Diskuze

Pište nám, jaké tituly byste rádi v tomto čtvrtletníku viděli. Diskutujte, získejte pro ně ostatní.

Tenhle projekt je vhodný jen pro evropské komiksy. Snažte se v návrzích držet toho, abychom se vešli do jednoho až tří čísel.

Dnes už dokážeme sehnat leccos a rádi vyslyšíme vaše přání – pokud si vás to bude přát víc než jeden…

Takže do toho!


Pro přidávání komentářů je třeba být přihlášen.

avatar

Pavlovský — 29.4.2017 16:38

Radek Blacksad: Tomu moc nevěříme, že by k tomu došlo. V případě, že ano, zvítězil by ten, který má početně víc hlasů. To, že mají oba 41 procent, neznamená, že mají oba stejně hlasů, může se to o hlas lišit. Ale myslím, že se další lidi ještě přidají.

avatar

Pavlovský — 29.4.2017 16:36

Jarda13: To by trochu postrádalo čtenářské hlasování smysl. Ano, chceme zkoušet i jiné alternativy zapojení čtenářů do výběrového procesu, ale spíš zase prubneme jiné tituly. Přijde mi, že je celkem jasné, že o Dravce není velký zájem, tak proč je čtenářům cpát znovu a nenabídnout spíš něco jiného?

avatar

Radek Blacksad — 29.4.2017 14:42

Ako by to bolo vyriesene, ak by mal napr. Orbital aj John Silver taky isty pocet % po skonceni hlasovania?

avatar

Pastnačaj — 28.4.2017 17:55

ad více MC:

Mně stav vyhovuje, 4x do roka je dobrý tempo. Na další věci, které byly v MC videu, asi jen tak nedojdou... Na druhou stranu komiksy čtu pomalu, takhle se mi to nebude příliš moc hromadit.

Secret services a Rapaces mě nezajímá. Projekt MC nově začal, ještě bych počkal tak rok, dva, a pak uvidím, co všechno se dostane ještě do výběru, pak bych třeba přešel ke čtení v původním znění.

jarda13 — 28.4.2017 7:59

Zdravím. Jak to tady pročítám, měl bych návrh. Hodně lidí chce MC 6x ročně. Vydavatel říká, že to technicky nezvládne (nebo je za tím obava, že 6x ročně x cena by odradila předplatitele ?). A co udělat takto:
1) kdo vyhraje, vyjde
2) druhý postoupí do dalšího kola + novinky v nabídce
3)třetí, čtvrté místo nabídnout fanouškům formou předobjednávek → pokud se jich sejde dost (určí si vydavatel, kolik je potřeba předplsatitelů, aby mohl vydat) vyjdou, pokud ne definitivně končí.
Konkrétní příklad: teď zvítězí Orbital, nebo Joh D.S.→první vyjde, druhý do dalšího souboje a Sacret Service + Rapaces nabídnout čtenářům formou předobjednávek.
Já bych si třeba rád přečetl oba posledně zmíněné, ale vím, že nemají prakticky šanci.
Takhle by ji dostali.
Navíc by se splnilo i přání fanoušků, kteří volají po více evropských komiksech.
Co vy na to lidi ? A co vy na to p. Pavlovský? Hlasujte, debatujte, nebo mě pošlete do zádele, ale komiksy mám rád a Evropy je opravdu málo . Sorry, že je to delší text, než běžná komiksová bublina...

avatar

Radek Blacksad — 27.4.2017 11:34

Sirius - Rapaces majú 4 časti a všetky majú viac ako 50 strán, zabrali by teda 2 čísla MC. Orbital má zatiaľ 7 častí a bude to tiež v 2 číslach MC, lebo sa vydajú 4 časti z Orbitalu. Už chápeš? :D

Sirius.svk — 27.4.2017 10:36

Dobre vravíš, v rýchlosti som pozrel iný vol.1. Na nemeckom amazone je to trošku zvláštne označované, Raptures čo je podla všetkého vol. 2 tam majú označený tiež ako vol.1. Plus us amazon udáva pri ňom iný počet strán. Každopádne ak ten v MC bude mať 48, tak nechápem prečo to bude v dvoch MC.

avatar

Radek Blacksad — 27.4.2017 10:11

Sirius - Kde si nabral, ze Orbital vol.1 ma 112 stran? Ma ich klasicky 46. Cize este raz - Silver ma 4 casti co su 2 cisla MC. Orbital ma 7 casti, z toho 4 budu sucastou 2 cisel MC.

Orbital su samostatne pribehy, John Silver je pribeh prepojeny cez vsetky 4 casti.

avatar

Radek Blacksad — 27.4.2017 9:30

Nemusite cakat na Pavlovskeho, pisem vam, ze ako Orbital tak aj John Silver zaberu 2 cisla MC. Stale neverite? Pozrite si posledný Komiksář. https://www.youtube.com/watch?v=3qs7CX4zOw0

Sirius.svk — 27.4.2017 9:25

Kapis: Dobrá otázka. Čisto podla počtu strán usudzuje že Orbital aj Silver sa zmestia do jedného čísla MC. Takže na to prečo je tam 6 a 7 na odpoveĎ si musíme zrejme počkať na Pavlovského