Diskuze

Pište nám, jaké tituly byste v Modré Crewi rádi viděli. Diskutujte, získejte pro ně ostatní.

Tenhle projekt není vhodný pro japonské komiksy a produkci DC a Marvelu, snažte se v návrzích držet toho, abychom se vešli do jednoho až dvou svazků Modré Crewe.

Dnes už dokážeme sehnat leccos a rádi vyslyšíme vaše přání – pokud si vás to bude přát víc než jeden…

Takže do toho!


Pro přidávání komentářů je třeba být přihlášen.

avatar

Darker — 5.5.2017 22:37

Okko precteno, kresba vynikajici, pribeh a prostredi zajimave, ale ty postavy me prisli takove superhrdinske, takove neporazitelne jak Xena nebo Herkules, proste mi fakt nesedly. Za me fajn, ale o pokracovani netouzim, sorry chlapy, muj nazor.

avatar

damned — 5.5.2017 10:59

Zdravím, velké díky za Okko. Dobové prostředí s prvky fantasy, vyvážené postavy, fajn příběh, výborná kresba. Doufám, že zbylé cykly budou samozřejmostí.

avatar

Pavlovský — 30.4.2017 20:51

zgrywus: |Teď je to vyrovnané. Za týden nemusí.

avatar

zgrywus — 29.4.2017 22:59

Pavlovský: Když je to takhle vyrovnané, nestálo by za to vydat Orbital i Silvera rovnou bez dalšího kola?

avatar

Pavlovský — 29.4.2017 16:38

Radek Blacksad: Tomu moc nevěříme, že by k tomu došlo. V případě, že ano, zvítězil by ten, který má početně víc hlasů. To, že mají oba 41 procent, neznamená, že mají oba stejně hlasů, může se to o hlas lišit. Ale myslím, že se další lidi ještě přidají.

avatar

Pavlovský — 29.4.2017 16:36

Jarda13: To by trochu postrádalo čtenářské hlasování smysl. Ano, chceme zkoušet i jiné alternativy zapojení čtenářů do výběrového procesu, ale spíš zase prubneme jiné tituly. Přijde mi, že je celkem jasné, že o Dravce není velký zájem, tak proč je čtenářům cpát znovu a nenabídnout spíš něco jiného?

avatar

Radek Blacksad — 29.4.2017 14:42

Ako by to bolo vyriesene, ak by mal napr. Orbital aj John Silver taky isty pocet % po skonceni hlasovania?

avatar

Pastnačaj — 28.4.2017 17:55

ad více MC:

Mně stav vyhovuje, 4x do roka je dobrý tempo. Na další věci, které byly v MC videu, asi jen tak nedojdou... Na druhou stranu komiksy čtu pomalu, takhle se mi to nebude příliš moc hromadit.

Secret services a Rapaces mě nezajímá. Projekt MC nově začal, ještě bych počkal tak rok, dva, a pak uvidím, co všechno se dostane ještě do výběru, pak bych třeba přešel ke čtení v původním znění.

jarda13 — 28.4.2017 7:59

Zdravím. Jak to tady pročítám, měl bych návrh. Hodně lidí chce MC 6x ročně. Vydavatel říká, že to technicky nezvládne (nebo je za tím obava, že 6x ročně x cena by odradila předplatitele ?). A co udělat takto:
1) kdo vyhraje, vyjde
2) druhý postoupí do dalšího kola + novinky v nabídce
3)třetí, čtvrté místo nabídnout fanouškům formou předobjednávek → pokud se jich sejde dost (určí si vydavatel, kolik je potřeba předplsatitelů, aby mohl vydat) vyjdou, pokud ne definitivně končí.
Konkrétní příklad: teď zvítězí Orbital, nebo Joh D.S.→první vyjde, druhý do dalšího souboje a Sacret Service + Rapaces nabídnout čtenářům formou předobjednávek.
Já bych si třeba rád přečetl oba posledně zmíněné, ale vím, že nemají prakticky šanci.
Takhle by ji dostali.
Navíc by se splnilo i přání fanoušků, kteří volají po více evropských komiksech.
Co vy na to lidi ? A co vy na to p. Pavlovský? Hlasujte, debatujte, nebo mě pošlete do zádele, ale komiksy mám rád a Evropy je opravdu málo . Sorry, že je to delší text, než běžná komiksová bublina...

avatar

Radek Blacksad — 27.4.2017 11:34

Sirius - Rapaces majú 4 časti a všetky majú viac ako 50 strán, zabrali by teda 2 čísla MC. Orbital má zatiaľ 7 častí a bude to tiež v 2 číslach MC, lebo sa vydajú 4 časti z Orbitalu. Už chápeš? :D