crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW 2019 (Bude k dispozici v květnu 2019)

Auditorium


Auditorium

strana 6 z 1774    << < 1 2 4 5 6 7 8 9 10 1774 > >>
image
Kukky88     20:35 22.02. 2019

Gmork: myslíš tu serii Black Road kterou Wood vydava pod Image???

image
Gmork     20:34 22.02. 2019

Radku, skoro ses trefil. Zkus ještě jednou.:)

image
Kukky88     20:33 22.02. 2019

Radek Blacksad: jj Mjollni už mám Vei též a Asgard jsem ještě nestihl pořídit pravé proto mě zaujali tyto série které jsem jsem psal ..... ale i tak díky jo a Mjollni je fakt bomba zatím jsem jen listová ale ta kresba je skvělá....

image
Radek Blacksad     20:24 22.02. 2019 image

Kukky - keď máš tak rád vikingov a severskú mytológiu, tak nezabudni na komiksy Mjöllni, Vei a hlavne Asgard, ktoré tu v posledných mesiacoch vyšli. Všetko sú to kvalitné veci.

image
Radek Blacksad     20:21 22.02. 2019 image

Gmork - myslíš Ságu Valtu od Vybírala? :)

image
Gmork     19:19 22.02. 2019

Jinak co se týče vikingů tak nelze nezmínit Seveřany od Briana Wooda. A u evropského komiksu Aslak, tuhle sérii miluji.

image
Gmork     19:16 22.02. 2019

Jop, ještě jedna série s vikingy se letos chystá a je to vskutku hutná záležitost. A nebojte, nebude ji vydávat BBart.:)

image
Fimi     18:39 22.02. 2019

Kukly jestli máš rád Vikingy doporučuji Black road, The Viking od Brandona...to tvé jsem nečetl ale přečtu, taky mám rád Vikingy

image
Kukky88     17:37 22.02. 2019

Lidi nanarazil jsem na dve zajimave série. Mám rad severskou mytologii. První série se jmenuje Ragnarök a psal a kreslil ji Walter Simonson vydavatel IDW ta kresba se mi fakt hodně líbí četli jste někdo? A ta druhá je převyprávění legendy o Beowulfovi od Santiaga Garcii s brilantní kresbou od Davida Rubina vyšlo pod Image Comics četl někdo? Díky za názory. A myslíte ze by to mělo šanci například aby to u nás někdo vydal? P.S. Toto je třeba pomrknuti po vás Pane Pavlovský třeba by vás to taky zaujalo na vydání u nás

image
brum brum     16:10 22.02. 2019 image

Klidně bych s tebou podiskutoval, osobní rovině bych se nebránil, naopak, byla by to s tebou o to větší legrace, ale respektuji, že tohle je web především pro účely nakladatelství Crew, nebo vedení věcných diskuzi o komiksu, ne pro to, aby tu byli paranoici tvého typu druhými ztrapňováni. Zvlášť když to zvládneš sám bez něčí asistence.

K Enderovi ještě - první část první komiksové knihy má těch typických 140 stránek (i s obálkou), to by mohlo i z pohledu ceny být pro spoustu lidí atraktivní.

image
Kukky88     15:24 22.02. 2019

Jak říkám asi bys toho doktora měl opravdu zkusit kamo udělá ti to dobře třeba mas poruchu osobnosti a pak nám tu píšeš schválně pod více Nickama (jak se pomalu začínaš přiznávát) a obhajujes si tu ty svoje eseje;). A pro tebe to možná teda přepisu Brumčo a zkus o tom nenapsal Esej ;)

image
brum brum     14:02 22.02. 2019 image

Kukky88, za celou dobu chození na tenhle web jsem napsal 2, dva, DVA komentáře (z toho jeden před dvěma lety) pod jiným nickem (a u jednoho jsem se ani nekryl jinou ip adresou nebo počítačem), a ani jeden, ve kterém bych si dával za pravdu, tak to zkus s důkazama, nebo trolíš, i když psát hovadiny nemusí být ještě trolení, ty.
A abych si rýpnul, když jsi tak rád osobní ty - když píšeš o zaostalosti, zkus tu formu trochu poladit, ale ani obsah nemusíš nechávat stranou. ;-)

image
Kukky88     13:31 22.02. 2019

Nevím to co tu čtu jsou pěkný s...... můj názor je ze lidi jsou tu zblbli všemi téma kompletama a filmech od Marvelu ze nové příchozí čtenář zná jen to a ono to stojí 250 jo to je super a pak přijdou někam kde za Paperback dá místo 250 už 400 a už se to najednou nelíbí.... takže proto tu u nás nemají šanci autoři jako Brubaker, Lemire, Millar protože česky fanoušek zná jen a je tyhle kraviny a na dospelejsi komiksy už je česky čtenář proste zaostaly protože tam nejsou plastenky a musí se u toho přemýšlet jeden čas tu měl problém i Hellboy než fanoušci pochopili ze to vlastně není plastenkarskej komiks ale je o něčem jiném a je chytřejší.


Jo a brum brume už jsi trapnej s tím jak střídat ty Nicky jdi prosím té někam k doktorovi jo uděláš jen dobře ;) trollovat můžeš i jinde

image
brum brum     12:47 22.02. 2019 image

Trosko, s tím my objektivní, po pravdě a faktech bažící lidé, nic neuděláme. Máme to těžké!

K tomu Enderovi ještě, i když tady už značně vařím z vody - je to o klukovi, co jde vlastně proti všem, je tam šikana (v knize je to teda o dost drsnější).
Jestli mangu kupuje hlavně omladina, tohle by jí mohlo padnout do noty.

image
brum brum     12:40 22.02. 2019 image

Konfirmační zkreslení, skoro všude, kam se podíváš.

Padla tu Pevnost. Čtenáři XB-1, jako především sci-fi časopisu, jsou oproti Pevnosti v přesile, aspoň podle nákladu a asi 8 let starého průzkumu (mohlo se dost věcí změnit, pravda), jádro čtenárů tvořili spíš dospělí chlapi, u Pevnosti to byla polovina čtenářů do 25 let, takže kupní síla těch sci-fi fandů by mohla být vyšší než u fantasy fandů, kde je nabídka fantasy, pokud jde o komiks, mnohem větší, takže nekoupí vše. Nejsem tak zdatný manipulátor, aby nebylo jasné, kam mířím (chceme sci-fi), ale já tam tak úplně nemířím. :-)

Argo rozkelo vydávání Enderovy ságy, v upravených překladech, to je docela dost knih, to jim bude trvat minimálně dva roky, podle frekvence vydávání, než to dojedou. Jestli by nestálo za to svézt se na vlně zájmu, který určitě bude aspoň nějaký, využít toho, že tu reklamu na Endera vlastně dělá někdo jiný, a vydat první dvě části ze série, které jsou zároveň trošku pro mládež, děti, víc než kniha určitě, která je zaměřena na psychologii postav a ty knihy mládež asi nedocení. Ale zájem o komiks by mohli mít i dospělí fanoušci Endera. Kdyby se to neprodávalo, dá se to utnout, má to další díly sice, ale stejně jako u knižní série ten hlavní příběh funguje samostatně. Kdyby to úspěch mělo, jsou tam pokračování i ten paralelní příběh Enderův stín, takže se to dá vydávat dlouho, pokud by prodeje byly dobré. Dokážu si představit, i když děti nemám, že komiksového Endera koupí spousta sci-fi tátů svým dětem, aby je dostali ke sci-fi, a sami si to taky samozřejmě přečtou.

image
Komiksová troska     12:38 22.02. 2019

A mohl by i Albatros, Argo, Vybíral, Meandr, a další začít vybírat na komiksy předem a brzy by se celý komiksový trh upnul na nějaké přitroublé předvýběry. (CC si z komiksářů udělalo blbečky s předvýběrem, zatímco ostatní jdou s kůží na trh. Jinými slovy, napálili cenu a pak slavnostně udělili 40% slevu) Zkrátka ty prodeje jsou asi tak špatný, že žádný pokračování nebude. Do prdele s celou diskuzí o BB ARTU… Domluvil jsem

image
Kinak     11:38 22.02. 2019

Tak za mne by BBart mohl problematické série řešit přes objednávky předem jako CC a pak by nikdo nemohl říci ani popel. Klidně i s penezma předem a alespoň by se ukázalo kolik lidi je ochotno kupovat nebo ne. Přišlo by mi to rozhodne víc fér než to po par dílech utnout...

image
krvinka56     11:05 22.02. 2019 image

No ona ta propagace taky něco stojí nejen čas ale i peníze. Ale je pravda že v tomhle případě vede Crew a CC. Kteří se velmi věnují propagaci svých komiksů. Navíc CC má vlastní distribuci a pro zákazníky na svém shopu dělá výraznou slevu která mu velice pomůže a i ve svém obchodě má stálou slevu. O kolo komiksů dělají menší šou. A když jde o odpovědi odpovídají prakticky hned i na stokrát propírané téma želv. Někdy udělají jeden velkej souhrn ve kterém odpoví naráz. Jejich strategie s téměř mrtvými sérkami a kolosálkami je super. Navíc slíbí že dojdou na crwecon a opravdu dorazí. Jejich zveřejnění edičáku je menší šou. Kterou přeberou ashlídnou i komiksoví yutubeři. A to se počítá.
Crew využívá taktéž svůj obchod s o něco menší slevou. Ale má k propagaci FB kterému se opravdu věnuje a nebojí se připlatit za propagaci navíc některé série mají vlastní stránku, má Yutube a hlavně Crwecon a mangu propaguje na těch největších conech u nás. A hlavně komunikují a mluví na rovinu.Dále mne u Crwe zaujalo že u některých levnějších sérií udělali super akci a to první číslo za 99kč plus Využívají časopis pevnost a dají jako přílohu první číslo některé ze sérií co vydávají. A to se počítá netuším na kolik se něco takového vyplatí ale je to dobrý působ propagace.
BB art neumí využít potenciálu FB ani pořádně svého Comiscspointu protože na své komiksy poskytne slevu prvních čtrnáct dní a tím to hasne navíc u nich něco najít stojí za to. Nevyužívají žádného conu k propagaci svých komiksů. Když řeknou že na Cwecon dorazí tak se těsně před začátkem omluví ,že nedorazí. A to je již několikátý rok za sebou. A to taktéž nepůsobí na fandy komiksu a ostatní nejlépe. Nemluví na rovinu vše říkají zaobaleně a někdy ty komiksy vydají zvláštně sem toho názaru že rozkouskování Fatale dost ublížilo mohli to vydat ve dvou knihách a v broži a byl by to možná menší risk.

image
Kukky88     09:38 22.02. 2019

Brum Brum tvl ty mě fakt dostávaš téma esejma to teda jo ;) ;)

image
Vítek     08:59 22.02. 2019

BBart těžko může mít nějký respekt když na vydavatelským panelu na Crweconu ( Buchal st.) i na crewním audiopodcastu (Buchal ml.) tvrdili jak všechny rozjetý serie (DMZ,Am.upír,Banda,Planetary) dovydají a jak to dopadlo všichni víme. Ztratit důvěru, skoro nijak nepodporovat prodej svých komiksů, ignorovat svoji příšernou reálnou pověst a přitom si stěžovat na malý prodeje je fakt trapný.

Auditorium

strana 6 z 1774    << < 1 2 4 5 6 7 8 9 10 1774 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Připravujeme

Bojový anděl Alita 4: Dobytí Salemu

Lil [23:41 17.03. 2019]
Alita je bezpochyby akční manga klasika a jsem neskutečně ráda že u nás vychází. To samozřejmě platí i o TG. Nepřemýšleli jste někdy o vydání dalších zajetých akčních klasik jako je například Hellsing? Já osobně tuhle sé....


ňouma [18:07 15.03. 2019]
Dík za odpověď. To je škoda. Nic s tím neudělám, ale já na to docela spoléhal jako na perfektní začátek CrewBooks. Lepší název zrovna nemám. Vypadá to že co do prodejů jsou nekomiksy jiná liga než komiksy. Že to má mnohe....


Pavlovský [17:09 15.03. 2019]
ňouma: Fakt ne. To spíš, kdyby to šlo jo dobře, tak bychom přemýšleli o pokračování.


ňouma [13:20 15.03. 2019]
Nepřemýšlíte že vydáte i oficiální filmovou novelizaci filmu? Já to viděl jenom na webu, ale teď nějak to vyšlo. Ten film byl celkem fajn. Teda podle mě.


Krysí královny 3: Démoni

Pavlovský [20:38 15.03. 2019]
Spíš bych ho definoval jako "nepovedené", ke kterému se moc nehlásí... a místo něj raději udělali nový restart.


Fry [19:25 15.03. 2019]
Proč "zakázaného"?


Blackhand47XD [18:57 15.03. 2019]
Dobrý den, "zakázaného" šestnáctého čísla se v knize asi nedočkáme, což?


Živí mrtví SPECIÁL: Přichází Negan!

Pavlovský [21:03 14.03. 2019]
Bude to vypadat jinak. Bude to především vázané a o něco větší - stejně jako v originále.


Zaslíbená Země nezemě 2

Fimi [19:55 14.03. 2019]
Gmork mám ve wishlistu ale teď si kompletuju jiné mangy, do toho teď Nezemě, tak si dám pauzu s novou sérií


Tokijský ghúl 1

Fimi [19:54 14.03. 2019]
Janek ano je ohlášený


Modrá CREW

xflori01 [23:24 14.03.2019]
Mně se Orbital líbil, takže bych další díl uvítal. Čekal jsem sice, že to bude akčnější, a ne tak komornější, ale jinak se mi to líbilo. A to, že Legion vyhrál, mě nepřekvapilo. Vypadá to fakt dobře. Jen by bylo škoda, kdyby Jednorožec vypadl, když jen o 1 blbý hlas skončil v prvním hlasování za Orbitalem - a moc nevěřím, že v dalším hlasování proti dvěma novým novinkám vyhraje :(


lamahe [23:19 13.03.2019]
Hmmm...tak ten Nárek zrejme vypadol :( Ľudia sa tu vyjadrujú ohľadom nepokračovania rozbehnutých sérií. Ja som naopak za - Ekho, Okko a hlavne Orbital za mňa rozhodne áno.


dominic.west [19:36 05.03.2019]
Výborne preč s Jednorožcom!!! :-) chceme novinky a nie pokračovania Okka či Orbitalu alebo Ekho... aj keď Ekho asi hej :-) a keď nie tak ho odhlasujeme a keď aj tak nie tak aj tak hej
Beng.D [07:57 17.03. 2019]
Prodám
Wonder Woman 1,2,3 (rebirth)
komplet za 400 kč.


ex.ray [22:40 16.03. 2019]
Prodám komiksy z UKK Marvel:
Wolverine - Zrození 800,-
1602 - 600,-
Klan M - 400,-
Občanská válka - 800,-
Deadpool - Válka Wadea Wilsona 800,-
Spider-man - Smrt Spider-mana - 200,-


TheAntichristSvp [22:10 16.03. 2019]
Prodám komiksový sešit Action Comics č. 1 ze speciálního předplatitelského vydání dc komiksového kompletu.
V případě zájmu mě kontaktujte na emailu: maty.hlavicka@seznam.cz
, nebo čísle: 778 041 015
Tokijský ghúl 13 (comics - blog)
Živí mrtví 28: Neodvratný osud (MDSComics)
Thanos 1: Thanos se vrací (Schefikův blog)Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž