crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Speciální balíček: Kompletní série Nesnáším Pohádkov!
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Aktuality

Ohlašování titulů na druhé pololetí 2022 - 1.

obrázek k novince Ohlašování titulů na druhé pololetí 2022 - 1. Začínáme mangou a jelikož máme zpoždění, vezmeme to pěkně hopem a skoro všechno dáme na jednu hromadu. Jen pár těch novějších věcí ohlásíme v příštím týdnu, takže pokud tu nenajdete svůj očekávaný titul, neplačte a nezoufejte! A bacha, obálky jsou ještě často v původní, zahraniční verzi.

Začneme AKIROU. Jsme optimisté a tak doufáme, že se nám povede stihnout do konce roku dva díly. Máme je schválené, takže je šance, že bychom to mohli zvládnout! V srpnu trojka, v listopadu čtyřka!
U ATELIÉRU ŠPIČATÝCH KLOBOUKŮ můžete čekat v říjnu devátý díl, tam už doháníme původní díly, takže to jde pomaleji.
BERSERK dorazí v srpnu desítka a v listopadu jedenáctka, tam vážně nemůžeme zpomalit, je to teď pořádné maso!
BLEACH vás v červenci oblaží číslem třicet jedna a říjnem třicet dva a ČARODĚJOVA NEVĚSTA, kterou už také dýcháme na záda, to dotáhne v září na šestnáctku!
Nebude se flákat ani řada FULLMETAL ALCHEMIST – v srpnu bude devatenáctka a v listopadu dvacítka!
GANTZ bude v září díl třicet tři a nazí lidé budou bojovat s obřími mimozemšťany! Bude to masakr, ostatně, jak už člověk od Gantze čeká.
JUJUTSU KAISEN přijde v červenci s nulovým speciálem, odehrávajícím se před událostmi série... ale kromě toho v září dorazí čtyřka a v prosinci pětka! Jedeme rychle!
A nefláká se ani MY HERO ACADEMIA, která si odškrtne díly čtrnáct (červenec), patnáct (září) a šestnáct (listopad). K tomu se navíc přidá i spin-off OBČANSKÁ HLÍDKA, která bude mít letos ještě druhý díl – v říjnu.
NARUTO taky šlape na plyn. Budou díly padesát šest (září) a padesát sedm (listopad)
NĚMÝ HLAS bude letos ukončený! Poslední dva díly, pátý a šestý, vyjdou v září a prosinci.
Ve stejných měsících, v září a prosinci, vyjde i pátý a šestý díl skvělé komediální superhrdinské jízdy ONE-PUNCH MAN.
Nezastavují se ani POKÉMONI. V srpnu bude devítka a v listopadu desítka.
SPY x FAMILY se stihlo dostat mezi komiksové hity, takže o dobrodružství atypické rodiny fakt nepřijdete. Bude pětka (v srpnu) a šestka (listopad).
Do finále se probil TOKIJSKÝ GHÚL: re – bude patnáctá kniha a v listopadu poslední, šestnáctá kniha.
Na další díly TOKYO REVENGERS, dvojku a trojku, se můžete těšit v srpnu a listopadu.
ÚTOK TITÁNŮ má taky už vysoká čísla a taky se blíží do cíle. Na jednatřicítku se připravte v září a prosinec je vyhrazený pro číslo třicet dva.
Osmý díl ZABIJÁK DÉMONŮ bude v srpnu a devátý v říjnu.
A na konec jsme si schovali sérii ZASLÍBENÁ ZEMĚ NEZEMĚ, kde v červenci vychází patnáctka a v říjnu šestnáctka!

A tady máme manga novinky. Většinu jsme ohlašovali na Komiksáři, najdete to třeba tady https://www.youtube.com/watch?v=wlnzjS6C5YQ, takže spíš jen shrneme, co bude a kdy se na to můžete těšit.

