crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW 2019 (PDF verze ke stažení)

Auditorium


Auditorium

strana 4 z 1790    << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1790 > >>
image
Fimi     11:01 14.06. 2019

Ano, jak jinak bych je četl a ptal se na ně zda tu vyjdou když tu ještě nevyšly? Proč bych se měl ptát na něco co jsem nečetl ? Takže ano, přečtu Manifest destiny, v angličtině protože u nás nevyšel, líbí se mi to a zákonitě se optam zda to nevyjde u nás a jaký na to má Crew názor...promiň zda tě to vytáčí, zítra si na conu dáme pivko a zakopeme auditorskou sekyru

image
lantan     10:39 14.06. 2019

Fimi: Další konstanta zdejšího auditoria (stejně jako ňoumova bezmezná láska k Superhrdinkám) jsou tvoje prosby o vydání komiksů, které jsi četl v angličtině. Jestli jde o vydírání, to nevím, ale zmiňuješ to tady s železnou pravidelností :)

image
Fefty     09:40 14.06. 2019

brum brum: I když jsi levicový intelektuál s jehož názory nemohu často souhlasit, s tvým předchozím příspěvkem souhlasím doslova. Taky už lecos pamatuju a i když třeba mně osobně se její současné směřování trochu vzdaluje (absolutně nemám nic proti rozšiřování portfolia do oblastí, které mě nezajímají, jen mi přijde, že by se s tím mohla o něco častěji svézt nějaká současná, kvalitní, dospělejší věc), udělala toho pro komiks v ČR mnohonásobně víc, než kdokoliv jiný a neškodí si to občas připomenout.

image
Fimi     09:40 14.06. 2019

2xBrum no že to může někdo brát jako vydírání mě teda nenapadlo

image
brum brum     00:13 14.06. 2019

Chvála Crwe a objektivita se nevylučuje!

Crew tu v nelehké době pro komiks (a pro spousta dalšího) pokládala pro komiks a další nakladatelství pevné základy, a to navzdory všem problémům, o kterých se hlavně v úvodnících čas. Crwe psalo nebo naznačovalo.
Každý si jednotlivé výtisky může sehnat a číst, vedle toho se koukat na to, co v každém roce vycházelo, od koho, v jaké kvalitě a pak to všechno dát do souvislostí. Nebo srovnat kvalitu publicistiky v Crwi (případně v Ikarii, Score, Klanech a neím kam ještě lidi z Crwe psali) s jistou publikací, která se moc nepovedla (taky proto, že jsmě měli díky Crwi měřítko a věděli jsme, jak se to má dělat správně) a měla asi za úkol totéž, co články od lidí z Crwe. Crew s něčím přišla, nastavila laťku, ostatní ji následovali a snažili se vyrovnat. Dodnes to tak v mnohém až všem je. To jsou fakta. Málo se to ví, málo se o tom mluví a píše.
Nepíšu to proto, že jsem fanda Crwe, jsem fanda Crwe pro to, co jsem napsal.

image
ňouma     23:31 13.06. 2019

Já dřív byl hodně fanda komiksů, teď už jdu jenom po tom nejlepším. V devadesátých letech jsem byl fanouškem Crwe č.1. To se tak říká. Jak začali vydávat, tak jsem začal Crew shánět. A to byla zabíračka. Co já se k vůli tomu naběhal. Od tý doby mám ke Crwi trochu osobní vztah. Tolik nakladatelství to zabalilo, ale Crew prosperuje, a já si pořád nalhávám že je to i díky tomu že jsem se nevzdal a kupoval. Samozřejmě vím že těch pár stovek ročně ode mě je nevytrhlo, ale i tak beru Crew trochu jinak než jiný nakladatelství. Takže zrovna u mě se nějaká objektivita čekat nedá, to řikám dopředu.

image
brum brum     22:56 13.06. 2019 image

Fandou komiksů asi nejsem, jen se o ně zajímám, nějaký extra blázen do nich zas tak nejsem. Crew mám rád od prvních článků ve Score o komiksu z per dua K+P, i když to Crew ještě neexistovala. Mé případně fandovství nebo projevy sympatií s tímto nakladatelstvím nemají společného nic s mými reakcemi na některé komentáře tady, jestli otázkou narážíš, jakože určitě narážíš, na to, že až podezřele málo jdu s tím davem dvou až čtyř lidí, kteří sem tam napíšou nějakou šílenou kravinu, aspoň podle mého názoru kravinu, ohledně vydávání. To jsou čistě věcné komentáře a reagoval bych stejně, ať by šlo o kteréhokoliv jiné nakladatelství. To ostatně dělám v předchozím komentáři, kde o žádné konkrétní nakladatelství nešlo. Vy máte nějaký názor, vyjadřujete ho, já dělám totéž, to je přece normální. No a já k tomu názoru mám ještě skoro vždycky pravdu, ale tak to prostě v diskuzích s levicovými intelektuály chodí.

image
Kukky88     22:25 13.06. 2019

brum brum jak dlouho jses Fanda komiksu a Crwe?

image
brum brum     22:04 13.06. 2019

Ad 20:45
Až se rozhodnou vydat to, co před pár lety vydat nešlo, a to se asi těžko stane, protože to bude zastaralé a mezitím vyjde kupa dalších titulů a sérií, které naopak vydat půjde, tak vydavatele rozhodně těch x lidí, co si to nekoupí proto, že už to mají ze zahraničí, nevytrhne.
Taky je fajn, že takovým komiksům napálí na comiscdb Fimi (a spol.) bez meškání pět hvězd, protože to má Fimi (a spol.) v deluxkách po dvou volumkách (to když se smějete chudákovi ňoumovi za jeho fascinaci Harley, novelama a superhrdinkama), tím aspoň vyšle do světa zprávu, že to je komiks kvalitní, a může tím pár lidí ke koupi přimět.

Kukky88, tvoje a sem tam Fimiho vydírající komentáře ve stylu „docela bych bral, aby vyšlo tohle, ale protože to nevypadá, tak si to asi pořídím ze zahraničí/v deluxkách, a udělá to určo i mnoho dalších lidí" tlačí na pilu příliš, k tomu si minimálně jeden člověk, který by sem tam i nějaký tebou zmiňovaný komiks u nás vydaný bral, u těch komentářu řekne: „Tak už si to, kluci, v tom zahraničí konečně kupte, prosím, nejlépe hned teď."

Gmork, Spider-Man: Marvel Team-Up, to téma prezidentských voleb a voličů lehce naťuklo. Ale jen to české vydání, UKK 118. Doporučuji. (Tímto zdravím překladatele a chválím za povedený vtípek.)

image
Kukky88     22:00 13.06. 2019

Přesně tak ano vyšlo 1602 koupil jsem ano vyjde Wolverine StarejDobrej Logan ( sice velký zklamaní ze není pevná vazba) ale koupím a vyjdou X-Men od Whedona taky podpořím protože to je alespoň něco jiného ale jinak to jde mimo jsem rad ze třeba letos vyjde White Sand první komiks od Brandona Sandersona vyjde Providence od Moora a tomu říkám kvalitní komiksy který člověku daji něco navíc....... ale chtělo by to lidi naučit ze komiks není jen o plastenkach.....

image
ňouma     21:37 13.06. 2019

Kukky88: Taky mám ten problém. Hlavně s nemládnutím. Ale i s pláštěnkama. Většina mě nudí. Je to hrozně na jedno brdo. Vždycky si něco z pláštěnek najdu, ale hodně málo z hodně moc komiksů.

image
Gmork     21:36 13.06. 2019

Fimi, Kukky: Vy máte alespoň malou šanci. Já jsem třeba velký fanoušek historických sérií od Glénatu. A šance že tady někdy vyjdou je asi tak stejná, jakože si Češi někdy zvolí normálního prezidenta.:)

image
Fimi     21:25 13.06. 2019

Kukly naprosto souhlasím...

image
lantan     21:00 13.06. 2019

Gmork :D :D

image
Gmork     20:49 13.06. 2019

ňouma: Tak to mi spadl kámen ze srdce. Děkuju.

image
Kukky88     20:45 13.06. 2019

Sorry preklep byl to Kick Ass od Marka Millara a když třeba koukám na unboxing videa Petra Litose tak tam uvádí “jo hele tohle je dobra série ale u nás se nedá vydat” pak přijde na radu DC nebo Marvel “ jo hele tohle se chystáme vydat” a přitom plastenky jsou skoro pořad dokola to samy protože maj tvůrci svazane ruce...... a jak už jsem říkal člověk nemladne a když si chce něco přečíst nemůže čekat X let než se k tomu někdo dokope....... pak to pravé hodně lidi řeší EN verzi a už nebude kupovat českou verzi která vyjde o X let později

image
ňouma     20:42 13.06. 2019

Gmork: V říjnu má vyjít Letní Olymp. Podle Připravujeme. A doufám že i příští rok budou. Tohle zatím nic nebylo, ale příští rok by Crew měla začít vydávat ty 3 nejlepší. Záleží teda na vedení, ale snad to vyjde. Už proto, že WW a HQ budou mít příští rok svoje filmy, a ty dvě jsou taky v Superhrdinkách, takže by to mělo zvednout prodejnost. Ale jestli vyjdou nebo ne může říct jenom Mistr Pavlovský.

image
Kukky88     20:39 13.06. 2019

Ale bohužel na tom je vidět kolik lidi takový série kupuje ...... třeba Mezi Řádky který jsou fakt bomba nekupuje skoro nikdo ale za to dík ze nám je Crew vydava. Ale tak je to hodně o tom ze lidi jsou asi spis na ty plastenky viz Ribiz kterej se prodává jak rohlíky. A série který jsou o něčem víc a musí se čtenář zamyslet třeba moc nechtějí coz nechápu. Já třeba začal plastenkama ale byl to Alici-Ass kterej mě navedl ke komiksu a pak to jelo Goon Hellboy Criminal...... a ne nebyl to Marvel ani DC......

image
Gmork     20:19 13.06. 2019

Nevíte někdo, jestli ještě letos vyjdou nové Superhrdinky? Nebo aspoň napřesrok?

image
ňouma     20:15 13.06. 2019

Fimi: Hlavně by asi četli co u nás vyjde. Takže od Snydera by asi začali Ligou, teď ji píše a není temná jako jeho nejtemnější věci, takže to by byl asi nejlepší přechod. Předpokládám že brzy Crew vydá minisérii LS: No Justice. Potom asi Metal a jeho starší věci jako Batmani. A potom třeba ty dva Americký upíři co vydal BBart. Ale co od něj u nás potom vyjde, to nevím. Teď je myslím nejvíc aktuální ten Metal. Docela bych si odpustil Batman Who Laughs, ale některý jiný jeho věci sou myslím celkem dobrý.

Auditorium

strana 4 z 1790    << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1790 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Vydali jsme

Superman: Mír na Zemi

Pavlovský [07:56 26.06. 2019]
brum brum: Lepší než naopak, ne?


brum brum [18:48 25.06. 2019]
Napřed nalákáte lidi přes katalog na cenu 499 a pak to nabízíte skoro za polovinu v eshopu. :-)


Připravujeme

Wolverine: Starej dobrej Logan

Kukky88 [18:02 25.06. 2019]
Lenny: hele nevím co je nebo není podle tebe zbytečnost ale radši dam na svůj názor u tolika věci jsem slyšel “hele tohle nemusíš číst, hele tohle vlastně na nic nenavazuje” a vždy je to jinak takže když už by se náhodou....


Lenny [23:47 24.06. 2019]
Bendis je úplná zbytečnost, kdy zmatený Old Man Logan chodí po Battleworldu, a neví kde je. Lemire samozřejmě navazuje na Millara, akorát už je OML v Zemi 616 (protože Secret Wars)


Kukky88 [22:27 24.06. 2019]
Jako za mě víc Old Man Logana a nic nevynechavat a jestli na to ještě Lemire navazuje tak by bylo divné to vynechat


Feroš [20:40 24.06. 2019]
Jop,Lemire navazuje na Bendise,ale Bendisův komiks jsem v pohodě pochopil i bez znalostí Secret War,takže teoreticky...


Kukky88 [20:06 24.06. 2019]
Fimi: jo taky bych něco takovýho bral ale to se nedá vydat ve verzi TPB takže to asi u nás hrozit nebude....... a Crew tyhle velký věci nedělá....


Mýty 15: Růženka

Pavlovský [22:52 24.06. 2019]
Ne, bohužel se zasekl grafik. A navíc je tenhle díl zase fest špalek. Ale už se dělá finální redakce... tak to snad už půjde rychle.


Aktuality

Soudce Dredd 3

jozkasatanpunk [09:55 21.06. 2019]
Obrovské díky!!! Víc Dredda, víc 2000AD.


Pavlovský [20:58 20.06. 2019]
Zatím jsme rádi, že vychází tyhle novější a přece jen líp kreslený a zásadnější díly. To by musely prodeje ještě o dost stoupnout.


Modrá CREW

ffnovak [14:15 18.06.2019]
Já jsem pro vydávat pokračování komiksů, které již vyšli. Zjistíme aspoň jak dopadne celý příběh. Například ekho, nebo okko si zaslouží aby tam byli všechny komiksy. Nové komiksy jsou taky fajn, ale není nad to mít celý příběh všech komiksů co kdy byli vydány.


xflori01 [23:24 14.03.2019]
Mně se Orbital líbil, takže bych další díl uvítal. Čekal jsem sice, že to bude akčnější, a ne tak komornější, ale jinak se mi to líbilo. A to, že Legion vyhrál, mě nepřekvapilo. Vypadá to fakt dobře. Jen by bylo škoda, kdyby Jednorožec vypadl, když jen o 1 blbý hlas skončil v prvním hlasování za Orbitalem - a moc nevěřím, že v dalším hlasování proti dvěma novým novinkám vyhraje :(


lamahe [23:19 13.03.2019]
Hmmm...tak ten Nárek zrejme vypadol :( Ľudia sa tu vyjadrujú ohľadom nepokračovania rozbehnutých sérií. Ja som naopak za - Ekho, Okko a hlavne Orbital za mňa rozhodne áno.
Douglass [09:08 26.06. 2019]
Koupil bych toho nového Kolosálního Conana za původní cenu, kdyby někdo měl...

borsik@centrum.cz


farnhajt [21:21 25.06. 2019]
koupím pekelnou knižnici 1, nabízím 15 tisíc.

farnhajt@seznam.cz


klarasedlac [16:26 25.06. 2019]
Prodám Darkness kompendium 1 + 2, jen rozbalené, nečtené, leží mi v knihovně. Cena 5 tis. Kč a dohoda možná (nabídněte). Preferuji předání v Praze, Hostivice a okolí. klarasedlac@seznam.cz
Tokijský ghúl: Dny (light novel) (Fantasya)
Královská krev: Svatokrádežná svatba (Fantasya)
Tokijský ghúl 14 (Fantasya)Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž