crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW 2019 (PDF verze ke stažení)

Auditorium


Auditorium

strana 5 z 1798    << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1798 > >>
image
Pavlovský     14:42 23.07. 2019 image

Do dražby na stránce Crwe tento a příští týden nepřijdou originály, ale reprodukce... ale reprodukce velké, koupené na Comic-Conu v San Diegu a podepsané autory! Jako první je v nabídce Jae Lee a příští týden Stan Sakai!
obrázek

image
Fimi     00:12 23.07. 2019

Dáte do připravujeme Avengers 2?

image
brum brum     23:35 22.07. 2019

ňoumo, Dravce schvaluju. Ono to původní BoP je vžitý natolik, že s tím názvem někteří bojují. Bude dobré jim ten boj ulehčit.

image
ňouma     19:22 22.07. 2019

Fry: Ty Dravce sem si vymyslel já. Přišlo mi blbý psát furt BoP nebo celej původní název co má dvě slova a navíc of. Asi ten název komiksu potom bude jako bude název filmu, aby to bylo stejný, takže asi to bude na tom jak to přeloží nebo nepřeloží překladatel filmu. Teda jestli už v tý době se bude vědět jak bude u nás název filmu.

image
Fry     18:15 22.07. 2019 image

Když už se tady o tom tak vášnivě debatuje ... doufám, že zústane název Batgirl and Birds of Pray v originále. Nebo máte už vymyšleno něco jiného? Ale předem říkám, že Birds of Pray je název týmu, docela vžitý, tak doufám, že se to překládat opravdu nebude :)

image
ňouma     14:11 22.07. 2019

Fimi: To máš pravdu. A zase obráceně, něco moc nefunguje v americe a jede u nás. Třeba v americe zrušili sérii Spiderman/Deadpool, u nás má podle crewního žebříčku perfektní prodejnost. Jenom je problém přijít na to co tady bude mít prodejnost. Mistři z Crwe v tom už umí chodit, ale i jim se hodí nějaká stopa. Takže když bych byl jedním z nich, kupoval bych věci jako HIC, White Knight nebo DC zombíky. U toho původního názvu mi dělá potíže jak se to píše, kdežto DC zombíci to si nemusím pamatovat nic. A věci od autorů co už tady vychází dlouho a lidi je už znaj. Jak správně napsal brum brum lidem většinou nezáleží na tom kdo to píše, ale lepší nějaká stopa než žádná. A komiksy co jsou o hrdinech co u nás už něco s nima úspěšně vychází, takže by se dalo čekat že se to chytí. A taky komiksy co souvisí s filmem. Třeba u Aquamana to u nás fungovalo, i když v americe jim komiks Aquaman moc nejede. To zase v americe je jinak, film nebo seriál má Aquman, Supergirl, Kapitán Marvelová, Titáni, Černý Panter a další, a jejich komiksy, když to není zrovna třeba Spiderman, nemají nic moc prodejnost stejně. Neříkám že to bude fungovat, ale tyhle stopy můžou pomáhat. A Dravci, to by byla volba podle všech čtyřech stop, jestli to bude mít taky tu velkou prodejnost v americe, a to zatím nevim. Crwi to úspěch nezaručí, ale pořád jsou 4 stopy myslim si lepší než se do něčeho pouštět naslepo. Hlavně u Crwe, když něco začnou tak to dokončí i když by to nekupoval nikdo, takže musí víc koukat na to co začnou.

image
Fimi     11:22 22.07. 2019

Ňouma opět jsme u toho, áčkový komiksy v zahraničí nejsou áčkový u nás... nějaké ceny a prodejnost venku nikoho nezajímá...mrkni na Parkera,

image
ňouma     09:57 22.07. 2019

Fimi: Uvidíme. Na DC filmy se nikdo moc nehrne vůbec. Nejúspěšnější DC film nemá ani polovinu tržeb co nejúspěšnější Marvel film, Shazam si nevydělal ani čtyřnásobek nákladů, Liga ještě hůř, tak co asi tak čekat. Psalo se že Dravce si vybrala Robbieová, DC si u ní objednalo že bude točit filmy s Harley, a ona vybrala Dravce. Nevím proč třeba ne Gotham City Sirens, ty snad až v roce 2022 by měly přijít do kin, jestli to není kec, ale to je celkem její věc. Ale ten komiks úspěch mít může. Když to vezmeš podle toho co se už stalo, tak třeba jak komiksy dostávaly ceny za prodejnost za rok 2018, DC kromě jednoho výročního komiksu dostalo ceny jenom za komiksy s Harley. Teď Tom Taylor, autor komiksů Porodnice, v originále Injustice, ale to Porodnice vystihuje hodně, a vůbec věcí nic moc, i když dostal uměleckou cenu, napsal DCeased, a první sešit měl prodejnost čtvrt milionu a už dělali dotisk. Sejic napsal minisérii Harleen, co to je v předprodeji v tom obchodě, tak psali že ty předprodeje překonaly starej rekord předprodejů toho obchodu už dvakrát, a to to má vyjít až napodzim, takže se to číslo ještě zvětší. Předprodeje Criminal Sanity ani dalších komiksů s Harley co teď budou zatím neznám, je moc brzo. Takže ani tak nejde o film, ale o to že lidi chtějí s ní pořádný komiksy. Perfektní by bylo když by u nás některá televize koupila její kreslenej seriál, to by prodejnosti u nás taky myslím pomohlo.

image
Fimi     08:21 22.07. 2019

Ňouma uvidíme, fakt si myslíš že se lidi pohrnou do kin na Birds? Je to beckova série a tým. Dceu to dělá jen aby měli čisté dámskou týmovku a ještě ji změní oproti předloze a by měli pořád Harley v kurzu. A po filmu jakože se pohrnou do knihy koupit komiks a náhle bude šance vydat dalších X věcí protože Harley a film? No uvidíme, mě třeba ten film ani trochu nezajímá, snad jen Ewan McGregor jako Black mask

image
ňouma     16:38 21.07. 2019

Lenny: Taky si to nemyslím. Počkám až to vyjde, pak uvidím, ale zatím počítám s něčím co sice bude mít znaky jako 100 nábojů ale bude pro větší skupinu čtenářů. Že to spojí popularitu superhrdinů s nespoutaným přístupem. Třeba Superman i když se naštve tak je to furt chlápek ve slipech. Jako že se tak chová. Kdežto Harley je spíš typ hrdiny jako třeba Punisher. Jenom je ona víc padouch. Teda že se tak chová, ne že by ji pronásledovali Gossett s Everhardovou. Huntres je někdy padouch a někdy hrdina, jak bude vypadat v Dravcích nevim. A Černý Kanárek taky, i když ta je myslim většinou hrdina jako vážně hrdina. Dokonce honila Harley když Harley páchala ty vraždy právníků. Třeba to bude perfektní kombinace. Jak to bude vypadat nakonec, to teprve poznáme.

image
Lenny     12:03 21.07. 2019 image

Úplně si nemyslím, že cílovka Birds of Prey bude cílovka 100 nábojů...

image
brum brum     01:59 21.07. 2019

Řekl bych, že Azzarello zavedený autor je, z českého komiksového pohledu. Vychází mu toho dost a dost dlouho, tak tu zavedenost splňuje. Že málokdo kouká na autory komiksů a neřídí se tím je věc jiná. A zrovna jeho bych s Moorem, Millerem, Mignolou, Ennisem, Ellisem, Aaronem, Gaimanem a pár dalšími zařadil mezi ty, kteří mezi lidmi, co se o komiks zajímají trošku víc, nějaké jméno má a ti lidé vědí, která bije. Díky té zavedenosti.

image
ňouma     21:30 20.07. 2019

Fimi: Nemáš se za co omlouvat. Jenom mi to prosím trochu vysvětli. Chápu že třeba když píšu že když autor co od něj tady vycházejí komiksy někdy od roku 2006 a vyšlo mu tady asi tak 30 knih je zavedej tak nemusím mít pravdu, ale to je spíš tím že neznám tu definici co znamená zavedený autor. Nemám žádný brýle.

image
Fimi     21:06 20.07. 2019

Ňouma ty máš brutální růžové brýle...přijde mi to tak, promiň

image
ňouma     19:35 20.07. 2019

Přesně tak. Jako že toho u nás od něj vychází hodně a dlouho. A 100 nábojů celkem fanoušky má. V Dravcích by myslím dokázal realizovat svůj styl. Lidi jako Azzarello nebo Sejic nebo tak píšou hodně takový ty věci co nejsou pro hlavní okruh čtenářů. A když píšou o Supermanovi nebo WW, to je úplně něco jinýho. Jako že Superman není Punisher nebo Hittman, co funguje tam nefunguje u nich. To musí psát úplně jinak a oni se ty tvrďácký spisovatelé v tom nějak ztratí. Ale hlavní hrdina ze tří členů Dravců je šílenec, profesionální zabiják a todlecto, to by mohlo fungovat perfektně. Podobná věc se už stala. Sérii Harley Quinn psal Palmiotti. S Connerovou. Psal předtím J.Hexe a spoustu dalších, a s Connerovou další věci. Napsal toho hodně, ale jako že by udělal díru do světa, to ne. A pak začal psát svým stylem Harley a vyrobil absolutní pecku. Třeba se to zopakuje s Azzarellem. Moc by mě zajímalo jak by to vypadalo když by udělali ještě jednu takovou sérii jako Dravci, se stejným hrdinou, a psal by to Ennis.

image
lantan     15:28 20.07. 2019

Fimi: No vidíš, 10 let je dlouhá doba. To se už pořádně zavedený :)

image
Fimi     12:59 20.07. 2019

Ňouma Azarrello že je zavedený? Vždyť jen 100 nábojů vycházelo přes deset let a to jsme ještě rádi...jak říkali několikrát z Crwe, u nás lidi autory moc neřeší, podívej se na Fatale (Brubaker), Planetary (Ellis), Rucku Gotham Central s Brubakerem), Strczynskeho (Vycházející hvězdy), Ennis (Banda),Vaughan ( Y poslední muž je pořád za stovku v kdejaké výprodeji a Sága taky zrovna neudělala prý díru do světa) a že by se WW od azzarella prodávala po tisících se taky říct nedá, vlastně ani další pokračování WW nějak nevidím nebo ano?

image
ňouma     11:39 20.07. 2019

Pavlovský: Dík za odpověď. Je to u nás zavedenej autor a série bude snad navazovat na film, tak snad zájem bude. Škoda že to nefunguje že by automaticky co má úspěch v americe uspělo i u nás. To by vám pak stačilo sledovat co se prodává tam a vydávat to tady. I když snad pecky jako Heroes in Crisis, White Knight nebo DCeased budou mít prodejnost i tady.

image
Pavlovský     08:32 20.07. 2019 image

ňouma: Uvidíme podle zájmu...

image
ňouma     15:50 19.07. 2019

Ohlašovali jste že letos nebo příští rok, teď si nevzpomenu, začnete vydávat ve Znovuzrození Batgirl and Birds of Prey. Abych to zjednodušil použiju Batgirl a Dravci. Je toho jenom 3 knihy, to na dlouho nevydrží, myslim si že perfektní by bylo jestli potom budete pokračovat Dravci od Briana Azzarella. Mají začít v americe vycházet koncem října.

Auditorium

strana 5 z 1798    << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1798 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Aktuality

Sunstone 2

Pavlovský [22:07 17.08. 2019]
mlaw: Další (a poslední) díl vyjde v první polovině roku 2020.


Sirius.svk [17:28 17.08. 2019]
Občas sa tu ľudia pýtajú na také očividné veci, na ktoré by sa nepotrebovali pýtať keby sa lepšie pozreli na stránku. Že si sa mohol pokojne pýtať aj na druhý. Ale teraz je to moja chyba kedže chodím len do auditória a n....


mlaw [15:19 17.08. 2019]
Sirius.svk: Na jaký díl bych se u článku, který začíná slovy: "Právě vyšel druhý díl" asi tak mohl ptát? :D


Sirius.svk [13:05 17.08. 2019]
teda aka sa pýtaš na druhý diel


Sirius.svk [13:04 17.08. 2019]
mlaw už vyšiel


Hlasujte o další Modré Crwi!

Pepa [16:07 17.08. 2019]
Vyjdou určitě všechny tři když na ně má Crew už koupena práva. -))


Vydali jsme

Superman: Mír na Zemi

TonyT [19:40 17.08. 2019]
Právě jsem uzavřel poslední stránku. Ty kresby se prostě musí vychutnávat je to paráda i příběh je ok, super kniha. Tak snad dojde i na Batmana.


Připravujeme

Zpráva pro Adolfa 1

Yuichiro [10:10 16.08. 2019]
krvinka56? Proč by měli mít kvůli obálce problémy? svastika se běžně vyskytuje na přebalech historických knih z období WW2 i románů, navíc jí měl na deskách i Hellboy Sémě Zkázy.


Edkofdd [02:29 16.08. 2019]
Pavlovsky ok tak to kupujem už iba preto ze tam bude traja adolfovia


My Hero Academia 1

Pavlovský [07:56 16.08. 2019]
krvinka56: je.


Modrá CREW

Darker [14:56 07.08.2019]
Ok, stejně hlasuju pro Orbital, takže ten hlas asi rozhodovat nebude :)


maco [10:55 07.08.2019]
Dobrý prístup Pavlovsky. Paci sa mi taka odpoved :)


Pavlovský [10:53 07.08.2019]
Zase to nehlídáme tak přísně, takže právo hlasování vypínáme s určitým zpožděním... nebo když si vzpomeneme :-). Ale zase tak nám to nevadí. Bereme to, že i když už vám vypršelo, tak jste pro Modrou Crew něco udělal a, abych to řekl vzletně, svá slova podložil činy. Nebo spíš penězi.
Radek [01:18 18.08. 2019]
Prodám:
Green Lantern Omnibus 1-3 (Geoff Johns) - 5000,-
Nové, zabalené.


Collector [11:30 16.08. 2019]
Prodám komiksy v perfektním stavu nečtené:
Temná věž 1-6 za 1.850,-Kč včetně pošty
Disney Zlatá klasika 1-4 za 1.350,-Kč včetně pošty
Planetary 1-2 za 580,-Kč včetně pošty
Requiem 1 za 580,-Kč pošty
rh86@email.cz


Autokineton [00:29 16.08. 2019]
UKK 2: UNCANNY X-MEN. DARK PHOENIX 250,-
UKK 10: WOLVERINE. PROJEKT X 250,-
UKK 18: NEW X-MEN: G JAKO GENOCIDA 150,-
UKK 76: X-MEN: SCHIZMA 150,-
UKK 112: CAPTAIN AMERICA A FALCON: UTAJENÁ ŘÍŠE (NOVÝ)150,-
UKK 114: UNCANNY X-MEN: DRUHÁ GENERACE 150,-
NHM 18: DEADPOOL 450,-
NHM 23: MOCKINGBIRD (NOVÝ) 100,-
NHM 28. IRON FIST (NOVÝ) 100,-
NHM 30: INHUMANS (NOVÝ) 100,-

Waid/Ross: Království tvé (jednou čtené, top stav) 500,-

pokud si někdo vezme alespoň 5 kousků, zdarma přihodím poškozené (leč na čtení stále v pohodě) UKK 16: ULTIMATES NADČLOVĚK, UKK 75: SAMOTNÝ STRACH 2
Něco z toho jsem ochoten vyměnit za Před Strážci: Komediant/Rorschach v broži, případně za nějakého Lucifera od knihy 3 včetně :-)
Osobní převzetí Praha 7, nebo pošta či Zásilkovna
Pérák: Oko budoucnosti (Fantasya)
Wolverine: Starej dobrej Logan (Fantasyplanet.cz)
Královská krev: Svatokrádežná svatba (Multiverzum)Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž