Diskuze

Pište nám, jaké tituly byste v Modré Crewi rádi viděli. Diskutujte, získejte pro ně ostatní.

Tenhle projekt není vhodný pro japonské komiksy a produkci DC a Marvelu, snažte se v návrzích držet toho, abychom se vešli do jednoho až dvou svazků Modré Crewe.

Dnes už dokážeme sehnat leccos a rádi vyslyšíme vaše přání – pokud si vás to bude přát víc než jeden…

Takže do toho!


Pro přidávání komentářů je třeba být přihlášen.

Sirius.svk — 27.4.2017 8:42

Long John má 4 volume. Ale mám pocit že sú to samostatné príbehy. Orbital má 7 a tiež to budú samostatné príbehy. A Silver má 50str. Orbital 112str.

avatar

Kapis — 27.4.2017 8:03

Nějak jsem to nezaznamenal, kolik že částí má Orbital a John Silver? Nebo teda kolik částí mají teď ty příběhy o kterých hlasujeme k vydání? Když počítám dva booky na jednu MC.

avatar

Radek Blacksad — 26.4.2017 17:46

Apu - Díky a pirátov chcem tiež o niečo viac :)

Apu — 26.4.2017 17:36

RB: Vykašli se na ně. Sice píšeš trochu více, ale aspoň to tu trochu žije. A hlasoval jsem pro DJS a je to srovnané s Orbitalem! Snad vyhrají piráti.

avatar

mankin — 26.4.2017 14:58

Radek, hlavne pokoj. Nejde o život., len trochu trollíme :)

avatar

Radek Blacksad — 26.4.2017 13:42

Ste sa do mňa pekne agresívne pustili všetci, klobúk dole. Najskôr čo píšem za hovná a prudím a to som písal len o tom, že sa teším na komiks, že by som chcel 6x do roka Modrú Crew, písal som o európskych komiksoch, aké by sa tu v budúcnosti mohli objaviť (čo Pavlovský písal, že ak to chce viac ľudí, tak si to zapíšu) a celkovo som chcel aby sa tu trochu viac normálne diskutovalo o komiksoch. Miesto toho len útoky - čo píšem za hovna, sereš nás, keď chceš 6x do roka Modrú Crew tak si ho choď vyhoniť ak Ti to mama dovolí a vieš na čo ho máš, keď mal niekto taký istý názor ako ja tak máme tú istú IP a som to ja...

To ako vážne? Som tu mal viac príspevkov a sa tu do mňa pustíte aby som držal hubu a krok? ste vzlietli na mňa ako muchy na hovno

ale dosť už, lebo Crew je moje obľúbené československé vydavateľstvo, Pavlovského a Litoša za ich prácu plne rešpektujem a nechcem aby to tu mali zasraté offtopicom

avatar

mankin — 26.4.2017 12:24

Ja by som tu ponechal iba Kapisov všeobjímajúci príspevok a zvyšok poslal na smetisko dejín. ;)

avatar

Fry — 26.4.2017 9:26

Kapis, monty: :D :D :D

avatar

monty.cl — 26.4.2017 9:10

kapis - no ale když je to ošklivé nakreslené, tak to číst rozhodně nebudu, i kdyby to bylo z Francie... :D

avatar

Kapis — 26.4.2017 8:07

Tak Orbital vede, to bych nečekal, som si myslel, že John Silver to už má jednoznačne vyhraté, i když je do konce 65 dní. A co si myslíte, vyhraje to nebo ho zase Silver předběhne, se něviem dočkať. Kdybyste neuměli používat google, pošlu vám další obrázky. Já to nepřežiju ty tři měsíce, než vydáte Třetí zákon, já tak milujem Evropu, že se asi zblázním, ale myslím si, že by sa malo zrychliť, aspoň co dva měsíce jeden, prosím!! Je tu málo Europy samé US a manga a to JÁ nemám rád, protože milujem Evropu, už mám doma 6 komiksou a potrebujem další, fakt nechcete zrychlit, se těším na Jeronýma, som myslel, že to bude blbost, ale jak jsem pozeral obrázky, tak to bude určitě super! Se fakt už němožem dočekať, vyjde to 2.5.? A nechtěli byste zrychlit aji MDEK, bych kupoval možná aj všechno, bo Europy tu je fest málo, já to asi nevydržím. Doufám, že nikoho neprudím, iba píšem viace a je ma viac vidieť, tak fakt nechcete zrychlit a třeba ještě aj druhu řadu třeba fialová Crew?