Diskuze

Pište nám, jaké tituly byste v Modré Crewi rádi viděli. Diskutujte, získejte pro ně ostatní.

Tenhle projekt není vhodný pro japonské komiksy a produkci DC a Marvelu, snažte se v návrzích držet toho, abychom se vešli do jednoho až dvou svazků Modré Crewe.

Dnes už dokážeme sehnat leccos a rádi vyslyšíme vaše přání – pokud si vás to bude přát víc než jeden…

Takže do toho!


Pro přidávání komentářů je třeba být přihlášen.

avatar

Kapis — 3.1.2018 9:38

Jojo, jednou byli přece kua nastavená nějaká pravidla, tak nechápu proč furt někdo se snaží tu bečet, aby se ohnula podle jeho představ, když je venku 5 čísel.

avatar

Pavlovský — 3.1.2018 8:47

Na druhou stranu by byla i hloupost ignorovat fakt, s jakým přehledem Ekho zvítězilo. A těch komentářů možná bylo sto, ale tak od dvaceti lidí. Bereme to samozřejmě v potaz, ale po Ekhu bude zase klasická soutěž o nové tituly. Ale jednu zajímavou změnu plánujeme... nechte se překvapit.

avatar

Radek Blacksad — 2.1.2018 22:48

Pavlovský - Mysleli ste Okko. A k tomu záujmu - prišlo vám asi tak 100 komentárov od fanúšikov, že by chceli aj Ekho aj Okko. Čiže veľa z tých čo dali hlas Ekho, by chceli aj Okko. Bola by blbosť to ignorovať.

avatar

Pavlovský — 2.1.2018 22:35

Radek Blacksad: Zatím to spíš mluví pro to, že o Ekho takový zájem není. Ještě počkáme, jak se to uzavře.

avatar

Radek Blacksad — 28.12.2017 13:38

Tak za ten mesiac sa to vlastne nijak neposunulo. Tak ako to viacmenej začalo, tak to aj skončí. Ekho o cca 30% viac hlasov.

Najrozumnejšie by to však bolo spravené tak, že ako prvé bude v MC Ekho 5 a 6 a potom hneď ďalší cyklus Okko.

Pavlovsky - Mohli by ste už do pripravujeme nahodiť aj lednového Johna Silvera. Díky.

Civas — 18.12.2017 9:31

Pavlovsky: Neuvažujete, pokud nevyhraje Okko, že by jste jej komplet vydali v celku v jedné knize? Třeba přes Startovač? Nebo jako nějaký Speciál (vánoční) Modré Crew?

furunkl — 25.11.2017 6:21

A co takhle vydat pokračování jako speciály bez hlasování, stejně si je každý koupí, a hlasovat jen o nových věcech?

avatar

Pavlovský — 24.11.2017 12:46

Civas, Darker: Vydat další díly jinde, to moc nejde. Je blbý vydávat jednu knihu coby magazín a pak další knižně, to by moc nefungovalo. Obvykle jsme pak v knize vydali i to, co vyšlo předtím v Crwi, aby mohli čtenáři naskočit. Jinak, co se týče uzavřených příběhů, tak jak Ekho, tak Okko jsou série, které jsou spojené hodně volně (stejně jako plánovaný Orbital). Čili se to dá číst v pohodě i samostatně.
A co se týče toho Okko versus Ekho - je fakt, že před rozjetím hlasováním jsme vůbec netušili, jaký je o co zájem. Klidně to mohlo dopadnout, že by jedna série dostala 95 procent a druhá 5. V té chvíli bychom jasně viděli, že o druhou není zájem. Což se zdá, že se nestane. Ale uvidíme. Sbíráme informace. Tak hlasujte, ať víme, co a jak.

Civas — 23.11.2017 11:04

Darker: mám podobně smíšené pocity. Než nabízet znovu Okko, raději bych jej viděl nabízený jako komplet (všechny zbývající cykly). Ekho je problém, jelikož v době prních dvou MC bylo venku jen 5 dílů. A další .... Spíše jsem se těšil na Undertaken.

avatar

Darker — 22.11.2017 17:55

No, jak čtu homepage Modré Crwe, tak už to neplatí... uzavřené příběhy maximálně přes dvě čísla. Myslel jsem, že Modrá Crew bude sloužit k uvádění nových odhlasovaných komiksů. Fajn, lidi chtějí pokračování, ale proč to nedát zvlášť a cpát to znovu do Modré Crwe? Nevím, mám z toho rozpačitý dojem :(