Diskuze

Pište nám, jaké tituly byste rádi v tomto čtvrtletníku viděli. Diskutujte, získejte pro ně ostatní.

Tenhle projekt je vhodný jen pro evropské komiksy. Snažte se v návrzích držet toho, abychom se vešli do jednoho až tří čísel.

Dnes už dokážeme sehnat leccos a rádi vyslyšíme vaše přání – pokud si vás to bude přát víc než jeden…

Takže do toho!


Pro přidávání komentářů je třeba být přihlášen.

avatar

Darker — 4.2.2018 21:42

Dalo by se na hrbet modre crwe pridat i cisla komiksu, napr Ekho 1,2 apod. Az bude Ekho 5 a 6, bude mit na hrbetu cislo 8 (cislo modre crwe) a pak to bude v knihovnicce vypadat jako bych mel dil 1, 2 a 8 a mezi nimi nic. Proste je to divne.

avatar

fuckenbrau — 1.2.2018 18:16

Long John teda mě bavil moc, jsem rád že jsem hlasoval proň. Snad se to nějak moc nezamotá, chystám si někdy dát opakovačku Třetího zákona, nějak jsem se v tom pak ztratil.

Jelikož jsem si v poslední době docela nastudoval Millara, tak asi pro mě to bude jasný, tohleje můj šálek krvavé kávy. Ale teda se obávám, že nemá moc šanci.
V poslední době začínám volby nenávidět..vždycky jsem akorát nasranej. Tak bych tam dal prostě někdy striktně Okko a bylo by to. :-D

avatar

Kapis — 30.1.2018 12:51

:-D:-D:-D

avatar

Darker — 29.1.2018 22:38

No, říkal jsem si, že Dorison to zase na závěr může zkazit, tak jsem chtěl pokračovat až 8 Crwí, ale doma jsem to četl a asi to teda obnovim. Navic skoncit v pekle, kde bych musel číst komiksy od Moora, které by ilustroval Hitler, to bych nechtěl :D

avatar

Pavlovský — 29.1.2018 21:23

Darker: Obávám se, že pokud ani na druhé upomenutí nezaplatíte předplatné Modré Crwe, stane se něco hrozného: Nepřijde vám Modrá Crew. A samozřejmě, po smrti přijdete do pekla, ale to už je jen detail.

avatar

Pavlovský — 29.1.2018 21:21

Co se týče Undertakera, tak to by byl třetí Dorison za sebou, to už by bylo trochu moc, tak jsme ho na kolo odložili. Budou se střídat tři a čtyři tituly, i podle toho, kolik tam toho bude nového... prostě aby tam byly aspoň dvě novější věci. Což tady teď jsou. A ono, kdybychom tam dali Undertakera a Orbital, který měl už v prvním kole obrovské množství hlasů a prohrál tuším jen o hlas či dva, tak by zase byl nářek ztracených zemí, aby tam vyšlo oboje a proč dáváme čtenářům takovou hnusnou Sofiinu volbu. Samozřejmě se inspirujeme vašimi ohlasy, ale taky snažíme vytvářet nějakou smysluplnou skladbu... a navíc se projekt samozřejmě stále vyvíjí. Třeba v tom, že se víc budeme snažit hledat čistě uzavřené příběhy.
Jak píšeme, Modrá Crew je projekt stále ve vývinu a snažíme se, aby to fungovalo co nejlíp.

avatar

Darker — 29.1.2018 13:30

Jo a ještě jeden dotaz, když mi teďka v ruce přistála Modrá Crew, poslední, kterou mám předplacenou, tak je tam přiložena "Druhá výzva k úhradě předplatného"? Můžu to doufám vesele ignorovat, nebo je nutné předplatné odhlásit? Díky za info.

avatar

Darker — 29.1.2018 13:11

Třeba chtějí, aby vyhrál Orbital, když bude mít slabou konkurenci :)

avatar

Radek Blacksad — 29.1.2018 11:43

Otázka na redakciu -

Prečo nebudú v najbližšom hlasovaní komiksy, ktoré dostali od užívateľov najviac hlasov? Konkrétne Undertaker a Aspic (vraj to vydá iné vydavateľstvo). Viete sa k tomu vyjadriť?

Miesto toho je tam Nárek zemí, ktorý dostal oveľa menej hlasov.

avatar

Radek Blacksad — 29.1.2018 11:32

Darker - Complainte des Landes perdues, napísal Jean Dufaux a prvé 4 diely kreslil Rosinski (Thorgal)