Diskuze

Pište nám, jaké tituly byste rádi v tomto čtvrtletníku viděli. Diskutujte, získejte pro ně ostatní.

Tenhle projekt je vhodný jen pro evropské komiksy. Snažte se v návrzích držet toho, abychom se vešli do jednoho až tří čísel.

Dnes už dokážeme sehnat leccos a rádi vyslyšíme vaše přání – pokud si vás to bude přát víc než jeden…

Takže do toho!


Pro přidávání komentářů je třeba být přihlášen.

avatar

Fry — 11.6.2018 13:39

Radek: Já nejsem nedočkavý, jen už tu bylo dlouho mrtvo, tak to chtělo oživit :)

avatar

Radek Blacksad — 11.6.2018 11:26

Čooo? Ma niekto predbehol? Som rád, že o novinky o MC sérii sa tu nezaujímam sám a že sú aj iní ľudia podobne nedočkaví :D

avatar

Darker — 10.6.2018 19:50

Hlasování se asi spustí až vyjde Ekho a bude do vydání prvního Orbitalu, tak jak vždycky.

avatar

Charvos — 4.6.2018 19:12

aaa, sem cekal, ze se prvni zepta radek :D

Sirius.svk — 3.6.2018 21:37

No, vieme čo sa bude vydávať až do januára 2019, takže hlasovanie je relevantné tak koncom roka. :-) Si myslím.

avatar

Fry — 3.6.2018 17:52

Už je tu dýl nějak mrtvo ... kdy se spustí nové hlasování ? :)

avatar

Charvos — 6.4.2018 7:58

j, vidim to stejne jako Fetty, spousta lidi bere modrou crew jako evropskou radu.
----
sam sem zvedavy jaky orbital bude, kresba (hlavne postav) se mi nelibi, ale pribeh muze byt zajimavy. no necham se prekvapit

Fefty — 6.4.2018 7:43

Darker: Jo, já chápu, že u nás není Millar (ale třeba taky Ellis, Brubaker apod.) tak populární jako manga. I když je mi líto, že Češi ignorují inteligentní scénáristy, kteří jsou zaslouženě všude jinde superhvězdy, a místo toho si koupí nějakou blbost podle počítačové hry, je to jako stěžovat si na výsledky voleb - holt rozhoduje vkus většiny. Ale u těch Kingsmanů mám pořád pocit, že se o nich nerozhodovalo v rovných podmínkách - to, že si Modrou Crew předplatili hlavně ti, kterým tady dlouho chyběl evropský komiks, je myslím jasné. Stejně tak jako že nenasycený fanoušek Evropy nebude hlasovat pro Millara. Takže jo, nejsou asi tak populární, ale ta účast v téhle anketě a potom nevydání s odůvodněním "Hlas lidu promluvil" mi v tomhle případě připadá stejně nefér :-)

avatar

Darker — 6.4.2018 7:09

Ne, Kingsmani nedoplatili na to, že se ocitli "na metalovém koncertě". Prostě a jednoduše nejsou populární tak jako jiní. Spousta lidí prostě Millara nemusí, jinak by Zabijačka nebyla na Startovači. Už pochopte, že nás, co se nám Millarovy věci líbí je postě málo. Taky bych rád jiné věci než se vydávají, ale asi máme prostě vyhraněný styl. Těd letí Manga, Scifi a pláštěnkáři, tak to prostě je, podívej se na Top ten u crwe a sám vydíš, že ani ta Modrá Crew se popularitou nevyrovná výše zmíněným.

Fefty — 6.4.2018 0:17

Což o to, Orbital je dobrá věc, ale co mě na Modré Crwi mrzí je to, že na ni doplatili Kingsmani - chudáci se ocitli v hlasování proevropanů, podobně jako kdyby se bratři Nedvědovi octli na metalovém koncertě - taky by je vypískali a přitom při správné propagaci dokázali vyprodat Strahov. Akorát Kingsmani tuhle šanci už asi nedostanou. Není to sice žádná tragédie, jsou i jiné dobré komiksy, ale stejně je mi jich líto :-)