Diskuze

Pište nám, jaké tituly byste v Modré Crewi rádi viděli. Diskutujte, získejte pro ně ostatní.

Tenhle projekt není vhodný pro japonské komiksy a produkci DC a Marvelu, snažte se v návrzích držet toho, abychom se vešli do jednoho až dvou svazků Modré Crewe.

Dnes už dokážeme sehnat leccos a rádi vyslyšíme vaše přání – pokud si vás to bude přát víc než jeden…

Takže do toho!


Pro přidávání komentářů je třeba být přihlášen.

Fefty — 6.4.2018 7:43

Darker: Jo, já chápu, že u nás není Millar (ale třeba taky Ellis, Brubaker apod.) tak populární jako manga. I když je mi líto, že Češi ignorují inteligentní scénáristy, kteří jsou zaslouženě všude jinde superhvězdy, a místo toho si koupí nějakou blbost podle počítačové hry, je to jako stěžovat si na výsledky voleb - holt rozhoduje vkus většiny. Ale u těch Kingsmanů mám pořád pocit, že se o nich nerozhodovalo v rovných podmínkách - to, že si Modrou Crew předplatili hlavně ti, kterým tady dlouho chyběl evropský komiks, je myslím jasné. Stejně tak jako že nenasycený fanoušek Evropy nebude hlasovat pro Millara. Takže jo, nejsou asi tak populární, ale ta účast v téhle anketě a potom nevydání s odůvodněním "Hlas lidu promluvil" mi v tomhle případě připadá stejně nefér :-)

avatar

Darker — 6.4.2018 7:09

Ne, Kingsmani nedoplatili na to, že se ocitli "na metalovém koncertě". Prostě a jednoduše nejsou populární tak jako jiní. Spousta lidí prostě Millara nemusí, jinak by Zabijačka nebyla na Startovači. Už pochopte, že nás, co se nám Millarovy věci líbí je postě málo. Taky bych rád jiné věci než se vydávají, ale asi máme prostě vyhraněný styl. Těd letí Manga, Scifi a pláštěnkáři, tak to prostě je, podívej se na Top ten u crwe a sám vydíš, že ani ta Modrá Crew se popularitou nevyrovná výše zmíněným.

Fefty — 6.4.2018 0:17

Což o to, Orbital je dobrá věc, ale co mě na Modré Crwi mrzí je to, že na ni doplatili Kingsmani - chudáci se ocitli v hlasování proevropanů, podobně jako kdyby se bratři Nedvědovi octli na metalovém koncertě - taky by je vypískali a přitom při správné propagaci dokázali vyprodat Strahov. Akorát Kingsmani tuhle šanci už asi nedostanou. Není to sice žádná tragédie, jsou i jiné dobré komiksy, ale stejně je mi jich líto :-)

avatar

Darker — 5.4.2018 18:48

Já nemyslím, mě to nebaví myslet :D

Civas — 3.4.2018 19:38

Má nálepku VÍTĚZ, tak co myslíš :-) ?

avatar

Darker — 3.4.2018 14:50

Takže Orbital už je jistý? Hlasování skončilo?

avatar

Radek Blacksad — 28.3.2018 17:00

* v predajnosti

avatar

Radek Blacksad — 28.3.2018 16:59

Modrá Crew je aj druhý mesiac na 4 mieste v prednosti? To znamená len jedno - zrýchliť, zrýchliť, zrýchliť!

avatar

Radek Blacksad — 27.3.2018 17:23

Tak rozhoduje sa zatiaľ z tých komiksov, ale ty si sa pýtal Siriusa, že aký INÝ komiks by tam chcel mať ako sú v tom videu. Vieš, je kopec iných a lepších európskych komiksov, ktoré môžu v MC vydať, ako tie co redakcia vo videu predstavila.

avatar

Charvos — 27.3.2018 17:00

mas pravdu nevyznam.
mel jsem za to, ze do hlasovani modre crwe pujdou komiksy co jsou zmineny ve videu, podle ohlasu ctenaru (komentare pod videem, emaily..). coz jak sem si myslel jsou komiksy od nakladatelstvi se kteryma uz ma crew nejake obchodni styky a nebude pro ne problem sehnat prava na komiks v radech tydnu, aby mohli zadat preklad, graficke upravy...
ale asi jsem to cele spatne pochopil...