crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Můj první komiks 2+1 zdarma
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Aktuality

Žebříček za červen 2022

obrázek k novince Žebříček za červen 2022 Trochu opožděně jsme dali dohromady nový žebříček nejprodávanějších titulů! A nejprve to, co není manga!

1. Zaklínač: Nářek čarodějnice
2. Castaka / Metabaronovy zbraně (Mistrovská díla evropského komiksu) omega replica watches
3. Lucky Luke: Koleje v prérii
4. World of Warcraft: Šaman
5. 2000 CREW
6. Batman, který se směje
7. Venom 2: Propast
8. Perverzní páprda
9. Nikdykde
10. Netvora 5: Dítě války

Zaklínač nechce opustit první místo, to nás nepřekvapuje - stejně jako nástup nových Mistrovských děl. Castaka/Metabaronovy zbraně bodují. Dobře začal Lucky Luke, snad si zájem čtenářů udrží i dál! Pěkně se rozjely i naše dva nostalgické projekty - 2000 CREW, sbírka klasických příběhů z prvních čísel magazínu CREW, a samozřejmě Perverzní páprda, úchylný penzista, kterým jsme nastartovali naši kariéru... a možná jí tak i budeme končit. Do žebříčku se probojoval i peckoidní Batman, samostatný temný příběh se silným protivníkem... a velmi pěkně si stojí Venom! Na dotisk Nikdykde se dlouho čekalo, takže nepřekvapilo, že se ocitl v žebříčku a o novém příspěvku ze světa World of Warcraft ani nemusíme mluvit. No a žebříček uzavírá všemi cenami ověnčená Netvora!

A tady máme mangu!

1. Spy x Family 4
2. Naruto 1: Naruto Uzumaki (STARTOVACÍ SLEVA)
3. Tokyo Revengers 1
4. Jujutsu Kaisen - Prokleté války 2: Prokleté lůno
5. Zabiják démonů 7: Útok ve stísněném prostoru
6. Němý hlas 5
7. One-Punch Man 4: Obří meteorit
8. Berserk 9
9. Chci sníst tvoji slinivku
10. Ateliér špičatých klobouků 8

U Spy x Family jsme čekali, že to bude úspěšné, ale nečekali jsme, že to bude až tak dominovat žebříčkům. A návrat Naruta na totální špičku, kde se drží už několikátý měsíc, taky příjemně překvapil. Jinak už je to celkem klasika – Tokyo Revengers (ti se objevili až koncem měsíce čili byli v nevýhodě), Jujutsu Kaisen, Zabiják démonů, Němý hlas… prostě pecka za peckou!

připojená galerie

22.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Můj první komiks: DC Liga supermazlíčků: Velký zmaptlek

obrázek k novince Můj první komiks: DC Liga supermazlíčků: Velký zmaptlek K filmu, který se podle všeho povedl, přichází i samostatný příběh, který se dá brát i jako volné pokračování. Zvířecí mazlíčci už zvládli své superhrdinské role a teď je čas na jejich první velkou akci!

Když se v Metropolis objeví pan Mxyzptlk (kouzelný šotek z páté dimenze) a rozhodne se šířit zmatek a zkázu, Liga spravedlnosti se mu postaví na odpor – a upadne do jeho pasti! Naštěstí mají členové Ligy své supermazlíčky, kteří jim přispěchají na pomoc. Má to jenom jeden háček: budou kvůli tomu muset spojit síly se svým úhlavním nepřítelem...

Listovací ukázku můžete z klece vypustit TADY!připojená galerie

20.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Flash 11: Největší podfuk všech dob

obrázek k novince Flash 11: Největší podfuk všech dob Nikdo není takový podfukář jako James Jesse, originální Trickster. Původně byl členem Ranařů, kteří jej ovšem nerespektovali, přehlíželi a nakonec nahradili novým, líbivějším Tricksterem. Nic se ale nevyrovná originálu… a svým dalším podfukem hodlá Trickster navždy změnit Flashův svět!

Život Barryho Allena je po smrti přítele tempaře a rozpadu vztahu s Iris Westovou už tak naruby. Nyní se Barry navrací do Central City, kde se mu naskytne nevídaný pohled: všichni jsou šťastní. Znepokojivě, nepřirozeně šťastní. Flash se ale nemůže pozitivně naladit, když před ním leží záhada. A jako by toho nebylo dost, pohřešuje se Commander Cold, Flashův spojenec z budoucnosti. Vše nasvědčuje tomu, že se něco děje ve věznici Iron Heights, kde také Flash zahájí své vyšetřování. Víte však, co se říká: nejdůležitější součástí každého triku je odvedení pozornosti. A zatímco se Flash domnívá, že řeší jednu záhadu, Trickster mu hodlá provést svůj největší podfuk přímo pod nosem… a stát se tak legendou všech Ranařů!

Nemusíte nám věřit, ale listovací ukázka je TADY!připojená galerie

19.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Fortnite x Marvel: Nulová válka 2

obrázek k novince Fortnite x Marvel: Nulová válka 2 Do světa veleúspěšné počítačové hry vyrážejí v pětidílné sérii nejpopulárnější hrdinové: Spider-Man, Wolverine, Iron Man a Shuri z Black Panthera. Příběh začíná na tajemném ostrově, který je uzavřený v nekonečné válce. Tu může zastavit jen jediná věc – úlomek bodu nula, který uvízl v marvelovském univerzu. Oblíbení hrdinové ze hry Fortnite vyrážejí, aby se pokusili najít mocný předmět dřív, než dojde ke katastrofě… a narážejí na soupeře, ale i nečekané spojence.

Druhý díl z pětidílné série komiksové série! A opět s kódem, který vám přináší Iron Manův wrap - hoďte svého hrdinu a jeho výzbroj do barev Iron Mana!

Ukázku lze odstartovat TADY!připojená galerie

17.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování titulů na druhé pololetí 2022 - 1.

obrázek k novince Ohlašování titulů na druhé pololetí 2022 - 1. Začínáme mangou a jelikož máme zpoždění, vezmeme to pěkně hopem a skoro všechno dáme na jednu hromadu. Jen pár těch novějších věcí ohlásíme v příštím týdnu, takže pokud tu nenajdete svůj očekávaný titul, neplačte a nezoufejte! A bacha, obálky jsou ještě často v původní, zahraniční verzi.

Začneme AKIROU. Jsme optimisté a tak doufáme, že se nám povede stihnout do konce roku dva díly. Máme je schválené, takže je šance, že bychom to mohli zvládnout! V srpnu trojka, v listopadu čtyřka!
U ATELIÉRU ŠPIČATÝCH KLOBOUKŮ můžete čekat v říjnu devátý díl, tam už doháníme původní díly, takže to jde pomaleji.
BERSERK dorazí v srpnu desítka a v listopadu jedenáctka, tam vážně nemůžeme zpomalit, je to teď pořádné maso!
BLEACH vás v červenci oblaží číslem třicet jedna a říjnem třicet dva a ČARODĚJOVA NEVĚSTA, kterou už také dýcháme na záda, to dotáhne v září na šestnáctku!
Nebude se flákat ani řada FULLMETAL ALCHEMIST – v srpnu bude devatenáctka a v listopadu dvacítka!
GANTZ bude v září díl třicet tři a nazí lidé budou bojovat s obřími mimozemšťany! Bude to masakr, ostatně, jak už člověk od Gantze čeká.
JUJUTSU KAISEN přijde v červenci s nulovým speciálem, odehrávajícím se před událostmi série... ale kromě toho v září dorazí čtyřka a v prosinci pětka! Jedeme rychle!
A nefláká se ani MY HERO ACADEMIA, která si odškrtne díly čtrnáct (červenec), patnáct (září) a šestnáct (listopad). K tomu se navíc přidá i spin-off OBČANSKÁ HLÍDKA, která bude mít letos ještě druhý díl – v říjnu.
NARUTO taky šlape na plyn. Budou díly padesát šest (září) a padesát sedm (listopad)
NĚMÝ HLAS bude letos ukončený! Poslední dva díly, pátý a šestý, vyjdou v září a prosinci.
Ve stejných měsících, v září a prosinci, vyjde i pátý a šestý díl skvělé komediální superhrdinské jízdy ONE-PUNCH MAN.
Nezastavují se ani POKÉMONI. V srpnu bude devítka a v listopadu desítka.
SPY x FAMILY se stihlo dostat mezi komiksové hity, takže o dobrodružství atypické rodiny fakt nepřijdete. Bude pětka (v srpnu) a šestka (listopad).
Do finále se probil TOKIJSKÝ GHÚL: re – bude patnáctá kniha a v listopadu poslední, šestnáctá kniha.
Na další díly TOKYO REVENGERS, dvojku a trojku, se můžete těšit v srpnu a listopadu.
ÚTOK TITÁNŮ má taky už vysoká čísla a taky se blíží do cíle. Na jednatřicítku se připravte v září a prosinec je vyhrazený pro číslo třicet dva.
Osmý díl ZABIJÁK DÉMONŮ bude v srpnu a devátý v říjnu.
A na konec jsme si schovali sérii ZASLÍBENÁ ZEMĚ NEZEMĚ, kde v červenci vychází patnáctka a v říjnu šestnáctka!

A tady máme manga novinky. Většinu jsme ohlašovali na Komiksáři, najdete to třeba tady https://www.youtube.com/watch?v=wlnzjS6C5YQ, takže spíš jen shrneme, co bude a kdy se na to můžete těšit.

Chcete romantiku? Máte ji mít! Pravda, trochu zvláštní, dojde na sebevražedný pakt mezi týranou dívkou a jejím únoscem. Co když vás ale to, že se stanete obětí zločinu dostane z mnohem většího pekla? O tom vypráví POKOJ V BARVÁCH ŠTĚSTÍ!
Vychází: srpen, říjen

Reinkarnace je potvora. Zvláště, pokud se vám stane to, co popisuje manga jménem JAK JSEM SE REINKARNOVAL COBY SLIZ. Být slizem, tou nejnižší formou monstra ve fantasy říši, není žádná legrace. Naštěstí hrdina získá schopnosti, které mu dávají přece jen aspoň trochu šanci… Skvělá manga z žánru isekai vychází i u nás!
Vychází: červenec, září, prosinec

SHERLOCK se vrací! Po delší doby je tu dokončení příběhu Skandál v Belgravii, ve kterém se Sherlock s tváří Bededicta Cumberbatche střetne nejen s tajnými službami, ale i s Irene Adlerovou!
Vychází: srpen

A další velká manga pecka – CHAINSAW MAN. Hrdina ze dna společnosti slouží jako návnada pro lovce démonů. Jenže je zrazený, zabitý… a příběh by mohl skončit, kdyby se nad ním neslitoval jeho ochočený démon a nespojil se s ním. Teď se hrdina dokáže proměnit v démona motorových pil! Je to brutální, zábavné a pořádně akční!
Vychází: září, listopad

TOMIE – další legendární hororové dílo od Džundži Itóa! Série povídek se točí kolem dívky, která je ztělesněním femme fatale. Muži jsou jí posedlí, touží se jí zmocnit… a z neznámého důvodu zabít a rozsekat na kusy. Jenže tím to zdaleka nekončí…
Tomie vyjde komplet v jedné knize!
Vychází: srpen

Komiksem Zpráva pro Adolfa jsme představili Boha mangy, Osamu Tezuku. Ale Tezuka byl velmi plodný autor a za svůj (ne zase tak dlouhý) život, stvořil mnoho zásadních a zlomových děl. A mezi ně patří i BLACK JACK, příběhy geniálního znetvořeného chirurga bez licence, který (za obrovské peníze) provádí operace, na které by si nikdo jiný netroufl. Je to emoční jízda, na které je vidět, že Tezuka studoval na doktora.
Z této řady samostatných povídek je plánována jedna kniha. Dále se uvidí podle zájmu čtenářů.
Vychází: listopad

A nebudou chybět ani light novel! Přichází druhý díl řady SWORD ART ONLINE: AINCRAD 2! Přes deset tisíc hráčů se přihlásilo do hry Sword Art Online. Ani jeden se už neodhlásil. Všichni uvízli v nelítostném světě, ze kterého se dá odejít jen dvěma způsoby. Dohráním hry… nebo smrtí. A v tomto případě znamená smrt ve virtuální realitě smrt skutečnou!
Vychází: srpen

A tady je něco pro mladší čtenáře!

Samozřejmě, každý měsíc budou vycházet SIMPSONOVI a v prosince se můžete těšit na další speciál! Tentokrát superhrdinský!
Vychází: každý měsíc

A pozor, od září začínáme vydávat SPONGEBOBA! Pěkně od prvního čísla, každý měsíc jeden sešit, i s oblíbenou listárnou, kam budou moci mladší čtenáři posílat své obrázky a otázky!
Vychází: září, říjen, listopad, prosinec
Začínající čtenáři mohou očekávat další díl našeho magazínového občasníku, KOMIKSOVÉ ČTENÍ – tentokrát věnované Marvelu! Najdou tam jak Spider-Mana, tak zbrusu nový příběh s Avengers či Iron Manem!
Vychází: říjen

MIMONI 6: ŠÉFÍČEK
Další příběh s populárním žlutými mimoni… tedy Mimoni! Tentokrát se vrátíme do minulosti, do Gruova dětství, kdy poprvé zkoušel, jaké to je být padouchem. A samozřejmě, Mimoni mu museli stát po boku a pomáhat mu jak jen mohli. A vzhledem k tomu, že to jsou Mimoni, byla ta pomoc vážně k uválení.
Vychází: červenec

KŮSTEK 9: KORUNA Z ROHŮ
Zuří válka. Krysáci v obrovském počtu útočí na hradby města a obránci z posledních sil vzdorují. Bratranci Kůstkovi, Trnka a babča Ben se snaží ubránit území... jenže zároveň musí zabránit návratu Pána Kobylek, který je s každou minutou silnější. Šance je jediná. Trnka musí najít tajemnou a dávno ztracenou Korunu z rohů. Musí se vydat na dobrodružnou výpravu přímo na posvátné území draků a získat magický artefakt, který může všechny zachránit... nebo zničit.
Vychází: říjen

MINECRAFT KOMIKS: OTEVŘENÝ SVĚT – VZHŮRU DO NETHERU!
Prozkoumejte Overworld v novém příběhu ze světa úspěšné videohry! Sarah je ve světě Minecraftu nová, chybí ji veškeré znalosti, a tak hledá zkušeného hráče, který by ji pomohl. A potká Hectora. Hector není moc zvyklý hrát s nikým jiným, jenže nadšení a energie, které ze Sarah prýští, ho pomalu začíná nahlodávat. Postupně se z nich stávají parťáci, a co je ještě důležitější – přátelé!
Vychází: listopad

CHIBI USAGI: ÚTOK BREBEREK ČIPEREK
Usagi Yojimbo je jedna z nejpopulárnějších komiksových postav i u nás. A teď přichází jeho roztomilá "chibi" verze, která spolehlivě přiláká ke čtení Usagiho (a komiksům vůbec) i mladší čtenáře. Když Usagi, Tomoe a Gen zachrání při rybolovu hliněného panáčka, dozví se od něj o nebezpečí ze strany Krále salamandrů. Musí vyrazit zachránit celou vesnici... A jako bonus najdete v knize i setkání Chibi Usagiho s původním Usagim!
Vychází: září

LIGA SUPERMAZLÍČKŮ
Hrdinové animovaného filmu se stali parťáky slavných superhrdinů… ovšem tím jejich problémy zdaleka nekončí! Zlo nikdy nespí, maximálně si tak dá odpoledního šlofíka, takže se zvířecí hrdinové musejí spojit a porazit nikoho menšího, než je šílený a všemocný Mxyzptlk!
Vychází: červenec

MORČATA V AKCI
Morčata Druk a Šasí utekla ze zverimexu! Komu se s nimi podařilo proklouznout do městské divočiny? Jak se dvojici na svobodě vedlo, s kým se uprchlíci seznámili a kde se nakonec zabydleli? V obrázkovém příběhu se vše dočtete, a ještě se dozvíte, jak se ve městě mění počasí, proč by lidé neměli splachovat jídlo do záchodu nebo kdo jsou superhrdinové. Komiksová vyprávění koneckonců morčata i jejich kamarády baví, a tak jsme jejich příhody zachytili právě v komiksech.
Vychází: září

BART SIMPSON: HOMERŮV SYN
Je děsný, drzý, ďábelský (téměř démonický), drsňácký, dutohlavý, umí dupat, na všechno dlabe a tak dále… ale hlavně došlo na další díl jeho dobrodružství! Bart se v nové Velké knize pokusí uchránit Springfield před zločinem, rozjede svůj vlastní pořad v rádiu, vyrazí nakupovat ke Krustymu… a začne bojovat proti posedlosti čtením!
Vychází: srpen

připojená galerie

15.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 1

Zaslíbená Země Nezemě 15

obrázek k novince Zaslíbená Země Nezemě 15 Norman se chystá k radikálnímu kroku, jehož cílem je, vyhubit všechny démony, ale Emma by navzdory prožitému utrpení raději volila mírumilovnější cestu k vítězství.
Neshoda mezi oběma přáteli vede k zásadnímu zvratu, který natrvalo ovlivní životy zbylých dětí z Grace Fieldu... rolex gmt-master ii replica


Příběh se pomalu řítí do svého finále, ale stále ještě máte čas naskočit a dohnat!

Démonickou ukázku lze najít TADY!připojená galerie

14.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Spider-Man: Pramen mládí (Marvel román)

obrázek k novince Spider-Man: Pramen mládí (Marvel román) Máme pro vás pravé superhrdinské čtení na dovolenou! Ano, čtete správně, tohle není komiks, tohle je další marvelovský román! I když vlastně to tak trochu komiks je - příběh se inspiroval jedním klasickým komiksovým příběh, ještě od Stana Leeho... jen ho přenesl do moderní doby a rozšířil o navazující události.

ZHOUPNĚTE SE DO SPIDER-MANOVY MINULOSTI

V naději, že se mu podaří pořídit pár cenných fotek vlastního pavoučího alter-ega v akci, se Petr Parker vydává vstříc potížím – a ty se zhmotní v podobě záhadné mýtické kamenné desky, kterou chce jak Kingpin, tak mafie. A jako kdyby nestačilo, že se octne v hledáčku nechvalně proslulých newyorských padouchů, Petr si rozhází i své kamarády – a policii! Úplně spokojená s ním není ani jeho přítelkyně Gwen Stacyová.

Minulost se mu pak nepříjemně připomene o pár let později, když se údajně mrtvý vůdce mafie vrátí a stále neúnavně usiluje o zpropadenou desku. Když se pak ještě teta May octne na prahu smrti, Petr už propadá zoufalství, že ho navždy opustilo štěstí.

ROMÁN NA MOTIVY KLASICKÉHO SEŠITU STONE TABLET SAGA! ROZŠÍŘENÝ PŘÍBĚH ZASAZENÝ DO DNEŠNÍ DOBY.

Twhip! Ukázka je TADY!připojená galerie

12.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Mimoni 6: Šéfíček

obrázek k novince Mimoni 6: Šéfíček Tak jsou venku další Mimoni, tentokrát vážně přímo k filmu! Tedy, jsou to zcela nové věci, zbrusu nová várka vtípků s naprosto minimální porcí slov, ale vracíme se v nich (stejně jako nový film) do dob, kdy byl Gru ještě zcela malý, začínající padoušek, ovšem s velkými ambicemi. A zkříží své zbraně s mocným týmem superzlosynů... ale nikoliv už jako velký šéf, ale jako docela malý šéfíček.

Prostě je tu další díl komiksové série o oblíbených žlutých Mimoních!

Ukázku si můžete ukrást TADY!připojená galerie

11.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

My Hero Academia - Moje hrdinská akademie 14: Overhaul

obrázek k novince My Hero Academia - Moje hrdinská akademie 14: Overhaul Letní prázdniny skončily a studenti z Júei se vracejí do školy. Než však Izuku a Kacuki znovu usednou do školních lavic, nevyhnou se vzájemné konfrontaci, ke které se už dlouho schylovalo!

Další příběh ve kterém se střetává něco typicky amerického (superhrdinové) s něčím typicky japonským (škola a mladý hrdina s minimálními schopnostmi a maximálním nadšením)!


Obrázky najdete TADY!připojená galerie

8.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Občanská hlídka - Moje hrdinská akademie 1: Já ʼsem tu

obrázek k novince Občanská hlídka - Moje hrdinská akademie 1: Já ʼsem tu Moje hrdinská akademie je série, která už i u nás zabodovala a stala se manga stálicí. Tudíž jsme neváhali a přihodili k ní její samostatnou vedlejší řadu s názvem Občanská hlídka!

Osmdesát procent světové populace je obdařeno superschopnostmi. Ti, kteří jsou nazýváni hrdiny, jsou společností respektováni a uctíváni. Ale ne všichni si takové jméno dokázali vysloužit. To jim ovšem nebrání, aby i bez svolení společnosti bojovali se zlem. Dělají to ale mimo zákon.

