Diskuze

Pište nám, jaké tituly byste rádi v tomto čtvrtletníku viděli. Diskutujte, získejte pro ně ostatní.

Tenhle projekt je vhodný jen pro evropské komiksy. Snažte se v návrzích držet toho, abychom se vešli do jednoho až tří čísel.

Dnes už dokážeme sehnat leccos a rádi vyslyšíme vaše přání – pokud si vás to bude přát víc než jeden…

Takže do toho!


Pro přidávání komentářů je třeba být přihlášen.

avatar

Pavlovský — 31.3.2020 20:26

Dobrý den, bohužel bude posunuta. Zatím se plánuje na konec července.

Patrik78 — 28.3.2020 7:16

Dobrý den chci se zeptat jestli MC vyjde podle plánu nebo bude odsunuta z důvodu karantény.
Děkuji za odpověď

avatar

brum brum — 11.1.2020 18:21

J. P., že se ke mně nikdo další nepřidal taky mluví proti. A jak se komiksové westerny rozmáhají je spíš důvod pro nevydání, konkurence bude značná a lidi budou vybírat.

avatar

Pavlovský — 3.1.2020 16:35

brum brum: Dva problémy. Jeden je, že je to dlouhá série a do MC vybíráme teď už především uzavřené příběhy. A druhá je osobní - moc mě to nebavilo. Přijde mi to už starý a Swolfsovu kresbu zrovna nemusím.

avatar

brum brum — 30.12.2019 23:02

V poslední době jsou v oblibě westerny. Váš Hrobař, Bouncer od Arga, Sykes od Vybírala, ten na příští rok chystá další dva westerny, nešlo by do hlasování zařadit Durango, co kdysi začal vydávat Barlow? Je to sice starý, ale v tomhle žánru by to nemuselo až tak vadit. Plusem je nedostupnost (nenašel jsem, nebo hledal blbě) anglické verze.

avatar

TonyT — 30.12.2019 22:33

Sirius.svk - souhlasím, to co se vydá nebo vydalo atd. to si každý přečte, ve volejte ředitelům bych uvítal nějaké zajímavosti nebo témata ke kterým se běžný český komiksový čtenář jen tak nedostane, nepochybuji že Mr. Litoš a Mr. Pavlovský mají o čem vyprávět :-)

Sirius.svk — 30.12.2019 15:54

A sú to celkom zaujimavé veci škoda že sa také niečo človek dozvie ozaj výnimočne. Ako spomínal p. Pavlovský v poslednom volejte reditelúm. Že by možno mohly napísať bolg o tom ako prebieha vydanie komiksu od získania práv podkladov až po tlač. Teda hlavne tie veci okolo získavania práv vyzerajú byť dosť "šialené" súdiac podľa občasných info ktoré sa sem tam objavia v auditóriu. Toto sú veci ktoré by mňa osobne celkom zaujímali a volejte reditelum by pokojne mohlo byť o tom teda aspoň jedno. Otázky čo a či vydajú ten a ten komiks sa dajú zodpovedať aj inak a aj sa to deje. Na to ozaj nemusí byť livestream. :-)

Civas — 30.12.2019 8:24

Je zajímavé a úsměvné dozvídat se o takových přesunech práv na komiksové tituly. Dobyvatelé byli totiž panu Vybíralovi také nabízeni, před rokem :-).

avatar

Pavlovský — 26.12.2019 23:18

Co se týče Shi, tak majitelé práv nebyli spokojeni s tím, že komiks nevyhrál a tak ho nabídli dál. Žádný problém, místo toho přihodíme něco nového. Teď bude zase retro hlasování (Okko, Ekho, Orbital), pak přihodíme k Dobyvatelům nové tituly.

Civas — 26.12.2019 15:10

Vybíral mi na dotaz odpověděl, že SHI opravdu vyjde u nich :-).
Trochu mě ale nepotěšil další odpovědí na ASPIC. Na ten jsem se opravdu velmi těšil. A to již hned od doby, když jej pan Pavlovský ukázal ve videu k Modré Crew s neoficiálním hlasováním.