ohlašovačky - ale už máme v kupě katalog a tenhle týden by se měl už objevit na našich prodejnách a příští týden i na netu!

Poslední příspěvek je nejen zatím neohlášený a totální novinka, ale i tak trochu zvláštní. Koneckonců, kolik jsme vydali komiksů o jezdcích na prasatech? Ani jeden!

KOMIKSOVÝ CLASH: LEGENDÁRNÍ LEGENDY O LEGENDÓZNÍCH HRDINSKOSTECH 1

První díl epické nové série zasazené do světa her Clash of Clans a Clash Royale. Sledujte příhody jednoho mladého Jezdce na vepři a jeho věrné společnice v tomto nepředvídatelném příběhu plném fantastických dobrodružství! Čtěte o jejich přeměně z neschopných válečníků na skutečné hrdiny královské arény! Bojujte spolu s nimi proti nebezpečí, které postihne vesnici Džezokurkov. Tato komiksová knížka, které posloužily jako předloha dvě mimořádně populární videohry, vás rozesměje i zahřeje u srdce.

Vychází: listopad

27.9.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Kaidžú č. 8, díl 1

obrázek k novince Kaidžú č. 8, díl 1 Je tu nová epická manga série, plná akce, emocí, humoru... a samozřejmě, obřích monster!

Když přijde na obří nestvůry, žádná země s nimi nemá tak bohaté zkušenosti jako Japonsko. Jejich útoky, které narušují život běžných lidí, jsou zde takřka na denním pořádku.
Kafka Hibino chtěl kdysi vstoupit do Japonských obranných sil a bojovat s nestvůrami. Dnes však místo toho odklízí jejich pozůstatky jako člen speciální úklidové čety. Když dostane druhou šanci splnit si svůj dávný sen, osud před něj postaví další překážku: po útoku nestvůr Kafka zjistí, že se sám stal jednou z nich. Od Obranných sil, které mají na starosti likvidací nestvůr, si brzy vyslouží speciální kódové označení - „nestvůra č. 8“.

Bojovou listovací ukázku najdete TADY!připojená galerie

26.9.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Modrá CREW 30: UCC Dolores 1 a 2

obrázek k novince Modrá CREW 30: UCC Dolores 1 a 2 V edici Modrá CREW (zaměřené na evropské komiksy) se objevila už spousta zajímavých příběhů ze spousty fascinujících světů. A teď přišla chvíle na parádní space-operu, dobrodružný příběh z vesmíru se spoustou podivných planet a ještě podivnějších hrdinů.

Přežít na Trase...? Vyloučeno! Leda… leda že na ni vyrazíte na palubě lodi UCC Dolores a doprovází vás zabiják robotů věčně s flaškou po ruce a milosrdná sestra, která sotva vyšla z kláštera. Pak máte šanci dostat se až do cíle… snad. Svižný příběh Didiera a Lyse Tarquinových vás vtáhne do světa kosmických bitev, vesmírných korzárů a dobrodružství na podivných planetách.

Na vesmírnou listovací ukázku můžete vyrazit TADY!připojená galerie

26.9.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Gantz 36

obrázek k novince Gantz 36 Zběsilá akční série s více než malým množstvím krve, sexu, násilí a podivných příšer se chýlí ke svému finále. Tady je předposlední díl, ve kterém se vrátí mnoho známých hrdinů. Jaké tajemství skrývá Gantz? Všechno budu odhaleno!

Padlí kamarádi. Milovaní lidé. Tolik obětí, a přesto masakr neustále pokračuje. Gantzův tým čelí na novém místě pekelné situaci, ale přesto se nevzdává. Čeká je tam bytost vymykající se lidskému chápání, která dokáže vysvětlit celou tuhle nepochopitelnou smrtící hru.

Brutální listovací ukázku najdete TADY!připojená galerie

24.9.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na říjen až prosinec 2023 – 4

obrázek k novince Ohlašování na říjen až prosinec 2023 – 4 BETELGEUSE (Mistrovská díla evropského komiksu)
První lidská vesmírná kolonie na planetě Aldebaran-4 obnovila kontakt se Zemí a její společnost začala lépe fungovat. Tou dobou už ale loď Konstantin Ciolkovskij míří k jiné obyvatelné planetě, Betelgeuse-6. A historie se opakuje: kolonizační loď se přestala ozývat. Země vysílá narychlo další výpravu, jejíž členkou je i Kim, hrdinka první série, aby prozkoumala situaci a rozřešila zásadní morální dilema.
Tímto komiksem pokračuje velkolepá kosmická sága „Světy Aldebaranu“, jíž se u nás představuje scenárista a kreslíř Luiz Eduardo Oliveira, známější jako Leo, expert na mimozemské světy a podivné tvorstvo.
Vychází: říjen

MÝTY 22: SBOHEM
Mnoho let vycházející a mnoha cenami ověnčená série dospívá ke svému konci v tomto masivním sto padesátém sešitu, jenž svým rozsahem odpovídá plnohodnotné komiksové knize. Za přispění mnoha hostujících autorů se příběhy obyvatel Mýtova uzavírají...
Vychází: prosinec

A nyní nějaké hrami inspirované komiksy...

CYBERPUNK 2077: MÁŠ MOJE SLOVO
Smrt kyberpunkerky rozpoutá peklo – tajemství vyplavou na povrch, rozhoří se války a krev poteče proudem.
Do sítí nebezpečných kyberpunkerů, nechvalně proslulého gangu Valentinos a jisté velké korporace se zaplétá jedna mírumilovná babička, jež se živí jako servírka. Znovu se ocitá v hlubinách Night City a vrací se k životu, který opustila – jenže pomsta je začarovaný kruh a na minulost se nedá zapomenout.
Vychází: říjen

ZAKLÍNAČ: BALADA O DVOU VLCÍCH
Zaklínač zahajuje nový lov v příběhu inspirovaném jednou – či snad dokonce dvěma! – klasickými pohádkami. Geralt, proslulý jakožto největší zabiják nestvůr, zavítá do Grimmwaldu. Bývalým důlním městečkem se šíří podivné zvěsti o řádícím vlkodlakovi. Je možné, že to nějak souvisí s příchodem tří zbohatlých sester? Jenže změny nepřinášejí pouze strach a hněv. Mohou také zrodit nové nepřátele – dokonce i monstra. Zatímco je Geralt zaneprázdněn řešením záhady a zabíjením nestvůr, Marigoldovi se naskytne šance nalézt inspiraci, kterou potřeboval k napsání dokonalé balady.
Vychází: říjen

WARCRAFT: LEGENDY 3
Další porce vzrušujících dobrodružství zasazených do světa Warcraftu. Najdete tu třetí část příběhu o Tragu Highmountainovi, hrdinném taurenovi, který byl oživen jako jeden z nemrtvých, vyprávění o elfské čarodějce a nemrtvém válečníkovi, kteří vytáhnou na válečnou stezku proti bezohledné Šarlatové křížové výpravě, a mnoho dalšího!
Vychází: listopad

A na závěr dvě mangy - a z toho jedna, o které jsme zatím nemluvili!

MLÁDÍ NA HŘIŠTI (Blue Box)
Taiki Inomata je poměrně úspěšným členem chlapeckého badmintonového týmu. Činacu Kano je neméně výkonnou členkou dívčího basketbalového týmu. Občas po sobě pokukují, ale škola, a především jejich sportovní úsilí, jim nedovoluje nic víc. Situace se ovšem změní, když dívčiny rodiče odjedou na delší dobu z Japonska, a jelikož se obě rodiny dobře znají, přestěhuje se Činacu k Taikimu. Zvládnou oba sportovci pomalu se rodící romantický vztah… a co je mnohem důležitější - zvládnou se přitom se svými týmy dostat na blížící se mistrovství?
Vychází: listopad

ACH VY DÍVKY MLÁDÍM ZMÍTANÉ 1
Kazusa je společně se svými čtyřmi kamarádkami Rikou, Niinou, Hitohou a Momoko členkou literárního klubu. Když jednoho dne probírají, co všechno by chtěly vyzkoušet před smrtí, jedna z nich nadhodí... „sex“. Od té chvíle na tohle téma, které pro ně bylo do té doby tabu, narážejí na každém kroku.
Ach, vy dívky mládím zmítané je vtipný příběh o tom, jak se pětice dospívajících holek snaží porozumět nově probuzeným citům, touhám i sobě samotným. Jak se s tímhle obdobím plným nejistot, objevování a nezapomenutelných zážitků poperou?
Vychází ve spolupráci s Animefestem!
Vychází: říjen

připojená galerie

24.9.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

One-Punch Man 9: Vo tom to není!

obrázek k novince One-Punch Man 9: Vo tom to není! Komediální superhrdinská série pokračuje zběsilým tempem. O Saitamu začíná být zájem (byť spíše v pozici poskoka) a do toho se rozjíždí padouch, který je rozhodnutý, že i příšery mají svá práva - a to především právo na vítězství. Proč musí být zlo vždycky poraženo? Vždyť to není fér!

Je tu devátý díl parádní manga série!

Garó, člověk, jenž se zhlédl v příšerách, podnikl výpad proti Asociaci hrdinů! Přítomné hrdiny rozdrtil a zmizel, ale o co mu vlastně šlo?!

A Saitamu doma zase navštěvuje Vánice, hrdinka držící první příčku třídy B. Má v plánu si v žebříčku níže postaveného Saitamu podrobit, avšak...

Klaďasové i padouši se můžou mrknout na listovací ukázku TADY!připojená galerie

23.9.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Můj první komiks: Avengers: Hrdinové v akci!

obrázek k novince Můj první komiks: Avengers: Hrdinové v akci! Další porce komiksů pro začínající komiksové fanoušky. Tentokrát je tu celý tým Avengers se čtveřicí samostatných a uzavřených příběhů, které zvládnou i mladší čtenáři (ale věříme, že pobaví i ty starší).

Čtyři příběhy nejmocnějšího superhrdinského týmu světa! Captain America! Storm! Iron Man! Spider-Man! Wolverine! Giant-Girl! Hulk! Nejsilnější hrdinové se spojili, aby bojovali proti hrozbám, na které by síly jenom jednoho z nich nestačily. A že těch hrozeb bude!

Superukázku najdete TADY!připojená galerie

22.9.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2583 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Aktuality

Ohlašování na duben 2024! (V.)

Pavlovský [08:02:44 23.2.2024]
gaspoda: Tady už byly dlouho prosby o dotisk téhle knihy, tak jsme je vyslechli. A Hellblazera jsme zkoušeli docela usilovně.


gaspoda [19:02:42 22.2.2024]
A new příběh by nebyl??? Proč reedice Česká republika se točí v kruhu reedic


Ohlašování připravovaných titulů na první čtvrtletí 2024 - III.!

Kapis [20:02:20 3.2.2024]
Rozhodně


Pavlovský [18:02:26 3.2.2024]
Kapis: Jako že bychom poslali peníze Americe, aby zaútočila na Rusko? No, není to špatný nápad, ale možná až příliš ambiciózní. Jinak bych to ale bral, že my jsme projevili náš názor, vy váš - a šel bych od toho.


Kapis [13:02:44 3.2.2024]
A nebylo by lepší než dávat peníze na zbraně je radši směřovat, minimálně symbolicky, k tomu, ať už Amerika tu válku za ukrajinské životy a zbídačení Evropy co nejdřív ukončí?


Auditorium

jh666 [18:02:50 22.2.2024]
Nic se neděje, hlavně, že to bude.


Pavlovský [16:02:56 22.2.2024]
jh666: Tak se omlovám, měl jsem neaktuální informace... bude to až v dubnu. Zpozdilo se nám to, omluváme se.


Pavlovský [10:02:10 22.2.2024]
jh666: Oboje by mělo být během března... předal jsem kolegům na doplnění.


jh666 [16:02:06 21.2.2024]
Můžu se zeptat, jak to vypadá s dalšími díly Pokémonů a Ateliéru špičatých klobouků? Byly v ohlašovačkách na 1. čtvrtletí, ale v připravovaných pořád nejsou.


Pavlovský [13:02:08 20.2.2024]
Peter: Určitě dokončíme.


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
Petr [17:02:32 25.2.2024]
Ahoj prodávám
Sandman- 3000kč
Watchman- 700kč
Hodiny posledního soudu(pevná vazba) 1&3- 1200kč
Temné Noci (komplet)- 1300kč
Batman ( Snyder)- 2500kč
Gambit- 500kč
Sin City- 1500kč
Batman Tom King- 1600kč
Gotham Central- 1500kč
Joker- 300kč
Návrat temného rytíře- 500kč
Batman: Černé Zrcadlo- 500kč
Batman: Zatraceni- 500kč
Batman a želvy- 300kč
OMNIBUSY:
GotG Omnibus Abnett- 2000kč
Thor Omnibus- 2800kč
Annihilation Omnibus- 3500kč
Conquest- 3500 Kč
Green Lantern (G.Johns)- 4000kč
Wonder Woman (Azzarello)-2500kč


monty.cl [15:02:27 25.2.2024]
Muž v domácnosti 5 100.-
Gantz 31 100.-
Enola Holmesová - Mycroftova nebezpečná hra 140.-
Stranger things - Tábor mladých vědců 120.-
Liga spravedlnosti - Lid vs Liga spravedlnosti 120.-
Noví Strážci galaxie - Uzemněni 150.-
Batman - Baneovo město I. 170.-
Batman - Baneovo město II. 200.-
Nebo všechno dohromady za 1000.-
Knihy jsou nové, v perfektním stavu. Posílám přes balíkovnu, nebo zásilkovnu, cena 80.- kč


Hitman [15:02:59 25.2.2024]
PRODÁM
AKTUALIZACE

Batman/Želvy nindža + Batman/Želvy nindža II (pevná vazba) - 700,-

Weapons of the Metabaron (pevná vazba, anglicky) - 200,-
Metabarons Genesis: Castaka (pevná vazba, anglicky) - 200,-
Megalex (pevná vazba, anglicky) - 300,-

Terminal City Library Edition (pevná vazba, anglicky) - 700,-

Ceny bez dopravy.
Komiksy jako nové, bez vad.
Kontakt milan.cipko@seznam.cz
Joker 2 (Naprostá knihomolka)
Jujutsu Kaisen - Prokleté války 4: Já tě zabiju! (volajmahope)
Pokoj v barvách štěstí 2 (volajmahope)Crwecon 2022
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž