crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Blacksad 2
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Aktuality

Speciální balíček: Kompletní základní série World of Warcraft (svazky 1-4)

obrázek k novince Speciální balíček: Kompletní základní série World of Warcraft (svazky 1-4) Nový měsíční balíček obsahuje sérii oficiálních komiksů ze světa World of Warcraft, které jsou po nějaké době opět v prodeji!
Svět Warcraftu už je pro mnohé z nás druhým domovem a díky komiksům vám bude ještě bližší! Jen během srpna máte možnost pořídit základní sérii s výraznou slevou!
omega orologi prezzo
chopard orologi prezzi
GMT Rolex Prezzo
orologi shop rolex replica
mercatino replica orologi usati
orologio piguet
orologi di lusso patek philippe replica
orologi rolex swiss replica2.8.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Garfield 57: Pán z Ementálu

obrázek k novince Garfield 57: Pán z Ementálu Je to neuvěřitelné, ale je tu už 57 kniha Garfiledových dobrodružství. A jako vždycky najdete stránky plné napětí a akce... pokud tedy za napětí považujete čekání na otevření plechovky se žrádlem a akcí hluboký spánek. Rozhodně je tu stále Garfield, Odie, Jon a jeho přítelkyně (pořád nemůžu věřit, že to píšu). A hlavně, pořád je to zábava!

Garfield, pán z Ementálu
Svrchovaný vládce sýrů, lasaní a tuňáků obhlíží své panství a
nařizuje všeobecnou legraci!

Čerstvě ohřátou ukázku najdete TADY!připojená galerie

29.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Modrá Crew 23: Universal War One 1-2

obrázek k novince Modrá Crew 23: Universal War One 1-2 Rozjeli jsme se a v novém čísle série Modrá Crew rozjedeme hned šestidílný příběh, který vyjde pěkně za sebou, ve třech dílech! Proto jsme taky zrychlili tempo vydávání, abyste na další díly téhle slavné scifárny nemuseli zase tak dlouho čekat. bell & ross br02 replica


Píše se rok 2058. Lidstvo kolonizovalo celou sluneční soustavu a dospělo až do fáze, kdy se osídlené planety vzbouřily proti diktátu Země. Začala občanská válka… a uprostřed ní se najednou mezi válčícími stranami zhmotnila obří černá zeď, která rozdělila náš solární systém na dvě části. Co je to za podivný fenomén, který pohlcuje světlo i hmotu? A co se děje za ním?

Skupina vojáků, která má čelit polnímu soudu, dostane nabídku. Pokud se zapojí do zkoumání tajemného fenoménu, budou jim jejich zločiny odpuštěny. To vypadá jako skvělá příležitost. To ovšem ještě netuší, co na ně čeká.

Do vesmíru vstupte listovací ukázkou TADY!připojená galerie

28.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Bleach 31: Don´t Kill My Volupture

obrázek k novince Bleach 31: Don´t Kill My Volupture Pokračování velkolepé řežby, ve které dochází na soupeře, na které už síly našich hrdinů nestačí. A zdá se, že dojde na první mrtvé...

V Hueco Mundo přituhuje. Chad i Rukia jsou ze hry, Urjú a Rendži z posledních sil čelí šílenému vědci Szayelaporovi a na Ičiga čeká střetnutí se dvěma elitními členy Espady – Ulquiorrou a Grimmjowem. Oba si přejí jeho smrt a přinejmenším jeden z nich doufá, že bude dlouhá a bolestivá...

Ukázku si lze vybojovat TADY!připojená galerie

28.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Marvel 1602 (Legendy Marvel)

obrázek k novince Marvel 1602 (Legendy Marvel) Jak by podle Neila Gaimana vypadal svět Marvelu v 17. století?

Píše se rok 1602 a v Anglii se začínají dít podivné věci. Dvorní čaroděj Dr. Stephen Strange, ve službách královny Alžběty, cítí, že podivné počasí, jež sužuje nebe, není přirozeného původu. Vrchní špion jejího veličenstva, sir Nicholas Fury, odvrací útok na královnin život provedený okřídlenými válečníky, kteří údajně slouží šílenému despotovi von Doomovi. Šíří se zvěsti o spatření příslušníků „ďáblova plemena“ – mladých lidí s fantastickými nadlidskými schopnostmi a mocí. A ve středu celého toho rostoucího chaosu stojí Virginie Dareová, dívka, která nedávno dorazila z Nového světa v doprovodu obrovského indiánského válečníka. Dokáže Fury se svými spojenci objevit spojitost mezi všemi těmi neobvyklými úkazy dřív, než skončí svět?

Jeden z největších komiksových hitů vychází znovu, tentokrát v edici Legendy Marvel!

Historickou ukázku můžete vykopat tady: TADY!připojená galerie

26.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování titulů na druhé pololetí 2022 - 3.

obrázek k novince Ohlašování titulů na druhé pololetí 2022 - 3. Už nám toho moc nezbylo, jen trocha evropských titulů...

IZNOUGUD 2 (MISTROVSKÁ DÍLA EVROPSKÉHO KOMIKSU)
Další dobrodružství padoušského vezíra Iznouguda, který má stále jedno jediné přání: Odstranit svého šéfa a stát se sám kalifem. Ovšem vesmír stále není na jeho straně a všechny jeho plány mají ve zvyku vyjít tím nejhorším možným způsobem. A to se tak snaží! Dojde na lety do vesmíru, noční můry, magické kresby, všemocný počítač, děsivé bludiště, závod s časem i nebezpečné klobouky! Pod touhle zběsilou groteskou je podepsaný sám René Goscinny, tvůrce Asterixe, Lucky Luka, Mikulášových patálií a spousty dalších kultovních děl. Za první knihu získal Richard Podaný Zlatou stuhu za nejlepší překlad!
Vychází: listopad

LUCKY LUKE VS JOSS JAMON
Lucky Luke je v maléru. Tentokrát mu jde opravdu o krk. Je křivě obviněný z loupeže a před oběšením může uniknout jen tím, že dopadne skutečné viníky. Jenže gang Jesse Jamona je nebezpečný. Složený z těch největších mizerů Divokého Západu se usídlí v pohraničním městě a ovládne ho. Není nic, co by jim nepatřilo. Lucky Lukeovi nezbývá jiná možnost než ta nejhorší - vstoupit do politického boje.
Vychází: srpen

LUCKY LUKE: BRATRANCI DALTONOVI
První komiks, ve kterém se objevili ve větší roli legendární bratranci Daltonovi! Čtveřice padouchů, kteří mají dva velké cíle. Stát se největšími zločinci Divokého Západu… a pomstít se Lucky Lukovi, který stojí za koncem jejich slavnějších bratranců.
Vychází: listopad

MODRÁ CREW 23-25
Píše se rok 2058. Lidstvo kolonizovalo celou sluneční soustavu a dospělo až do fáze, kdy se osídlené planety vzbouřily proti diktátu Země. Začala občanská válka… a uprostřed ní se najednou mezi válčícími stranami zhmotnila obří černá zeď, která rozdělila náš solární systém na dvě části. Co je to za podivný fenomén, který pohlcuje světlo i hmotu? A co so děje za ním?
Skupina vojáků, která má čelit polnímu soudu, dostane nabídku. Pokud se zapojí do zkoumání tajemného fenoménu, budou jim jejich zločiny odpuštěny. To vypadá jako skvělá příležitost. To ovšem ještě netuší, co na ně čeká.
Vychází: červenec, září, listopad

připojená galerie

26.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 14

Ohlašování titulů na druhé pololetí 2022 - 2.

obrázek k novince Ohlašování titulů na druhé pololetí 2022 - 2. A je tu další ohlašování. Začínáme věcmi pro dospělejší komiksové fanoušky. Jasně, nebudeme bránit ve čtení ani šestiletým, ale možná by to zase tak neocenili. Nebo možná by to ocenili až moc.

PAPER GIRLS 3
To, co začalo jako běžná roznáška novin, se změnilo v cestování časem, při kterém člověk narazil nejen na pterodaktyly, roboty a obří želvušky, ale občas i sám na sebe. A teď přichází velkolepé a emoční finále, ve kterém se odhalí tajemstvím války cestovatelů časem, a možná i něco z budoucnosti hrdinek. Podaří se jim vrátit do své reality... a akceptovat to, co se o sobě dozvěděli? Nebo je to jedno provždy zničí? Komiksová série nejen pro všechny příznivce Stranger Things!
Vychází: září

PARCHANTI Z JIHU 3: NÁVRAT DOMŮ
Okres Craw se připravuju na ten největší zápas sezóny. Na ten nejdůležitější, nejkrvavější, nejbrutálnější zápas. Každý ve městě si na něj vsadil… a sázky jsou zatraceně vysoké. Ve třetím díle slavné série Jasona Aarona z amerického jihu najdete šest drsných příběhů, šest temných osudů a šest velkých parchantů.
Vychází: říjen

SWEET TOOTH – MLSOUN 3
Gus začíná zjišťovat že svoboda je mnohem nebezpečnější a vražednější než otroctví. Zvláště když se snažíte vypátrat příčinu zničení světa. A jde vám po krku psychopat jménem Abott obklopený lidskými zvířaty. A když za pravdou musíte putovat až na zamrzlé pláně severní Aljašky. Přichází čas na finální souboj, ve kterém půjde o všechno. Osud zbytku lidstva i hybridů je v sázce.
Vychází: listopad

MÝTY 20: KAMELOT
Růženka přebírá roli Paladina Naděje, aby po tragickém konci minulého dílu pozdvihla Mýty ze dna deprese. Nová temná doba volá po novém Kulatém stolu, s novými, moderními rytíři, kteří vyrází na posvátnou misi - znovu sjednotit rozbité kousky Mýtova.
Vychází: snad do konce roku

TEMNÁ VĚŽ – PISTOLNÍK 6: POSLEDNÍ VÝSTŘEL
Sbírka příběhů ze světa Temné věže! Sheemie má sice mizivý intelekt, ale schopnosti, díky kterým může zničit samotné základy Temné věže. Proto se taky stane cílem nelidských strážců a starých bohů. Roland navštíví prokleté tábořiště a uvízne v minulosti, v boji proti nadpřirozeným útočníkům.
Vychází: září

ŽOLDNÉŘ 8: ROK 1000 – KONEC SVĚTA
V křesťanské tradici existovala domněnka, že konec světa nastane roku 1000 n. l. Toto datum se nyní blíží a mniši z Kráteru vědí, že nejde o žádnou povídačku. Konec světa nastane a zdá se, že jej nelze odvrátit. Žoldnéř se nechtěně a na vlastní kůži přesvědčí o tom, co způsobí tuto živelnou pohromu, když se vydá na kdysi velmi vyspělý svět podobný Zemi, který je nyní nehostinný a takřka neobydlený. Avšak na planetě je ještě někdo jiný, zvláštní bytosti, které dříve vládly Zemi, dokud z ní nezmizely. Nové Žoldnéřovo dobrodružství čtenáře zavede již plně do světa sci-fi.
Vychází: září

A teď tu máme Marvel!

AVENGERS 8: PŘICHÁZÍ PHOENIX!
Planety ničící vesmírná bytost známá jako Phoenix se vrátila… a Avengers jsou vtaženi do nelítostného a brutálního boje o tuhle nesmírnou moc. Kdo se nakonec stane jejím avatarem, komu se jí povede pokořit… a koho zničí? A jaký je původ téhle destruktivní síly?
Vychází: listopad

DR. STRANGE – NEJVYŠŠÍ ČARODĚJ 2: PLACENÍ DLUHŮ
Doctor Strange se vrací na Zemi, aby se tady setkal… s Doctorem Strangem? Ano, Doctor Strange byl vždycky svým největším protivníkem, ovšem netušil, že to osud vezme až takhle doslova. A jakoby tohle nestačilo, jeho svatyni začal ohrožovat nebezpečný protivník z minulosti, který dokáže kontrolovat veškerou magii!
Vychází: září

DEADPOOL, MILÁČEK PUBLIKA 5: PACIENT: NULA
Deadpoolův největší protivník je zpátky… a v té nejděsivější možné podobě. Náš hrdina stojí před skutečně příšerným soupeřem - před svým bývalým vnitřním hlasem. Ještě šílenějším, než je sám Wade Wilson. Co všechno je Deadpool ochotný udělat, aby zachránil své přátele? A má vůbec ještě nějaké?
Vychází: srpen

SPIDER-MAN/DEADPOOL 9
Spider-Man a Deadpool se loučí s velký třeskem! Je na nich, aby zachránili svět... bohužel se na něm zrovna vůbec nenachází. Jsou uvězněni uvnitř Negativní zóny. A co hůř, proti ním stojí všemocný protivník, který dokáže opravit Deadpoolem rozbitou čtvrtou stěnu! Jestli ztratí Deadpool schopnost vidět čtenáře a mluvit s nimi, co z něj zbude?
Vychází: listopad

MARVEL X FORTNITE 2-5
Do světa veleúspěšné počítačové hry vyrážejí v pětidílné sérii nejpopulárnější hrdinové: Spider-Man, Wolverine, Iron Man a Shuri z Black Panthera.
Vychází: červen, srpen, září

IMMORTAL HULK 2: ZELENÉ DVEŘE
Bruce Banner je naživu - a celý svět o tom ví a jde po něm. Vláda, tým Alpha Flight a dokonce i Avegners! A to je ten Bannerův nejmenší problém. Něco ho nakazilo. Něco, co má s lidstvem děsivé plány. A jediný, kdo o téhle nákaze ví… je Hulk! A co skrývají tajemné a smrtelně nebezpečné Zelené dveře?!
Vychází: září

IRON MAN 2020: ROBOREVOLUCE
Je tu nový Iron Man. Iron Man 2020. Arno Stark. Jediný člověk, který může zachránit lidstvo před vzpourou robotů. Dobře, možná tím, že zabije všechno živé i robotické, ale to se také počítá. Jediná otázka zní - kam zmizel Tony Stark? Přichází velkolepé finále skvělé série!
Vychází: srpen

1602 (LEGENDY MARVEL)
Co kdyby marvelovský vesmír nevznikl v minulém století, ale už v roce 1602? Legendární scenárista se pustil do historického eposu z dob konce vlády královny Alžběty, v němž se vyskytují podivně známí hrdinové a lotři, včetně Nicka Furyho, Spider-Mana či X-Menů.
Vychází: červenec

ZÁZRAKY (LEGENDY MARVEL)
Není lehké být obyčejným člověkem ve městě, kde po ulicích chodí hořící lidé, samozvaní ochránci pořádku v barevných kostýmech lezou po zdech a stříbřití vetřelci z jiných planet přinášejí globální zkázu. Ale pokud jste fotograf, můžete takhle zachytit zrodu vesmíru Marvelu a veškeré jeho proměny, velká války i tragédie! Legendární komiks zachycující dějiny Marvelu, v podání Alexe Rosse - včetně u nás nikdy nevydaného epilogu!
Vychází: říjen

AMAZING SPIDER-MAN 3: ŽIVOTNÍ ZÁSLUHY
Když se někdo rozhodne srovnat s J. Jonahem Jameson účty, ocitají se Spider-Man i Jameson v pořádném průšvihu. Kdo by ten „někdo“ mohl být (když nepočítáme všechny obyvatele New Yorku)? Do nebezpečí se navíc dostane i teta May! Jasně, nic nového pod sluncem… ale když se do hry vloží Taskmaster a Black Ant, může se stát vážně cokoliv!
Vychází: říjen

SPIDER-MAN: PRAMEN MLÁDÍ (MARVEL ROMÁN)
V naději, že se mu podaří pořídit pár cenných fotek vlastního pavoučího alter-ega v akci, se Petr Parker vydává vstříc potížím – a ty se zhmotní v podobě záhadné mýtické kamenné desky, kterou chce jak Kingpin, tak mafie.
A jako kdyby nestačilo, že se octne v hledáčku nechvalně proslulých newyorských padouchů, Petr si rozhází i své kamarády – a policii! Úplně spokojená s ním není ani jeho přítelkyně Gwen Stacyová. Minulost se mu pak nepříjemně připomene o pár let později, když se údajně mrtvý vůdce mafie vrátí a stále neúnavně usiluje o zpropadenou desku. Když se pak ještě teta May octne na prahu smrti, Petr už propadá zoufalství, že ho navždy opustilo štěstí.
Vychází červenec

VENOM 3: VENOM ODPOUTANÝ
Příprava na budoucí velké události – tím, že vrátíme do Venomovy minulosti (ještě do Vietnamu) a ocitneme se ve chvíli, kdy se do děje vrací psychopatický, symbiontem vylepšený zabiják Carnage!
Vychází: listopad

Už tu byl Marvel, takže nesmíme zapomenout ani na DC!

BATMAN 11: PÁD A PADLÍ
Batman odhalil, kdo stojí za jeho současnými problémy: Bane. Ale Batmanovi nejvěrnější spojenci odmítají uvěřit tomu, že je Bane znovu ve hře. A protože nemá nikoho jiného, musí se Batman spojit s dalším Batmanem, odlišnou verzí Thomase Waynea z jiné reality. Ale jak daleko jsou jeden či druhý Batman ochotní zajít?
Vychází: srpen

BATMAN 12: BANEOVO MĚSTO 1.
První polovina velkého batmanovského finále! Baneovi lidé ovládli Gotham a drží ho v sevření železnou rukou. A Batman nikde. Místo něj je ve mestě nový, brutální mstitel - Thomas Wayne, Bruceho otec z alternativního vesmíru. Dává dohromadu gang nebezpečných padouchů, kteří odmítají Baneovu vládu. Ale je možné nahradit jedno zlo jiným?
Vychází: listopad

FLASH 11: NEJVĚTŠÍ PODFUK VŠECH DOB
Nikdo není takový podfukář jako James Jesse, originální Trickster. Původně byl členem Ranařů, kteří jej ovšem nerespektovali, přehlíželi a nakonec nahradili novým, líbivějším Tricksterem. Nic se ale nevyrovná originálu… a svým dalším podfukem hodlá Trickster navždy změnit Flashův svět!
Vychází: červenec

FLASH 12: SMRT A ZDROJ RYCHLOSTI
V příběhu ze začátků kariéry Barryho Allena se Flash potýká se svými novými schopnostmi. Stane se hrdinou, nebo jeho schopnosti rychle vyhoří? To ho přivede i do daleké budoucnosti, kde se setká se svou novou verzí, která mu ukáže jeho pravou cestu a připraví ho příchod gangu zvaný Ranaři.
Vychází: říjen

BATMAN: PROKLETÍ BÍLÉHO RYTÍŘE
Joker se vrací. A tentokrát nehodlá sekat dobrotu. Spojil se fanatickým Azarelem, aby odhalili tajemství Wayneovy minulosti… i kdyby mělo přitom celé město lehnout popelem. Batmanovi se hroutí svět a nestíhá řešit problémy, zvláště, když přichází noví, nebezpeční protivníci. Blíží se poslední souboj netopýrů!
Vychází: září

SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL: SEJMĚTE JOKERA
Joker musí zemřít. A kdo jiný by se měl tohohle úkolu ujmout, než Sebevražedný oddíl? Amanda Wallerová posílá své lidi do mise, která je opravdu sebevražedná. Joker je možná blázen, ale je to zatraceně inteligentní blázen. A nebude tak lehké ho zaskočit. Na komiksu se spojila dvě hvězdná jména: Brian Azzarello (Sto nábojů, Hellblazer) a Alex Maleev (Daredevil)
Vychází: listopad

NEJTEMNĚJŠÍ NOC
Zelený prsten moci zná každý. Ale poslední dobou se začínají objevovat i jiné barvy a jiné prsteny. Červený prsten hněvu, fialový prsten lásky… a teď přichází černý prsten. Černý prsten smrti. Z hrobů vstávají mrtví hrdinové a padouši a dávají dohromady armádu Black Lanternů!
Vychází: srpen

BATMAN: ARKHAM – POCHMURNÝ DŮM V POCHMURNÉM SVĚTĚ
Celé roky byli do klaustrofobických zdí Arkhamova blázince zavírání duševně i tělesně narušení Batmanovi protivníci. Ve vypolstrovaných celách i neosvětlených kobkách zuřili, plánovali, a snili o okamžiku, kdy se jim podaří dobýt a svrhnout svět rozumu.Ten okamžik přišel. Je prvního dubna a šílenci ovládli ústav. Pod Jokerovým vedením připravili smrtící hru pro člověka, který může za jejich uvěznění. Pro Batmana. V souboji se svými největšími protivníky musí Batman sestoupit až do samého srdce temnoty a postavit se svým největším obavám……nebo se stát další šílencem zavřeným v Arkhamu.
Vychází: říjen

SUPERMAN PRO VŠECHNA OBDOBÍ
Tvůrci komiksů jako Batman: Dlouhý Halloween či Batman: Temné vítězství přichází se svým nostalgicky emotivním pohledem na Supermanovy začátky. Mladý Clark Kent se právě chystá opustit své rodné maloměsto, aby se vydal do Metropolis, vstříc své hrdinské kariéře. Atmosférický příběh o dospívání, v sugestivní kresbě legendárního Tima Salea.
Vychází: listopad

Teď tady máme pár věcí, které znáte z televize a z herních konzolí! (A Garfielda.)

GARFIELD 57: PÁN Z EMENTÁLU, GARFIELD 58
Fanoušci oranžového kocoura budou mít v druhé polovině roku pořádnou nadílku! Vychází hned dvě knihy jeho příběhů, plné komediální kalorií! Pro milovníku humoru pravá garfieldovská hostina!
Vychází: červenec, říjen

KINGDOM COME - DELIVERANCE
Komiks zachycuje události vedoucí ke hře Kingdom Come: Deliverance! Od okamžiku, kdy byl král Václav IV zajat svý bratrem Zikmundem, je české království v rozkladu. V království řádí Zikmundova vojska, plná maďarských žoldáků, a masakrují všechny, co se jim snaží postavit.
Vychází: říjen

SIMPSONOVI (název se ještě řeší)
Zbrusu nová sbírka komiksových příhod slavné rodiny! 176 stran napěchovaných šílenými příběhy! Bart se postaví svému dvojníkovi, Homer dokáže, že jaderné elektrárny jsou opravdu nebezpečné, Vočko vymyslí pivní koblihu a Bartman bude čelit svému nejhoršímu protinvíkovi - Bartmanovi z budoucnosti! A navíc ještě vystřihovací model baru U Vočka!
Vchází: listopad

WORLD OF WARCRAFT: LEGENDY 2
Vydejte se na další etapu cesty, kterou započal první svazek Legend - v tomto druhém díle plném napínavých příběhů zasazených do Warcraft® univerza. Najdete tu pokračování příběhu nemrtvého taurena, dramatické střetnutí osiřelé lidské dívky vychovávané trpaslíky se svou sestrou, šamanku, která musí putovat s domýšlivým gnómským válečníkem i orka, který se musí vzepřít svému vlastnímu klanu!
Vychází: září

WORLD OF WARCRAFT: PRŮVODCE AZEROTHEM - KALIMDOR
Slavný lovec Rexxar a zástupce Hordy Zekhan se vydávají na cestu krásným a nebezpečným Kalimdorem, aby poznali jeho tajemství. A vy s nimi můžete poznat všechna slavná místa, pamětihodnosti, stavby i artefakty. Od zlatých plání Mulgoru, až po divočinu kráteru Un´Goro!
Vychází: říjen

WORLD OF WARCRAFT: NOVÉ CHUTĚ AZEROTHU – OFICIÁLNÍ KUCHAŘKA
Po úspěchu první kuchařky přichází další sada receptů, tentokrát sesbíraných kuchařem z Pandarie, který procestoval Azerot a dal dohromady ty nejlepší kuchařské recepty a techniky. A to jak z Pandarie, tak z Broken Isles či tajemných Shadowlands.
Vychází listopad

WORLD OF WARCRAFT: MÁG
Aodhan pochází z rodu těch největších Azerothských válečníků, ale on sám silou zrovna neoplývá. Chtěl by být mágem, jenže proti tomu stojí jeho otec. Aodhanovi tedy nezbývá než se mu vzepřít a utéct z domova. V cestě mu ovšem nestojí jen minulost jeho rodu - ale i obří modrý drak.
Vychází: prosinec

připojená galerie

22.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 6

Jujutsu Kaisen - Prokleté války 0: Oslnivá temnota

obrázek k novince Jujutsu Kaisen - Prokleté války 0: Oslnivá temnota Středoškolák Júta Okkocu byl odsouzen k popravě. Svůj osud však vítá, je totiž prokletý mocným zjevením zvaným Rika. Naštěstí mu na pomoc přichází Satoru Godžó, profesor ze Střední odborné školy zaklínačské, kde se studenti učí o kletbách a jejich vymýtání. Mohl by přestup na novou školu Okkocuův problém vyřešit?

Objevte příběh, ze kterého vzešla slavná manga série Prokleté války!

Prokletou ukázku najdete TADY!připojená galerie

22.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Žebříček za červen 2022

obrázek k novince Žebříček za červen 2022 Trochu opožděně jsme dali dohromady nový žebříček nejprodávanějších titulů! A nejprve to, co není manga!

1. Zaklínač: Nářek čarodějnice
2. Castaka / Metabaronovy zbraně (Mistrovská díla evropského komiksu) omega replica watches
3. Lucky Luke: Koleje v prérii
4. World of Warcraft: Šaman
5. 2000 CREW
6. Batman, který se směje
7. Venom 2: Propast
8. Perverzní páprda
9. Nikdykde
10. Netvora 5: Dítě války

Zaklínač nechce opustit první místo, to nás nepřekvapuje - stejně jako nástup nových Mistrovských děl. Castaka/Metabaronovy zbraně bodují. Dobře začal Lucky Luke, snad si zájem čtenářů udrží i dál! Pěkně se rozjely i naše dva nostalgické projekty - 2000 CREW, sbírka klasických příběhů z prvních čísel magazínu CREW, a samozřejmě Perverzní páprda, úchylný penzista, kterým jsme nastartovali naši kariéru... a možná jí tak i budeme končit. Do žebříčku se probojoval i peckoidní Batman, samostatný temný příběh se silným protivníkem... a velmi pěkně si stojí Venom! Na dotisk Nikdykde se dlouho čekalo, takže nepřekvapilo, že se ocitl v žebříčku a o novém příspěvku ze světa World of Warcraft ani nemusíme mluvit. No a žebříček uzavírá všemi cenami ověnčená Netvora!

A tady máme mangu!

1. Spy x Family 4
2. Naruto 1: Naruto Uzumaki (STARTOVACÍ SLEVA)
3. Tokyo Revengers 1
4. Jujutsu Kaisen - Prokleté války 2: Prokleté lůno
5. Zabiják démonů 7: Útok ve stísněném prostoru
6. Němý hlas 5
7. One-Punch Man 4: Obří meteorit
8. Berserk 9
9. Chci sníst tvoji slinivku
10. Ateliér špičatých klobouků 8

U Spy x Family jsme čekali, že to bude úspěšné, ale nečekali jsme, že to bude až tak dominovat žebříčkům. A návrat Naruta na totální špičku, kde se drží už několikátý měsíc, taky příjemně překvapil. Jinak už je to celkem klasika – Tokyo Revengers (ti se objevili až koncem měsíce čili byli v nevýhodě), Jujutsu Kaisen, Zabiják démonů, Němý hlas… prostě pecka za peckou!

připojená galerie

22.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Můj první komiks: DC Liga supermazlíčků: Velký zmaptlek

obrázek k novince Můj první komiks: DC Liga supermazlíčků: Velký zmaptlek K filmu, který se podle všeho povedl, přichází i samostatný příběh, který se dá brát i jako volné pokračování. Zvířecí mazlíčci už zvládli své superhrdinské role a teď je čas na jejich první velkou akci!

Když se v Metropolis objeví pan Mxyzptlk (kouzelný šotek z páté dimenze) a rozhodne se šířit zmatek a zkázu, Liga spravedlnosti se mu postaví na odpor – a upadne do jeho pasti! Naštěstí mají členové Ligy své supermazlíčky, kteří jim přispěchají na pomoc. Má to jenom jeden háček: budou kvůli tomu muset spojit síly se svým úhlavním nepřítelem...

Listovací ukázku můžete z klece vypustit TADY!připojená galerie

20.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2665 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Aktuality

PREACHER SE VRACÍ V PARÁDNÍM ZPRACOVÁNÍ!

Pavlovský [08:05:58 30.5.2024]
Honza: Tady je situace naštěstí trochu lepší - hřbety knížek budou stejné, takže se dá v knihovně bez problémů dát limitovaná a nelimitovaná kniha vedle sebe a nikdo si toho nevšimne. A i u obálky nemusí člověka trknout,....


Pavlovský [08:05:52 30.5.2024]
Pepe: Fakt nevím. Ale spíš čekáme, že nám to chvíli vydrží, že se to dostane i na pulty a že to budou mít jiné knihkupectví, že to normálně půjde do prodeje (a mělo by to tam být za stejnou cenu, za kterou to prodáváme m....


Pavlovský [08:05:05 30.5.2024]
Alfi: Dvojka bude v listopadu, trojka na začátku příštího roku. A ano, o určitém zvýhodnění těch, kteří mají už jedničku, uvažujeme.


Alfi [07:05:49 30.5.2024]
Pepe: nie je to CC takže kúpiš to aj po vydaní


Alfi [07:05:43 30.5.2024]
Pepe: nie je to CC takže kúpiš to aj po vydaní


Blacksad 2 (Mistrovská díla evropského komiksu)

Dotisk [08:05:13 30.5.2024]
Zdravím, neplánujete náhodou dotisk první knihy v pevné vazbě?


Auditorium

Fort [17:05:22 29.5.2024]
faster: Loni to bylo takhle. základ 20 % nad 2500 25 % nad 5000 30 %


faster [08:05:51 29.5.2024]
vím, že je to každý rok stejné, ale pokaždé na to zapomenu.... kolik tam jsou ty slevy nahoře v obchodu crwe? tam to je nějak podle toho kolik utratis tak mas velkou slevu?


Pavlovský [12:05:07 28.5.2024]
VanTom: Divné, napíšu jim. Jinak na Arkhamu a Krakatitu ještě Američtí bohové jsou, kdyby bylo nejhůř.


VanTom [10:05:31 28.5.2024]
Američtí bohové od Gaimana už jsou totálně fuč? V e-Shopu Crwe mi je vyhledávání totiž nenabídne / nenajde (ani přes Gaimana), dokonce ale neukáže ani jako vyprodané, jako by nikdy neexistovali…


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
Peťa [12:05:19 29.5.2024]
Preacher: cena tam nebyla jen počet stran 704 takže cena 760 určitě nebude,to by bylo zadarmo spíš +- 2k


Precher [21:05:25 28.5.2024]
Možná máš pravdu. Já než to zmizlo viděl cenu cca 760.-, ale mohl jsem se mýlit. Uvidíme.


Kazatel [19:05:20 28.5.2024]
Cena zveřejněna nebyla. První 4 díly cca 630 stránek, není reálný, aby to stálo 760.-
Navíc 9 dílu nemůže být 2 omnibusy, když dílu je 10 a mají vyjít 3.
One Piece 1: Romance Dawn - Dobrodružství začíná (To je senzace)
One Piece 1: Romance Dawn - Dobrodružství začíná (TV Blesk)
Modrá CREW 33: Zabiják 2-3 (Iron Comics)Crwecon 2023
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž