Novinky

Co bude ještě na Crweconu a zapomněli jsme to zmínit!

Tomáš Kučerovský dražený i tištěný

obrázek

Několik obrázků, které vám budou moci říkat pane... nebo paní, samozřejmě.

obrázek
všechny novinky

Diskuze

1: 712'

1: tEgYyh2k'));select pg_sleep(6); --

1: ntr0u6lQ');select pg_sleep(3); --

celá diskuze

Novinky

Na co jsme všechno zapomněli.

Takže, jen tak z hlavy... jako obvykle bude možnost vyvěsti své kresby na přilehlé zdi a nechat se obdivovat. Je také možné přitáhnou komiksy, o které nemáte zájem, a zkusit je prodat v improvizovaném bazaru. Jelikož navštíví akci mnoho slavných malířů, je možné je požádat o podpis do jejich knihy (namátkou tam bude: Jiří Grus, Karel Jerie, Tomáš Kučerovský, Lucie Lomová...). Ještě netuším, jestli bude opět DDR (čili taneční podložka) případně další manga věci, ale necháme se překvapit. Soutěž o nejlépe obléknutého komiskáka jsem už zmiňoval... no, ještě budu přemýšlet a na něco si určitě vzpomenu.

Podepsané tisky

Tomáš Kučerovský nejen vstoupí s dvěma obrázkama do dražby, ale bude i prodávat podepsané tisky svých obrazů za fixní cenu 3000 korun.

obrázek
obrázek
obrázek

Karel Jerie do dražby!

Vyvolávací cena obrázků je:

Jarda Smrž - 600 korun
Doktor Schnabel - 800 korun
Empík - 900 korun

obrázek
obrázek
obrázek

Už za týden a něco!

Vzhledem k tomu, že vás ke cosplayi asi neukecáme, tak slibuje další cenu pro člověka, který... když už ne v převleku za Loba... přijde aspoň v nejefektnějším komiksovém tričku!

obrázek

Anketa a soutěž!

Abychom z vás vytáhli nějaké rozumy, bude na místě malá anketa... a aby ta anketa byla zajímavější, bude slosovatelná a tři vylosovaní získají právo na nákup komiksů za 200, 300 a 500 korun. Plus se snad najde i nějaká cena útěchy pro ostatní.

Pořiďte si robotického šéfa!

Kresba od Petra Korunky, tvůrce Radiatoru a Recyklátoru.

obrázek

Dražba bude dlouhá....

Tentokrát je to Vojtěch Mašek, tvůrce Posledního chobotanga, Pandemonia a Slonů v Marienbadu.

obrázek

Novinky na Crwecon

Nových knih asi bude hodně, ale z našich věcí by se mělo objevit:
Kůstek 2: Oči bouře
Žívi mrtví 3: Bezpečí za mřížemi
Dilbert 3: Hádej, kdo je chytřejší, než ty
Calvin a Hobbes 4: Poděsové z jiný planety
a
Crying Freeman - Plačící drak.

Z BB artu by v té době měl vyjít další Punisher... a určitě se ještě něco objeví.

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Novinky a hosté

Tentokrát bude na Crweconu křtít a možná i podpisovat svou novou knihu Divoši Lucie Lomová! V programu je od deseti hodin v malém sále!

Baron Prášil do dražby!

Dražba bude tentorkát dlouhá a hodně zajímavá. Autor vystupující pod jménem Delarock dal do dražby několik svých obrázků. Vyvolávací cena je 666 korun.

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Nadupaná dražba

Účast na dražbě zatím přislíbil i Nikkarin, Vojtěch Mašek a Lucie Lomová. Ta poslední poslala i své tři malby, které bude nabízet... s vyvolávací cenou 900-1600 korun.

obrázek
obrázek
obrázek

První obrázky do dražby

Jiří Grus poskytl zase několik obrázků do dražby na Crweconu... a tady se na ně můžete podívat. Vyvolávací cena bude 500 korun.

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Fabula Rasa 2011

Na stránce www.comicsdb.cz vyšel tento text:

První kolo hlasování letošní comicsové ceny Fabula Rasa je ukončeno, zpracováno a můžeme pokračovat kolem druhým, posledním. Tentokrát se nekonaly žádné těsné postupy, hlas lidu zněl poměrně jasně, pravděpodobně i díky tomu, že se vás zůčastnil rekordní počet. Hlasování o vítězích jednotlivých kategorií bude probíhat do 20. května, ale nenechávejte to na poslední chvíli.

A my jen souhlasně kýváme hlavou.

Polská družba!

I tento rok dorazí polská expedice, která přitáhne polské komiksy a obrazová alba. Opět toho budou mraky, takže něco pro ty, kterým polština nedělá potíže, nebo mají zálusk na grafické album.

Figurky (jak jinak)

I na tomhle Crweconu budou figurky a trička.

Jako každý rok (od určité doby), i tentokrát dorazí firma Sběratelský ráj s bohatou nabídkou figurek, triček a jiných oblíbených předmětů. Čili, pokud vám v bytě ještě zbylo nějaké místo, můžete tenhle tragický problém vyřešit.

Crwecon ve znamení mrtvých

Nejenže bude přednáška o seriálu, ale bude i třetí kniha Živí mrtví: Bezpečí za mřížemi.

Všichni se dali do práce, aby se na Crwecon stihl třetí svazek zombie ságy Živí mrtví. Pokud ještě nemáte první díly, rychle dožeňte skluz a buďte připraveni.

FABULA RASA

Připomínáme, že se jako každoročně bude konat vyhlašování ceny Fabula Rasa. Pokud se chcete účastnit, musíte být registrováni na stránce www.comicsdb.cz, což se ostatně hodí, i když chcete mít jen informace o komiksech nebo se pochlubit svou sbírkou.

NETOPEJR

Na Crwecon možná dorazí i Netopejr... podle toho, jestli se povede včas dokončit toužebně očekávaný titul. Jaký, to sice není těžké uhodnout, ale stejně necháme prozrazení spíš na něm.

KŮSTKA, ŽIVÍ MRTVÍ

Samozřejmě, i tentokrát se chystají na Crwecon mnohé novinky. Zatím můžeme oznámit dvě a obě velkolepé – druhého Kůstka: Oči bouře a třetí Živé mrtví: Bezpečí za mřížemi! Kromě toho z BB artu vyjde nový Punisher: Matička Rus!