Dobyvatelé

Sylvain Runberg / François Miville-Deschênes

Sdílet

Kandidát pro vydání
Modrá Crew 16 a 17

31 %
31 %
Vychází červenec 2020
Formát 190×260 mm, brožovaná vazba
Cena 249 Kč

Armáda Chetitů táhne světem a dobývá. Aby kočovnické rody přežily, rozhodnou se obnovit staré spojenectví zvané Horda živých, aby se jim společně postavily. A do sídla spojenců právě přijíždí vyslankyně Babylónie, aby byla svědkem krvavých magických rituálů, zákulisních bojů o moc, zrad i vražd.

Čtyřdílná série přináší historickou fantasy, ve které se spojují reálie s nadpřirozenem. Zajímavé je jak téma, tak zpracování, které je postavené na úžasné realistické kresbě Françoise Miville-Deschênese. Ten tu předkládá nejen neuvěřitelně propracované realistické obrazy, ale i fascinující prostředí, kostýmy a bytosti. Při vymýšlení toho všeho hodně využil své cesty po světě, především Africe, aby stvořil opravdu fantastické kulisy… a celé to obohatil velkou porcí erotiky.

Za ním nezaostává ani scenárista Sylvain Runberg, který je u nás známý díky sérii Orbital. Jeho rejstřík zahrnuje historické příběhy (třeba vikinský Hammerfall), thrillery (Interpol, Zarkoff), horory (Sonar) i ryzí sci-fi . Spolu s Josém Homsem dali dohromady komiksovou adaptaci prvního dílu knižní série Milénium.

Znovudobyvatelé jsou uzavřená čtyřdílná série!

Scénář Sylvain Runberg
Kresby François Miville-Deschênes
Vydání první
Vychází červenec 2020
Formát 190×260 mm, brožovaná vazba
Počet stran 100
Cena 249 Kč

Pro přidávání komentářů je třeba být přihlášen.