Diskuze

Pište nám, jaké tituly byste rádi v tomto čtvrtletníku viděli. Diskutujte, získejte pro ně ostatní.

Tenhle projekt je vhodný jen pro evropské komiksy. Snažte se v návrzích držet toho, abychom se vešli do jednoho až tří čísel.

Dnes už dokážeme sehnat leccos a rádi vyslyšíme vaše přání – pokud si vás to bude přát víc než jeden…

Takže do toho!


Pro přidávání komentářů je třeba být přihlášen.

avatar

Radek Blacksad — 5.1.2018 17:56

Okko samozrejme dostane znovu šancu, veď pravidlá sú jasné. 3 šance v hlasovaní, ak to má nad 5%. Čiže ešte 2 šance mať bude.

celyl33 — 5.1.2018 14:59

Zase se ukázalo, jak funguje hlasování. Sice vyhrálo Ekho, což ale vůbec neznamená, že je lepší než Okko. Prostě je to průměný komiks, který volí více lidí, než komiks s východní tématikou. Je to překvapivé? Není :-).
A kvůli jednomu hlasování Okko vyhodit úplně? Bláznovství...

dominic.west — 3.1.2018 21:01

Alebo budu stále pribúdať nové série a Okko si neprečítame ani na budúci rok. Nechajme sa prekvapiť.
Všetci ospevujete Undertakera a skoro nikto to z vás to asi nečítal, no recenzie to má dobré a marketing je niekedy viac ako produkt.

avatar

Kapis — 3.1.2018 17:45

holt si to Okko nepřečteme letos, ale příští rok nebo popříští :)

jarynek — 3.1.2018 16:38

No pravidla jsou jasná a to bych nezpochybňoval. Na druhou stranu skutečnost, že jedna kniha obdrží 65 % a druhá 35 %, neznamená, že o druhou není zájem (a to ani v případě, že by byl poměr např. 90/10). Prostě jedna nabídka se jeví býti většině kvalitnější než druhá. Myslím, že pokud by šlo Ekho do hlasování s Orbitalem a Undertakerem, tak nezíská třeba ani 10 %. Pokud se podívám na https://comicsdb.cz/index.php či https://www.databazeknih.cz/, tak velký rozdíl v hodnocení mezi nimi není.

avatar

Radek Blacksad — 3.1.2018 13:28

Ja pravidlá rešpektujem a táto možnosť - že sa vydá aj pokračovanie už rozbehnutej série a aj niečo nové, je asi najlepšia. Každopádne je to ťažké a ako som už dávnejšie písal -

Je to trošku divná situácia lebo ak za

A - bude hneď za sebou Ekho aj Okko tak klasické hlasovanie s Orbitalom (pravdepodobne ešte s Undertakerom a Aspicom) neuvidíme riadne dlho

B - ak sa vydá len víťaz a to buď Ekho alebo Okko, tak tú druhú sériu neuvidíme tiež riadne dlho.

Nie je to ľahké a každému sa vyhovieť nedá.

avatar

Darker — 3.1.2018 11:52

Jak píše Kapis, jeden uřvaný člověk se snaží překřičet 100 ostatních, doufám, že se to nestane. Taky bych chtěl oboje, ale pravidla jsou jasná a hlasování dopadlo vcelku jednoznačně :)

avatar

Kapis — 3.1.2018 9:38

Jojo, jednou byli přece kua nastavená nějaká pravidla, tak nechápu proč furt někdo se snaží tu bečet, aby se ohnula podle jeho představ, když je venku 5 čísel.

avatar

Pavlovský — 3.1.2018 8:47

Na druhou stranu by byla i hloupost ignorovat fakt, s jakým přehledem Ekho zvítězilo. A těch komentářů možná bylo sto, ale tak od dvaceti lidí. Bereme to samozřejmě v potaz, ale po Ekhu bude zase klasická soutěž o nové tituly. Ale jednu zajímavou změnu plánujeme... nechte se překvapit.

avatar

Radek Blacksad — 2.1.2018 22:48

Pavlovský - Mysleli ste Okko. A k tomu záujmu - prišlo vám asi tak 100 komentárov od fanúšikov, že by chceli aj Ekho aj Okko. Čiže veľa z tých čo dali hlas Ekho, by chceli aj Okko. Bola by blbosť to ignorovať.