Diskuze

Pište nám, jaké tituly byste v Modré Crewi rádi viděli. Diskutujte, získejte pro ně ostatní.

Tenhle projekt není vhodný pro japonské komiksy a produkci DC a Marvelu, snažte se v návrzích držet toho, abychom se vešli do jednoho až dvou svazků Modré Crewe.

Dnes už dokážeme sehnat leccos a rádi vyslyšíme vaše přání – pokud si vás to bude přát víc než jeden…

Takže do toho!


Pro přidávání komentářů je třeba být přihlášen.

avatar

Kapis — 26.4.2017 8:07

Tak Orbital vede, to bych nečekal, som si myslel, že John Silver to už má jednoznačne vyhraté, i když je do konce 65 dní. A co si myslíte, vyhraje to nebo ho zase Silver předběhne, se něviem dočkať. Kdybyste neuměli používat google, pošlu vám další obrázky. Já to nepřežiju ty tři měsíce, než vydáte Třetí zákon, já tak milujem Evropu, že se asi zblázním, ale myslím si, že by sa malo zrychliť, aspoň co dva měsíce jeden, prosím!! Je tu málo Europy samé US a manga a to JÁ nemám rád, protože milujem Evropu, už mám doma 6 komiksou a potrebujem další, fakt nechcete zrychlit, se těším na Jeronýma, som myslel, že to bude blbost, ale jak jsem pozeral obrázky, tak to bude určitě super! Se fakt už němožem dočekať, vyjde to 2.5.? A nechtěli byste zrychlit aji MDEK, bych kupoval možná aj všechno, bo Europy tu je fest málo, já to asi nevydržím. Doufám, že nikoho neprudím, iba píšem viace a je ma viac vidieť, tak fakt nechcete zrychlit a třeba ještě aj druhu řadu třeba fialová Crew?

avatar

fuckenbrau — 25.4.2017 17:47

Děkuji za OKKO, jsem z toho nadšený. Zbývající Cykly země, vzduchu a ohně bych velmi rád přivítal. Co přivítal, řval bych blahem!
No a vlastně i ten Aslak by mě teď už zajimal :)

avatar

Radek Blacksad — 25.4.2017 13:17

Inak, kto nepozná komiksy Orbital a Long John Silver, tak sem pridávam linky na francúzske stránky, kde vidno všetky časti a aj viacero obrázkov z komiksov, ktoré sú oveľa krajšie ako tie, ktoré sú tu na MC.

Long John Silver http://www.bedetheque.com/serie-15336-BD-Long-John-Silver.html

Orbital http://www.bedetheque.com/serie-13342-BD-Orbital.html

a pridám sem aj Rapaces, ktorý dúfam, že bude mať pod 5% a vypadne, nie preto, že je to zlý komiks, mám ho dosť rád a je krásny, ale zbiera veľmi málo hlasov a v treťom kole hlasovania by už bol zbytočne

Rapaces http://www.bedetheque.com/serie-264-BD-Rapaces.html

Sirius.svk — 24.4.2017 21:16

Ja som to bral priamo cez crew shop. Tak asi budem musieť ešte počakať. Kým aj tam nahodia ďalšie možnosti.

Civas — 24.4.2017 20:14

Sirius: Dnes jsem do schránky dostal konečně moji MC (poštou, přes SEND). A součástí byla i složenka na předplatné MC 5/2017 až 8/2018. Hned jsem toho využil a mám "na další rok vystaráno" :-).

avatar

Radek Blacksad — 24.4.2017 15:33

Tiež dám hlas asi Silverovi, možno to, že pirátsky komiks takto uspeje do budúcna otvorí dvere aj pre pirátsku pecku Barracuda.

Sirius.svk — 24.4.2017 15:20

Zásielkovňa to zatiaľ vždy dodala deň dva po dátume vydania. A ja osobne som hlasoval za Silvera. Kedže Orbital som už raz začal čítať ale nezaujal ma natoľko aby som dočítal čo i len prvú knihu. Takže v tomto prípade bol Silver jasná voľba.

avatar

Radek Blacksad — 24.4.2017 15:05

Sirius - Inak díky za tú Zásielkovňu. Prišlo to perfektne zabalené a v rámci možností aj dosť rýchlo. Spokojnosť. Ty si hlasoval za Orbital, že? Ja stále neviem čomu dám hlas, chcem aj Silvera aj Orbital :D

Sirius.svk — 24.4.2017 14:56

Ako je to s ďalším predplatným? Na e-shope už je možnosť predplatiť čísla 4-7. No vzhľadom na to že 4.číslo už predplatené mám. Chcel by som vedieť kedy a či bude možné predplatiť čísla 5-8? Je mi jasné že na to je ešte času dosť každopádne rád by som si to zaplatil čo najskôr. :-)

avatar

Radek Blacksad — 22.4.2017 13:58

No ako tak pozerám, tak súboj o prvé miesto bude ešte napínavý :) a to som si myslel, že John Silver to už má jednoznačne vyhraté