crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Auditorium


Auditorium

strana 1816 z 1860    << < 1 2 1814 1815 1816 1817 1818 1819 1820 1860 > >>
image
Pavlovský  člen redakce CREW     15:02 25.02. 2007

Bapi: Donnie Darko se stal legendou hlavně díky DVD... a co jsem slyšel, tak zdržení je způsobeno čístě tím, že se Kellymu Southland Tales zrovna moc nepovedli, takže jsou obavy, aby neskončil jako ten člověk, co uděla Boondock Saints - jako muž jednoho filmu.Stejně tak dostal velkou šanci člověk, který natočil hodně zajímavý neonoir Brick (u nás jako Zmizení - doporučuji)... ale jestli tu šanci dokážou využít, nebo ne, to už je jen na nich.

Co se týče amerického DVD trhu, řekl bych, že si odtamtud objednává i spousta lidí z jiných zemí - třeba já mám většinu věcí buď z Ameriky nebo Austrálie. Je to levnější a je to rychlejší (třeba Clerks II jsem měl koupenou originálku dřív, než jsem na to šel do kina).

image
bapi     14:39 25.02. 2007

maestro: Ale když vezmu v úvahu že třeba takové Chasing Amy u nás snad ani oficiálně nevyšlo... A IMHO pokud nějaký film získá pokračování, i když nebyl úspěšný v kině, tak spíše díky úspěchu DVD v USA. Na prodeje v Evropě nebo v ČR se moc nehledí... Ono, studia dostanou z kino-tržeb mimo USA ani ne 50%. A i když třeba nějaký film potom uspěje na DVD v USA, tak to neznamená, že se hned od toho tvůrce dočkáme dalšího filmu. Třeba takový Richard Kelly, jeho Donnie Darko je z roku 2001 a Southland Tales je sice už hotové, ale znovu se přestříhává, takže kdo ví, kdy to uvidíme i my ostatní. A když se podívám, že filmy břídila jako je Shawn Levy (nový Růžový panter, Noc v muzeu, Dvanáct do tuctu...) vydělávají takové peníze, což mu pomohla k režii adaptace Flashe nebo krimi-komedii The Hardy Men s hvězdami jako je Ben Stiller a Tom Cruise, tak takového tvůrce se mi opravdu podporovat nechce. Jinak Hellblazer mě absolutně nezajímá... :D

image
blackJag     14:29 25.02. 2007

Namrepus & Pavlovský : ...a bylo řečeno vše :-) S těmito dvěma pány bezvýhradně souhlasím.

image
Pavlovský  člen redakce CREW     14:20 25.02. 2007

Tady je hlavně to, že tím, že si koupíte komiks či DVD, tak částečně rozhodujete o tom, jestli to bude pokračovat, nebo ne. I v Americe pravidelně zanikají řady, protože nezískali dostatek čtenářů (teď třeba Nextwave, což mě dost mrzí) - a u nás je to to samé. Nekoupíte si Hellblazera, ale radši si ho stáhnete z nějaké stránky? Tak už další nevyjde.Stejně tak je to u DVD - právě díky prodejům na DVD může Kevin Smith natáčet další filmy, či Straczynski dostal šanci udělat nový Babylon 5.

image
Lospepos     14:16 25.02. 2007

Kdysi dávno jsem někde zahlédl jeden komiks, kterej teď za nic nemůžu najít. Bylo to podle Vernova románu Ves ve vzduchu a vycházelo to na pokračování v ... něčem ... nevím v čem. Navíc si pamatuju že jsem viděl jen jedno pokračování. Nevzpomene si někdo kde to vycházelo? Moc by mi to pomohlo.

image
Namrepus     14:09 25.02. 2007

MdS. ... a kdo říká že má rodina nestrádá. O vodě a chlebu ještě nikdo nezemřel (jednou za čas vitamín C v podobě chroupání křenu aby se neřeklo) a ven na čerstvej vzduch je taky někdy vypustím.
Holt koníček je koníček a oni to respektují.

image
Namrepus     13:43 25.02. 2007

MdS: Výpaly se od originálů liší. Liší se právě tím že koupeným orig. jsi podpořil jistý podnikatelský subjekt ( který koupil práva,"dovezl ze zahraničí zboží",připravil ho do uvedení na trh a zadisribuoval ho). Vypáleným DVD jsi tohoto podnikatele (firmu) vlastně okradl. A pokud jsi ho okradl proto že to měl drahý ??? ..... někdo tu v reakci na kauzu DELON vs. HUD.Kr. napsal docela moudrou věc, CO TI DÁVÁ PRÁVO URČOVAT CENY PODNIKATELI,BUDTO TO KOUPÍM NEBO NEKOUPÍM ... takhle zhruba to asi bylo. Pak mě napadá, jaký je rozdíl mezi tebou a Delonem (čistě hypoteticky) ??? ...neuraž se, jen se ptám.

image
bapi     13:06 25.02. 2007

Mám takový dotaz, nevíte, o čem má být další CL Spider-Man? Teď v tom mám trochu bordel, tak chci zjistit, jestli tam bude i pro mně něco zajímavého... ;)

image
royan     12:44 25.02. 2007

Rinter : Ano,slyšel jsi dobře

image
Rinter     11:44 25.02. 2007

Slyšel jsem, že se chystá třetí dotisk první knihy Sandmana Preludia a nokturna. Je to pravda?

image
Mr.Plysh     11:01 25.02. 2007

tak, stranky jsou presunuty :)

image
Saiffer     00:06 25.02. 2007

...že si ?udia ?o-to ?ahajú...

(fuh, to som sa rozpísal)

image
Saiffer     00:05 25.02. 2007

Lord Morfeus napísal "2Spike: Počítá se snad jako prolomení ochrany vložení DVD do mechaniky a spuštění Shrinka?"

Na to by som povedal, že či ten učitel prelomil zväzok manželský, keď vložil svojho DVD do študentkinej mechaniky a spustil opak Shrinku :)

A ďalšia vec je, že je síce pekné ma? originály doma, ale v živote by som sa ako študent k tolkým filmom nedostal. Takže budte radi, že si ludia, čo to ?ahajú, lebo by ste nemali s kým o tých filmoch keca? :)

Ja preferujem tú logiku Lorda.Morfea a niektoré pirátsko-graberské skupiny ju majú podobnú. My sme to grabli, stiahni si to, vypočuj a ak sa ti to páči, kúp. Nekupuj mačku vo vreci. Ono, keby človek zarábal tolko jak hovorí Namrepus, tak je to pohoďka, človek by mohol skúsi? hop alebo trop. Takto si kúpi len fakt istotu (no teda aspoň ja). O morálke majú čo hovori? vydavatelstvá, ktoré roky predávali SVK/CZ CD za 650 Sk a zrazu len tak mohli skoči? na 300-400 (samozrejme ako dôvod uvedú pálenie, nie premrštené ceny).

Napríklad, keď som mal extrémnu chu? si kúpi? celú discografiu Radiohead (po tom ako som si stiahol všetky albumy), hovoril som si, ako dlho budem muse? jak študent škrobi? a po večeroch neži?. Keď som si potom v jednom skvelom obchode všimol, že na 4 staršie albumy dali cenu 320 Sk a za posledné 2 cenu 430 Sk, neváhal som a išiel do toho.

Ono vážne sa človek nemá čo čudova?, keď ceny sú porovnatelné so zahraničím ale naše ekonomiky nie.

Na druhú stranu som tiež za podporovanie kvality a tiež som mal ?ažké srdce na ludí, ktorý nekupovali originál SVK hip-hop aj keď ho všetci ho počúvali. Takisto si nedokážem stiahnú? na čierno komiks (i keď je pravda, že to skôr kvôli tomu, že na PC sa to podla mňa proste nedá číta?, komiks má by? na papiery, má by? držaný v ruke a má vonia? tlačiarňou :).

Na jednej strane firmy držia neúnosné ceny, na druhej strane ludia nemienia plati?... ale myslím, že z toho nevznikajú až také problémy kedže zatial neviem o nejakých skupinách, ktoré by si žili zrovna zle (o DVD trh sa nezaujímam, tam to asi ako hovoríte dopad má).

image
Lord.Morfeus     23:37 24.02. 2007

2Spike: Jasný, jako já jsem se touhle problematikou zaobíral už docela dlouho a popravdě mě už unavuje se o tom pořád bavit.

Nejdřív byly velké distribuční společnosti, které podcenily možnosti rychle se rozšiřujícího se internetu a všimly si jej teprve až jim začaly rapidně klesat prodeje ze zisků zastaralého formátu audio CD. Stali se z nich dinosauři, kteří se zoufale snaží nevyhynout, udržet se v sedle za každou cenu a dělají to zaváděním nesmyslných ochran jako je StarForce nebo DRM. No a podle zvyku "jak vy na nás tak my na vás" na to lidé reagují tím, že stahují ještě víc, protože persekuce těch několika zbylých platících zákazníků asi není nejlepší cestou jak opětovně zvednout prodeje.

image
Spike     23:06 24.02. 2007

Ještě se pokusím taky trochu přispět do diskuze.
Na jednu stranu existují chudáci co stahují a vypalují úplně všechno a originál by si nekoupili ani za minimální cenu.Na druhou stranu jsou zde firmy které neumí nic jiného než své poctivě platící zákazníky otravovat a buzerovat.Začíná to dementními filmečky na originálních dvd o tom, že stahovat je špatné,áááno.Stupidní distribuční politikou(víte, že v Evropě bude GrindHouse uveden jako dva filmy v rozmezí 4 měsíců) Pokračuje programy jejichž ochrana si vám dělá v Pc co chce(starforce) a končí neuvěřitelnou zlodějinou v podobě OSI, která uvaluje poplatky na nákup prázdných medii nebo přístrojů pro výrobu kopii, protože tyhle věci si přece kupují jen piráti…

image
Spike     22:34 24.02. 2007

To:Lord.Morfeus
Ano, ze zákona máš sice právo si pořídit kopii, ale zároveň přitom nesmíš obcházet ochrany proti kopírování.To právě shrink dělá...

image
Tomek     22:28 24.02. 2007

Hele lidi kolik vám tak průměrně je let?? Díky já jen abych vůbec jak staří(mladí) lide čtou komiksy?? Když je to vlastně spojovaný s věčným panictvým a pokojíčkem plným superhrdinů:-)) (Já je čtu taky...)

image
Lord.Morfeus     22:19 24.02. 2007

2Spike: Počítá se snad jako prolomení ochrany vložení DVD do mechaniky a spuštění Shrinka?

image
Markýz de Sade     22:09 24.02. 2007

4 Namrepus: "Výpaly" nazývám sbírkou úplně normálně, protože se od originálů nijak extra neliší. Mají pěkný černý plastikový obal a dokonce i fotokopii přebalu na kartonovém papíře. Pokud seš na tom tak dobře, že si můžeš kupovat vše v originále a ještě živíš rodinu, která nestrádá, tak jsi vážně frajer a zcela beze srandy můj vzor. Jednou se chci mít tak dobře jako ty a to bez ironie.
Jinak jsi mi, ale připoměl mého profesora angličtiny ze střední školy, který odsuzoval pálení a stahování ještě 100x víc než ty a byl doslova zasednutý na lidi, kteří mu řekli, že vypalování berou jako normální věc. Strašně nás ohledně tohodle moralizoval a říkal, že k tomu by se on nikdy nesnížil. Rok na to ho manželka přistihla doma na gauči s jednou studentkou v misionářské poloze. Pak a? mi někdo káže o morálce. :)

Paličský MdS

image
Spike     22:08 24.02. 2007

Zákon porušuješ už jen tím, že při vypalování překonáváš nějáký druh ochrany...

Auditorium

strana 1816 z 1860    << < 1 2 1814 1815 1816 1817 1818 1819 1820 1860 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Aktuality

Ediční plán na červen!

jh666 [11:13 06.06. 2020]
Tedy já má radši Žoldnéře, ale Netvora mě taky dost baví, takže doufám, že budete pokračovat.


Gmork [09:27 06.06. 2020]
Já mám Monstress taky radši než Žoldnéře, tak doufám, že ji neodpískáte.


LePorello [08:25 06.06. 2020]
Já se zase nemůžu dočkat Netvory...


ňouma [15:34 05.06. 2020]
Pavlovský: Na Žoldnéře se moc těším.


Pavlovský [11:40 05.06. 2020]
Const.ex: Žoldnéř je plánovaný na druhou polovinu roku, s Netvorou ještě uvidíme.


Thanos 3: Thanos vítězí

Pavlovský [20:55 04.06. 2020]
Jakub: Série skončila třetím dílem, ale ještě pak vyšly různé minisérie.


Jakub [18:37 04.06. 2020]
Tato série končí třetím dílem, nebo bude ještě pokračování? Děkuji za opověď.


Vydali jsme

Sunstone 3

Fimi [09:54 03.06. 2020]
Kdyby radši dokončil Ravine


ňouma [00:26 20.05. 2020]
Pavlovský: Jo, psal to. Že plánuje šestidílnou sérii minisérií Gotham City Sirens. 3 minisérie Harleen, 1 Catwoman, 1 Isley a 1 GCS. Jedna minisérie 3 sešity.


Pavlovský [21:51 19.05. 2020]
Harleen nestačí? Zatím plánujeme tohle... ale je velmi pravděpodobné, že Sejič ještě s něčím do Black Labelu přispěje.


Modrá CREW

Pavlovský [20:26 31.03.2020]
Dobrý den, bohužel bude posunuta. Zatím se plánuje na konec července.


Patrik78 [07:16 28.03.2020]
Dobrý den chci se zeptat jestli MC vyjde podle plánu nebo bude odsunuta z důvodu karantény. Děkuji za odpověď


brum brum [18:21 11.01.2020]
J. P., že se ke mně nikdo další nepřidal taky mluví proti. A jak se komiksové westerny rozmáhají je spíš důvod pro nevydání, konkurence bude značná a lidi budou vybírat.
Lachvos [10:48 06.06. 2020]
Ahoj, prodávám comicsy v perfektním stavu:

Babylon Berlín - 250 Kč
Fatale 1: Smrt je mi v patách (nečtené) - 200 Kč
Joker (nečtené) - 200 Kč
Nezkrotný Berserkr 1 - 300 Kč
Punisher MAX 1: Kingpin (nečtené) - 200 Kč

Upřednostňuji zájemce o více kusů, inzeruji i jinde.
Ceny jsou bez poštovného - Česká pošta (od 100 Kč) nebo Zásilkovna (od 70 Kč), na Slovensko Zásilkovna (od 110 Kč), osobní předání v Moravské Třebové (okres Svitavsko).
Vážným zájemcům rád pošlu detailní fotky comicsů, napište mi email: lachman33@seznam.cz


sinacherib [23:27 05.06. 2020]
Ahoj,
shanim Predátor Omnibus 1
prosim nabidnete nekdo? Diky
hamous.petr@seznam.cz


Rob [13:44 05.06. 2020]
Stále prodám spoustu us marvel knih..měkká vazba. Domluva emailem. bobesourek@seznam.cz
Královská hra 1 (Good Games)
Caravaggio (Kulturio)
Peter Parker, Spectacular Spider-Man 1: Do soumraku (Good Games)Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž