Diskuze

Pište nám, jaké tituly byste rádi v tomto čtvrtletníku viděli. Diskutujte, získejte pro ně ostatní.

Tenhle projekt je vhodný jen pro evropské komiksy. Snažte se v návrzích držet toho, abychom se vešli do jednoho až tří čísel.

Dnes už dokážeme sehnat leccos a rádi vyslyšíme vaše přání – pokud si vás to bude přát víc než jeden…

Takže do toho!


Pro přidávání komentářů je třeba být přihlášen.

dominic.west — 16.9.2018 17:39

Pavlovský: "Okko sa vráti do súboja s ďalšími dielmi Ekha či Orbitalu:"

Výborne keďže Ekho má vonku 6 dielov a Orbital budú 4 diely tak podľa mňa väčšina hlasujúcich dá prednosť týmto rozbehnutým sériam... Okko pojde zase mimo.

Predpokladám, že práva u Okka sú vyjednané takže xflori01 veľmi trefne navrhol aby sa zrychlilo vydávanie zo 4 na 6 titulov stým, že 4 nové veci by ostali z hlasovania zachované a pomedzi to by sa dalo pokračovať a dovydať postupne Okko, Ekho aj Orbital

avatar

xflori01 — 14.9.2018 22:12

Okko je pro mě zatím druhá nejlepší série po Ekhu. Takže by byla velká škoda, kdyby jsme se dalšího dílu nedočkali. Časté komentáře čtenářů jsou, že by chtěli více čísel za rok a odpovědí je, že není možné tak rychle vyjednávat práva a vybírat nové tituly do hlasování. Přijde mi, že by šlo zrychlit vydávání na 6 čísel, když by 4 tituly z toho byly nové tituly z hlasování a mezi nimi by po jednom díle pokračovali úspěšné série jako je právě Okko, kde ještě máme 4 cykly, Ekhö (7 a 8 už jsou venku, takže další díl může vyjít) a nebo Orbital (na který se hodně těším, a který doufám, bude hodně skvělý).

Civas — 13.9.2018 8:09

Přimlouval bych se za nezařazení Okka znovu do hlasování. A to neříkám jen proto že by se mi nelíbil, právě naopak. A rád bych měl sérii kompletní. Ale spíše bych zkusil najít jinou cestu, jak komplet vydat (jsem zastánce spíše nějakého "speciálního" čísla MC. Nebo formou předplacení, jak to dělá CC u některých svých titulů). Do hlasování pro Modrou Crew bych raději viděl nové věci.

dominic.west — 13.9.2018 6:56

Takže Ekho je uzavretá séria ako aj Oribital a Okko nie je uzavretá séria? Ibaže by to bolo presne naopak a to boli presne vaše požiadavky na začiatku ( uzavretý príbeh, ukončená séria) to nehovorím o tom, že máloktorý komiks tak presne zodpovedá formátu MC, kde u Okka sú jednotlivé príbehy presne v 2. dieloch po 5 knihách a dajú sa vydávať ako samostatné veci.... nechápem, lebo keď už bolo Okko raz zaradené do vydávania tak ste mohli ďalšiu knihu dať medzi po Treťom zákone a ďalšiu po Silverovi a ďalšiu trebárs po Orbitali a bolo by to vydané komplet.

avatar

Pavlovský — 12.9.2018 18:26

Radek Blacksad: Startovač? To si fakt nevzpomínám, že bych někdy říkal. A předpokládám,, že se to časem vrátí do souboje třeba s dalšími díly Ekha či Orbitalu. Teď už se ale při výběru hodně hlídáme a snažíme se sahat hodně po uzavřených sériích.

avatar

Radek Blacksad — 11.9.2018 18:22

Otázka pre Jirku Pavlovského - Čo vlastne plánujete s Okkom ďalej? Lebo som už od Teba čítal taký názor, že to pôjde na Startovač, potom aj to, že to jasne prehralo s Ekhom a že nie je o to záujem (toto mi ale príde divné, lebo všetky série majú v hlasovaní šancu 3x). Je teda niečo nové ohľadom Okka?

avatar

Charvos — 2.9.2018 10:34

sem mel slabsi chvilku, ;) a chtel sem ti udelat radost :D

avatar

Radek Blacksad — 1.9.2018 16:54

Charvos - Johna Silvera 3 a 4 si ohodnotil 5/5 to je lehce nadpriemerne? :)

avatar

Charvos — 1.9.2018 16:39

a taky doufam, ze ma dorison vzestupnou kvalitu, po tragickem tretim zakonu a lehce nadprumernem silverovi, by se to hodilo ;)

avatar

Charvos — 1.9.2018 16:37

spis by bylo zajimavejsi kolik z predplatitelu hlasovalo