Chcete romantiku? Máte ji mít! Pravda, trochu zvláštní, dojde na sebevražedný pakt mezi týranou dívkou a jejím únoscem. Co když vás ale to, že se stanete obětí zločinu dostane z mnohem většího pekla? O tom vypráví POKOJ V BARVÁCH ŠTĚSTÍ!
Vychází: srpen, říjen

Reinkarnace je potvora. Zvláště, pokud se vám stane to, co popisuje manga jménem JAK JSEM SE REINKARNOVAL COBY SLIZ. Být slizem, tou nejnižší formou monstra ve fantasy říši, není žádná legrace. Naštěstí hrdina získá schopnosti, které mu dávají přece jen aspoň trochu šanci… Skvělá manga z žánru isekai vychází i u nás!
Vychází: červenec, září, prosinec

SHERLOCK se vrací! Po delší doby je tu dokončení příběhu Skandál v Belgravii, ve kterém se Sherlock s tváří Bededicta Cumberbatche střetne nejen s tajnými službami, ale i s Irene Adlerovou!
Vychází: srpen

A další velká manga pecka – CHAINSAW MAN. Hrdina ze dna společnosti slouží jako návnada pro lovce démonů. Jenže je zrazený, zabitý… a příběh by mohl skončit, kdyby se nad ním neslitoval jeho ochočený démon a nespojil se s ním. Teď se hrdina dokáže proměnit v démona motorových pil! Je to brutální, zábavné a pořádně akční!
Vychází: září, listopad

TOMIE – další legendární hororové dílo od Džundži Itóa! Série povídek se točí kolem dívky, která je ztělesněním femme fatale. Muži jsou jí posedlí, touží se jí zmocnit… a z neznámého důvodu zabít a rozsekat na kusy. Jenže tím to zdaleka nekončí…
Tomie vyjde komplet v jedné knize!
Vychází: srpen

Komiksem Zpráva pro Adolfa jsme představili Boha mangy, Osamu Tezuku. Ale Tezuka byl velmi plodný autor a za svůj (ne zase tak dlouhý) život, stvořil mnoho zásadních a zlomových děl. A mezi ně patří i BLACK JACK, příběhy geniálního znetvořeného chirurga bez licence, který (za obrovské peníze) provádí operace, na které by si nikdo jiný netroufl. Je to emoční jízda, na které je vidět, že Tezuka studoval na doktora.
Z této řady samostatných povídek je plánována jedna kniha. Dále se uvidí podle zájmu čtenářů.
Vychází: listopad

A nebudou chybět ani light novel! Přichází druhý díl řady SWORD ART ONLINE: AINCRAD 2! Přes deset tisíc hráčů se přihlásilo do hry Sword Art Online. Ani jeden se už neodhlásil. Všichni uvízli v nelítostném světě, ze kterého se dá odejít jen dvěma způsoby. Dohráním hry… nebo smrtí. A v tomto případě znamená smrt ve virtuální realitě smrt skutečnou!
Vychází: srpen

A tady je něco pro mladší čtenáře!

Samozřejmě, každý měsíc budou vycházet SIMPSONOVI a v prosince se můžete těšit na další speciál! Tentokrát superhrdinský!
Vychází: každý měsíc

A pozor, od září začínáme vydávat SPONGEBOBA! Pěkně od prvního čísla, každý měsíc jeden sešit, i s oblíbenou listárnou, kam budou moci mladší čtenáři posílat své obrázky a otázky!
Vychází: září, říjen, listopad, prosinec
Začínající čtenáři mohou očekávat další díl našeho magazínového občasníku, KOMIKSOVÉ ČTENÍ – tentokrát věnované Marvelu! Najdou tam jak Spider-Mana, tak zbrusu nový příběh s Avengers či Iron Manem!
Vychází: říjen

MIMONI 6: ŠÉFÍČEK
Další příběh s populárním žlutými mimoni… tedy Mimoni! Tentokrát se vrátíme do minulosti, do Gruova dětství, kdy poprvé zkoušel, jaké to je být padouchem. A samozřejmě, Mimoni mu museli stát po boku a pomáhat mu jak jen mohli. A vzhledem k tomu, že to jsou Mimoni, byla ta pomoc vážně k uválení.
Vychází: červenec

KŮSTEK 9: KORUNA Z ROHŮ
Zuří válka. Krysáci v obrovském počtu útočí na hradby města a obránci z posledních sil vzdorují. Bratranci Kůstkovi, Trnka a babča Ben se snaží ubránit území... jenže zároveň musí zabránit návratu Pána Kobylek, který je s každou minutou silnější. Šance je jediná. Trnka musí najít tajemnou a dávno ztracenou Korunu z rohů. Musí se vydat na dobrodružnou výpravu přímo na posvátné území draků a získat magický artefakt, který může všechny zachránit... nebo zničit.
Vychází: říjen

MINECRAFT KOMIKS: OTEVŘENÝ SVĚT – VZHŮRU DO NETHERU!
Prozkoumejte Overworld v novém příběhu ze světa úspěšné videohry! Sarah je ve světě Minecraftu nová, chybí ji veškeré znalosti, a tak hledá zkušeného hráče, který by ji pomohl. A potká Hectora. Hector není moc zvyklý hrát s nikým jiným, jenže nadšení a energie, které ze Sarah prýští, ho pomalu začíná nahlodávat. Postupně se z nich stávají parťáci, a co je ještě důležitější – přátelé!
Vychází: listopad

CHIBI USAGI: ÚTOK BREBEREK ČIPEREK
Usagi Yojimbo je jedna z nejpopulárnějších komiksových postav i u nás. A teď přichází jeho roztomilá "chibi" verze, která spolehlivě přiláká ke čtení Usagiho (a komiksům vůbec) i mladší čtenáře. Když Usagi, Tomoe a Gen zachrání při rybolovu hliněného panáčka, dozví se od něj o nebezpečí ze strany Krále salamandrů. Musí vyrazit zachránit celou vesnici... A jako bonus najdete v knize i setkání Chibi Usagiho s původním Usagim!
Vychází: září

LIGA SUPERMAZLÍČKŮ
Hrdinové animovaného filmu se stali parťáky slavných superhrdinů… ovšem tím jejich problémy zdaleka nekončí! Zlo nikdy nespí, maximálně si tak dá odpoledního šlofíka, takže se zvířecí hrdinové musejí spojit a porazit nikoho menšího, než je šílený a všemocný Mxyzptlk!
Vychází: červenec

MORČATA V AKCI
Morčata Druk a Šasí utekla ze zverimexu! Komu se s nimi podařilo proklouznout do městské divočiny? Jak se dvojici na svobodě vedlo, s kým se uprchlíci seznámili a kde se nakonec zabydleli? V obrázkovém příběhu se vše dočtete, a ještě se dozvíte, jak se ve městě mění počasí, proč by lidé neměli splachovat jídlo do záchodu nebo kdo jsou superhrdinové. Komiksová vyprávění koneckonců morčata i jejich kamarády baví, a tak jsme jejich příhody zachytili právě v komiksech.
Vychází: září

BART SIMPSON: HOMERŮV SYN
Je děsný, drzý, ďábelský (téměř démonický), drsňácký, dutohlavý, umí dupat, na všechno dlabe a tak dále… ale hlavně došlo na další díl jeho dobrodružství! Bart se v nové Velké knize pokusí uchránit Springfield před zločinem, rozjede svůj vlastní pořad v rádiu, vyrazí nakupovat ke Krustymu… a začne bojovat proti posedlosti čtením!
Vychází: srpen

připojená galerie

15.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 1

Zaslíbená Země Nezemě 15

obrázek k novince Zaslíbená Země Nezemě 15 Norman se chystá k radikálnímu kroku, jehož cílem je, vyhubit všechny démony, ale Emma by navzdory prožitému utrpení raději volila mírumilovnější cestu k vítězství.
Neshoda mezi oběma přáteli vede k zásadnímu zvratu, který natrvalo ovlivní životy zbylých dětí z Grace Fieldu... rolex gmt-master ii replica


Příběh se pomalu řítí do svého finále, ale stále ještě máte čas naskočit a dohnat!

Démonickou ukázku lze najít TADY!připojená galerie

14.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Spider-Man: Pramen mládí (Marvel román)

obrázek k novince Spider-Man: Pramen mládí (Marvel román) Máme pro vás pravé superhrdinské čtení na dovolenou! Ano, čtete správně, tohle není komiks, tohle je další marvelovský román! I když vlastně to tak trochu komiks je - příběh se inspiroval jedním klasickým komiksovým příběh, ještě od Stana Leeho... jen ho přenesl do moderní doby a rozšířil o navazující události.

ZHOUPNĚTE SE DO SPIDER-MANOVY MINULOSTI

V naději, že se mu podaří pořídit pár cenných fotek vlastního pavoučího alter-ega v akci, se Petr Parker vydává vstříc potížím – a ty se zhmotní v podobě záhadné mýtické kamenné desky, kterou chce jak Kingpin, tak mafie. A jako kdyby nestačilo, že se octne v hledáčku nechvalně proslulých newyorských padouchů, Petr si rozhází i své kamarády – a policii! Úplně spokojená s ním není ani jeho přítelkyně Gwen Stacyová.

Minulost se mu pak nepříjemně připomene o pár let později, když se údajně mrtvý vůdce mafie vrátí a stále neúnavně usiluje o zpropadenou desku. Když se pak ještě teta May octne na prahu smrti, Petr už propadá zoufalství, že ho navždy opustilo štěstí.

ROMÁN NA MOTIVY KLASICKÉHO SEŠITU STONE TABLET SAGA! ROZŠÍŘENÝ PŘÍBĚH ZASAZENÝ DO DNEŠNÍ DOBY.

Twhip! Ukázka je TADY!připojená galerie

12.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Mimoni 6: Šéfíček

obrázek k novince Mimoni 6: Šéfíček Tak jsou venku další Mimoni, tentokrát vážně přímo k filmu! Tedy, jsou to zcela nové věci, zbrusu nová várka vtípků s naprosto minimální porcí slov, ale vracíme se v nich (stejně jako nový film) do dob, kdy byl Gru ještě zcela malý, začínající padoušek, ovšem s velkými ambicemi. A zkříží své zbraně s mocným týmem superzlosynů... ale nikoliv už jako velký šéf, ale jako docela malý šéfíček.

Prostě je tu další díl komiksové série o oblíbených žlutých Mimoních!

Ukázku si můžete ukrást TADY!připojená galerie

11.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

My Hero Academia - Moje hrdinská akademie 14: Overhaul

obrázek k novince My Hero Academia - Moje hrdinská akademie 14: Overhaul Letní prázdniny skončily a studenti z Júei se vracejí do školy. Než však Izuku a Kacuki znovu usednou do školních lavic, nevyhnou se vzájemné konfrontaci, ke které se už dlouho schylovalo!

Další příběh ve kterém se střetává něco typicky amerického (superhrdinové) s něčím typicky japonským (škola a mladý hrdina s minimálními schopnostmi a maximálním nadšením)!


Obrázky najdete TADY!připojená galerie

8.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Občanská hlídka - Moje hrdinská akademie 1: Já ʼsem tu

obrázek k novince Občanská hlídka - Moje hrdinská akademie 1: Já ʼsem tu Moje hrdinská akademie je série, která už i u nás zabodovala a stala se manga stálicí. Tudíž jsme neváhali a přihodili k ní její samostatnou vedlejší řadu s názvem Občanská hlídka!

Osmdesát procent světové populace je obdařeno superschopnostmi. Ti, kteří jsou nazýváni hrdiny, jsou společností respektováni a uctíváni. Ale ne všichni si takové jméno dokázali vysloužit. To jim ovšem nebrání, aby i bez svolení společnosti bojovali se zlem. Dělají to ale mimo zákon.

Samozřejmě, pokud chce být někdo hrdinou, nenechá se něčím takovým zastavit.

Tajnou ukázku najdete TADY!připojená galerie

7.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Jujutsu Kaisen - Prokleté války 3 - Malá ryba a zasloužený trest

obrázek k novince Jujutsu Kaisen - Prokleté války 3 - Malá ryba a zasloužený trest Před Fušigurem a Kugisaki se zničehonic objevila dvojice studentů ze zaklínačské střední v Kjótu, Mai Zen'in a Aoi Tódó. Fušiguro je nyní postaven před nečekanou otázku, jaký typ žen se mu líbí. Jak se s ní vypořádá?
Itadori se mezitím v rámci svého praktického výcviku vydává prozkoumat místo, kde řádil prokletý duch. Ale ani v jeho případě nebudou věci takové, jak by se mohly na první pohled zdát.
Jo, není lepší způsob, jak oslavit výročí upálení Jan Husa, než ohlásit nový díl Prokletých válek!
Proklatou listovací ukázku můžete proklatě zhlédnout TADY!připojená galerie

6.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Castaka / Metabaronovy zbraně (Mistrovská díla evropského komiksu)

obrázek k novince Castaka / Metabaronovy zbraně (Mistrovská díla evropského komiksu) Kde se vlastně vzala kasta metabaronů a jak se dostali na planetu Marmola? Kde mají původ jejich nemilosrdné válečnické zvyky? Jak se poslední z metabaronů, bezejmenný, stal absolutním válečníkem a kde si opatřil svoje všemocné zbraně? Jodorowského sága ve své komplexnosti a košatosti vyvolává spousty podobných otázek. A mnoho z nich vám zodpoví společné vydání dalších dvou komiksů patřících do „Jodoverza“. best replica watches


Castaka
je příběh o tom, jak žili předkové metabaronů na své domovské planetě Ahúru, jaké boje a oběti tam podstoupili a jak se v bolestech zrodil jejich bojový kodex bušitaka. Příběh Dayala, prapředka klanu, a jeho rodiny, kreslil na Jodorowského scénář vynikající španělský výtvarník Das Pastoras, který se českému čtenáři představuje poprvé.

Metabaronovy zbraně
odhalují pohnutky a osudy na druhém konci ságy, u posledního, bezejmenného metabarona. A pohnuté byly i osudy samotného komiksu: skvělý kanadský kreslíř Travis Charest stihl při své maniakální a pomalé metodě nakreslit jen jeho část a práci musel dokončit Zoran Janjetov, jehož působivou kresbu známe i z děl Technokněží a Před incalem. Vznikl tak nezvyklý útvar, který podivuhodně doplňuje pestrou mozaiku Jodoverza.

Komiks opět vychází ve dvou verzích. V brožované, za 649 korun, a vázané, v menším nákladu, za 889 korun. Vázané obvykle do měsíce zmizí, takže pokud to chcete mít vázané, pospěšte si!

Metaukázku najdete TADY!připojená galerie

1.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Thor: Zabiják bohů (Legendy Marvel)

obrázek k novince Thor: Zabiják bohů (Legendy Marvel) Je to tady! Komiks, které nastartoval marvelovskou kariéru Jasona Aarona, a zároveň dílo, které inspirovalo právě přicházející thorovský film, je tady v kompletní podobě! V jedné masivní, 272 stran tlusté knize, vázané a s přebalem, vyjde celá sága s Řezníkem bohů (bojovníkem, na jehož poražení síly jednoho Thora nestačí), což v originále vyšlo v jedenácti sešitech a ve dvou knihách. Kniha má nejen skvělý příběh, ale ohromí i úžasnou malbou Esada Ribiće, který si vzal tenhle epos na starost!

THOR, BŮH HROMU, LAČNÍ PO BITVĚ!
Ale jeho největší bitva zuří už po víc než čtrnáct miliard let! Gorr cestuje časem a prostorem v neúnavném poslání zničit každého existujícího boha. V daleké budoucnosti Řezník bohů zabil nebo zotročil celý asgardský pantheon, až na jednoho. Král Thor stále žije, ale jen proto, že Gorrovi dělá dobře ho mučit a trýznit! Bude společná síla třech Thorů cestujících časem stačit k poražení šílence, který zavraždil miliardy bohů?

Listovací ukázku můžete vzývat TADY!připojená galerie

30.6.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

2000 CREW

obrázek k novince 2000 CREW CREW slaví 25 let!

A k výročí dává sobě i svým čtenářům dárek! Nové vydání kultovních příběhů, které vycházely v úplně prvních číslech původního magazínu CREW!

K začátkům magazín CREW neodmyslitelně patří komiksy z 2000 AD. Soudce Dredd, Sláine, Sinister a Dexter... ti pomáhali otevřít českým čtenářům cestu k dospělejším komiksům. A teď přichází ty nejlepší příběhy z prvních, už dávno vyprodaných čísel!

Nelítostný soudce Dredd bude bojovat nejen s mumií, ale i se Santa Clausem a velmi specifickým kouzelníkem. Nájemní zabijáci Sinister a Dexter vám pomůžou procvičit si praktická slovíčka, Misionář bude šířit víru (a smrt) na nehostinných pláních postapokalyptického světa... a dorazí i vatikánský likvidátor monster, homosexuální upír Devlin Waugh, aby si zaplaval v krvi! Ne, od 2000 AD prostě nemůžete čekat obvyklé postavy. Ovšem můžete si být jisti, že se na nich bude podílet komiksový výkvět: Simon Bisley, Dan Abnett, Frank Quitely, John Wagner, Sean Phillips, Grant Morrison, Mark Millar či Dermot Power.

Kniha je seznámením s tím nejlepším z magazínu, který ovlivnil celý svět... a z magazínu, který ovlivnil Českou republiku. 2000 AD a CREW opět spolu, v jedné výpravné knize!
Všechno nejlepší k našim narozeninám!

A POZOR! KNIHA VYCHÁZÍ S TŘEMI RŮZNÝMI OBÁLKAMI!
Červená, s Dreddem a mumií je základní a je v největším nákladu. Ostatní jsou malonákladové a nebudou k dostání všude, spíše ve speciálkách a na našich krámech (Obchod CREW, Arkham, Krakatit).

Ukázku z úvodu můžete shlédnout TADY!připojená galerie

29.6.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 5

celkem v této sekci vloženo 2313 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Auditorium

ňouma [19:02:43 4.2.2023]
Pavlovský: Tohle je trochu o něčem jiným ale snad to nevadí. Děláte video o tom jak se vám líbil tuhleten nebo támhleten film nebo seriál nebo tak a mluvíte tam o tom jak kdo je z bráchů mladší a tak, nebudete něco takov....


Addaro [15:02:23 3.2.2023]
&Pavlovský Děkuji za předchozí odpověď. Dotisk MDEK - Technokněží a Věčná válka se pohybují kolem 2000 Kč na bazarech - i kdyby se dotiskla "jen" brož, neuvažujete o tom prosím?


Taylor [09:02:49 3.2.2023]
Pavlovský: nevadí...tak budu dělat, že ten komiks neexistuje. :)


Taylor [09:02:55 3.2.2023]
Vašek: ...ááá nevšim sem si. :( Tomu i věřím. No ona i poslední jeho kniha nebyla už tak dobrá. Kupuju od něj vše, ale vypadá to, že se už vyčerpal. Mám pocit, že i Odeon už ho vydávat nebude. Četl jsem rozhovor s ředit....


SomeOne [23:02:24 2.2.2023]
Pavlovský: Dobrá, děkuji. Není třeba spěchat, hlavní je, aby se Vám to již podařilo udělat bez chyb:-)


Aktuality

Ohlašování leden až březen IV.

Jan86 [15:02:18 3.2.2023]
Pripájam sa k prosbe za vydanie Heroes in Crisis. Nedávno som si to chcel objednať v AJ, ale ak existuje nejaká možnosť, že by ste to vydali, určite počkám.


Hellblazer [08:02:45 3.2.2023]
Tak ten Lazarus ma milo prekvapil a je to nieco co by som od vas neocakaval. Drzim palce aby to malo dobre predaje, pretoze je to znacny risk.


ňouma [23:02:22 2.2.2023]
Pavlovský: Dík. Už sem to psal dřív, ale on to asi udělal schválně. Něco z toho. Něco bylo tím, že to mělo obrovský úspěch a proto DC přidalo dalěí seěity k původně plánovanýmu počtu. Zrovna nedávno ste mluvil o tom pade....


Pavlovský [22:02:35 2.2.2023]
ňouma: Ještě se na to budeme dívat. Spousta věcí se mi na tom líbí - kresba, některé scény... ale příběh opravdu není nic moc. Kdyby to bylo ve dvou, až třech sešitech, tak to i zafunguje, ale je to natažané a nedává to ....


ňouma [21:02:30 1.2.2023]
Dík že SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL: DOSTAŇTE JOKERA! bude tak brzo. A nerozhodly ste se už vydat to Heroes in Crisis? Že bez toho bude vážně blbá díra v komiksech po HIC a tak sem už psal, ale teď dokonce Booster Gold bude mít vl....


Modrá CREW

lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.


kohout [07:38 16.08.2022]
Pavlovský: omlouvám se, ale připadalo mi samozřejmé, že rozšířený speciál modré crwe o 150% rozsahu by byl za 150% obvyklé ceny.


Pavlovský [18:55 15.08.2022]
kohout: Technicky vzato to možné je. ale to už by se za tuhle cenu moc nevyplácelo. Mohla by se samozřejmě udělat MC Speciál, MC extra...ale teď jsme přidávali díly, takže bychom se v tom chvilku drželi, než budeme uvažovat o dalších vylomeninách :-).
Lachvos [21:02:22 4.2.2023]
Ahoj,
prodávám sérii tří navazujících comicsů Batman & Robin od Granta Morrisona - jde o knihy v pevné vazbě, v češtině, jednou čtené a v perfektním stavu.

Batman & Robin: Batman znovuzrozený (nakladetelství BBart, rok vydání 2013) - obsahuje sešity série Batman & Robin 1-6
DC Comics - Legenda o Batmanovi 19: Batman vs. Robin (De Agostini, 2022) - obsahuje sešity série Batman & Robin (Vol. 1) 7-12
DC Comics - Legenda o Batmanovi 24: Batman a Robin musí zemřít (De Agostini, 2022) - obsahuje sešity série Batman & Robin (Vol. 1) 13-16 a Batman: The Return (Vol. 1)
Cena za komplet 500 Kč

Vážným zájemcům zašlu na požádání detailní fotky knih.
Poštovné platí kupující (Zásilkovna nebo Česká pošta od 79 Kč) nebo osobní předání v Moravské Třebové (okres Svitavsko).
Kontakt na email lachman33@seznam.cz


Snowinsky [19:02:50 4.2.2023]
Prodam:

Black jack Osamu Tezuka 500
Měsični tvař vazany jodorowsky 400
Měsični stin DeMatteis 700
Princes jellyfish complete manga box v angličitně 3000

Jen oaobka v Praze


MICHAELA [23:02:53 1.2.2023]
Nové online půjčky do 2 hodin
Jmenuji se Michaela z Prahy Česká republika, na této stránce jsem narazil na tohoto poskytovatele půjčky a rozhodl jsem se kontaktovat jeho e-mail, byl jsem překvapen, když jsem mu dal požadovaný dokument, najednou mi byla schválena půjčka 750 000 Kč, nemohl jsem nevěřím, že vše fungovalo. Byla mi připsána půjčka ve výši 750 000 Kč, poraďte prosím každému, kdo potřebuje půjčku, aby se obrátil na tohoto soukromého věřitele s žádostí o půjčku prostřednictvím e-mailu: Michaela.rojickova55@gmail.com
Whatsapp: +420604651865
Warhammer 40,000: Marneus Calgar (Nerdopolis)
Akira 2 (Nerdopolis)
Black Jack: Chlapec, který zemřel dvakrát a další příběhy (Fantasy a Sci-fi svět)Crwecon 2022
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž