crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Liga spravedlnosti: Žádná spravedlnost
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Aktuality

Ediční plán 2020: Březen

obrázek k novince Ediční plán 2020: Březen V březnu roku 2020 vyjde spousta novinek! A věříme, že váš potěší! Tak jdeme na ohlašování:

TONY STARK, IRON MAN 1 - SELF-MADE MAN
Postava, která spustila filmovou nadvládu Marvelu nad světem, přichází ve své vlastní komiksové sérii (český název se bude ještě upřesňovat). Tony Stark se vrací zpátky z náruče smrti s rozhodnutím se do toho pořádně obout - v sérii, kterou má na svědomí úspěšný Dan Slott (Amazing Spider-Man, She-Hulk) a která se zaměřuje nejen na Tonyho Starka, ale i na lidi (a roboty) kolem něj.

MŮJ PRVNÍ KOMIKS - MY LITTLE PONY
Poníci se přesouvají do řady MPK! Příběhy inspirované hitovým televizním seriálem, ve kterém vždy vítězí síla přátelství! S plachou Fluttershy se vydáme na školní sraz, Pinki Pie se pustí do pečení velmi důležitého dortu, Princezna Luna vyřeší zapeklitou detektivní záhadu a Twilight Sparkle se vypraví za řešením problému až do cizího mozku!

WOLVERINE - ZROZENÍ
V tom, co dělá, je nejlepší. Ale kým skutečně je a odkud pochází, to zůstávalo zahaleno tajemstvím. Až dosud. Staňte se svědky šokujícího příběhu mutanta, z něhož se stane Wolverine. Tajemství jeho neuvěřitelného zrození je konečně odhaleno.

ORANGE 1, 2
Každého v životě něco mrzí. Každý udělal v minulosti nějakou chybu. Ale šestnáctiletá Takamija Nahová má šanci projít životem s čistým štítem. Dostala totiž dopis od své budoucí, sedmadvacetileté já, který jí může pomoct žít život lépe. Jenže to má jeden háček. Do třídy přichází nový žák a v dopise jí přijde zpráva, že na něj má dávat pozor.
Má za úkol zachránit mu život.
Vyjde: březen, květen

CARAVAGGIO (Mistrovská díla evropského komiksu)
Michelangelo Merisi de Caravaggio. Jeden z nejslavnějších umělců historie. Citlivý i vzteklý, hedonista i dobrodruh, člověk, který se přes svůj krátký život zapsal do dějin umění, hlavně díky své práci se světlem a stínem. A teď se do jeho života pustil další italský mistr, Milo Manara, aby mu ve svém příběhu složil hold. Manara tady nejenže popisuje Caravaggiům život a vznik jeho děl, ale i svůj malířský styl upravuje tak, aby se to co nejvíce blížilo malířovým vizím. Vznikl tak komiks, který sám vstupuje do historie.

STRANGER THINGS - ŠESTKA
Televizní fenomén, který oslovil jak mladé diváky prostřednictvím napínavého příběhu a dětských hrdinů, tak pamětníky, kterým evokuje pohodovou atmosféru filmů osmdesátých let. A teď je tu už druhá komiksová kniha!
Nebylo jen číslo Jedenáct. V tajné vládní laboratoři bylo zavřeno víc dětí s nadpřirozenými talenty. Mezi nimi Francine, dívka se schopností odhadovat budoucnost, od dětství pro svůj dar zneužívaná. Nejprve svými rodiči, pak doktorem Brennerem. Francine začínají sužovat čím dál děsivější vize. Je jí jasné, že pokud má přežít, musí se pokusit o útěk…

I HATE FAIRYLAND – NENÁVIDÍ POHÁDKOV
Originální scenárista a kreslíř Skottie Young přichází se svou vlastní uzavřenou sérií! Představte si Alenku v říši divů či Čaroděje ze země Oz – kombinované s Lobem či Deadpoolem. Máte to? Tak v tom případě máte aspoň přibližnou představu o tom, co vás čeká. Seznamte se s Gertrudou. Čtyřicetiletou ženou uvězněnou v šestiletém těle. Měla to být jen krátká cesta do pohádkového světa, aby pomohla roztomilým bytostem. Jenže tu uvízla na třicet let, a už ji to vážně nebaví.
Naštěstí má s sebou obří sekeru.

STRÁŽCI GALAXIE - NOVÍ STRÁŽCI 2: HLEDANÍ
Peter Quill se vrací zpátky do týmu… ale bude tým dost velký pro dva Star Lordy? Asi bude muset, když je potřeba postavit se proti novým vládcům galaxie. Navíc se z Thinga stane vesmírný barbar a Venom s Grootem vyrazí do války proti Skrullům, zatímco Gamora s Draxem se vypraví bojovat do centra Badoonské říše! Bude to jízda!

USAGI YOJIMBO 33 - SKRYTÍ
Poslední Usagi... tedy aspoň poslední Usagi ještě černobílý, z nakladatelství Dark Horse!
Takže nezoufejte, je tu další dobrodružství králičího ronina! Epický příběh, ve kterém se Usagi spolu s inspektorem Ishidou pouští do pátrání po pachateli vražd a tajemné knize, která přináší nebezpečí, kdekoliv se objeví. K pátrání si ale budou muset přibrat na pomoc pár neobvyklých spojenců…

MÝTY 16: SUPERTÝM a MÝTY 17: KDO SEJE VÍTR
Pokud vše půjde dobře, měli bychom příští rok zvládnout hned tři díly Mýtů - čím bychom aspoň trochu srazili to zpoždění, co nám u téhle série vzniklo.
A fakt by to chtělo, teď to bude jedna zásadní událost za druhou!
Kolem hranic Azylu se plíží zlo! Pan Temný, krmící se strachem a poháněný temnotou, povstal a je ještě mocnější než kdy předtím! Mytické obrany brzy padnou, a pak přijde den zhouby!
Vyjde: březen a červen

BLEACH 22, 23
Takže jo, jak jsme slíbili - Bleach se vrací! V první polovině roku vyjdou hned dva díly a s nimi se rozjede nový velký příběh! (Pokud jste ještě nenaskočili, tak u prvních knih máme speciální startovní balíčky po dvou, za podstatně nižší cenu!)
Příběh se vrací zpátky na Zem, ale problémy rozhodně nekončí. Je tu nový spolužák s tajnými plány, noví protivníci... a i Ičigův vnitřní Hollow se proti němu začíná bouřit.
Bude to velká jízda!
Vyjde: březen a červen

DEATH NOTE - ZÁPISNÍK SMRTI: DALŠÍ ZÁPISKY (LIGHT NOVEL)
Je tedy fakt, že u série Death Note má termín "Light novel" trochu jiný význam... ale ne, s hrdinou Zápisníku smrti tady nepočítejte. Tohle je "Případ BB vraha z Los Angeles"!
V LA, ještě před událostmi komiksové série, řádí sériový vrah a místní police potřebuje okamžitou pomoc. Z nějakého důvodu po sobě zabiják zanechává tajemnou stopu, která vždy vede k další vraždě. Na scénu přichází „L“, geniální detektiv s podivnými zvyklostmi a ještě podivnějšími pátracími metodami. Začíná souboj mozků.

SUNSTONE 3
Poslední díl série! První dvě knihy obsahovaly vždycky dvě původní knihy, ale pátá knížka měl už sama o sobě přes 250 stran, takže zcela v pohodě si vystačí sama o sobě. Taky se toho v ní musí hodně vyřešit.
Prostě Stjepen Šejić přichází s finálem romantické série! A je celkem jedno, že v ní jde o dvě holky se zálibou ve svazování – láska zasáhne každého stejně.
Přišel čas zachránit všechno, co se dá. Jenže mazání špatných vzpomínek a napravování zraňujících chyb není nikdy jednoduché. Je to dřina a bolest… a někdy ani všechno tohle nestačí.
Ale bojovat se musí.

RICK A MORTY 4 a 5
Jo, Rick a Morty jedou. Nová sezóna v televizi je super a komiksová série si stojí tak dobře, že se na první polovinu roku chystají hned dva díly!
Máme tu epický příběh, ve kterém (kromě našeho oblíbeného zvráceného vědce Ricka Sancheze a jeho ubohého vnuka a obětního beránka Mortyho) najdete i meziplanetární drogový kartel a experty na balení mimozemšťanek. Jo, a taky mikroby posedlou planetu. A všemi opovrhovaný Jerry se rozhodne, že si podmaní celý mnohovesmír a nic mu v tom nemůže zabránit, a zjeví se i malý Rick!
Vyjde: březen, červen

ASTONISHING X-MEN 2: BOJ
Jeden z největších marvelovských úspěchů! Svůj největší tým předali scenáristovi a režisérovi Jossu Whedonovi (Buffy, přemožitelka upírů, Angel, Chata v horách, Avengers) a dali mu v podstatě volnou ruku. A on si vybral postavy a stvořil s nimi akční, zábavnou a emoční jízdu, ze které se dodnes vychází.
Když Xavierovou školou otřese tragická smrt, zjistí X-Meni, že se v jejich středu celé roky skrývá smrtící nepřítel a že zná všechna jejich tajemství! Aby ho zvládli, musí se znovu spojit. Což bohužel, po událostech minulého dílu, nebude zrovna jednoduché.

TEMNÁ VĚŽ - PISTOLNÍK 2: SESTŘIČKY Z ELURIE
Příští rok snad už konečně vyjde další díl komiksové Temné věže! Tady nás zpoždění opravdu mrzí, o sérii je zájem, ale už asi rok čekáme na komiksové podklady. Teď už to začíná vypadat nadějněji, takže snad už v březnu roku 2020 vyjde pokračování úspěšného komiksového přepisu románové série Stephena Kinga!
Na pokraji smrti po útoku pomalých mutantů se Roland Deschain ocitá v péči skupiny jeptišek, jejichž specializace rozhodně není uzdravování nemocných. Tyhle děsivé mrtvolné bytosti plánují jeho smrt… a Pistolník nemá dost síly, aby jim v tom dokázal zabránit.

KRÁLOVSKÁ HRA 3, 4
Z pěti knihy téhle hororové série vyjdou do poloviny příštího roku čtyři. A rozhodně se tempo nezpomalí, spíš naopak. Mrtví budou přibývat. Jaké budou příští úkoly? Podaří se odhalit smrtícího Krále? Je skutečně mezi žáky? Kolik ze třídy nakonec přežije?
To už se brzy dozvíte!
Vyjde: březen, červen

MAGIC THE GATHERING: CHANDRA
Je tu titul pro všechny příznivce hry Magic: The Gathering (a nejen ty)! A ano, taky jsme mezi ně patřili, než jsme přestali stíhat. I když sběratelská karetní hra Magic odstartovala už v roce 1993, dodnes neztratila nic ze své popularity. Navíc se jí postupně podařilo vybudovat fascinující svět plný podivných bytostí a mocných hrdinů. A do toho světa se nyní dá vstoupit i pomocí komiksu, který zachycuje dobrodružství pyromantky a sférochodkyně Chandry Nalaar!
Při hledání dobrodružství je Chandra odhodlaná pomáhat ostatním, ale není to vždycky zase tak snadné. Teď se objevuje hrozba, která vyplývá z jejích minulých selhání… a s ní přicházejí démoni z minulosti.
Komiks vychází z nové série Guild of Ravnica!

HARLEEN
Další velké překvápko na příští rok! Romantický příběh lásky dvou lidí... jen jeden z těch lidí je vražedný psychopat a ten druhý jeho psychiatrička. První setkání Jokera s Harley převyprávěl po svém Stjepan Šejić, který má s romancemi své zkušenosti (jen si přečtěte lesbický sado-maso milostný příběh Sunstone). Navíc umí skvěle kreslit a perfektně zvládá jak emoce jednotlivých postav, tak atmosférické scény. Šejić přichází s odvážným novým pohledem na populární psychopatku a rozvíjí bizarní romantický příběh, který začíná strachem a končí posedlostí.

VE SVITU MĚSÍCE - PŘÍBĚH CATWOMAN
A už jsme v březnu - což bude dost silný měsíc, s velkou porcí novinek, kde si myslíme, že si něco najde každý! Ta první novinka je z ranku young adult.
Od oceňované a i u nás známé autorky knih pro mládež Lauren Myracleové přichází pohled na dospívání Catwoman. Mladá Selina sice nesnáší násilí, ale pokud chce přežít na ulicích, daleko od svého krutého otčíma, musí se naučit bojovat. A kdo ví, možná se ji povede i najít lásku. Zvláště, když na školu s ní chodí bohatý Bruce Wayne.

Snad jsem na nic nezapomněl… ale jsme teprve v březnu! Ještě nás čeká jednatřicet ohlášení, z čeho bude osm novinek!

připojená galerie

22.12.2019 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 85

Berserk bude!

obrázek k novince Berserk bude! No tak jo! Dali jsme manga fanouškům úkol, že pokud chtějí vydání Berserkra, musí do konce roku sehnat 3333 like na stránku CREW MANGA. A ještě nejsou ani Vánoce a je to tam! Takže nám lidé dokázali, že tuhle drsnou temnou fantasy fakt chtějí - tudíž jsme si našli místo ještě místo v narvaném edičáku a první díl ságy vyjde v květnu! Ve větším formátu, ve velikosti Ghost in the Shell či Sherlocka!
Po temné fantasy Kentaro Miury volali naši čtenáři už nějakou dobu a teď ji dostanou. Crew jim naservíruje osudový, krvavý příběh s prvky romantiky a velkou porcí akce! Dospělou fantasy, která si získala davy fanoušků, televizní seriál, celovečerní filmy i počítačové hry!
Hrdinou je Guts, Černý šermíř, obávaný bojovník, o kterém se raději nemluví nahlas. Má obrovský meč, kovovou ruku, stovky jizev z bojů a mučení, pouze jedno oko, a znamení, které k němu přitahuje síly zla. Ale ne vždycky byl takový. Příběh se postupně vrací zpátky do dob, kdy je Guts ještě mladý a poznává Griffitha, charismatického velitele oddílu Jestřábů. Muže, který mu změní život.

připojená galerie

18.12.2019 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 24

PF 2020 od Nakladatelství CREW

Už je za námi další rok! A pokud čtete tohle PFko, podařilo se vám ho přežít (a že to chvílemi byla fuška). A hlavně, pokud čtete tohle PFko, jste stále fanouškem komiksů, což je možná skoro stejně tak důležité! Gratulujeme! Tak ať vás život ani vášeň pro komiksy neopouští ani v roce, který vypadá, jako by se zakoktal - 2020. My slibujeme, že budeme dělat všechno proto, abyste měli co číst.

Rádi bychom poděkovali všem, co kupují naše komiksy – bez vás by to vážně nešlo. Ale nešlo by to ani bez těch, co nám je pomáhají vyrábět a propagovat. I bez těch, kteří je překládají, hází texty do bublin, opravují překlepy... a i těch, co je dostávají do knihkupectví, která je tam pak prodávají nebo vám je posílají v důkladných (a často ještě pomalovaných) balících. Samozřejmě, děkujeme i těm, co nám pomáhají s naším youtubovým Komiksářem – a to jak všem tvůrcům, tak divákům! Všem vám přejeme pevné zdraví, dobrý zrak na čtení a spoustu místa na ukládání komiksů. A samozřejmě neskutečné množství dárků pod stromeček, hlavně těch papírových! Užijte si Vánoce, vánoční pochutiny a pořádného Silvestra!

A ať jsou i v dalším roce Síla a komiksy s vámi!

A tady jsou vinšující:

Za Nakladatelsví CREW:

Petr Litoš, Jiří Pavlovský, Ľudo Plata (redakce)

Josef Vrána, Kateřina Vimmerová, Michaela Pexová, Petr Charvát, Vlastimil “Diuk“ Čurda a Jakub “Toren“ Neumann (marketing)

Michaela Fišerová, Veronika Marhounová a Murin Wolf (crewní e-shop)

Za distribuci Seqoy:

Martin Královec, Tomáš Drahoš, Pavel Bednář, Michal Juránek, Zuzana Zavadilová a Láďa Klimeš

18.12.2019 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 5

Žoldnéř 3: Zkoušky

obrázek k novince Žoldnéř 3: Zkoušky A je tu náš poslední titul tohohle roku (když nepočítáme Barta, který vyjde příští týden) - a můžeme odpovědně říct, že je to fakt parádní rozloučení. Přichází Žoldnéř, nádherně malované fantasy s příměsí sci-fi od Vicente Segrellese. Ve velkém vydání, s bonusy obsahujícími další malby a detaily ohledně vzniku. Nad těmihle obrázky jsem kdysi slintával (a tentokrát vzácně nejen kvůli přítomnosti nedostatečně oblečených žen...) a hele, konečně to držíme v rukách!
A o co půjde?
Žoldnéř obdrží nabídku, kterou nemůže odmítnout. Společně s Nan-taj by se měl podílet na ochraně a zabezpečení kláštera v Kráteru. Ještě předtím však musí projít náročnou, několikanásobnou zkouškou, v níž bude riskovat vlastní život. Žoldnéř se tak v tomto díle postaví gigantickým válečníkům, monstrózním obludám, nevyzpytatelným duchům i morálním dilematům. A to vše jen kvůli své nezměrné touze dozvědět se něco víc o tajemství oněch mnichů, s nimiž se setkal již v minulém díle a kteří, jak se zdá, mají přístup k moudrosti světa.připojená galerie

10.12.2019 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 22

Volejte ředitelům živě!

obrázek k novince Volejte ředitelům živě! Tenhle pátek od 18.00 začne na youtube kanálu Komiksáře speciální živý pořad Volejte ředitelům! Za účasti obou plešounů! Ohlásíme tam své ediční plány, několik pecek na další rok na březen a duben a především se pokusíme odpovídat na vaše dotazy! Takže kdo se chce na něco zeptat, může své otázky hodit sem... nebo je pak položit v přímém přenosu.
Tak buďte připraveni - těšíme se na vás!

Sledovat Komiksář můžete na www.komiksar.cz!

10.12.2019 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 44

Velká soutěž se ZNOVUZROZENÍM HRDINŮ DC A Comic-Con Prague 2020

obrázek k novince Velká soutěž se ZNOVUZROZENÍM HRDINŮ DC A Comic-Con Prague 2020 V letošním roce proběhl v rámci Znovuzrození hrdinů DC unikátní projekt s českými a slovenskými komiksovými kreslíři. Všechna čtvrtá čísla sérií si čtenáři mohou pořídit s variantní obálkou. Nyní nastala chvíle, kdy se se svým návrhem obálky můžete blýsknout i vy! Soutěží se o lístky a o osobní 15minutové setkání s jedním z komiksových hostů Comic-Con Prague dle vlastního výběru!

➡️ Vyberte si pro jakou sérii chcete vytvořit vlastní obálku. Vybírat můžete ze dvou verzí podkladů: JPG, kdy se dá obrázek vytisknout a do něj umístit kresbu, kterou pak naskenujete, nebo PNG, kdy si ke svému nascanovanému obrázku skrz grafický editor přidáte vrstvu s hlavičkou série.

➡️ Hotový obrázek pak pošlete na náš e-mail soutez@crew.cz pod předmětem OBÁLKA PRO CREW.

➡️ Uzávěrka soutěže je ve středu 15. 1. 2020 ve 12 hod. Následně vybereme čtyři výherce, kteří nás a organizátory Comic-Con Prague zaujmou nejvíce. Každý z nich obdrží lístek na akci Comic-Con Prague! Ale pozor! Tím to ještě nekončí!

➡️ V pátek 17. 1. 2020 ve 12 hod. proběhne vyhlášení těchto čtyř výherců. Jejich výtvory budou uveřejněny na facebookových stránkách Nakladatelství CREW, kde proběhne hlasování fanoušků o tom, která obálka se nejvíce líbí.

➡️Toto hlasování skončí v pondělí 20. 1. 2020, kdy ve 12 hod. vyhlásíme ultimátního vítěze. Ten získá možnost osobního, 15minutového setkání s jedním z komiksových hostů Comic-Con Prague! Mluvíme zde o patnácti minutách nerušeného rozhovoru třeba se scénáristou Hellblazera Brianem Azzarellem, nebo kreslířem jeho cenami ověnčené série 100 Nábojů, Eduardem Rissem! Bude záležet jen na výherci tohoto finálního kola, kterou z osobností si vybere. Podívejte se na jejich seznam.

➡️ Přejeme hodně štěstí a těšíme se na vaše výtvory! Pokud budete svoji práci sdílet na sociálních sítích, nezapomeňte na hashtag #obalkaprocrew

➡️ Zaslané návrhy obálek budou sloužit pouze pro účely této soutěže.

9.12.2019 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 3

Tokijský ghúl: re 3

obrázek k novince Tokijský ghúl: re 3 Operace protighúlí jednotky se změnila v masakr, když se proti bojovníkům postavili ghúlové z Aogiri. Vítězství jednotek je více než nejisté a vyšetřovatel Tóru Mucuki se musí dostat z týlu nepřítele. Jeho jedinou pomocí je Kuki Urie, jehož zajímá pouze to, jak co nejrychleji dosáhnout dalšího povýšení. To není moc dobrá situace...připojená galerie

6.12.2019 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Temné noci - Metal 3: Temný vesmír

obrázek k novince Temné noci - Metal 3: Temný vesmír Tak tohle byla blesková akce! Všechny tři díly velké DC události vyšly rychle za sebou, pěkně v chronologickém pořadí, se všemi speciály a vedlejšími příběhy! A tady máte monumentální finále superhrdinské trilogie, která se prohnala celým mnohovesmírem!
Ti nejlepší komiksoví scenáristé a kreslíři (Scott Snyder, John Tynion IV, Grant Morrison, Jeff Lemire, Joshua Williamson, Greg Capullo, Brian Hitch a Howard Porter) se sešli, aby uzavřeli děsivý boj s nebezpečím z Temného vesmíru, který se snaží pomstít a stáhnout náš svět k sobě do hlubin!
A zatím se zdá, že ať se pozemští hrdinové spojí, ať udělají cokoliv, je to buď naprosto marné, nebo to spíš jejich protivníkům ještě nahrává.
A Batman je stále nezvěstný...připojená galerie

5.12.2019 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Zpráva pro Adolfa 2

obrázek k novince Zpráva pro Adolfa 2 Finální, druhý díl válečného příběhu, kterým se u nás poprvé představuje jedna z největších komiksových ikon, Bůh mangy, Osamu Tezuka! Autor, který ukázal, že se pomocí komiksů dají vyprávět i vážné příběhy s velkým dosahem.

Léta ubíhají a bouřlivé události v Evropě i Asii spějí k neodvratnému vyvrcholení – Adolf Kaufmann nachází stále větší zalíbení v nacistické ideologii, Adolf Kamil v pohledné židovské uprchlici Elize, a Adolf Hitler zase v dobývání světa a vyhlazování nepřátel své Tisícileté říše. Zatímco však druhá světová válka postupně spěje ke konci, začínají si všichni tři Adolfové uvědomovat, že rozehráli příliš nebezpečnou hru, jejímž vítězem nebude ten, jehož ideje zvítězí, nýbrž ten, komu se podaří zůstat naživu.

Dvojdílný epos, který by měl mít v knihovně každý komiksový (a nejen manga) fanoušek!připojená galerie

4.12.2019 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Modrá Crew 16 má vítěze!

obrázek k novince Modrá Crew 16 má vítěze! A je to jasné!
Včera skončilo další velké hlasování o Modrou Crew! Bojovaly tři velké komiksy – historické temné fantasy Jednorožec zasazené do doby renesance, viktoriánský příběh pomsty a zrození tajné organizace Shi a válečná historická sága z dob Babylónie - Dobyvatelé! Všechno to byly velké věci, od slovutných autorů, všechny nádherně kreslené – něco s důrazem na realističnost, něco víc expresivněji.
Jak byly minulé souboje hodně těsné a do poslední chvíle nebylo jasné, co vyhraje, taky bylo od začátku patrné, že jsou lidé rozhodnutí dát ještě šanci Jednorožci, který minule těsně prohrál s Kronikami legie. Teď už zabodoval a v čísle šestnáct a sedmnáct budete moci vstoupit do děsivé historie!
A co že vás čeká?

Píše se rok 1565 a venku řádí renesance. V Paříži se objevují mrtvoly slavných doktorů. Ambroise Paré, královský chirurg a průkopník moderního lékařství, začíná pátrat… a zjišťuje, že je další na seznamu. Ale někdo ho chrání. Tajemné bytosti, které ho přinutí pochybovat o všem, čemu kdy věřil…
Je to doba kdy se rodí věda… a zároveň s ní i monstra.
První dva díly vyjdou v šestnáctém čísle Modré Crwe v červenci roku 2020!

P.S. A abyste mohli rozhodovat příště, stačí mít Modrou Crew předplacenou a pak hlasovat na stránce www.modra.crew.cz

připojená galerie

3.12.2019 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 2

celkem v této sekci vloženo 2008 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Auditorium

Comics fan [23:10:33 26.10.2021]
Alfi dakujem


Alfi [23:10:42 26.10.2021]
Comics fan: treba ho zadať v medzinárodnom formáte t.j. 0042190XXXXXXX


Comics fan [17:10:52 26.10.2021]
Prosim Vas o pomoc pri objednavani zo Slovenska v online Crew shope stale pyta odomna telefonne cislo aj ked napisem cislo mobilu stale pyta odomna cislo znova.Dakujem za odpoved


Pavlovský [12:10:08 26.10.2021]
Radim: Zmizel - objeví se během dneška ve vydaných. Už vyšel.


rADIM [10:10:05 26.10.2021]
aHOJ,NEZMIZEL Z PLANU NOVY USAGI????mEL VYJIT DNES,NAJEDNOU HO NEMUZU NIKDE NAJIT.tAK SNAD NEJSEM SLEPEJ....


Aktuality

Proti přírodě 2: Štvanice

Pavlovský [17:10:48 26.10.2021]
marduk: Takhle to vyzkouší víc lidí - omnibusy už lidi kupují spíš "na tutovku", když jsou už dopředu přesvědčeni, že jim to sedne, nebo když autora znají.


Žebříček největších hitů za září!

Pavlovský [12:10:37 26.10.2021]
Tiskárny slibovala do konce října. Doufáme, že se to povede.


Pjotr [22:10:48 25.10.2021]
A co takhle Blahovolne? Kdy se dockame? :)


Vydali jsme

Batman/Fortnite: Foundation

Pavlovský [17:10:55 26.10.2021]
Zdeněk: Zítra ráno.


Zdeněk [13:10:34 26.10.2021]
Kdy bude v trafikách? Dnes nikde nic nemají. Děkuji za odpověď. Zdeněk


Modrá CREW

x_ander [15:21 22.09.2021]
Za sebe každopádně děkuju, že budete pokračovat (nejen) v Orbitalu. Na ten se hodně těším.


Pavlovský [17:57 19.09.2021]
Sirius.svk - Momentální plán je to střídat. Dát vždycky jedno číslo věnované návratům (už vyšly další dva díly Hrobaře, takže na toho se můžou fanoušci taky těšit) a pak novinka. Tu už máme vybranou, a bude celkem na tři Modré Crwe! Brzo to ohlásíme!


Sirius.svk [21:16 18.09.2021]
Mimochodom čo dajaké inof o pokračovaní MC, čo bude po Dobyvateloch. Budu nové veci či stále dokola Ekho, okko?
PL [00:10:35 27.10.2021]
NA PRODEJ:

- POCHMURNÝ KRAJ 1-8 > 2.200,-KČ
- SÁGA 1-9 > 1.800,-KČ
- BERLÍN 1-3 > 500,-KČ
- A ZRODÍ SE HVĚZDY... > 2.800,-KČ
- POHÁDKY OSCARA WILDEA > 300,-KČ
- BOMBA > 300,-KČ
- BOXER > 200,-KČ
- MOBY DICK > 200,-KČ
- TANKERKA 1 > 250,-KČ
- ODKAZ RODU BLACKŮ > 250,-KČ
- SMRT Vysoká cena za život > 120,-KČ
- SMRT Nejlepší čas tvého života > 120,-KČ

...DÁLE UVAŽUJI O PRODEJI KOMPLETŮ PREDÁTOR OMNIBUS 2,3,4 A 100 NÁBOJŮ 1-13 > CENU NAVRHNĚTE. PREFERUJI OSOBNÍ PŘEDÁNÍ V PLZNI A OKOLÍ POPŘ. ZÁSILKOVNA (BALÍK > 70,-). KNIHY JSOU V BEZVADNÉM STAVU POUZE JEDNOU ČTENÉ. FOTOGRAFIE KNIH MOHU ZASLAT PŘES E MAIL NEBO WHATSAPP. KONTAKT: Taduki@seznam.cz


maurus165 [21:10:51 25.10.2021]
Dobry den,

Hladam Lucifer 5 Peklo na predaj

Vdaka


Ogre [08:10:40 25.10.2021]
Ahojte, predam:
komplet seriu 100 naboju 1-13 - spolu za 160€
Torpedo 1,2 - spolu za 18€
Hitman 1-9 komplet - spolu za 70€
foto na poziadanie majlom
kontakt: ogre5241@gmail.com
Avengers: Kdo by nechtěl vládnout světu? (Komiks recenze)
Batman: Černé zrcadlo (Legendy DC) (Schefikův blog)
Paper Girls 1 (Schefikův blog)Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž