Diskuze

Pište nám, jaké tituly byste v Modré Crewi rádi viděli. Diskutujte, získejte pro ně ostatní.

Tenhle projekt není vhodný pro japonské komiksy a produkci DC a Marvelu, snažte se v návrzích držet toho, abychom se vešli do jednoho až dvou svazků Modré Crewe.

Dnes už dokážeme sehnat leccos a rádi vyslyšíme vaše přání – pokud si vás to bude přát víc než jeden…

Takže do toho!


Pro přidávání komentářů je třeba být přihlášen.

tommy62 — 4.10.2017 17:45

Dobrý den, chtěl bych doporučit Silas Corey, Je to francouzký komiks z Glénat. Napsaný jest Fabienem Nurym nakreslený Pierrem Alarym a vybarven Brunem Garciou.
Na zadní straně je Silas Corey. Detektiv. Špión. Zabiák. Hrdina či gauner ... to záleží na zaměstnavateli. Už jen to dokáže trochu nalákat, pokud někdo vezme a minimálně si prohledné obálku i zadní stranu, tak aby náhledl dovnitř.
Děj se odehrává ve Francii na jaře 1917. světová válka stále zuří a její konec se nezdá být nijak blizko. Silas je bývalí žurnalista a špión, propuštěný z armády kvůli alergii na olovo. Náš příběh začíná originálně vypáčenou poštovní schránkou.
Četl jsem zatím pouze The Aquila Network což je uzavřený příběh stávající se ze dvou sešitů po 68 stranách. A velmi mě to bavilo je to historická detektivka nechybí akce ani vtip určitě, by se v modré crwi neztratil a nevidím důvod proč se o to nepodělit.
Doufám že to není moc dlouhé, ale nechtěl jsem jen napsat autory a dílo.

avatar

Hitman — 29.9.2017 14:12

Jj, taky čekám a čekám a čekám...

Sirius.svk — 26.9.2017 15:55

Už je to mesiac od: "brzy ohlásíme!" :-) kedy sa teda dočkáme zverejnenia ďalších adeptov do MC.

avatar

Charvos — 25.9.2017 17:04

bych to tak asi nebral, oni spise promluvili evropofilove. :)
osobne pochybuji ze vyhraje Millar i kdyz ti ostatni kandidati budou v hlasovani jeste 2x (resp 1x u dlouhych xichtu)

avatar

Pavlovský — 25.9.2017 9:29

2scha: To spíš asi ne. Bereme to tak, že lidi promluvili a pokud budeme nabízet na hithitu něco dalšího, tak spíš něco, co jsme ještě nezkoušeli.

2scha — 23.9.2017 19:37

Pokud by nevyšel Kingsman v Modré crwi, sla by mu dát šance na Hithitu?

avatar

Pavlovský — 18.9.2017 13:46

Sirius.svk: Pokud bychom zkrátili hlasování na měsíc a vydávali to dál tempem jednou za tři měsíce, tak bychom velmi brzo hlasovali o tom, co vyjde v roce 2050. Tempo hlasování je podřízené tempu vydávání... a to je momentálně tak akorát. Ale když se podíváte na Tokijského ghúla nebo Živí mrtví, tak stouply prodeje, takže jsme zrychlili i vydávání. Doufáme, že časem k tomu dojde i u Crwe.

Sirius.svk — 14.9.2017 12:00

Je aspoň nejaká šanca že sa skráti interval na hlasovanie, s troch na jeden mesiac. Vďaka čomu by ste mohli daný komiks začať pripravovať skôr. A teda celkovo by sa to čakanie na nové veci skrátilo. Alebo je to nereálne.

avatar

Pavlovský — 1.9.2017 21:37

Sirius.svk: Teď tak na dvě kola máme z čeho vybírat, takže předvýběr nebude. Ale určitě se k němu někdy v budoucnu zase vrátíme.

Sirius.svk — 29.8.2017 15:39

A ohlásite niekoľko titulov s ktorých zas budeme vyberať veci do hlasovania. Alebo priamo tie za ktoré sa bude hlasovať? A kedy asi to bude.