Diskuze

Pište nám, jaké tituly byste rádi v tomto čtvrtletníku viděli. Diskutujte, získejte pro ně ostatní.

Tenhle projekt je vhodný jen pro evropské komiksy. Snažte se v návrzích držet toho, abychom se vešli do jednoho až tří čísel.

Dnes už dokážeme sehnat leccos a rádi vyslyšíme vaše přání – pokud si vás to bude přát víc než jeden…

Takže do toho!


Pro přidávání komentářů je třeba být přihlášen.

avatar

Fry — 22.1.2019 15:06

Civas: Nenapínej a řekni co nás čeká!

Civas — 22.1.2019 6:49

Už mám doma další MC, a jsou tam ukázky pro nové hlasování. Velmi zajímavá nabídka (nebudu tu zatím říkat co). Bude to jistě opět velmi těsné hlasování :-).

avatar

Radek Blacksad — 9.1.2019 21:17

Pavlovský - musím uznať, že zatiaľ ste naozaj stále vybrali tú krajšiu a zaujimavejšiu (môj názor).

avatar

Pavlovský — 9.1.2019 20:28

Radek Blacksad: Bylo by to zajímavé a popřemýšlíme nad tím. Ale zatím jsem většinou měli sami celkem jasno, jedna obálka se nám obvykle hodila podstatně víc. Tam hraje roli nejen vzhled, ale i barevnost, jak vystihuje obsah, jak se liší od minulé obálky... ale i to, jak sedne do našeho grafického vzhledu.

avatar

Radek Blacksad — 29.12.2018 7:24

Pre redakciu - bolo by zaujímavé dať na FB možnosť čitateľom hlasovať o obálku série MC. Na výber sú vždy dve a často sa stáva že sú veľmi pekné obe. Čo vy na to?

avatar

brum brum — 6.12.2018 17:00

J. Pavlovský, aha, díky za objasnění.
Ale aspoň vidíte, že vaše videa mají smysl, fanoušci hltají každé slovo! :-D

avatar

Pavlovský — 6.12.2018 9:49

Tam podle mě došlo čistě k přeřeku. Petr chtěl - podle mě - říct, že Modrá Crew je rozhodně úspěšnější než "červená" Crew (kde skutečně leží hodně peněz). Sama Modrá Crew není vyloženě neúspěšná, je to rozhodně životný projekt.

avatar

brum brum — 3.12.2018 23:50

Taky proto jsem psal ten komentář, vydat jen tehdy, když se to vyplatí, aby to prodělečné už nebylo. Protože mluví o tom, že MC jako taková bude pokračovat dále.
Dále tam mluví o problémech, které přináší dát ty tituly do hlasování. Tím by toho dost odpadlo, protože Japonci by na to asi s mangou nepřistoupili, když si to vydávání strašně hlídají, viz rozhorovy s PL a s JP. Ale u těch mainstreamovek by to mohlo být oproti současnosti naopak lepší, protože mainstreamové tituly nejsou rodinným stříbrem jako ty evorpské věci, které v MC jsou teď.
Jestli jsi to video neviděl, tak koukni, je to zajímavé. Ale asi jsi to viděl už minimálně dvakrát, jak tě odtud znám :-D

Je to jenom nápad, lidi pořád chtějí ten startovač, tohle je podobný způsob, ale je to pořád to modrocrewní hlasování, takže takový kompromis.

avatar

brum brum — 3.12.2018 23:36

Radek: youtube.com/watch?v=ahj0urP03c8 50:38
Z pohledu peněz asi jo, mluví tam o největším prodělku. Ale čísla to má dobré, takže to nevylučuje to, co píšeš, dobré prodeje. Měl jsem to ale napsat přesně.

avatar

Radek Blacksad — 3.12.2018 22:47

brum brum - ze všeho co delaji sa jej darí najhoršie? Co to jako je? Veď všade vravia o tom, že je MC úspešná a predáva sa dobre. Je jasné, že na Znovuzrodenie a na Barta to nemá, ale to je úplne iný level.