Novinky

as

as

as

připojená galerie

obrázek
obrázek

as

as

as

připojená galerie

obrázek
obrázek

Codenames: Pictures

Přijďte to otestovat

Pozor! Na Crweconu dojde i na testování hry Codenames: Pictures, což je obrázková verze hry, která i u nás zabodovala coby Kódová jména. Slovní verze byla hodně zábavná, takže můžete pomoct s testováním a vyzkoušet si, zda je i obrázková takhle dobrá.

obrázek

A další kus do dražby

Tentokrát přímo z Crwe.

Na dražbu se dostanou i dvě stránky z komiksu, který pro nás nakreslal Skam a které se dostaly i do padesátého čísla Crwe!

obrázek
obrázek

Toy Box v dražbě!

Kresby autorky Moje kniha Vinnetou na crweconní dražbě!

V letošní dražbě se objeví i nádherné malby od autorky jménem Toy Box!

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Nový přírůstek do programu Crweconu!

Poznejte tvůrce skryté za komiksovou sérií Češi!

13.00–18.00
Štěpánka Jislová a Karel Osoha, kreslíři dvou posledních komiksových adaptací seriálu České století, vám dají nahlédnout do kreativního procesu vzniku chystaných závěrečných dílů z vydavatelství Mladá fronta. Série Češi se dotýká klíčových mezníků naší historie 20. století a vznikající díly pokrývají klíčové roky 1938 (Mnichov) a 1948 (Vítězný únor).
Nechat si nakreslit skicu nebo koupit si už vyšlé tituly z této řady si můžete v Prodejním sále!

obrázek
obrázek

André Aguiar na Crweconu!

Brazilský kreslíř v Praze

A ještě jedna věc. Na Crwecon se momentálně přihlásil i brazilský tvůrce André Aguiar, který tu bude prodávat i podepisovat své komiksy!

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Battle for Nethervein

Přijďte si vyzkoušet...

Na akci si budete moci vyzkoušet novou českou deskovou hru Battle for Nethervein inspirovanou žánrem MOBA

obrázek

No Ordinary Heroes na Crweconu

Stánek pro příznivce nezávislého komiksu

No Ordinary Heroes je nové internetové knihkupectví přinášející výběr toho nejzajímavějšího z oblasti alternativního komiksu, ilustrace a dětské knihy. Jejich nabídka je zaměřena na všechny čtenáře s otevřenou myslí k novým vypravěčským přístupům i netradičním tématům. Spolupracuje s nezávislými vydavateli z celé Evropy a Severní Ameriky. Cílem No Ordinary Heroes je představovat nadějné autory, nominované i vítězné komiksy ze světových soutěží. Současně uvádí vlastní limitované doplňky ve spolupráci s lokálními ilustrátory.

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Dražba na Crweconu

Ochutnávka z dražby

Už se nám začínají scházet obrázky do každoroční Crweconské dražby, tak tady máte malou ochutnávku! Pár obrázků od Nikarina, Jerieho, Černého či Lucie Lomové. A to je jen začátek!
A pozor, tentokrát se bude dražba konat v manga sále!

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Hidden Manga na Crweconu!

Vějíř a další lahůdky.

Stánek Hidden Manga letos nabídne nejen sborníky "české mangy" Vějíř, ale i fanarty z vlastní dílny (Jan "Abbe" Nikrýn a Prokop "Neoworm" Smetana). Těšit se můžete jak na ilustrace inspirované filmy studia Ghibli, nebo francouzským anime Dofus, či filmové klasiky.
A jako malý bonus, premiéru filmového kalendáře pro ČSFD.

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Prodeje a slevy na Crweconu

Větší slevy než obvykle!

Tituly Crwe bude opět prodávat knihkupectví Arkham a bude tam mít tyto slevy:
Základní 20 %
Při nákupu nad 3000 25 %
nad 6000 30 %
nad 10.000 35 %

Vzhledem k obvyklému frmolu a kvůl zjednodušení, nebudou na Crweconu akceptovány žádné jiné slevy – věrnostní z webu ani jiné. Samozřejmě, s výjimkou Startovních slev.

A zatím se zdá, že se povede na Crwecon vydat všechno, co bylo přislíbeno:

Batman: Rok nula - Temné město
Sandman: Předehra
Parker: Lovec
Fax ze Sarajeva

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Herní koutek ve stylu Warhammeru

Co si budete moci na Crweconu zahrát?

Letos pro vás Tomovy hry přichystaly nejen deskové hry, ale zároveň úvod do světa wargamingu. Konkrétně vám ukážeme nový set Warhammer Fantasy – Age of Sigmar, který po radikální změně pravidel cílí na začátečníky. A protože wargaming je o figurkách, ukážeme vám, jak nabarvit figurky tak, aby byly co nejhezčí. Zároveň s tím se budete moci podívat na ukázku airbrushe, tedy barvení figurek pomocí stříkací pistole pod vedením Erebiho.

Taktéž podpoříme fenomén Star Wars a ukážeme vám deskovou hru z tohoto světa – Imperial Assault. V této hře se bude v červenci konat v Tomových hrách otevřené mistrovství republiky, takže se můžete se hrou seznámit a případně se taktéž zúčastnit. Dalším fenoménem je Hra o trůny, která byla převedena do skvělé karetní hry. Vychází i v češtině, je podporována turnaji a má početnou hráčskou základnu.

Dále se budete moci seznámit s deskovkovým Zaklínačem, sci-fi hrou na motivy filmu Kostka – Room 25, nebo populární kooperativní hrou Zima mrtvých, která trochu připomíná komix Walking Dead. Samozřejmostí bude možnost si zapůjčit a zahrát drobnější hry jako jsou například Qwirkle, Dobble, Martian Dice atp.Stejně jako minule budeme mít v horním patře stánek s hrami a tentokrát i s figurkami do Warhammeru za speciální crwecoňácké ceny J


Moderní deskové hry nejsou Monopoly, zkuste něco jiného!

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Knihy, které budu na Crweconu

Zatím jen od Crwe...

Crew si přímo na Crwecon připravila čtyři tituly:
Finále akčního pátého Batmana - Rok nula: Temné město, nádherně malovaného nového Sandmana: Předehra, klasiku drsné školy Parker: Lovec, zpracovanou úžasným Darwynem Cookem a pak legendárního Joe Kuberta a jeho Fax ze Sarajeva. Ale samozřejmě, kromě toho tam budou se velkými slevami i starší tituly a knihy jiných nakladatelství!

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Crwecon 2016

A je tu nový Crwecon

Už bylo na čase! Je spuštěná nová stránka Crweconu i s programem. Ještě to zdaleka není všechno, bude se opravovat, připisovat, doplňovat, dohazovat grafika... ale to nejdůležitější, čas a program, tady najdete!