crew.cz | ring volný

Ring volný

Vítáme vás na místě, kam můžete vkládat (zatím skrz nás, pak uvidíme) svoje práce - a to jak scenáristické, tak malířské. Pořád si nám někdo stěžoval "jsem malíř, ale nemůžu sehnat scenáristu" nebo "jsem scenárista, ale nemůžu sehnat ženskou... tedy malíře", až se nám vás zželelo (a taky nám to už lezlo na nervy), takže tady máte místo, kde se můžete oťukávat a kontaktovat - a pak už je to jen na vás, co z vás vypadne. A třeba nám to pak můžete nabídnout.

A máte tu i kategorii ČLÁNKY, to kdybyste chtěli napsat nějaký článek o komiksu, který vás zaujal. Ale pozor, spíš o zahraničním. Na kritiku (či pochvalu) u nás vydaných komiksů je tu www.comicsdb.cz a my jim nechceme lézt do zelí... a navíc by to nepůsobilo zrovna objektivně.

Obrázy, scénáře i články posílejte na adresu redakce@crew.cz - a my vám je sem vložíme.


Poslední přidané obrázky


náhled obrázku autor: Zbyněk Čáp
vloženo: 17:12:31 17.12.2019
do nového okna
náhled obrázku autor: Zbyněk Čáp
vloženo: 17:12:24 17.12.2019
do nového okna
náhled obrázku autor: Zbyněk Čáp
vloženo: 17:12:18 17.12.2019
do nového okna


Galerie uživatelů Crwe


obrázek z galerie ''
Zbyněk Čáp
vloženo 13 obrázků
obrázek z galerie ''
Tereza Vápeníková
vloženo 25 obrázků
obrázek z galerie ''
Lukáš Hučko
vloženo 5 obrázků
obrázek z galerie ''
Bimm a Baldrick
vloženo 6 obrázků
obrázek z galerie ''
Natálie Karásková
vloženo 18 obrázků
obrázek z galerie ''
Vítek Fučík (Bender)
vloženo 4 obrázků
obrázek z galerie ''
Martina Blahnová
vloženo 13 obrázků
obrázek z galerie ''
Máro
vloženo 15 obrázků

Další autoři


Radek Balint gwen@cominnet.cz [vloženo 6 obrázků]

stepka.flo stepka.flo@centrum.cz [vloženo 1 obrázků]

Ezechiel Mauricius herrerpothead@seznam.cz [vloženo 4 obrázků]

Tom Mortty Tramita tramita.tom@gmail.com [vloženo 5 obrázků]

Infera inferaal@gmail.com [vloženo 10 obrázků]

Tomeš 2.suteren@email.cz [vloženo 3 obrázků]

Rastislav Peťko petkorastislav@gmail.com [vloženo 12 obrázků]

Testudos testudos@seznam.cz [vloženo 4 obrázků]

6mwtd 6mwtds@gmail.com [vloženo 18 obrázků]

Klára Kopecká klarkakopec@seznam.cz [vloženo 6 obrázků]

Pavel Liška septimitive@gmail.com [vloženo 6 obrázků]

Markéta Mariková marketamarikova@email.cz [vloženo 7 obrázků]

Veronika testudos@seznam.cz [vloženo 14 obrázků]

Dichter Der.Dichter@seznam.cz [vloženo 11 obrázků]

Michal Ondrousek ondrousek.mic@gmail.com [vloženo 3 obrázků]

Satine Zillah satinezillah@gmail.com [vloženo 9 obrázků]

Baltimora baltimora@azet.sk [vloženo 11 obrázků]

Jan Tomeš tomesakjan@seznam.cz [vloženo 2 obrázků]

Martin Benek martin.benek@email.cz [vloženo 4 obrázků]

Štefan Hajduk hajduk.stefan2008@gmail.com [vloženo 185 obrázků]

Michal Drgonec drrrgy@gmail.com [vloženo 4 obrázků]

Michal Rumlena wex2012@gmail.com [vloženo 3 obrázků]

Ondra David OndraDavid123@seznam.cz [vloženo 45 obrázků]

Mr. Freake sugar.martin.96@gmail.com [vloženo 4 obrázků]

Václav Rozsypálek rozsypalek.v@gmail.com [vloženo 1 obrázků]

Karel Luzar karelluzar@gmail.com [vloženo 14 obrázků]

Ondřej Minář ondrej.minar@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Petr Karvy petarena@seznam.cz [vloženo 5 obrázků]

Dominik Lauko dominik.lauko@centrum.sk [vloženo 5 obrázků]

Matyáš Tošovský matyas.tosovsky@email.cz [vloženo 3 obrázků]

Altair Komixář altairthestar@gmail.com [vloženo 5 obrázků]

Michal Křiklava MKriklava@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Ondřej Zítka OndraZitka@seznam.cz [vloženo 13 obrázků]

David Koukal dkoukal@seznam.cz [vloženo 6 obrázků]

Lucie Kozemčáková (10 let) [vloženo 3 obrázků]

Tomáš Zděnovec tzcomics@seznam.cz [vloženo 8 obrázků]

Jiří Carda carda.rytesklo@gmail.com [vloženo 1 obrázků]

Martin Krajčovič fourisek@gmail.com [vloženo 4 obrázků]

Ondra Rainer Rainer.ondra@seznam.cz [vloženo 9 obrázků]

Tomáš Kodydek TKodydek@seznam.cz [vloženo 12 obrázků]

Jan Gruml HoNzaGru@seznam.cz [vloženo 26 obrázků]

Martin Hrubý martinhruby1979@gmail.com [vloženo 7 obrázků]

Tomáš Ponížil drakohydrus@seznam.cz [vloženo 6 obrázků]

Jana Maja maajaana@gmail.com [vloženo 5 obrázků]

Sodoma Komora mikrotiko@gmail.com [vloženo 1 obrázků]

Murin murin.art666@seznam.cz [vloženo 7 obrázků]

Pavel Štechmiler Pavel.stechmiler@seznam.cz [vloženo 23 obrázků]

Dominik Chvatik donatelo12345@post.cz [vloženo 37 obrázků]

Gabriel Kurak gabriel.kurak@gmail.com [vloženo 18 obrázků]

Denis Caňo stokratstoka@azet.sk [vloženo 1 obrázků]

Hepis hepishepis@gmail.com [vloženo 1 obrázků]

Pavel Sakala pavelsakala@email.cz [vloženo 4 obrázků]

Striga catajova.zuzana@seznam.cz [vloženo 29 obrázků]

Skiipsy Skiipsy@seznam.cz [vloženo 28 obrázků]

jetpack lo-tracker@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Kosthei kosthei@centrum.cz [vloženo 43 obrázků]

Gob Zedols snowsvk@gmail.com [vloženo 4 obrázků]

MáK mak@comic.com [vloženo 1 obrázků]

Jan Horák jazzmersiless@gmail.com [vloženo 9 obrázků]

Petr Boháček bohacekpetr@rocketmail.com [vloženo 16 obrázků]

Václav Roháč rohac.v@seznam.cz [vloženo 18 obrázků]

Jindra Varga jindravraga@gmail.com [vloženo 29 obrázků]

Filip Drahokoupil rwrdcheb@seznam.cz [vloženo 31 obrázků]

Petr Nemček lkupcova@hotmail.com [vloženo 10 obrázků]

Krykryn krykryn@seznam.cz [vloženo 2 obrázků]

Tom Velčovský TomVelcovsky@seznam.cz [vloženo 6 obrázků]

Mára Nesládek mara1703@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Jakub Vichr jerichoo@centrum.cz [vloženo 24 obrázků]

Honza Chládek Bourak.Honza@seznam.cz [vloženo 21 obrázků]

M. Slaba slaba-m@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Peter Scholtz skipp25@azet.sk [vloženo 11 obrázků]

Andrej Wsol andrewwsol@hotmail.com [vloženo 6 obrázků]

Argišt Alaverdyan AArgist@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Tomáš Patka k.FunThomas@seznam.cz [vloženo 14 obrázků]

Jakub Krejčík jkrejcc@gmail.com [vloženo 19 obrázků]

Satine Zillah j.keyd@azet.sk [vloženo 4 obrázků]

DevCageR devcager@gmail.com [vloženo 9 obrázků]

Omisir omisir@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Lenka Šimečková lenkasimeckova787@seznam.cz [vloženo 35 obrázků]

Erik marsesworld@yahoo.com [vloženo 1 obrázků]

Jakub Gajdošík jakub.gajdosik@email.cz [vloženo 15 obrázků]

Vasil [vloženo 5 obrázků]

Skiipsy Skiipsy@seznam.cz [vloženo 19 obrázků]

Míša Fišerová fismenka@centrum.cz [vloženo 12 obrázků]

Andrej Žiak Andrej.Ziak@seznam.cz [vloženo 36 obrázků]

Tomáš Eder inmax@centrum.cz [vloženo 1 obrázků]

Jan Klimecký honza@mmsoft.cz [vloženo 7 obrázků]

Antonín a Jiří Tesařovi [vloženo 4 obrázků]

Jan Tomeš tomesakjan@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Martin Štipala [vloženo 6 obrázků]

Pilip D pilipd@seznam.cz [vloženo 4 obrázků]

We-Ex W-eX@seznam.cz [vloženo 7 obrázků]

Kosák Balcarek.Lukas@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Gorerotten gorerotten@seznam.cz [vloženo 5 obrázků]

Marek Černý macomix@gmail.com [vloženo 38 obrázků]

David Marcin dadicko26@gmail.com [vloženo 17 obrázků]

Vladimír Kočička ml. StuntMan.BiLL@seznam.cz [vloženo 44 obrázků]

Dderik DDerik@seznam.cz [vloženo 11 obrázků]

Jaro Slabej jslabej@zoznam.sk [vloženo 3 obrázků]

Savel savel.soukup@seznam.cz [vloženo 4 obrázků]

Casspike casspike@email.cz [vloženo 8 obrázků]

nepodepsaný planetx@centrum.cz [vloženo 4 obrázků]

Melkor [vloženo 16 obrázků]

Marty Plus info@martyplus.cz [vloženo 3 obrázků]

Marcoo m.leschinger@email.cz [vloženo 3 obrázků]

Peter Němeček Lucia.Kupcova@dometic.sk [vloženo 11 obrázků]

Michael Petrus devcager@gmail.com [vloženo 8 obrázků]

Cehli cehli@vychod.net [vloženo 3 obrázků]

Petr Willert wilda@volny.cz [vloženo 22 obrázků]

pan Mario marioboy@seznam.cz [vloženo 10 obrázků]

Jack Sparrow adio.flip@seznam.cz [vloženo 15 obrázků]

Michal Kastl MichalKastl@seznam.cz [vloženo 48 obrázků]

R. Wilflingová wilfling@centrum.cz [vloženo 9 obrázků]

Jiří Augustin Augustin28@seznam.cz [vloženo 36 obrázků]

Rado Repicky repicky@zoznam.sk [vloženo 14 obrázků]

Matěj Pospíšil matej.pospisil@seznam.cz [vloženo 8 obrázků]

Jakub Dušek jakub.dusek@komixville.cz [vloženo 8 obrázků]

Mikláš Suchý ponozky.ps@centrum.cz [vloženo 8 obrázků]

Ivoš Ondráček IvoOndracek@seznam.cz [vloženo 46 obrázků]

Jana Karelová [vloženo 8 obrázků]

Michal Roubalík roubi.m@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Morbid LEOHORT@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Tomáš Gladiš tommmson@gmail.com [vloženo 8 obrázků]

Tomáš Roller tomas.roller@chello.sk [vloženo 14 obrázků]

Rawen havranr@zdm.cz [vloženo 14 obrázků]

Viliam Tencer vilten@vilten.sk [vloženo 25 obrázků]

Miloš Kohout mkohout@zoznam.sk [vloženo 6 obrázků]

Oliver Vršanský oliver.vrsansky@seznam.cz [vloženo 7 obrázků]

Peter Nemcek [vloženo 3 obrázků]

SAW dub16inek@seznam.cz [vloženo 13 obrázků]

MASAHI [vloženo 8 obrázků]

Michal Tureček [vloženo 1 obrázků]

Petr Dubecký [vloženo 16 obrázků]

Pavel Talaš (PATA) [vloženo 25 obrázků]



Scénáře


Marie Veselá [vloženo 2 scénářů]
kontakt: mariv.68@seznam.cz

Martin Koristek [vloženo 2 scénářů]
kontakt: m.koristek3@gmail.com

Ondřej a Pavel Bláhovi [vloženo 1 scénářů]

Ivo "Sláine" Skolek [vloženo 2 scénářů]

Jan Vrobel [vloženo 1 scénářů]

Vladimír Kočička ml. [vloženo 1 scénářů]
kontakt: StuntMan.BiLL@seznam.cz

Kosthei [vloženo 1 scénářů]
kontakt: kosthei@centrum.cz

Adrián "Kyller" Šiška [vloženo 2 scénářů]
kontakt: kyller@atlas.sk

Tomáš Stejskal [vloženo 2 scénářů]

Ondra a Pavel Bláhovi [vloženo 1 scénářů]

Jan Ježek [vloženo 2 scénářů]
kontakt: rhradecny@volny.cz

Josef "Choze" Blažek [vloženo 2 scénářů]

Vadim Dillinger [vloženo 1 scénářů]
kontakt: dillingervadim@hotmail.com



celkem vloženo 22131 komentářů



Články


Lukáš "Lukkas" Kos [vloženo 1 článků]
kontakt: lukkos@seznam.cz



celkem vloženo 1103 komentářů




Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek






Auditorium

Comics fan [23:10:33 26.10.2021]
Alfi dakujem


Alfi [23:10:42 26.10.2021]
Comics fan: treba ho zadať v medzinárodnom formáte t.j. 0042190XXXXXXX


Comics fan [17:10:52 26.10.2021]
Prosim Vas o pomoc pri objednavani zo Slovenska v online Crew shope stale pyta odomna telefonne cislo aj ked napisem cislo mobilu stale pyta odomna cislo znova.Dakujem za odpoved


Pavlovský [12:10:08 26.10.2021]
Radim: Zmizel - objeví se během dneška ve vydaných. Už vyšel.


rADIM [10:10:05 26.10.2021]
aHOJ,NEZMIZEL Z PLANU NOVY USAGI????mEL VYJIT DNES,NAJEDNOU HO NEMUZU NIKDE NAJIT.tAK SNAD NEJSEM SLEPEJ....


Aktuality

Proti přírodě 2: Štvanice

Pavlovský [17:10:48 26.10.2021]
marduk: Takhle to vyzkouší víc lidí - omnibusy už lidi kupují spíš "na tutovku", když jsou už dopředu přesvědčeni, že jim to sedne, nebo když autora znají.


Žebříček největších hitů za září!

Pavlovský [12:10:37 26.10.2021]
Tiskárny slibovala do konce října. Doufáme, že se to povede.


Pjotr [22:10:48 25.10.2021]
A co takhle Blahovolne? Kdy se dockame? :)


Vydali jsme

Batman/Fortnite: Foundation

Pavlovský [17:10:55 26.10.2021]
Zdeněk: Zítra ráno.


Zdeněk [13:10:34 26.10.2021]
Kdy bude v trafikách? Dnes nikde nic nemají. Děkuji za odpověď. Zdeněk


Modrá CREW

x_ander [15:21 22.09.2021]
Za sebe každopádně děkuju, že budete pokračovat (nejen) v Orbitalu. Na ten se hodně těším.


Pavlovský [17:57 19.09.2021]
Sirius.svk - Momentální plán je to střídat. Dát vždycky jedno číslo věnované návratům (už vyšly další dva díly Hrobaře, takže na toho se můžou fanoušci taky těšit) a pak novinka. Tu už máme vybranou, a bude celkem na tři Modré Crwe! Brzo to ohlásíme!


Sirius.svk [21:16 18.09.2021]
Mimochodom čo dajaké inof o pokračovaní MC, čo bude po Dobyvateloch. Budu nové veci či stále dokola Ekho, okko?




PL [00:10:35 27.10.2021]
NA PRODEJ:

- POCHMURNÝ KRAJ 1-8 > 2.200,-KČ
- SÁGA 1-9 > 1.800,-KČ
- BERLÍN 1-3 > 500,-KČ
- A ZRODÍ SE HVĚZDY... > 2.800,-KČ
- POHÁDKY OSCARA WILDEA > 300,-KČ
- BOMBA > 300,-KČ
- BOXER > 200,-KČ
- MOBY DICK > 200,-KČ
- TANKERKA 1 > 250,-KČ
- ODKAZ RODU BLACKŮ > 250,-KČ
- SMRT Vysoká cena za život > 120,-KČ
- SMRT Nejlepší čas tvého života > 120,-KČ

...DÁLE UVAŽUJI O PRODEJI KOMPLETŮ PREDÁTOR OMNIBUS 2,3,4 A 100 NÁBOJŮ 1-13 > CENU NAVRHNĚTE. PREFERUJI OSOBNÍ PŘEDÁNÍ V PLZNI A OKOLÍ POPŘ. ZÁSILKOVNA (BALÍK > 70,-). KNIHY JSOU V BEZVADNÉM STAVU POUZE JEDNOU ČTENÉ. FOTOGRAFIE KNIH MOHU ZASLAT PŘES E MAIL NEBO WHATSAPP. KONTAKT: Taduki@seznam.cz


maurus165 [21:10:51 25.10.2021]
Dobry den,

Hladam Lucifer 5 Peklo na predaj

Vdaka


Ogre [08:10:40 25.10.2021]
Ahojte, predam:
komplet seriu 100 naboju 1-13 - spolu za 160€
Torpedo 1,2 - spolu za 18€
Hitman 1-9 komplet - spolu za 70€
foto na poziadanie majlom
kontakt: ogre5241@gmail.com




Avengers: Kdo by nechtěl vládnout světu? (Komiks recenze)
Batman: Černé zrcadlo (Legendy DC) (Schefikův blog)
Paper Girls 1 (Schefikův blog)



Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž