crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
[Moje hvězda] 2
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Aktuality

Tři nové mangy!

obrázek k novince Tři nové mangy! Je toho hodně, takže ohlašujeme hned tři knížky najednou!

FULLMETAL ALCHEMIST - OCELOVÝ ALCHYMISTA 25
Nečekaný zvrat v boji o vládu nad Amestris si žádá nejen vynalézavá řešení, ale také oběti, které spojence plukovníka Mustanga přijdou velmi draho. A zatímco nahoře zuří boj, Ed v podzemí potkává někoho, o kom doposud neměl ani tušení...
Ukázka je TADY!

ZABIJÁK DÉMONŮ 15: NOVÝ ÚSVIT
Tandžiró konečně zahání do kouta Hantenguovo hlavní tělo. Co nevidět má ale vyjít slunce, takže se musí rozhodnout mezi záchranou Nezuko a honbou za nepřítelem. Jak si nakonec poradí? Dokáže porazit vyšší Měsíc? A přežije jeho mladší sestra?
Listovat si můžete
TADY!

JUJUTSU KAISEN - PROKLETÉ VÁLKY 10: VEČERNÍ PŘEDEHRA
Mechamaru alias Kókiči Muta se pod příslibem nových končetin rozhodl uzavřít pakt s prokletými duchy. Nakonec však došlo k neshodám a Muta teď musí čelit hrozbě smrti z rukou Mahita. Naštěstí má tajný plán, jak se zachránit...
O několik dní později, 31. října, se z nebe spouští opona a propuká konflikt, který se do dějin zapíše jako „Šibujský incident“.
TADY!

připojená galerie

29.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Sbohem, Eri

obrázek k novince Sbohem, Eri Emocionální a fascinující jízda do autora série Chainsaw Man! Příběh o lásce k filmu... a o tom, jak se mění život, když se na něj díváme hledáčkem kamery.

„Chci, abys mě natáčel až do poslední chvíle.“

Jútova kameramanská cesta započala přáním jeho nemocné matky. Když se po její smrti rozhodne spáchat sebevraždu, setká se na střeše nemocnice s tajemnou kráskou jménem Eri.

Na Eriin popud se společně pustí do tvorby nového filmu. Júta však netuší, jaké tajemství dívka skrývá...

Příběh dvou mladých lidí ponořených do natáčení filmu, ve kterém se výbušně mísí realita s fantazií!

Listovací ukázku si můžete pustit TADY!připojená galerie

28.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na duben 2024! (X.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (X.) MOJE HVĚZDA 1
Posledním ohlašovaným dubnovým titulem je nová manga série!
„Ve světě showbyznysu je lež efektivní zbraní.“
Pro Goróa, porodníka v maloměstské nemocnici, je málokteré prostředí tak cizí jako nablýskaný svět zábavního průmyslu. Jediné, co jej k němu pojí, je jeho nehasnoucí podpora krásné Ai Hošino, idolu na počátku nadějné kariéry. Když však (ne)šťastná náhoda svede jejich cesty dohromady, osudy Goróa a Ai se propletou způsobem, jaký ani jeden z nich nečekal!
Zábavný příběh, kde najdete lásku, vraždy, reinkarnace, ale především zajímavý, krutý, romantický i napínavý vhled do světa japonských celebrit. Čtenář se dozví fascinující detaily z nelítostného zákulisí, kde je občas těžké udržet si nejen důstojnost, ale i zdravý rozum... a občas i život.

připojená galerie

28.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 2

Ohlašování na duben 2024! (IX.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (IX.) ÚTOK TITÁNŮ: BEZ VÝČITEK 1.

Útok titánů se vrací! Jedna z našich ohromně úspěšných manga řad doběhla svého epického konce... ale to neznamená, že se s ní úplně loučíme! Přichází dvoudílná minisérie, která se vrací ještě před události série a zachycuje začátky jedné z nejpopulárnějších postav, kapitána Leviho.

Tímhle příběhem se vracíme do doby, kdy Levi ještě nebyl kapitánem, ale mladistvým zlodějíčkem, který ovšem ke svým loupežím používá zařízení pro prostorový manévr. Svištění vzduchem se hodí nejen k zabíjení obřích monster... a Levi je na tomhle poli opravdu nepřekonatelný. Jenže jeho štěstí jednou skončilo a Levi je dopaden. Díky svým schopnostem dostane na výběr. Buď přísný trest – nebo se přidá k průzkumníkům.

Smrt je velmi pravděpodobná v obou případech.

Oba dva díly téhle minisérie vyjdou ještě letos!

připojená galerie

27.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Deadpool, miláček publika 8: Tajné impérium

obrázek k novince Deadpool, miláček publika 8: Tajné impérium I když se na to občas zapomíná, tak Deadpool je především tragikomická postava. Jasně, chrlí vtipy, ale komiks ho neváhá někdy pořádně chytnout za krk a pořádně mu ublížit. A co je nejhorší, tak obvykle si za to může trochu sám. A obvykle se mu nejvíc vymstí, když se snaží udělat něco dobrého.

Jako třeba právě teď.

Přichází finále jedné části Deadpoolova života... a taky jedné série. (Ale nebojte, Deadpool se vrátí!) Nenechte si ujít jeden z velkých zlomů nejen v Deadpoolově životě.

Wade Wilson věří Stevu Rogersovi každé slovo... PROČ BY TAKY NE?

Ale jeho důvěra bude podrobena těžké zkoušce, když začne Captain America spřádat plány svého Tajného impéria! Kdo je ten týpek v zeleném ohozu Hydry, na kterého se ženské vrhají jak... hydry? Deadpool! To si sakra pište. Jenže život pod jařmem režimu Hydry není žádné peříčko... obzvláště ne v případě, že se s nima nedopatřením spojíte. Existuje z toho všeho pro Deadpoola nějaké východisko, než spáchá něco skutečně politováníhodného? Patrně bez šance. A aby bylo ještě hůř, střetne se Wade kvůli Ellie s agentkou Prestonovou! Nic ale neskončí, dokud to doopravdy neskončí – je tu přece vždycky nějaká naděje, ne? Koneckonců, kdo jiný než Největší hrdina světa by mohl celému Tajnému impériu jednou provždy zatnout tipec?! No jo... jasně...

Chcete ukázku? Máte ji mít - a to přímo TADY!připojená galerie

27.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Komiks pro Ukrajinu

obrázek k novince Komiks pro Ukrajinu Tak se nám to sešlo. Před pár dny byla velká demonstrace na podporu Ukrajiny a teď vychází komiks, který má zcela stejný účel. A přiznejme si - je to jeden z těch nejzábavnějších způsobů, jak přispět na dobrou věc.


Kniha vyšla v létě 2023 v USA, vzápětí vyšla na Ukrajině a ve Francii. Další zahraniční vydání se připravují, ale Česká republika je třetí země (mimo domácí trh), která se do tohle pustila, aby mohla přispět.

Nejde jen o to, že veškerý zisk z Komiksu pro Ukrajinu půjde na humanitární účely – tento titul má šanci oslovit lidi bez ohledu na jejich názory. Sešli se tu totiž někteří z těch nejslavnějších amerických komiksových tvůrců, aby přinesli zbrusu nové a témaatický zabarvené příběhy ze svých legendárních světů. Není to ideologická agitka, je to sbírka skvělých příběhů od výkvětu současného komiksu.

Pro české čtenáře je to tedy nejen možnost přispět na dobrou věc, ale v mnohých případech to bude i první seznámení s mnohými legendárními autory a jejich vesmíry!

Najdete tu příběhy ze světa Usagi Yojimba, Grooa, Astro City, Ochutnávače, Rocketeera, Grendela a mnohých dalších. Na projektu se podíleli ti nejlepší z komiksových scenáristů a kreslířů, mezi jinými Kurt Busiek, Arthur Adams, Sergio Aragonés, Greg Hildebrandt, Alex Ross, Stan Sakai, Liam Sharp, Matt Wagner, Joe Jusko, Howard Chaykin, Jill Thompsonová či Bill Sienkiewicz.

Je to prostě dobrý komiks pro dobrou věc.

Dovnitř můžete nahlédnout TADY!připojená galerie

26.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na duben 2024! (VIII.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (VIII.) Je na čase shrnout, co vyjde v dubnu za manga pokračovačky. A bude jich docela dost!

Ach, vy dívky mládím zmítané 3
Bleach 38: Fear for Fight
Jujutsu Kaisen 11: Šibujský incident: Otevření brány
Občanská hlídka - My Hero Academy 6: Racionální muž
Mládí na hřišti 3
Naruto 64: Desetiocasý
Pokoj v barvách štěstí 8
Spy x Family 11
Zabiják démonů 16: Nesmrtelnost
Pokémon 15: Gold a Silver 8

připojená galerie

26.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 2

Berserk 16

obrázek k novince Berserk 16 Jak se ukázalo, tak milovníků krvavě temné fantasy je u nás víc než dost... a z Berserka se rychle stala naše nejúspěšnější dospělá manga. S nezastavitelným hrdinou schopným obětovat kohokoliv... a děsivým protivníky.

No a samozřejmě, s démony, krutými vládci, prokletými talismany, obřími meči a monumentálními bojovými scénami, při kterých stříká krev proudem.

Momentálně v Mlžném údolí zuří lítá bitva a zdá se, že černý šermíř má namále. Mezitím se k údolí blíží neohrožená Farnese a její rytíři, jenže jejich příchod nevěstí pro Gutse nic dobrého...

Do parádně nakresleného fantasy pekla můžete nahlédnout TADY!připojená galerie

22.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Žebříček za leden 2024

obrázek k novince Žebříček za leden 2024 10 našich nejúspěšnějších titulů za období 1. 1. 2024 až 31. 1. 2024

A máme tu další žebříček. Pokud čekáte nadvládu novinek, tak čekáte asi stejně marně, jako když čekáte, že se tu objeví Simpsonovi a Spongebob. Novinek v lednu moc nevyšlo, takže se nám v čele tabulky udržely především předvánoční pecky. Vlastně z novinek se nám do čela prodraly především poslední Mýty, což nás hodně potěšilo. A samozřejmě, noví Źiví mrtví!

1) Mýty 22: Sbohem
2) Zaklínač: Balada o dvou vlcích
3) Živí mrtví: Cizinec a další příběhy
4) Cyberpunk 2077: Máš moje slovo
5) Můj první komiks: Spider-Man: Zvěřinec zasahuje!
6) Komiksový Clash 1
7) Venom 5: Venomův ostrov
8) Garfield 61: Garfield si zavaří
9) Aquaman: Válka o trůn
10) Simpsonovi: Kardinální komiksový kravál

A teď jdeme na mangu!

1) Pokoj v barvách štěstí 7
2) Chainsaw Man 6: Bum bum bum
3) Jujutsu Kaisen - Prokleté války 9: Zmařený potenciál
4) Láska ve střihu cosplaye 4
5) Ach, vy dívky mládím zmítané 2
6) Pokémon 14 (Gold a Silver)
7) Mládí na hřišti 1: Činacu Kano
8) Jak jsem se reinkarnoval coby sliz 7
9) Kaidžú č. 8, díl 2
10) Spy x Family 10

Jestli jste čekali šokující zvraty, tak jste čekali marně. Opět se tady držely v tabulce vánoční hity. Inu, novinek bylo jen pomálu. Ale rozhodně nás potěšilo, jak se na špičku vyšplhalo romantické drama Pokoj v barvách štěstí. A úspěšně si stojí i Dívky mládím zmítané či Mládí na hřišti... jinak samozřejmě je tu Chainsaw Man, Jujutsu Kaisen, Láska ve střihu cosplaye a tak dále!

připojená galerie

22.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na duben 2024! (VII.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (VII.) CYBERPUNK 2077: VÝPADEK

Bolí to. Utrpení má hluboké kořeny a čím hlouběji člověk padne, tím déle se přehrávají sny, který si sami vytváříme. Bohatství, naděje, láska – to vše umožňuje technologie DMS. Jenže ne každý touží po šťastném konci. Jeden opravář psychovizí – plný pochybností, sebenenávisti a viny – brzy zjistí, že odpověď na tu bolest... přichází během výpadku.
Připravte se na další kyberpunkovou jízdu ze světa populární počítačové hry. Ovšem klid, tohle jsou příběhy, které zaujmou i ty milovníky žánru, kteří se počítače straní - jsou to parádní, temné, drsné a uzavřené sci-fi dramata!

připojená galerie

22.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2700 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Auditorium

Deadko [09:07:04 11.7.2024]
Zdravím Crew přemýšleli jste na komiksy Wolverine od BENJAMIN PERCY a Deadpool & Wolverine: WWIII?


Pavlovský [07:07:58 11.7.2024]
Peter: Z naší strany šance spíš hodně malé.


Peter [21:07:09 10.7.2024]
A nejaké iné veci od Kinga? Ako napr mister miracle alebo supergirl? Vždy odolávam anglickým vydaniam, keď dúfam že to výjde aj u nas


Pavlovský [13:07:01 10.7.2024]
pdbq: Asi spíš nulová - Kingova verze mě vůbec nebavila.


pdbq [13:07:59 10.7.2024]
Dobrý den, je šance že vydáte Human Target od Kinga (DC Black Label)? Díky


Aktuality

Preacher/Kazatel omnibus, svazek první

Peťa [20:07:21 8.7.2024]
Pavlovský: tak Chew jsem bohužel nějak předpokládal že asi neklapne,i když je to velká škoda


Pavlovský [18:07:08 8.7.2024]
rck007: Tak Chew jsme tak na 90 % jistí, že vydávat nebudeme. Tam bylo fanoušků opravdu hodně poskrovnu.


rck007 [15:07:33 8.7.2024]
Já bych byl pro Chew, je to super a v omnibusu bych ji hned od Vás objednal.


K nákupu komiksů můžete využít i své benefitní karty!

Pavlovský [13:07:20 8.7.2024]
A benefitkama a spol se dá i platit v Krakatitu či Arkhamu.


Jan [10:07:16 8.7.2024]
Super zpráva. Benefitka byl jediný důvod proč sem často objednával komiksy na jiných stránkách, určitě teď budu objednávat přímo u vás.


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
Lachvos [21:07:44 11.7.2024]
Ahoj,
prodávám comicsy se slevou až 65% v češtině a v perfektním stavu - jednou čtené, poté uloženy v knihovně mimo slunce.

Abe Sapien 1: Dýka z Lipu (pevná vazba)
Abe Sapien 2: S ďáblem nejsou žerty a další příběhy (pevná vazba)
Cena 450 Kč

Americká liga spravedlnosti 1: Nejnebezpečnější hrdinové světa (pevná vazba)
Americká liga spravedlnosti 2: Následky zla (paperback)
Cena 650 Kč

Liga spravedlnosti: Válka velké trojky (paperback)
Cena 400 Kč

Smax (pevná vazba)
Top 10, kniha první (pevná vazba)
Top 10, kniha druhá (pevná vazba)
Top 10: Devětačtyřicátníci (pevná vazba)
Cena 3000 Kč

Zámek a klíč 1-6 v pevné vazbě a 1.vydání
Cena 2000 Kč

Při koupi více knih dostanete comics Doctor Strange: Zatracení v paperbacku zdarma.
Pokud vezmete vše, poštovné je zároveň na mne.

Vážným zájemcům zašlu na požádání detailní fotky knih.
Poštovné platí kupující (Zásilkovna nebo Česká pošta od 79 Kč) nebo osobní předání v Moravské Třebové (okres Svitavsko).
Kontakt na email lachman33@seznam.cz


SM [18:07:43 8.7.2024]
Zdravím, prodám následující

Harleen (rozbalená, jako nová) - 500 Kč

Joker - oslava 75. výročí (zabalený) - 600 Kč

Batman/Želvy Ninja II (zabalená) - 250 Kč

Zásilkovna, Balíkovna dle ceníku, možnost osobního předaní v Praze

kontakt: sparowakall@gmail.com


Ducatirr11 [14:07:44 7.7.2024]
!!! KOUPÍM - nabízím 5 000 Kč !!! knihu - Preacher/Kazatel omnibus, svazek první (limitovaná edice) , máte někdo na prodej ? Nejlépe ještě zabalenou ve fólii. , dohoda a rychlé jednání....
Nabídněte prosím, děkuji...
Batman 2: Jejich temné plány, díl druhý (Děti noci)
Solo Leveling 1 (klarinkniznisvet)
[Moje hvězda] 1 (terrathereader)Crwecon 2024
Crwecon 2023
Crwecon 2022
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž