Diskuze

Pište nám, jaké tituly byste v Modré Crewi rádi viděli. Diskutujte, získejte pro ně ostatní.

Tenhle projekt není vhodný pro japonské komiksy a produkci DC a Marvelu, snažte se v návrzích držet toho, abychom se vešli do jednoho až dvou svazků Modré Crewe.

Dnes už dokážeme sehnat leccos a rádi vyslyšíme vaše přání – pokud si vás to bude přát víc než jeden…

Takže do toho!


Pro přidávání komentářů je třeba být přihlášen.

avatar

Radek Blacksad — 2.7.2019 15:22

Pavlovský - Undertaker bude pokračovať ďalej. Na podzim vychádza číslo 5, tak teda máte k Ekhu, Okku a Orbitalu ďalšiu sériu o ktorú sa bude musieť do budúcna hlasovať.

avatar

Pavlovský — 2.7.2019 14:48

Darker: Přesně. Je to "vcelku" uzavřené. Po čtyřech dílech je to uzavřené o hodně líp. A víc toho není, takže proč ne? Jste asi první, kdo si stěžuje, že jsme něčeho vydali až moc :-).

avatar

Darker — 2.7.2019 12:27

Mám dotaz, proč jste se rozhodli vydat Hrobaře 4 díly, když už po 2 dílech je to vcelku uzavřené?

avatar

Radek Blacksad — 28.6.2019 12:08

Ja mám nápad!

Keďže má Ekho zatiaľ len dva nové diely a je dosť možné, že kým by to vyšlo znovu v MC tak budú maximálne na svete 3, že by v hlasovaní Ekho, Okko a Orbital vyšli dve knihy MC a to so sériou čo skončí na prvom a druhom mieste v hlasovaní.

Tak by sme dostali jedno MC kde budú dve nové časti Ekho a dostaneme aj dve nové časti v druhej knihe z Okka alebo Orbitalu.

Čo vy na to?

avatar

maco — 27.6.2019 20:41

Súhlasím. Tiež sa prikláňam k napadu mimoriadnych cisiel, ako medzicisla mimo hlavnej odhlasovanej rady MC.

Fefty — 27.6.2019 20:15

Mimořádná čísla s pokračováním Ekha, Okka a Orbitalu za účelem jejich dokončení by bylo elegantní řešení, které by čtenáři přivítali a věřím, že by se na tom neprodělalo :-) Ekho je myslím z tohohle pohledu úplně bezpečné a u ostatních by se aspoň první várka zkusit mohla a vidělo by se ...

avatar

Radek Blacksad — 27.6.2019 17:34

Len by ste to už mohli nejak inak celé vymyslieť - lebo ani Okko, ani Orbital nemajú proti vlajkovej lodi celej MC s názvom Ekho v hlasovaní žiadnu šancu! A pritom by som si tie komiksy, hlavne Okko prečítal naozaj rád.

ffnovak — 18.6.2019 14:15

Já jsem pro vydávat pokračování komiksů, které již vyšli. Zjistíme aspoň jak dopadne celý příběh. Například ekho, nebo okko si zaslouží aby tam byli všechny komiksy. Nové komiksy jsou taky fajn, ale není nad to mít celý příběh všech komiksů co kdy byli vydány.

avatar

xflori01 — 14.3.2019 23:24

Mně se Orbital líbil, takže bych další díl uvítal. Čekal jsem sice, že to bude akčnější, a ne tak komornější, ale jinak se mi to líbilo. A to, že Legion vyhrál, mě nepřekvapilo. Vypadá to fakt dobře. Jen by bylo škoda, kdyby Jednorožec vypadl, když jen o 1 blbý hlas skončil v prvním hlasování za Orbitalem - a moc nevěřím, že v dalším hlasování proti dvěma novým novinkám vyhraje :(

avatar

lamahe — 13.3.2019 23:19

Hmmm...tak ten Nárek zrejme vypadol :(

Ľudia sa tu vyjadrujú ohľadom nepokračovania rozbehnutých sérií. Ja som naopak za - Ekho, Okko a hlavne Orbital za mňa rozhodne áno.