crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Deadpool, miláček publika 8: Tajné impérium
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Aktuality

Kaidžú č. 8, díl 1

obrázek k novince Kaidžú č. 8, díl 1 Je tu nová epická manga série, plná akce, emocí, humoru... a samozřejmě, obřích monster!

Když přijde na obří nestvůry, žádná země s nimi nemá tak bohaté zkušenosti jako Japonsko. Jejich útoky, které narušují život běžných lidí, jsou zde takřka na denním pořádku.
Kafka Hibino chtěl kdysi vstoupit do Japonských obranných sil a bojovat s nestvůrami. Dnes však místo toho odklízí jejich pozůstatky jako člen speciální úklidové čety. Když dostane druhou šanci splnit si svůj dávný sen, osud před něj postaví další překážku: po útoku nestvůr Kafka zjistí, že se sám stal jednou z nich. Od Obranných sil, které mají na starosti likvidací nestvůr, si brzy vyslouží speciální kódové označení - „nestvůra č. 8“.

Bojovou listovací ukázku najdete TADY!připojená galerie

26.9.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Modrá CREW 30: UCC Dolores 1 a 2

obrázek k novince Modrá CREW 30: UCC Dolores 1 a 2 V edici Modrá CREW (zaměřené na evropské komiksy) se objevila už spousta zajímavých příběhů ze spousty fascinujících světů. A teď přišla chvíle na parádní space-operu, dobrodružný příběh z vesmíru se spoustou podivných planet a ještě podivnějších hrdinů.

Přežít na Trase...? Vyloučeno! Leda… leda že na ni vyrazíte na palubě lodi UCC Dolores a doprovází vás zabiják robotů věčně s flaškou po ruce a milosrdná sestra, která sotva vyšla z kláštera. Pak máte šanci dostat se až do cíle… snad. Svižný příběh Didiera a Lyse Tarquinových vás vtáhne do světa kosmických bitev, vesmírných korzárů a dobrodružství na podivných planetách.

Na vesmírnou listovací ukázku můžete vyrazit TADY!připojená galerie

26.9.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Gantz 36

obrázek k novince Gantz 36 Zběsilá akční série s více než malým množstvím krve, sexu, násilí a podivných příšer se chýlí ke svému finále. Tady je předposlední díl, ve kterém se vrátí mnoho známých hrdinů. Jaké tajemství skrývá Gantz? Všechno budu odhaleno!

Padlí kamarádi. Milovaní lidé. Tolik obětí, a přesto masakr neustále pokračuje. Gantzův tým čelí na novém místě pekelné situaci, ale přesto se nevzdává. Čeká je tam bytost vymykající se lidskému chápání, která dokáže vysvětlit celou tuhle nepochopitelnou smrtící hru.

Brutální listovací ukázku najdete TADY!připojená galerie

24.9.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na říjen až prosinec 2023 – 4

obrázek k novince Ohlašování na říjen až prosinec 2023 – 4 BETELGEUSE (Mistrovská díla evropského komiksu)
První lidská vesmírná kolonie na planetě Aldebaran-4 obnovila kontakt se Zemí a její společnost začala lépe fungovat. Tou dobou už ale loď Konstantin Ciolkovskij míří k jiné obyvatelné planetě, Betelgeuse-6. A historie se opakuje: kolonizační loď se přestala ozývat. Země vysílá narychlo další výpravu, jejíž členkou je i Kim, hrdinka první série, aby prozkoumala situaci a rozřešila zásadní morální dilema.
Tímto komiksem pokračuje velkolepá kosmická sága „Světy Aldebaranu“, jíž se u nás představuje scenárista a kreslíř Luiz Eduardo Oliveira, známější jako Leo, expert na mimozemské světy a podivné tvorstvo.
Vychází: říjen

MÝTY 22: SBOHEM
Mnoho let vycházející a mnoha cenami ověnčená série dospívá ke svému konci v tomto masivním sto padesátém sešitu, jenž svým rozsahem odpovídá plnohodnotné komiksové knize. Za přispění mnoha hostujících autorů se příběhy obyvatel Mýtova uzavírají...
Vychází: prosinec

A nyní nějaké hrami inspirované komiksy...

CYBERPUNK 2077: MÁŠ MOJE SLOVO
Smrt kyberpunkerky rozpoutá peklo – tajemství vyplavou na povrch, rozhoří se války a krev poteče proudem.
Do sítí nebezpečných kyberpunkerů, nechvalně proslulého gangu Valentinos a jisté velké korporace se zaplétá jedna mírumilovná babička, jež se živí jako servírka. Znovu se ocitá v hlubinách Night City a vrací se k životu, který opustila – jenže pomsta je začarovaný kruh a na minulost se nedá zapomenout.
Vychází: říjen

ZAKLÍNAČ: BALADA O DVOU VLCÍCH
Zaklínač zahajuje nový lov v příběhu inspirovaném jednou – či snad dokonce dvěma! – klasickými pohádkami. Geralt, proslulý jakožto největší zabiják nestvůr, zavítá do Grimmwaldu. Bývalým důlním městečkem se šíří podivné zvěsti o řádícím vlkodlakovi. Je možné, že to nějak souvisí s příchodem tří zbohatlých sester? Jenže změny nepřinášejí pouze strach a hněv. Mohou také zrodit nové nepřátele – dokonce i monstra. Zatímco je Geralt zaneprázdněn řešením záhady a zabíjením nestvůr, Marigoldovi se naskytne šance nalézt inspiraci, kterou potřeboval k napsání dokonalé balady.
Vychází: říjen

WARCRAFT: LEGENDY 3
Další porce vzrušujících dobrodružství zasazených do světa Warcraftu. Najdete tu třetí část příběhu o Tragu Highmountainovi, hrdinném taurenovi, který byl oživen jako jeden z nemrtvých, vyprávění o elfské čarodějce a nemrtvém válečníkovi, kteří vytáhnou na válečnou stezku proti bezohledné Šarlatové křížové výpravě, a mnoho dalšího!
Vychází: listopad

A na závěr dvě mangy - a z toho jedna, o které jsme zatím nemluvili!

MLÁDÍ NA HŘIŠTI (Blue Box)
Taiki Inomata je poměrně úspěšným členem chlapeckého badmintonového týmu. Činacu Kano je neméně výkonnou členkou dívčího basketbalového týmu. Občas po sobě pokukují, ale škola, a především jejich sportovní úsilí, jim nedovoluje nic víc. Situace se ovšem změní, když dívčiny rodiče odjedou na delší dobu z Japonska, a jelikož se obě rodiny dobře znají, přestěhuje se Činacu k Taikimu. Zvládnou oba sportovci pomalu se rodící romantický vztah… a co je mnohem důležitější - zvládnou se přitom se svými týmy dostat na blížící se mistrovství?
Vychází: listopad

ACH VY DÍVKY MLÁDÍM ZMÍTANÉ 1
Kazusa je společně se svými čtyřmi kamarádkami Rikou, Niinou, Hitohou a Momoko členkou literárního klubu. Když jednoho dne probírají, co všechno by chtěly vyzkoušet před smrtí, jedna z nich nadhodí... „sex“. Od té chvíle na tohle téma, které pro ně bylo do té doby tabu, narážejí na každém kroku.
Ach, vy dívky mládím zmítané je vtipný příběh o tom, jak se pětice dospívajících holek snaží porozumět nově probuzeným citům, touhám i sobě samotným. Jak se s tímhle obdobím plným nejistot, objevování a nezapomenutelných zážitků poperou?
Vychází ve spolupráci s Animefestem!
Vychází: říjen

připojená galerie

24.9.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

One-Punch Man 9: Vo tom to není!

obrázek k novince One-Punch Man 9: Vo tom to není! Komediální superhrdinská série pokračuje zběsilým tempem. O Saitamu začíná být zájem (byť spíše v pozici poskoka) a do toho se rozjíždí padouch, který je rozhodnutý, že i příšery mají svá práva - a to především právo na vítězství. Proč musí být zlo vždycky poraženo? Vždyť to není fér!

Je tu devátý díl parádní manga série!

Garó, člověk, jenž se zhlédl v příšerách, podnikl výpad proti Asociaci hrdinů! Přítomné hrdiny rozdrtil a zmizel, ale o co mu vlastně šlo?!

A Saitamu doma zase navštěvuje Vánice, hrdinka držící první příčku třídy B. Má v plánu si v žebříčku níže postaveného Saitamu podrobit, avšak...

Klaďasové i padouši se můžou mrknout na listovací ukázku TADY!připojená galerie

23.9.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Můj první komiks: Avengers: Hrdinové v akci!

obrázek k novince Můj první komiks: Avengers: Hrdinové v akci! Další porce komiksů pro začínající komiksové fanoušky. Tentokrát je tu celý tým Avengers se čtveřicí samostatných a uzavřených příběhů, které zvládnou i mladší čtenáři (ale věříme, že pobaví i ty starší).

Čtyři příběhy nejmocnějšího superhrdinského týmu světa! Captain America! Storm! Iron Man! Spider-Man! Wolverine! Giant-Girl! Hulk! Nejsilnější hrdinové se spojili, aby bojovali proti hrozbám, na které by síly jenom jednoho z nich nestačily. A že těch hrozeb bude!

Superukázku najdete TADY!připojená galerie

22.9.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Flash 15: Cílová čára

obrázek k novince Flash 15: Cílová čára FLASH PŘEKRAČUJE CÍLOVOU ČÁRU…

Série hvězdného scenáristy Joshui Williamsona se chýlí ke konci, před kterým se rychlonohý hrdina musí postavit Reverznímu Flashovi a svým největším nepřátelům!

Reverzní Flash nemá v úmyslu Barryho pouze porazit, ale také mu ukrást život, a proto stvoří Zoomovu legii, jejímiž členy se kromě jiných stanou Captain Cold, Turtle, Gorilla Grodd a Trickster. Dokáže nejrychlejší žijící člověk dostatečně rychle reagovat na útoky napříč celým Central City, když jsou ohroženi jeho milovaní a obecně všechno, co má rád? Když Flashův největší nepřítel povolá Barryho děti z budoucnosti, Tornado Twins, přispěchá hrdinovi, bojujícímu v největší bitvě svého života, na pomoc rodina Flashů.

Bleskovou listovací ukázku najdete TADY!připojená galerie

21.9.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

ZÁŘÍ S BATMANEM JEŠTĚ NEKONČÍ!

obrázek k novince ZÁŘÍ S BATMANEM JEŠTĚ NEKONČÍ! Chcete vyhrát jeden z osmi komiksů s Batmanem? Tady jsou pravidla:

➡ Soutěžní otázka: Který komiksový kreslíř podle vás Batmana vystihl nejlépe?
➡ Svou odpověď zašlete na e-mail soutez@crew.cz a opatřete předmětem:
SOUTĚŽ WEB - Batman
➡ V pondělí 2. 10. po poledni náhodným výběrem určíme 2 výherce, kteří budou následně kontaktováni e-mailem.
➡ Budou si moci vybrat jeden z osmi komiksů s Batmanem, které najdete zde!

Přejeme hodně štěstí!

21.9.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

MANGA ONE PIECE VYJDE ČESKY!

obrázek k novince MANGA ONE PIECE VYJDE ČESKY! ONE PIECE – EPICKÁ MANGA SÉRIE VYJDE ČESKY!
„One Piece je jeden z komiksů, které u nás nikdy nevyjdou.“
„Ne, One Piece nemáme v plánu – je to moc dlouhé a nezvládli bychom se dožít konce příběhu.“
Ano, to všechno jsou naše věty, kterými jsme odpovídali na opravdu stovky otázek, kdy vydáme legendární manga sérii One Piece. A jelikož jsme muži a muži vždycky drží své slovo, tak příští rok začínáme vydávat One Piece.
Proč jsme tak radikálně změnili názor?
Odhlédněme od toho, že One Piece je jedno z největších (a nejrozsáhlejších) manga děl, že je to ikonická až kultovní záležitost. Odhlédněme i od toho, že podobně jako ptáčci, co miliardou klovnutí rozloží horu, i vaše ustavičné dotazy nahlodaly nás.
Překvapivě za změnou názoru nestojí ani úspěch televizního seriálu. Ten se objevil až v okamžiku, kdy už bylo to hlavní domluvené a ladily se jen detaily. To, že se až překvapivě ohromně povedl, nás vlastně motivovalo jen k jedné jediné věci – abychom tuhle mangu ohlásili už teď.
Tím skutečným důvodem, proč jsme se do tohohle obrovského oceánu rozhodli skočit, je (kromě toho, že nám věštkyně prorokovala, že začneme vydávat obří manga ságu a nezemřeme, dokud ji nevydáme komplet) celkový stav na knižním trhu. Manga zažila po covidu obrovský boom. Netušili jsme, zda je to něco stálého nebo nás vzápětí čeká pro změnu velký propad. Rok 2022 ale ukázal, že trh s mangou se opravdu zvětšil a že tu je reálná šance na úspěch opravdu velké série. Samozřejmě, riziko je tu vždycky, ale řekli jsme si „kdy, když ne teď?“ a zkraje roku 2023 jsme se vrhli na vyjednávání o uvedení One Piece na český trh.
Rozhodli jsme se, přes všechny minulé pochybnosti, pustit se do našeho největšího a nejambicióznějšího projektu. Do našeho opus magnum, série, která bude tak obrovská, že ji bude možné vidět i z vesmíru. Do řady, pod kterou chceme být vážně podepsaní. Vyjít česky by to mělo… a kdo jiný, když ne my, by to měl udělat?
Je to rozhodně velká porce a obrovská odpovědnost, tuhle legendu převést do češtiny tak, abychom fanoušky řady nezklamali. Věřte nám, že se budeme snažit. A že budeme sérii vydávat ještě o něco rychleji než ostatní naše řady.
Doufáme, že se přidáte do naší posádky, mezi ty, kdo s touhle sérií vyrazí vstříc dobrodružstvím! Koneckonců, vy jste nás do toho uvrtali.
Tak si sbalte oblečení a nasaďte slamáky – příští rok na jaře vyrážíme na velkou plavbu!

připojená galerie

20.9.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 2

Ohlašování na říjen až prosinec 2023 – 3

obrázek k novince Ohlašování na říjen až prosinec 2023 – 3 A mrkneme se na Marvel a DC!

AMAZING SPIDER-MAN 5: ŠTVANICE, díl druhý
Divoká štvanice v Central Parku eskaluje, ale díky Vultureovi a jeho zásahu začínají být souboje mezi lovci a „zvěří“ vyrovnanější… a vražednější. Do hry vstupují noví hráči, včetně děsivého Vermina, a postupně vychází najevo skutečný Kravenův plán. Co je vlastně pravým cílem téhle akce? A jakou roli v tom celém hraje Spider-Man?
Vychází: říjen

AVENGERS 10: LOVCI MRTVÝCH
Hluboko v témném srdci mnohovesmíru stojí lesklá strážná věž. Z ní se kybernetičtí vojáci známí jako Deathlokové vydávají zastavovat smrtící hrozby vůči nespočtu světů. Nyní Deathlokové přišli na Zemi s děsivým varováním pro Avengery!
Vychází: listopad

IMMORTAL HULK 4: OHAVNOST
Rick Jones zemřel a zmizel. Kdysi býval Hulkovým nejlepším přítelem. Byl u něj v den, kdy se Hulk zrodil. Když byl Hulk jen nemyslícím násilníkem, věřil v něj pouze Rick. Ale teď někdo exhumoval a ukradl jeho tělo! A Immortal Hulk chce vědět proč.
Vychází: říjen

VENOM 5: VENOMŮV OSTROV
Po Carnageově naprostém masakru se Eddie Brock octne na zlověstném Ostrově kostí. Nečeká ho však žádná pohodová dovolená: Cletus Kasady je sice mrtvý, ale zlo v podobě jeho symbionta přetrvává. Eddie musí čelit doposud největší zkoušce!
Vychází: listopad

A pozor.... přijde i konečně další románový titul!

VENOM: SMRTONOSNÝ OCHRÁNCE
Eddie Brock, alias Venom, opustí New York a vydá se do San Francisca, kde se narodil. Zaváže se, že se stane ochráncem nevinných - jenže když jste dvoumetrová, 260kilová nestvůra s vyboulenými svaly a tesáky jako žralok, rychle na sebe upoutáte pozornost - a ne v tom dobrém smyslu...
Vychází: říjen

…a tady je DC

JOKER 2
Po událostech z první knihy je Joker na útěku a namířil si to… do Evropy?! Jim Gordon šílence pronásleduje, přestože v něm začínají klíčit pochybnosti. Jestliže Arkham nezplynoval Joker, kdo tedy? Každý zvrat tohoto příběhu přináší další otázky – dokonce i tu, jestli Gordon nasadí vlastní život, aby zachránil… Jokera?
Vychází: říjen

BATMAN/SOUDCE DREDD (Legendy DC)
Když se Temný rytíř z Gothamu setká tváří v tvář s ochráncem Mega-City 1... KDO Z NICH BUDE ZÁKONEM?
To se dozvíte v této nařachané sbírce grudiózních příběhů, ve kterých vystupují dva nejnekompromisnější strážci zákona, jaké kdy komiksový svět poznal!
Superakční a nekompromisně zábavné scénáře mají na svědomí Alan Grant a John Wagner. O dechberoucí kresbu se postarali Simon Bisley, Glenn Fabry, Dermot Power, Cam Kennedy, Carl Critchlow a Jim Murray.
Vychází: říjen

AQUAMAN: VÁLKA O TRŮN
Arthur Curry je mužem dvou světů. Před šesti lety žil na povrchu a vyrůstal jako syn strážce majáku. Pak byl jeho osud odhalen a mladý Arthur Curry se přihlásil o své právo: trůn Atlantidy.
Jeho vláda však byla krátká. Když byl svět suchozemců ohrožen, přidal se k týmu hrdinů zvanému Liga spravedlnosti a vládu nad svým královstvím nechal za sebou.
Ale ani pod vodou nezůstane minulost pohřbena. Zlověstná síla tlačí Aquamana do války dvou světů. Když se oceány zvednou a zatopí jeho nový domov, dokáže Aquaman zprostředkovat mír s lidmi, které opustil? Pokud nezíská zpět svůj trůn, může si trůn vyžádat i jeho život...
Vychází: prosinec

připojená galerie

19.9.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2589 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Aktuality

Ohlašování na duben 2024! (V.)

Pavlovský [08:02:44 23.2.2024]
gaspoda: Tady už byly dlouho prosby o dotisk téhle knihy, tak jsme je vyslechli. A Hellblazera jsme zkoušeli docela usilovně.


gaspoda [19:02:42 22.2.2024]
A new příběh by nebyl??? Proč reedice Česká republika se točí v kruhu reedic


Ohlašování připravovaných titulů na první čtvrtletí 2024 - III.!

Kapis [20:02:20 3.2.2024]
Rozhodně


Pavlovský [18:02:26 3.2.2024]
Kapis: Jako že bychom poslali peníze Americe, aby zaútočila na Rusko? No, není to špatný nápad, ale možná až příliš ambiciózní. Jinak bych to ale bral, že my jsme projevili náš názor, vy váš - a šel bych od toho.


Kapis [13:02:44 3.2.2024]
A nebylo by lepší než dávat peníze na zbraně je radši směřovat, minimálně symbolicky, k tomu, ať už Amerika tu válku za ukrajinské životy a zbídačení Evropy co nejdřív ukončí?


Auditorium

jh666 [18:02:50 22.2.2024]
Nic se neděje, hlavně, že to bude.


Pavlovský [16:02:56 22.2.2024]
jh666: Tak se omlovám, měl jsem neaktuální informace... bude to až v dubnu. Zpozdilo se nám to, omluváme se.


Pavlovský [10:02:10 22.2.2024]
jh666: Oboje by mělo být během března... předal jsem kolegům na doplnění.


jh666 [16:02:06 21.2.2024]
Můžu se zeptat, jak to vypadá s dalšími díly Pokémonů a Ateliéru špičatých klobouků? Byly v ohlašovačkách na 1. čtvrtletí, ale v připravovaných pořád nejsou.


Pavlovský [13:02:08 20.2.2024]
Peter: Určitě dokončíme.


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
Fort [08:02:23 27.2.2024]
Prodám

Wild west kniha 1 a 2 200.-
Dopis 44 2000.-
GG život je videohra 250.-
Sword art online 1-3 400.-
Kai Džu č.8 1-2 200.-

Pokud by vzal zájemce vše, hradím zásilkovnu, jinak +80.-

Jednou čtené, jako nové. Platba předem na účet.
Možnost osobního převzetí v Ostravě.
Preferuji zájemce, který vezme vše.

Komunikace: fortknox@centrum.cz


Dinik [13:02:10 26.2.2024]
Prodám:
Kaplan: Přístav Země/Zatmění - klasická verze, první neopravené vydání (přehozené stránky v bonusové sekci) - 4500
Pošťák - sběratelská verze - 3500
dinik@centrum.cz


Petr [17:02:32 25.2.2024]
Ahoj prodávám
Sandman- 3000kč
Watchman- 700kč
Hodiny posledního soudu(pevná vazba) 1&3- 1200kč
Temné Noci (komplet)- 1300kč
Batman ( Snyder)- 2500kč
Gambit- 500kč
Sin City- 1500kč
Batman Tom King- 1600kč
Gotham Central- 1500kč
Joker- 300kč
Návrat temného rytíře- 500kč
Batman: Černé Zrcadlo- 500kč
Batman: Zatraceni- 500kč
Batman a želvy- 300kč
OMNIBUSY:
GotG Omnibus Abnett- 2000kč
Thor Omnibus- 2800kč
Annihilation Omnibus- 3500kč
Conquest- 3500 Kč
Green Lantern (G.Johns)- 4000kč
Wonder Woman (Azzarello)-2500kč
Muzeum 3 (Naprostá knihomolka)
Modrá CREW 32: Zabiják 1 (Iron Comics)
Batman 1: jejich temné plány 1 (Nová večerní Praha)Crwecon 2022
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž