Diskuze

Pište nám, jaké tituly byste rádi v tomto čtvrtletníku viděli. Diskutujte, získejte pro ně ostatní.

Tenhle projekt je vhodný jen pro evropské komiksy. Snažte se v návrzích držet toho, abychom se vešli do jednoho až tří čísel.

Dnes už dokážeme sehnat leccos a rádi vyslyšíme vaše přání – pokud si vás to bude přát víc než jeden…

Takže do toho!


Pro přidávání komentářů je třeba být přihlášen.

Spacecore — 18.11.2016 22:47

Zdravím.

Modrá Crew parádní, hlasování sice nejde mým směrem, ale nevadí, třeba mě překvapí.

Já osobně bych si přál vydat v Modré Crwi minisérii Scars (Jizvy) od Ellise..

avatar

Pavlovský — 17.11.2016 21:31

MB: Oukej , to je asi pravda, ale znamenalo by to kvůli jednomu titulu, u kterého si fakt myslím, že by neprošel, kontaktovat úplně nové polské nakladatelství, se kterým jsme nikdy nedělali (a v budoucnu ani dělat nebudeme) a zkoušet ho ukecat, aby nám poskytli svůj komiks, že ho možná nevydáme. Ta dostupnost je jednou z věcí, které hrají roli. S většinou velkých francouzských nakladatelství už spolupracujeme, už nás znají, něco jsme od nich už koupili a tudíž nám vyjdou vstříc.

MB — 17.11.2016 21:13

Pavlovský:
Pamětníci taky chtějí číst komiksy. Navíc zrovna Funkyho Kovala už tu jmenovalo několik lidí a tohle má být edice na přání, ne? Přijde mi nefér lidem říkat, že mají doporučovat, co by chtěli v edici vidět, a pak jim říct "sice si o to říkáte, ale na tohle vám kašleme". Přinejhorším to prostě propadne při hlasování a pamětníci se zajdou opít.

avatar

Pavlovský — 17.11.2016 20:09

paulmauddib: Funky Koval to už je fakt čtení čistě pro pamětníky. Na svou dobu to byla pecka, dneska už je to podle mě pasé.

paulmuaddib — 17.11.2016 19:21

Netuším jestli to tu padlo, ale super by byl Funky Koval :) My pamětníci máme jeden díl doma, avšak nebránil bych se kompletu. V Polsku tuším vyšli celkem čtyři díly...

avatar

Pavlovský — 16.11.2016 23:49

Co se týče výběru, tak momentálně vede evropský komiks... a vůbec tuhle řadu chceme víc věnovat evropě. Ale možná se tam občas nějaká ta Amerika objeví. Samozřejmě, tvář magazínu závisí hlavně na předplatitelích, ale zatím se zdá, že mají celkem jasno.

Sirius.svk — 16.11.2016 12:22

Blokic som na tom rovnako čo sa týka dôvodu predplatného

Blokic — 15.11.2016 18:19

Osobně jsem se stal předplatitelem kvůli evropským komiksům a zcela sobecky se přiznám, že pokud začne US scéna převládat, tak z vláčku asi zase vystoupím. Ovšem na druhou stranu je mi jasné, že US věci jsou u nás prostě mnohem populárnější, takže by mne tento vývoj ani nepřekvapil. Pokud jde o rychlost vydávání, vzhledem k tomu, jak nestíhám číst, mi 3 měsíce naprosto vyhovují, ale samozřejmě bych neměl problém ani s dvouměsíční periodicitou. Spíš si přeju (respektive Crwi), ať se celý projekt zaplatí (je to reálné?) a běží dál. Každopádně znovu na tomhle místě za Modrou Crew poděkuji, první číslo se povedlo.

Sirius.svk — 15.11.2016 14:38

Možno keby sa skrátil čas na hlasovanie na jeden mesiac. Teda neviem koľko z z tých čo môžu už hlasovalo ale mesiac je podla mňa dostatočný čas.

avatar

Pavlovský — 15.11.2016 13:51

Civas: Tady je to trochu těžší - jak je to na přání, tak potřebujeme od odhlasování titul do vydání přece jen víc času. Vlastně teprve ve chvíli, kdy se rozhodne, co to bude, se začne komiks připravovat a vyrábět.