crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW 2019 (Bude k dispozici v květnu 2019)

Auditorium


Auditorium

strana 8 z 1774    << < 1 2 6 7 8 9 10 11 12 1774 > >>
image
BB rak     22:57 21.02. 2019

Zadnej levicovej intelektuál, ale normální komunista ses
a kdyby jsi alespoň trochu rozuměl fotbalu fandil by jsi jedine nejúspěšnějšímu klubu v Čechách - Sparte Praha!

image
Fimi     22:51 21.02. 2019

Gmork: no tak pokud je to malba jako třeba MDEK Temnými cestami, tak do toho půjdu, ted už jen kdo to vydá...ale díky za doporučení

2xBrum: no neřikám že v půlce, ale tak DMZ, Planetary, S Země jedna, Banda, Green Lantern, Flash, nějakej Superman, Action Comics, Flash (ale u toho si nejsem jistej zda se Supermanem a AC nejsou miniserie, ale stejně mám pocit že tomu něco chybí), Americký upír, teoretiky Batman od Morrisona taky není kompletní....to je jedenáct...

image
Pavlovský     22:50 21.02. 2019

A co se týče chystaných titulů, tak už dojíždíme, máme tak dva, tři... aspoň z těch, co můžeme už ohlásit. U jedné věci čekáme až dorazí podklady a pak kolem toho uděláme trochu show... a spousta věcí se ještě vynoří. Ale mám v opravě počítač, takže to začnu nahazovat až se mi zase vrátí. Na tomhle půjčeném jsem rád, že zvládnu napsat mail.

image
Pavlovský     22:41 21.02. 2019

Mně tohle "ať se radši věci nevydávají, než aby nebyly dokončené" přijde scestné. Ze dvou důvodů. Tohle riziko je vždycky. Kolik seriálů nebylo ukončených, kolik komiksových sérií skončilo předčasně, kolik filmů nemělo očekávaný druhý díl. Může nás to mrzet, ale asi stejně jako když na dostihách vsadíme na špatného koně. Nám se to líbilo, většině lidí ne. Máme to blbý.
A druhá věc je... i pokud to skončilo, zjistili jsme aspoň, že to existuje. A v tomhle máme výhodu, že ty věci skutečně někde existují. Kdysi dávno jsme z úryvků zjistili existenci Storma... a hele, teď ho vydáváme. Stejně tak Dylan Doga sháním ve všech mě srozumitelných jazycích. Neříkám, že to potěší, ale objevili jste něco, co vás bavilo.
Každý vydavatek musel něco zaříznout, tomu se člověk nevyhne. U BB artu je blbé hlavně to, že míň komunikuje. Jinak nezapomeňte, že dovydali jak 100 nábojů, tak Sagu... a to taky nejsou zrovna prodejní hity. A měli by mít respekt už jen za to, že se hodně zasloužili za komiksový průlom u nás.

image
brum brum     22:32 21.02. 2019

BB rak, o tom, komu (ne)fandím jsem nenapsal ani slovo. Pokud závidíš Slávistům, že se mohou koukat na svůj tým v televizi, a ty jsi snad Sparťan, podle toho odplivnutí, tak na netu se někde válí zápasy předkola Sparty se Spartakem Subotice, si to stáhni a pusť. Pro zlepšení nálady. Svět spěje k sociální spravedlnosti, to ti říkám jako levicový intelektuál a ten, který nemá nikdy pochybné názory.

Gmork, tak po roce prodejů je dost možné, že by odpískali většinu a aby tu většinu neodpískali, tak čekají. V Komiksáři páni ředitelé říkali, že některé komiksy se dostanou do zisku až po letech. Ten rok asi není dostatečná doba na získání relevantních čísel. Nebo si myslíš, že by někdo úmyslně čekal roky a obíral se o peníze v době, kdy je extrémní zaměstnatnost, není krize, lide chtějí utrácet peníze a schválně možnost výdělku odkládal? To nezní moc pravděpodobně. Spíš to po tom roce asi fakt nevědí. Nahrává tomu i to, že někde je ten časový odstup větší, někde menší.

Dan-El, to naštve. Bez ironie. A teď upřímně z těch dvanácti sérií vyber ty, kde to je useklé uprostřed příběhu, kde nedojeli aspoň dějovou linii. Nebo těch 12 sérií vyjmenuj a on to někdo spočítá. Mě by to upřímně zajímalo.

image
Dan-El     21:58 21.02. 2019

Brum Brum
Ano, přesně tohle už dneska dělám, BBArt ignoruji. Ale než jsem to pochopil, tak jsem zbytečně utratil tisíce korun za dvanáct sérií, které mám v nejlepším případě do poloviny. V tom je ten problém. A v tom, že to třeba někdo jiný, kdo by se té sérii pořádně věnoval, mohl vydat kompletní.

image
BB rak     21:56 21.02. 2019

...hmm tak nejen ze má pochybné názory, ale ještě fandí sesivkam. Boze kam ten svět upadá.

image
Gmork     21:54 21.02. 2019

2Xbrum: Já se za fanouška BBartu pořád považuji, mám od nich všechny Vertigovky a hafo beletrie. Nechci, aby na nějaké sérii prodělávali. Chci, aby chlapsky řekli: Hele, sorry, ten Gotham Central se fakt blbě prodává, odpískali jsme to. To už přece po roce prodejů musí vědět. U Am. upíra jsem snad čekal snad tři roky co bude, než se konečně vymáčkli. Teď už tak dlouho čekat nebudu.

image
brum brum     21:49 21.02. 2019 image

Jestli máte za to, že to někdo dělá blbě a bylo by lepší to nedělat vůbec, tak si to od těch, co to dělají blbě nekupujte, ignorujte to a dělejte, že to nevyšlo. Tím, že to vydají, blbě, pomalu, prostě tak, jak to vy hodnotíte, vám žádný závazek přece nevzniká. Vy máte jen možnost navíc. Kterou s díky kvůli zkušenostem odmítnete, takže pro vás se vlastně nic nemění. Nebo v čem konkrétně je problém, že to oni vydají? V čem vás omezují, do čeho vás nutí, vždyť tam fakt není nic, proč by vám to mělo vadit.
Mně třeba štve, že Omega vydává knížky, které mě zajímají, ale jejich překlady jsou děsivé. No tak to nekupuju a objednám si to v anglině. Můžou mi být v Omeze ukradení, i kdyby zrovna udělali překlad normální.

Jdu si udělat kafe a čučet na Slávku, dobrou všem.

image
brum brum     21:40 21.02. 2019 image

Tahle debata je přínosná minimálně v tom, že lidi z nakladatelství vidí, co si ta komiksová sůl země, páteř komiksové komunity, tvrdé jádro komiksových fanů myslí a jak ty nakladatele bere, vidí.

image
Dan-El     21:35 21.02. 2019

Gump
-Já od BBartu nechci, aby ty série dokončovali. Chci, aby je vůbec nezačínali.
Je teprve únor, avšak vítěz za nejhloupější příspěvek roku už je znám.

Já s Gmorkem naprosto souhlasím. BBArt už rozvrtal tolik sérií, které případně s trochou péče mohl vydat někdo jiný. A teď jsou pro český trh mrtvé. Čtenář detektivek by taky byl nas**ný, kdyby mu vydali půlku detektivky s tím, že když se bude prodávat, možná za rok nebo za dva vyjde zbytek.

image
Gmork     21:34 21.02. 2019

PS- Zastávám totiž názor, že jestli se má dělat blbě, to ať se to radši nedělá vůbec.

image
Gmork     21:32 21.02. 2019

Gump: Já si nepřipadám vůbec hloupě, kdyby BBart nezačal Fatale vydávat, už bych ji měl dávno přečtenou. Takhle pořád čekám jako trotl, protože jsem patriot češtinář. Celého Am. upíra jsem si dokoupil a přečetl někdy před dvěma roky, to samé DMZ. Bože, kdybych měl čekat, až to tímhle tempem vydá BBart, měl bych to až do důchodu.

image
Gump     21:23 21.02. 2019

-Já od BBartu nechci, aby ty série dokončovali. Chci, aby je vůbec nezačínali.

Je teprve únor, avšak vítěz za nejhloupější příspěvek roku už je znám.

image
Gmork     21:23 21.02. 2019

Fimi: Caravaggio o erotice v podstatě vůbec není, je to především o malířství a múzách. Nádherná věc, doufám, že to dostane velký formát. Protože jestli malý, tak by to byl oxymóron, ta série je hlavně o malbě. Rytíři jsou příběhem trošku slabší fantasy, ale zase to má nádhernou kresbu od Jérémyho.

image
Fimi     21:05 21.02. 2019

no JP řekl že je to toho ještě na týden asi a pak něco bokem dodatečně, no a poslední dvě věci jsou marvelovky Groot and Rocket a MS. Marvel...tak jsem vždy natěšenej, tohle je tak nějak nejoblíbenější část komiksového roku to ohlašování, to samé ohlašování kapel na Brutal Assault...no, takže jsem zvědav co chybí ještě

Gmork: no jestli ten Manara je další erotický krásně naleštěný voňavý hovno, tak do toho nepůjdu...prostě jen nejsem Manarův fanda, ale to druhé mě zajímá

image
Gmork     20:55 21.02. 2019

Snad nezkazím překvapení, ale vím, že nějaký český vydavatel koupil ve Francii práva na Caravaggio od Milo Manary a Rytíři Heliopolisu od Joda.

image
Feroš     20:49 21.02. 2019

Fimi:Třeba si nějaká překvapení nechávaj do katalogu.:D

image
ňouma     20:23 21.02. 2019

Kvůli dlouhý debatě to možná zaniklo a nevím jak kdo, ale za mě šlo o to, že bych byl moc rád, když by BBart New52 dovydal a jestli to jde, tak aby to vydával dvakrát ročně. Když by ne, byl by sám proti sobě. Teda u HQ a SO. Tam na to navazuje Znovuzrození. Takže čtenář není v obraze bez New52 a co by ho bralo když by znal New52 tak bez toho to vyšumí. A jestli má mistr Pavlovský u nich poradní hlas, tak se za to za nás u BBartu snad přimluví. Ale to píšu jenom za sebe. Tím nic nezkazím.

image
Fimi     20:22 21.02. 2019

včera nic nového a dnes také ne?

Auditorium

strana 8 z 1774    << < 1 2 6 7 8 9 10 11 12 1774 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Připravujeme

Tokijský ghúl: Dny

Akira-kun P.K. Hajime [20:58 25.03. 2019]
Tak na tohle se fakt těším a duben už je za rohem tak by mě zajímalo v které části dubna to budete vydávat.


Bojový anděl Alita 4: Dobytí Salemu

Martin [09:23 23.03. 2019]
lantan: Po rozbaleni se cast listu vysypalo a zbytek je v knize naopak, tedy vzhuru nohama a odzadu dopredu. Ale dobra zprava tedy je, ze to nebyl cely naklad, tzn. tu mou vyreklamuju a sezene jinou, ktera bude v poradku....


lantan [22:00 22.03. 2019]
Martin: V čem by měl být problém? Po rychlém prolistování žádnou chybu nevidím.


ňouma [19:57 22.03. 2019]
seneke: Jasně že to nečekám. To jenom že ta událost je teď v seriálu Gotham. Ale já předtím ani nečekal Metal. Chtěl sem aspoň Gotham Resistance, jenom 4 sešitky, věděl jsem že to celý nemůžou vydat, a oni to vydají. Tak....


Martin [17:45 22.03. 2019]
Dotaz vsem, kdo sbira Nejmocnejsi hrdinove Marvelu. Taky mate Akademie Avengers uplne spatne a cely naklad je na vyhozeni, nebo jen cast nakladu? Diky!


seneke [17:07 22.03. 2019]
Ňouma: No Man's Land je jeden ze zásadních komiksových eventů Batmanova univerza, ale v češtině ho to rozhodně neočekávej, jelikož fakt sakra velký. Před lety ho vydali ve 4 omnibusech (1kniha= zhruba 500 stránek) a to j....


Storm: Kroniky Pandarve

Radek Blacksad [22:41 20.03. 2019]
Tak nakoniec veľmi fajn dátum vydania a pekná obálka :) díky


Alisik 3: Jaro

Pavlovský [22:37 19.03. 2019]
Fio: Mělo by... a už se finišuje redakce!


Aktuality

Requiem, Upíří rytíř 1: Vzkříšení

Pavlovský [09:39 21.03. 2019]
Fimi: Zhruba ano. A u Žoldnéře se budeme držet zahraničního vydání - čili to bude velké, ale tak velké jako Ross to nebude.


Zerg [09:23 21.03. 2019]
Tak přečteno. Zpracování parádní, oproti těm anglickým paperbackům, v kterých jsem to kdysi četl, nesrovnatelné. Ale přece jenom mám jednu připomínku: Jako chápu důvod, proč jste nechtěli jméno Requiem skloňovat, ale pro....


Modrá CREW

xflori01 [23:24 14.03.2019]
Mně se Orbital líbil, takže bych další díl uvítal. Čekal jsem sice, že to bude akčnější, a ne tak komornější, ale jinak se mi to líbilo. A to, že Legion vyhrál, mě nepřekvapilo. Vypadá to fakt dobře. Jen by bylo škoda, kdyby Jednorožec vypadl, když jen o 1 blbý hlas skončil v prvním hlasování za Orbitalem - a moc nevěřím, že v dalším hlasování proti dvěma novým novinkám vyhraje :(


lamahe [23:19 13.03.2019]
Hmmm...tak ten Nárek zrejme vypadol :( Ľudia sa tu vyjadrujú ohľadom nepokračovania rozbehnutých sérií. Ja som naopak za - Ekho, Okko a hlavne Orbital za mňa rozhodne áno.


dominic.west [19:36 05.03.2019]
Výborne preč s Jednorožcom!!! :-) chceme novinky a nie pokračovania Okka či Orbitalu alebo Ekho... aj keď Ekho asi hej :-) a keď nie tak ho odhlasujeme a keď aj tak nie tak aj tak hej
Abbott [16:59 26.03. 2019]
Nabízím:

HellBoy in Hell - The Descent (Anglicky, Paperback) - stav jako nová, nečtená
HellBoy in Hell - The Death Card (Anglicky, Paperback) - stav jako nová, nečtená

- dohromady 590,- a POšTOVNé ZDARMA
- Po dlouhé době jako kreslíř Mike Mignola u delšího příběhu, než jen u povídky
- v ČR v češtině dosud nevydáno!!

Předání Ostrava, Hlučín a okolí po domluvě se slevou.
Jinak zdarma pošta zabaleno v tbrdých deskách


Jan [08:28 26.03. 2019]
Koupím DMZ 1+2 a Superman - Nespoutaný 1+2

slavik38@seznam.cz


Gabriell [08:24 26.03. 2019]
Prodám:
Anglicky:
Baltimore HC 1 - 8 2500,-
The Metabarons Humanoids 1000,-
Before The Incal Humanoids 600,- (výrobní chyba, jedna stránka je ohnutá a špatně ořezaná, jinak nová a nečtená)
Before Watchmen deluxe - Comedian & Rorschach 400,- (lehce oťukané rohy)
Magnus: Between Two Worlds 150,- (lehce ohnutá vazba z přepravy)

Česky:
Dobrodružství Jeronýma Moucherota (brož.) 350,-

gabikovo@gmail.com
Optimálně osobně v Praze, v nejhorším případě pošta nebo Zásilkovna.
Tokijský ghúl 13 (comics - blog)
Čarodějova nevěsta 6 (Fantasya)
Tokijský ghúl 13 (Fantasya)Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž