crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW 2019 (Bude k dispozici v květnu 2019)

Auditorium


Auditorium

strana 3 z 1770    << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1770 > >>
image
Kukky88     09:38 22.02. 2019

Brum Brum tvl ty mě fakt dostávaš téma esejma to teda jo ;) ;)

image
Vítek     08:59 22.02. 2019

BBart těžko může mít nějký respekt když na vydavatelským panelu na Crweconu ( Buchal st.) i na crewním audiopodcastu (Buchal ml.) tvrdili jak všechny rozjetý serie (DMZ,Am.upír,Banda,Planetary) dovydají a jak to dopadlo všichni víme. Ztratit důvěru, skoro nijak nepodporovat prodej svých komiksů, ignorovat svoji příšernou reálnou pověst a přitom si stěžovat na malý prodeje je fakt trapný.

image
ňouma     00:29 22.02. 2019

BBart zaříznul třeba sérii Tarzan od Kuberta. Po jednom dílu. A to mě mrzelo. Ale to asi fakt mělo blbou prodejnost.

image
brum brum     00:14 22.02. 2019

Fimi, já bych ti k tomu i něco napsal, ale když už někdo přišel s nějakým tvrzením (teď nemyslím Dan-Ela, který předložil důkazní materiál), tak ať dokazuje on. :-) Co já bych dopředu vyvracel něčí nepravdivá tvrzení, ať se ukážou oni.

image
Fimi     00:09 22.02. 2019

Brum já ty serie měl, ale samozřejmě jsem zlomil hůl, spálil most a zbavil se toho, kromě Planetary, to jediné jsem si nechal, tedy ještě Gotham central a Fatale už jsem ani nekupoval, bo to mám v deluxkách, takže ano, i mě se to týká...takže se ptám, Green Lantern, Superman, Action comics, Flash byly zaříznuté nebo skončil run po dvou knihách? nebo třech nebo kolik jich vyšlo od Supermana...myslím že Lanterni vyšly tři, Flash snad jen jeden.....a to nemluvím o NEW 52, WW myslím že taky něco chybí a ted si nejsem jistej zda Detective comics a další rozjeté NEW 52 serie

image
brum brum     00:00 22.02. 2019

Fimi, to já se právě ptám těch, co za to BBA kritizují. Padlo tu konkrétně 12 sérií, to není málo, tak ať se to hodí do placu a zjistíme, společnými silami, nebo jednou silou J. Pavlovského, který má přehled, kde jde fakt o useknutí, ne jen dojetí příběhu.
Tak už to je na stole.
Dan-El, aha, tak ty do toho počítáš i ty staré série. Tak s tím jsem nepočítal, se přiznám. Nicméně BBA je hodně kritizovaná za ty série v posledních circa deseti letech a tam to je právě prezentované tak, že se čeká na dokončení příběhu, ale je to jen někde a já mám pocit (taky proto se ptám a jsem dalek dělat závěry), že často ten příběh aspoň dojeli.
Dukla byla protežovaný klub, Sparta pak snad až v 80. letech kvůli přízni Štrougala. Jinak zas až tak moc jak se říká ne.

BB rak, pokám od rána do večera.

image
BB rak     23:58 21.02. 2019

Sparta byla jediná a to železná! Ne jako nejakej čínskej smuk:)
...každopádně nezapomeňte na sérii Love and Rockets, ze které vydali jen 2 knihy. V tom má určitě taky prsty Brum.

image
Dan-El     23:43 21.02. 2019

brum brum
Jmenuju jen ty, které jsem si kupoval já. Možná kupuju komiksy déle než vy, ale pořád je mi líto, že na mě z knihovny koukají nedokončené francouzské série:
Alvin Norge
Colby
Gipsy (tady se dá říct, že je jaksi uzavřená)
Golden City
IR$
Meteor (toho je mi moc líto, výborná série)
Niklos Koda
Vlad
XIII (tohle byla taky dost dobrá série)

No a pak jsem si myslel, že se poučili a začali vydávat série americké a povedou si líp. A nějakou dobu to tak i vypadalo. Jenže:
Americký upír
Boys - Banda
DMZ
Planetary
už taky nejsou dokončené. Tady mě rozhodně nejvíc mrzí DMZ jedna z nejlepších sérií, co u nás vycházely.
Takže celkem třináct.

BB rak
Fotbalu nerozumím vůbec, ale nebyla náhodou Sparta vždycky bolševickej tým :-)

image
BB rak     23:37 21.02. 2019

Brume víš moc dobre ze ve skutečnosti jsi me nevlastní dvojce resp. nepovedený klon jež se připojil na stranu temna vydavatelství o němž se nemluví a klubu jež nikdy nic nevyhrál... ale jednou přijde doba kdy všechny křivdy budou napraveny a ty za trest budeš muset přeložit a na své náklady dovydat všechny nedokončené série. Smuten budeš prevelice a žádné naděje se nedockas.
Proto vez ze ještě není pozdě na zřeknutí se falešné viry a vstoupení na cestu pokání!

image
ňouma     23:32 21.02. 2019

Souhlasím s mistrem Pavlovským. A taky doufám, že budou pokračovat, že to jenom zatím neřekli. Jenom je to trošku blbý pro nás starší. HQ a SO jsou před Znovuzrozením 4 série, 3 jestli počítám Nový SO jako normální SO, má to celkem 21 knih. BBart to začal vydávat v roce 2016. Za tu dobu vyšlo 6 knih. I když by to vydali, tak tímhle tempem by to bylo všechno za 7 nebo 8 let. Když je člověku 20, není to pro něj nic, když je mu skoro třikrát tolik, tak je to skoro věčnost. A to nejsem nejstarší fanoušek Harley.

image
Fimi     23:18 21.02. 2019

brum: já z toho půlku ani nečetl nebo nemám, jen odhaduji po paměti co tak je nedokončené...no a co z toho tedy je konec runu a nevyšel další run? akorát teda považuji celkem za divné aby v případě Batmana od Morrisona byli vydány díly napřeskáčku respektive jen některé samozřejmě

image
Gmork     23:13 21.02. 2019

Pavlovský: BBartu jsem za dokončení 100 nábojů a Ságu hodně vděčný, ještě nejsem ve fázi jako tuhle Dan-El, ještě jsem nad nimi nezlomil hůl. Ale tento rok rozhodne, pokud se letos nevytasí s Fatale 3 a Gotham Central 3, dokoupím v zahraničí a už si od nich žádný komiks nekoupím. Nemyslím, že pro vydavatele jejich formátu je takový problém vydat 120str komiksovou knížku, což je případ Fatale 3. a to i v případě, že se hned nezaplatí. Jak zde píše pupu, vydavatelů je mnoho a konkurence je dravá, a celou Fatale mi už vydali Mucha Comics.

image
brum brum     23:12 21.02. 2019

Fimi, jestli to bereš takhle, tak to pak ani Crew nedokončila třeba Spider-Mana (JMS), protože pak následovaly další příběhy Spider-Mana. Ale ta linie, to co JMS načal, to vybrali, protože to bylo dobré, a vydali. Má to začátek i konec, přestože před tím něco je, po tom něco je. Podobně jako Bleach. Taky to je useknuté, ale citlivě, nějaká dějová linie je dokončená.
A spousta věcí od BBA jsou často useknuté poté, co skončí nějaká dějová linie, má to začátek, konec, i když série samozřejmě pokračuje. Proto se ptám, které z těch useknutých sérií jsou fakt useknuté necitlivě, kdy si čtenář řekne, že si dělají p...l, nebo je čtenář jen naštván, že nedostane nášup v podobě pokračování, které ale není pro pochopení toho vydaného nutné, čtenář nepřijde o pointu apod. Z toho, co jmenuješ, je minimálně polovina jasně to druhé.

BB rak, kdybys nebyl rozumu mdlého, tak bys mě na základě názorů na vydávání nikdy neřadil mezi komunisty. Nejsem vlastně levicový intelektuál, ale levicový šéfintelktuál, povýšil jsem.

image
BB rak     22:57 21.02. 2019

Zadnej levicovej intelektuál, ale normální komunista ses
a kdyby jsi alespoň trochu rozuměl fotbalu fandil by jsi jedine nejúspěšnějšímu klubu v Čechách - Sparte Praha!

image
Fimi     22:51 21.02. 2019

Gmork: no tak pokud je to malba jako třeba MDEK Temnými cestami, tak do toho půjdu, ted už jen kdo to vydá...ale díky za doporučení

2xBrum: no neřikám že v půlce, ale tak DMZ, Planetary, S Země jedna, Banda, Green Lantern, Flash, nějakej Superman, Action Comics, Flash (ale u toho si nejsem jistej zda se Supermanem a AC nejsou miniserie, ale stejně mám pocit že tomu něco chybí), Americký upír, teoretiky Batman od Morrisona taky není kompletní....to je jedenáct...

image
Pavlovský     22:50 21.02. 2019

A co se týče chystaných titulů, tak už dojíždíme, máme tak dva, tři... aspoň z těch, co můžeme už ohlásit. U jedné věci čekáme až dorazí podklady a pak kolem toho uděláme trochu show... a spousta věcí se ještě vynoří. Ale mám v opravě počítač, takže to začnu nahazovat až se mi zase vrátí. Na tomhle půjčeném jsem rád, že zvládnu napsat mail.

image
Pavlovský     22:41 21.02. 2019

Mně tohle "ať se radši věci nevydávají, než aby nebyly dokončené" přijde scestné. Ze dvou důvodů. Tohle riziko je vždycky. Kolik seriálů nebylo ukončených, kolik komiksových sérií skončilo předčasně, kolik filmů nemělo očekávaný druhý díl. Může nás to mrzet, ale asi stejně jako když na dostihách vsadíme na špatného koně. Nám se to líbilo, většině lidí ne. Máme to blbý.
A druhá věc je... i pokud to skončilo, zjistili jsme aspoň, že to existuje. A v tomhle máme výhodu, že ty věci skutečně někde existují. Kdysi dávno jsme z úryvků zjistili existenci Storma... a hele, teď ho vydáváme. Stejně tak Dylan Doga sháním ve všech mě srozumitelných jazycích. Neříkám, že to potěší, ale objevili jste něco, co vás bavilo.
Každý vydavatek musel něco zaříznout, tomu se člověk nevyhne. U BB artu je blbé hlavně to, že míň komunikuje. Jinak nezapomeňte, že dovydali jak 100 nábojů, tak Sagu... a to taky nejsou zrovna prodejní hity. A měli by mít respekt už jen za to, že se hodně zasloužili za komiksový průlom u nás.

image
brum brum     22:32 21.02. 2019

BB rak, o tom, komu (ne)fandím jsem nenapsal ani slovo. Pokud závidíš Slávistům, že se mohou koukat na svůj tým v televizi, a ty jsi snad Sparťan, podle toho odplivnutí, tak na netu se někde válí zápasy předkola Sparty se Spartakem Subotice, si to stáhni a pusť. Pro zlepšení nálady. Svět spěje k sociální spravedlnosti, to ti říkám jako levicový intelektuál a ten, který nemá nikdy pochybné názory.

Gmork, tak po roce prodejů je dost možné, že by odpískali většinu a aby tu většinu neodpískali, tak čekají. V Komiksáři páni ředitelé říkali, že některé komiksy se dostanou do zisku až po letech. Ten rok asi není dostatečná doba na získání relevantních čísel. Nebo si myslíš, že by někdo úmyslně čekal roky a obíral se o peníze v době, kdy je extrémní zaměstnatnost, není krize, lide chtějí utrácet peníze a schválně možnost výdělku odkládal? To nezní moc pravděpodobně. Spíš to po tom roce asi fakt nevědí. Nahrává tomu i to, že někde je ten časový odstup větší, někde menší.

Dan-El, to naštve. Bez ironie. A teď upřímně z těch dvanácti sérií vyber ty, kde to je useklé uprostřed příběhu, kde nedojeli aspoň dějovou linii. Nebo těch 12 sérií vyjmenuj a on to někdo spočítá. Mě by to upřímně zajímalo.

image
Dan-El     21:58 21.02. 2019

Brum Brum
Ano, přesně tohle už dneska dělám, BBArt ignoruji. Ale než jsem to pochopil, tak jsem zbytečně utratil tisíce korun za dvanáct sérií, které mám v nejlepším případě do poloviny. V tom je ten problém. A v tom, že to třeba někdo jiný, kdo by se té sérii pořádně věnoval, mohl vydat kompletní.

image
BB rak     21:56 21.02. 2019

...hmm tak nejen ze má pochybné názory, ale ještě fandí sesivkam. Boze kam ten svět upadá.

Auditorium

strana 3 z 1770    << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1770 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Připravujeme

Bojový anděl Alita 4: Dobytí Salemu

ňouma [00:25 23.02. 2019]
Já na filmu zatím nebyl, ale knížka Alita 3 se mi moc líbila. Bylo to přesně to, co se mi líbí. A už se moc těším na díl 4.


stitch123 [23:59 22.02. 2019]
Teď jsem se vrátil z kina z filmu. Bylo tam pár hluchých míst, ale jinak příjemný překvapení. Škoda, že to zatím nevypadá moc dobře s pokračováním. Třetí díl mangy mě naopak moc nebavil, ale pořád mě zajímá, jak to dopa....


Sandman 4: Údobí mlh

Spike [11:27 22.02. 2019]
Tak po tomhle konečně budu mít pocit, že mám opravdu kompletního Sandmana... ;) A zajímalo by mě, nechystá se Crew vydávat věci z tzv. Sandman Universe které se teď rozjelo k 30ti-letému výročí?


Krysí královny 2: Do dáli se vinoucí chapadla N´Rygothova

Feroš [20:03 21.02. 2019]
Ale jo,i na tohle se těším. 1 díl je sranda a doufám,že u 2 dílu se to nezmění.


Rick a Morty 1

Fry [16:59 21.02. 2019]
Futurama je nepřekonatelná!


Radek Blacksad [11:23 21.02. 2019]
Ja súhlasím s Kapisom, Futurama rozhodne prekonaná nie je. Rick a Morty je aj pre mňa už príliš veľká divočina a kým vo Futurame som mal rád úplne všetky postavy, v Rick a Mortym ani jednu.


Torkvád [09:44 21.02. 2019]
To se mi právě na Ricku a Mortym líbí nejvíc. Nejde to v příběhu napůl cesty, jako třeba Futurama (ale logicky, protože Futurama je pro všechny věkové kategorie, takže si samozřejmě nemůžou dovolit všechno).ale všechno j....


Aktuality

Batman/Želvy nindža 2

Kukky88 [18:31 22.02. 2019]
Jj želvy vydava CC a teď se dolaďují nějaké věci takže myslím ze je to na dobře cestě úplně bych asi neřekl tento rok ale budou


brum brum [18:05 22.02. 2019]
Dominik, ty Želvy Ninja: Menu číslo vydává někdo jiný, ne Crew. Podle toho, jak se ten někdo vyjadřoval, to s dalším dílem moc nadějně nevypadá.


Dominik Chvatík [17:47 22.02. 2019]
Kniha je super.Moc se mi líbí ilustrace tužkou na konci knihy.A chtěl bych se zeptat,kdy je v plánu vydání knihy želvy ninja menu č.4.?


Modrá CREW

Charvos [20:11 15.02.2019]
@lamahe: myslim orbital, prvni cast byla docela dobra, ale ta druha byla hruzna a jeste ted se trepu strachem pri pomylseni, ze by chtel nekdo pokracovani :)


lamahe [09:39 15.02.2019]
@ Charvos - aký horor máš na mysli? Pokiaľ viem, ani v strších MC nebol horor. Teda žánrový :)


Sirius.svk [11:45 14.02.2019]
Škoda, je síce pravda že aj Jednorožec aj Legion ma zaujali ale Legion by mal ešte šancu je to škoda že Jednorožec vypadne. Ale utešujem sa aspoň tým že kým to tu reálne víjde tak sa snáď objaví anglická verzia. Prípadne sa dovtedy zdokonalím vo FR tak že si to prečítam aj po francúzky.
ex.ray [01:41 23.02. 2019]
Koupím Crew 1/1997.
ex.ray@seznam.cz


Zavrk [09:48 22.02. 2019]
Zdravím,
neměl by někdo na prodej mangu Blame! 1-6 (Master editions, anglicky) od Tsutomu Nihei?
Kdyžtak prosím piště na e-mail: zavrk@volny.cz
Děkuji


Khagrael [22:07 21.02. 2019]
PRODÁM:

Grandville 1 - 4 (pevna vazba, prvni vydání s plakátem) 2.000,-
Druuna 1 - 2 (pevná vazba, původní folie) 3.000,-
Avengers do boje 800,-
Plášť Deluxe 300,-
Rahan (pevná vazba Egmont + 3 A4 sešity) 900,-

za 100,- :
Planetary 1
Planetary 2
Ghost Rider - Cesta slz
Bitevní pole
Harley - Šílená odměna (zlomená vazba)


m_asakr@centrum.cz
Liga spravedlnosti vs. Sebevražedný oddíl 2 (MDSComics)
Hvězdný prach (ČBDB)
Sunstone 1 (Týden.cz)Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž