Diskuze

Pište nám, jaké tituly byste v Modré Crewi rádi viděli. Diskutujte, získejte pro ně ostatní.

Tenhle projekt není vhodný pro japonské komiksy a produkci DC a Marvelu, snažte se v návrzích držet toho, abychom se vešli do jednoho až dvou svazků Modré Crewe.

Dnes už dokážeme sehnat leccos a rádi vyslyšíme vaše přání – pokud si vás to bude přát víc než jeden…

Takže do toho!


Pro přidávání komentářů je třeba být přihlášen.

tommy62 — 17.7.2017 15:28

Dobrý den. Chci se zeptat, jestli se do hlasování muže během času vrátit i série, která vyšla už dříve? Konkrétně mi jde o EKho 5 a 6.

celyl33 — 17.7.2017 10:56

Dobrý den, rád bych zde navrhnul jednu změnu. Jak jsme všichni viděli, poslední hlasování bylo velmi těsné. Bohužel ti, kteří hlasovali na poslední chvíli neměli tušení, kdo je aktuální vítěz, protože počet hlasů se vyjadřuje v procentech (tuším na konci bylo 43% a 43%). Existuje nějaký důvod, proč neuvádíte rovnou počet hlasů? Navrhuji buď neuvádět vývoj hlasování(dosáhnete tím NEZÁVISLÉHO hlasování), nebo uvádět reálná čísla.

avatar

Pavlovský — 10.7.2017 16:32

Tohle jsem zatím neřešili, je stále z čeho vybírat. Ale žádné one-shoty, které bychom chtěli vydat, připravené nemáme.
Pokud by to bylo třídílné, tak by se vidělo, jaké řešení použijeme. Ono, už ta pátá MC bude pořádně tlustá. Poslední díl Třetího zákona má tuším přes 70 stran... a předposlední je taky macek. Takže je to v podstatě, jakobychom tam vydali tři díly najednou.

avatar

Radek Blacksad — 8.7.2017 10:24

Otázka na redakciu -

Do budúcnosti série MC bude možné, aby ste vydali aj nejaké uzavreté komiksove One shoty (jeden uzavretý diel okolo 50 strán) a dajme tomu ich skombinovali do jednej MC spolu s nejakým iným komiksovym One shotom? Lebo tých kvalitných je veľmi veľa.

A veľa kvalitných sérií je aj takých, ktoré majú len tri časti, čiže na jednu MC to je, ale do druhej by bolo už len 50 strán komiksu.

Dalo by sa to do budúcnosti nejako zaujímavo kombinovať? Našiel som množstvo veľmi zaujímavých a atraktívnych komiksov.

avatar

Radek Blacksad — 7.7.2017 23:16

Pavlovský - Diky za odpoveď, podľa výpočtov mi aj vychádzal ten listopad. A k tej ďalšej ponuke na hlasovanie som sa vyjadril o pár príspevkov nižšie, myslím, že som to trafil. Ešte je reálne aj to, že miesto Undertakera a Aspicu ponúknete ďalšie Okko.

avatar

Pavlovský — 7.7.2017 23:07

Radek Blacksad: No, nějakou dobu to potrvá. Předpokládám, že tak nějak kolem listopadu. Čtyři čísla máme teď jasná. A už asi tušíme, co budeme nabízet dál... (ale neřekneme).

avatar

Radek Blacksad — 3.7.2017 15:59

Na kedy sa zhruba plánuje nové hlasovanie?

Blokic — 3.7.2017 11:18

Konečně mám jednou v životě pocit, že můj hlas byl k něčemu dobrý :)

avatar

Pavlovský — 3.7.2017 10:35

Byl to opravdu neskutečně těsný souboj. Vedení se rychle ujal Orbital a Dlouhý John Silver a o první místo se střídali s železnou pravidelností. Rozdíl mezi nimi byl obvykle tak jednou procento - a ve finále jak Orbital, tak Dlouhý John Silver skončili s 43 procenty! V té chvíli už skutečně hrál roli každý z téměř 300 hlasů, které předplatitelé poslali. A nakonec, opravdu s rozdílem jednoho jediného hlasu, vyhrál Dlouhý John Silver! Uzavřený pirátsko-dobrodružný čtyřdílný příběh od skvělého Xaivera Dorisona! Takže ano, po Třetím zákoně vyrukuje hned s dalším slavným komiksem - tentokrát v kresbě skvělého Mathieua Laufraye. Tak gratulujeme. A pokud jste hlasovali pro Orbital, nezoufejte. Brzy dostane druhou šanci!
Diky všem za účast na tak napínavém a do posledních vteřin nerozhodném klání!

avatar

Darker — 30.6.2017 23:27

Tak za půl hodky konec a stav 43 procent a 43 procent, tak to jsem zvedavy, jak toto dopadne O_o