Samozřejmě, pokud chce být někdo hrdinou, nenechá se něčím takovým zastavit.

Tajnou ukázku najdete TADY!připojená galerie

7.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2537 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Auditorium

Peťa [20:12:58 5.12.2023]
Pavlovský:to by bylo skvělé,snad se někdy dočkáme:)


Pavlovský [18:12:02 5.12.2023]
Péťa: To není, to souhlasíme. Pokud by měl být nějaký reprezentativní luxusní omnibus, tak Sandman dává největší smysl.


Peťa [17:12:03 5.12.2023]
Pavlovský: ale ten Sandman ve špalcích by nebyl špatný nápad. Něco už je vyprodané tak by se tím i vyhlo dotiskům. Mít to třeba v 5 omnibusech by bylo super


Pavlovský [14:12:08 5.12.2023]
Light: Na první čtvrtletí nic takového ohlašovat nebudeme. Dál zatím nevíme.


Light [12:12:37 5.12.2023]
Rok se s rokem sešel a před oznamováním titulů na další rok opět zoufale Crew žádám o nějaké luxusní a hodnotné vydání Sandmana ve dvou až třech knihách v pevné vazbě. Už existuje i seriál, neexistuje snad žádný projekt ....


Vydali jsme

Lucky Luke: Daltonovi už zase na útěku

Pavlovský [20:11:34 28.11.2023]
Ano, máme v plánu vydat komplet dosud nevydaného Goscinnyho. A jo, příští rok s tím můžete počítat. A tuším, že nám zbývá ještě sedm dílů.


Luboš Majzlík [16:11:15 28.11.2023]
A chápu z předchozí diskuze správně, že Lucky Luke bude vycházet i v příštím roce? A máte už představu kolik dílů nás ještě čeká? Díky :-)


Peter Last [19:11:01 19.11.2023]
Pán má asi na mysli ten vrchní panel s hlavou koně a Luka mterý se v předlejších sešitech neobjevoval a opticky může klamat.


Pavlovský [19:11:32 2.11.2023]
My nic rozhodně nezmenšovali, vycházíme z originální verzí, do který nezasahujeme (jasně, když nepočítáme překlad bublin a zvukových efektů). Tenhle díl byl dělaný trochu jinak, podíváme se, jak to bude dál a dáme vědět.....


Aktuality

Batman - Špatný den: Penguin / Riddler

ČeskýDeadpool [13:11:18 12.11.2023]
Já doufám že bude další díl Bane/Ra's al ghul


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
Zavrk [14:12:42 5.12.2023]
Prodám:
- Komplet Hellboy Pekelná knižnice 1-3 (pouze dohromady) - 17 000 Kč - případně se nebráním smlouvání (všechny 3 knihy vybalené z folie), knihy nikdy nebyly čtené, nepoškozené jakkoliv - jako nové, pouze zabalené v bublinkové folii a uložené bezpečně v knihovně) - z důvodu rozměru a celkové váhy pouze osobní předání (Černý most nebo Odolena Voda - případně mohu dovézt někam metrem)

Případným zájemcům samozřejmě pošlu detailní fotky
e-mail: zavrk@volny.cz


Zavrk [16:12:31 4.12.2023]
Zdravím,

Prodám Aargh!#20 Limitovanou edici - 7000Kč (nová, nikdy nečtená, pouze vybalená z originální folie a po prolistování opět zabalena do folie a uložena v knihovně)

Zájemcům samozřejmě pošlu fotky, ale kdo mě zná, ví, že komiksy mám v TOP stavu :)
e-mail: zavrk@volny.cz


Placa79 [16:12:18 3.12.2023]
Prodám:
Prašina: Křídový panáček #1 brož. (50Kč)
Prašina: Křídový panáček #2 brož. (50Kč)
Parchanti z Jihu #1-4 váz. (1300Kč za všechny díly)

Vše jako nové (maximálně jednou čteno).
Fotografie nabízených komiksů jsou zde
https://photos.app.goo.gl/C4V8LmXXMn4K7mqq9
Osobní předání v Praze nebo zašlu Zásilkovnou/Balíkovnou.
Aquaman: Válka o trůn (Blesk TV)
Zaklínač: Balada o dvou vlcích (Schefikův blog)
Zaklínač: Balada o dvou vlcích (Nerdopolis)Crwecon 2022
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž