crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW 2019 (PDF verze ke stažení)

Auditorium


Auditorium

strana 5 z 1822    << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1822 > >>
image
Pavlovský     22:36 25.10. 2019 image

Fimi: Erotické věci v první polovině roku nemáme. A bacha, až příští pondělí. Tohle ještě ne.

image
Pavlovský     22:35 25.10. 2019 image

brum brum: SM je míněn Superman? Zatím jsem četl dva díly a zrovna neuchvátilo. Přijde mi, že Miller prostě Supermanovi moc nerozumí a dělá z něj v podstatě Batmana 2. A Blade Runnera ani Vetřelce taky neplánujeme. Je to ten typ, kdy tam chybí nějaké osobní nadšení ohledně samotného komiksu... a podle nás chybí i podpora zvenčí. Kdy byl naposledy nějaký úspěšný Vetřelec? A jo, Blade Runner byl fajn, ale že by udělal díru do světa (a přiznám se, že mě trochu štvalo, že tam byl Harrison Ford čistě za artefakt, kterým se různé šíbovalo). O Akiru usilujeme, to asi nikoho nepřekvapí, ale je to fakt hodně komplikované, i co se týče podmínek vytištění. V první polovině roku ale určitě nebude.

image
Fimi     21:25 25.10. 2019

tak doufám že ty vyloženě dospelé tituly nebudou erotické komiksy...no jde vidět že navyšujete každým rokem, tak snad mě něco chytne, letos jste se vyznamenali tím žoldnéřem, Requiemem a Královskou krví, to je super, tak něco podobného....čekal bych Immortal HUlk ale to jste řekli že ne, tak jsem zvědav a to samé manga...no a nejvíc asi co nasadíte od Image jestli vůbec neco...takže se těším na pondělí

image
brum brum     20:10 25.10. 2019 image

Taky se těším a jsem zvědav. Nejvíc na Akiru, jestli už vyjde, a jestli (i) v barvě, jestli bude žlutej DD, Gibsonův Vetřelec, Blade Runner 2019 a Millerův SM. Když aspoň jedno z toho, bude to fajn, když budou dva tituly z pěti, tak to bude skvělý, když tři, tak vás budu lovískovat.

J. Pavlovský, když zmiňuju Blade Runnera od Titanu, mají tam The Prague Coup, to by tu mohlo mít úspěch, jak názvem, tak tématem. Jenom nahazuju, kdybyste to náhodou ještě neměli přečtený (nebo rovnou v edičáku).

image
ňouma     17:24 25.10. 2019

Pavlovský: Dík. Už se moc těším.

image
Pavlovský     17:01 25.10. 2019 image

Od začátku listopadu, patrně od pondělí bychom chtěli začít ohlašovat novinky na příští rok. Tedy, na první polovinu příštího roku - už jsme se rozhodli to raději půlit, aby nám z katalogu nevznikly Zlaté stránky. Co jsem se tak od oka koukal, tak jen v první polovině vyjde (kromě spousty pokračovaček) něco kolem dvaceti novinek! Z toho vede Evropa a manga, tam přibude nejvíc titulů. Ale ani superhrdinské tituly nepřijdou zkrátka, těch by mělo přijít dalších pět. Chystá se i dost titulů pro dětské čtenáře a z ranku young adult a zhruba tři vysloveně dospělé tituly mimo klasické řady.
Bude na co se těšit... a co číst!

image
brum brum     16:40 25.10. 2019

Reklama je jakákoli placená forma neosobní prezentace a propagace myšlenek, zboží nebo služeb.
To se učí na středních ekon. školách a vyoských také, definuje ji tak např. Philip Kotler, tak jestli Crew neplatí sama sobě za reklamu na své výrobky, tak o reklamu nejde. Ne každá proapgace je automaticky reklamou.
Že jsou i jiné definice reklamy, zákonné a jiné a obecně se někdy reklamou rozumí veškerá propagace je pravda, ale v tomhle případě je rozdíl mezi reklamou (např. na motorové pily v Počítání mrtvých nebo na pouta a bičíky v Sunstone) a propagací vlastních titulů podstatný, protože se může mluvit o obojím, pak je na místě to rozlišit.

image
Fry     08:32 25.10. 2019 image

brum brum: ha ha ha ... jde mi spíš o reklamy na komiksy od Crew ve vázaných knihách od Crwe. A ne, nemusíš reagovat, zajímá mě totiž stanovisko redakce.

image
brum brum     00:39 25.10. 2019

Fry, běhat už nechodím (chodit běhat, takové hezké, až nelogické spojení), tak tvé doporučení odmítnu. Jestli ti to teda nevadí. A mé příspěvky jsou většinou vtipné, tak jakápak nuda?

Reklama nemá v komiksech (knihách, časopisech) zvyšovat prodejnost, ale snižovat cenu. Propagace komiksů, o které je asi u tebe řeč, prokazatelně prodeje nesnižuje. To je vše, co ti k dotazu napíšu. Možná ňouma ví víc...

Tebe až tak netankuje, že někdo je hodně aktivní (jsou dny až týdny v kuse, kdy nic nenapíšu a naopak jiní sem metají jeden komentář za druhým), ale že rozporuje stanoviska druhých, se kterými se částečně až úplně ztotožňuješ. Jen škoda, že zdaleka nemůže docenit, jak moc mi to rozporování jde! (Vidíš, zase jsem hodil vtípek.)

image
Fry     23:49 24.10. 2019 image

už mi to tady pomalu přijde, jak brum brumovo a ňoumovo fórum ... no tak chlapi, běžte se i někdy třeba proběhnout ven, už je to tady docela nuda.

Každopádně když se tady naťukly ty reklamy. Je nějak statisticky prokázáno, že rekramy v komiksech opravdu zvyšují prodeje? Kde mi hlavně o to, jestli je nezbytně nurné, umísťovat reklamu do komiksu v pevné vazbě. U paperbacku mi je ro v podstatě jedno, ale když už si kupuji pevnou, tak mi tam ta reklama spíš vadí :/

image
ňouma     22:40 24.10. 2019

brum brum: Přesně tak. A ty lidi co říkaj že si to koupí teprve až to všechno vyjde tak ty teda nechápu. Protože budou čakat sto let a stejně budou vycházet další díly, tak si to nekoupí ani pak, protože to zatím všechno nevyšlo. I když asi oni myslí jenom něco, třeba New52. To pak je to někdy něco ukončenýho, ale stejně je nechápu. A u některých sérií nejsou vůbec restarty, pokračuje to dál a dál beze změny. To je třeba můj problém, protože zrovna HQ a SO restarty nemaj. I když to má paralelní historie, jako Criminal Sanity, Breaking Glass a tak dál, ale to nepočítám. A někdy pro připomínku v sérii ukážou znova něco z těch začátků. Ale pořád u nás chybí ty starý příběhy co jsou její historie i když se zbytek vesmíru DC změnil.

image
brum brum     22:07 24.10. 2019 image

Bazírování na dojetí sérií např. se superhdiny je podivnost. Ti nikdy nekončí, končí tak maximálně nějaký příběh, který někdy přeruší v DC nebo v Marvelu nějakým eventem, zemětřesením, návratem do minulosti apod. Zrovna tohle jsou série, a často se tady na ně taky lidé ptají, u kterých by se (ne)vydávání dalších knih mohlo prodeji řídit. Když se dojede série, fajn, stejně to bude pokračovat nějak dál, když nedojede, nevadí, když to prakticky žádný skutečný konec nemá a nikdy mít nebude. Vždyť ty příběhy nemají ani typický začátek, když jedou půlstoletí a déle :-D

image
brum brum     22:01 24.10. 2019 image

I kvůli dobrému jménu a reputaci by tisk na ne moc dobrý papír a ještě s reklamama asi nebyl vhodný krok.
Jako zkušení vydavatelé, co mají postřehy od lidí z jiných zemí určitě spoustu možností už dávno probrali pouštět se do nějakých komplikovaných způsobů, které jsou v podstatě nestandardní a přidávají práci, hrnout nebudou.Tady není ani důvod, aby něco zkoušeli, vymýšleli, vždyť tady jenom jeden jediný zádrhel - lidé, kteří chtějí za každou cenu dokončovat série, kteří zároveň nezačnou kupovat ze série nic, dokud nemají jistotu dovydání. Stačí, aby pochopili, že jako kupující mají velkou možnost to dovydávání ovlivnit a kupovat to, co by koupili s jistotou dojetí série, hned. A aby se smířli s tím, že sem tam nějaká série dokončena nebude, ale díky tomu, že v Crwi jsou srdcaři a hodnotné, kvalitní a ceněné série spíš dojedou, i se ztrátami, tak nehrozí, že se dokončí jedna z deseti. Je to na hlavně na nich a jejich přístupu, ne na tom, jestli se to bude dělat způsobem A, způsobem B, způsobem C.

image
Pavlovský     12:38 24.10. 2019 image

Kukky88: Tak určitě zpomalíme, jak už jsme teď skoro dohnali originál. A předpokládáme, že v něm budeme pokračovat.

image
Kukky88     11:32 24.10. 2019

Zdravím Crew nevím jestli už jste to někde psali ale chci se zeptat jak to bude s Usagim od Stana Sakaie??

image
krvinka56     11:31 24.10. 2019 image

Tak jsem shlédl to vaše volejte ředitelům. Rozhodně dobře podané a fakt mne překvapuje že jste s těmi Mezi řádky nesekli popřípadě nešli jinou cestou.
Rozhodně bych být vámi si nepoškozoval vaše perfektní jméno a reputaci. A chtělo by to najít jinou cestu jak vydat zajímavé ale rizikovější tituly. A pokud se vám nechce jít formou dražších knih na předobjenávku či předplácení titulů pro určitý počet zájemců. Co zkusit jinou cestu vydat série u kterých není jistota že budou úspěšné v jiném formátu jako časopis a kupříkladu dva nebo tři tituly od jiné série v jednom časopisu či knize s méně kvalitním papírem a nějakou tou reklamou vevnitř které by pomohla snížit náklady a zároveň držet rozumnou cenu která by lidi lákala. K tomu možná přihodit nějaký ten tahák. Mohl by to být zajímavý experiment. Ale dle mého by bylo nejistější předplácení omnibusů nebo rizikových sérií.

image
brum brum     00:05 24.10. 2019

J. Pavlovský: Tak jet podle prodejů a sem tam si vybrat, kterou sérii pro dobrý pocit dojet za své peníze je ideál, ale tam není ta jistota, kterou tak moc někteří se skoro až autistickým zápalem chtějí.

Možná by stálo za to zeptat se lidí volajících po jistotách, jestli by tu jistotu brali i přes to, že by se ceny dílů špatně prodávaných sérií od dílu, kde je jasné, že to je prodejní propadák, navýšily. Ne třeba o dvojnásobek, ale řekněme o třetinu až polovinu, aby to kompenzovalo tu ztrátu.

Jinak je dost sérií, kde i ukončení po pár sešitech nebo knihách až tak nevadí, nějaký dílčí příběh je dokončen a to je podstatné. Váš Amazing Spider-Man je souvislý příběh, který byl u NHM a UKK vydán různě po částech a skoro vždy to dávalo smysl a čtenář si to mohl užít i tak. A to ten run od JMS pak ještě jede dál (docela dost má vyjít v Kom. výběru), sérii od vás lze i přesto brát jako dokončení. Tak to třeba dělat takhle, vzít sérii, která má dílčí příběhy, a při neúspěchu to utnout s tím, že to částečně ukončené bylo. Tohle už snad vadit nemůže nikomu, pokud nemá nějakou sběratelskou kompulzi.

image
ňouma     23:51 23.10. 2019

Pavlovský: Já se určitě budu snažit kupovat. Včetně Metalu. Všechno samozřejmě koupit nemůžu, ale co půjde to koupím.

image
Pavlovský     23:05 23.10. 2019 image

Brum brum: Co by bylo nejlepší pro nás jako nakladatele? Aby čtenáři kupovali všechno, co vydáme, to je jasný! A jako druhá nejlepší variant je samozřejmě jet to vyloženě tržním způsobem - zkusit knihu dvě a dost. I když... to by nás asi samotné štvalo. Spoustu řad bychom rádi dorazili i pro náš dobrý pocit. Jo, na Mezi řádky dost proděláme... ale aspoň za námi bude stát dobrá série.

image
brum brum     17:55 23.10. 2019 image

Že dokončovači se s těmi, co koupí první díly a pak odpadnou, nevylučují, je jasný, stejně tak to, že u každé sérii jsou ty grafy asi trošku jiné taky, ale to už je moc proměnných a diskuze se vede na úrovni globálné vzato, jak by řekl Nárožný.

Chce to přechod na tržní kapitalismus a čím dřív se to udělá, tím méně to bude bolet. A když to tvrdí levicový intelektuál, tak to je už co říct. Včera bylo pozdě, dámy a pánové.

Auditorium

strana 5 z 1822    << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1822 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Vydali jsme

Naruto 45: Bojiště Konoha

newtwo [23:52 20.11. 2019]
škoda že některé části textu jsou až skoro ve (vazbě), ale jinak jsem moc rád, že to stále jede a doufám v celkové vydání :)


Kůstek 4: Čas zabíjet draky (barevné vydání)

Jiří Bäuchel [22:39 18.11. 2019]
Děkuji za info. Počkám si na Kůstka v barvě.


Aktuality

Před Incalem

Kaufman [18:38 20.11. 2019]
Neplánuje se Incal omnibus?


Ediční plán 2020: Leden

Fimi [17:00 20.11. 2019]
GREEN BLOOD ano... Děkuji, výborné


Připravujeme

Živí mrtví 30: Nový řád

ňouma [11:09 20.11. 2019]
Pavlovský: Dík za informaci. Na co já netrpělivě čekám není tajemství, ale z toho co jste už o tom dřív psali, Heroes in Crisis, Black Labely, Young Adulty a Young Neadulty, nebo jak se říká tomu pro mladší než Young Adu....


Pavlovský [09:10 20.11. 2019]
ňouma: Ano. Už je toho tolik, že by to fakt byly Zlaté stránky. A navíc se to přece jen hodně mění. Srovnejte si schválně katalog za rok 2019 s tím, co se pak ještě objevilo navíc.


ňouma [22:34 19.11. 2019]
V lednu bude katalog jenom na tu první půlku roku, ne? I to nám udělá radost. A dá se předpokládat že toho bude hodně zajímavýho.


Pavlovský [17:35 19.11. 2019]
Edkofdd: Teď se dělají korektury, pak to dostanou grafici... tak ideálně během ledna. Ale jinak už na fb každý den uveřejňujeme novinky.


Edkofdd [15:22 19.11. 2019]
Kedy bude k dispozícii katalóg komiksov 2020


Tokijský ghúl: re 3

Edkofdd [18:17 15.11. 2019]
Inác super séria


Modrá CREW

Radek Blacksad [22:21 07.11.2019]
Aj keď sú dve novinky dostatočne zaujímavé, bolo by to za mňa úplne v poriadku, keby vyhral Jednorožec. Ostatné komiksy ešte budú mať 2 šance.


Karel_6969 [09:22 12.09.2019]
Maco: Teď by to nešlo. Pokud se nepletu tak třeba Orbitalu je zatím 7 dílů a na osmém (originálním) se teprv pracuje, tudíž se teď hlasovalo o 5 a 6 a sedmý samostatně by se nevydal. A myslím, že podobně to bylo i u ostatních sérií. Proto se hlasovalo pouze o jedné knize, tedy dvou původních sešitech.


zipiik [16:52 11.09.2019]
Ono je fajn, že v Modré Crwi vycházejí i další věci, než dokola Ekho-Okko-Orbital. Chtělo by to najít způsob, jak dovydávat delší série, o které je zájem, než je nechat mezi sebou tlouct v hlasování. Třeba na střídačku, 2x ročně "Modrá Crew Speciál - letní/zimní".
Pepek [12:11 20.11. 2019]
předání Praha nebo preferuji Zásilkovnu, dá se ale i Pošta :P

pepikland@seznam.cz

AARGH! - 18 - stav: nové/nečtené - 110,-
AARGH! - 17 - stav: nové/nečtené - 110
AARGH! - 16 - stav: nové/nečtené - 110
AARGH! - 15 - stav: nové/nečtené - 110
AARGH! - 14 - stav: nové/nečtené - 200
AARGH! - 13 - stav: nové/nečtené - 200
AARGH! - 12 - stav: nové/nečtené - 200
AARGH! - 11 - stav: nové/nečtené - 250
AARGH! - 10 - stav: nové/nečtené - 250
AARGH! - 09 - stav: nové/nečtené - 400,-
AARGH! - 08 - stav: nové/nečtené - 450,-
AARGH! - 07 - stav: nové/nečtené - 500,-
AARGH! - 05 - stav: nové/nečtené - 500,-


Mickey Mouse 19/1995, 4/1994, 8/1995 - 50,- za vše


Kačer Donald komplet za 1900,-

10x 1996 - obálku má jen číslo 2, ostatní jsou bohužel bez obálky
15x 1997 - obálku mají čísla 3,10,11,12,13,14,19 a 24-25, ostatní jsou bez obálky (7)
13x 1998 - 1,4,5,6,10,12,14,15,16,17,24,25,26
21x 1999 - 1,3,5,7,9,10,11,12,14,15,17,18,19,20,21,22,23,24,25,
23x 2000 - 2, 4-12, 15, 18-21, 23, 24

English 100 Bullets - The Hard Way - 100 nábojů #08: Posmrtné blues - 150,-


Fell: Kruté město - stav: nové/nečtené - 220,-

Spiknutí: Tajný příběh protokolů sionských mudrců - 120,-


Kniha komiksů - Franta Karel - 170,-

Leonardo 5: Génius pro každou příležitost - 50,-

Exodus: Dobrodružství pidilidí 1 - 35,-

Živí mrtví 1 - Staré dobré časy - stav: nové/nečtené - 150,-

UKK 44: CAPTAIN AMERICA: ZIMNÍ VOJÁK, ČÁST 1 - 300,-

UKK 85: MARVEL: POČÁTKY - 60. LÉTA - jen rozbalené/nové/nečtené - 150,-

Kája Saudek: Monografie - stav: nové/zabalené - 3000,-

Liga výjimečných 1 - stav: jen rozbalené/nové/nečtené - 650,-

Liga výjimečných 2 - stav: přebal v horším stavu/ samotná kniha je dobrá - 500,-

Garfield v nadživotní velikosti - 50,-

Bunkr: Komiksová revue #01 - stav: nové/nečtené - 300,-

XXX Comix Speciál: Sex v Itálii - stav: nové/zabalené - 200,-

XXX Comix Speciál: Velmi zvláštní vězení - stav: poškrábaná obálka - 250,-

XXX Comix Speciál: Gulliveriana - stav: trošku ojetá obálka - 250,-

XXX Comix #03 - stav: nové/zabalené - 200,-

XXX Comix #04 - stav: nové/nečtené - 300,-

Clever & Smart: V tajném poslání - stav: obálka nese známky času - 800,-

Komiksfest revue 03/2009 - 200,-

Pif - 1/1991 - 100,-

Čtyřlístek č.273 (7/98) - Dobře nafilmovaná loupež - 30,-

Zabil jsem Adolfa Hitlera - 150,-

Encyklopedie komiksu v Československu 1945–1989 - 80,-

Y: Poslední z mužů 1 - Jako jeden muž - 200,-

Black Hole - 380,-

Bedeman #08 - 100,-

BubbleGun 2 - 150,-

Kuře na švestkách - 100,-

Řeka - 150,-


Edric [09:49 20.11. 2019]
Neprodává někdo:
Batman New52 papebacky v čj? Ideálně komplet nebo větší množství.
Sandman 6 a dál

Za nabídky děkuju.


Hugo [15:56 19.11. 2019]
PRODÁM:
hardbacky ENG, 300 Kč/ks:
Batman - Death and the Maidens deluxe edition (Rucka/Janson)
Batman - Black and White vol. 4

papebacky ENG, 80 Kč/ks (nebo 300 Kč za všech 5):
Luthor (Azzarelo/Bermejo)
Guardians of the Galaxy - Telltale Games
Uncanny 2 (Diggle/Campbell)
Starman - Infernal Devices
Push (prequel k filmu z r. 2009)

České paperbacky:
Banda 1 (Ennis/Robertson) - 200 Kč
Simpsonovi - Nervy v kýblu bublin - 100 Kč
Doctor Who - Terorformace - 100 Kč
Gardield 40 - starší a širší - 50 Kč
(nebo všechny 4 za 350 Kč)

Komiksové komplety 150 Kč/ks (nebo 400 Kž za všechny 3):
NHM 1: Avengers + plakát
NHM 51: She-Hulk
DCKK: Catwoman - Selenina velká loupež

Osobní předání v Praze, jinak pošta 80 Kč a platba předem na účet.
e-mail: kulac@seznam.cz
Žoldnéř 2: Tajemná formule (CBDB.cz)
Thor 1: Bůh hromu znovuzrozený (Multiverzum)
Tokijský ghúl: RE 2 (Multiverzum)Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž