crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Auditorium


Auditorium

strana 1803 z 1858    << < 1 2 1801 1802 1803 1804 1805 1806 1807 1858 > >>
image
Saiffer     14:26 11.03. 2007

to blackJag: Hej bol som to ja. Keby nebolo filmov "40 rokov panic" a "Anchorman" nespoznal by som týpka menom Steve Carrel a tým pádom by ma nič nedonútilo kuka? tento film (On thing leads to another :)). Čo by bola naozaj škoda. Je to fakt prekvapenie. Ale ešte viac odporúčam Stragner than fiction. Tak originálne nápady som nevidel už pomaly roky a z tej holky (jednej z hlavných postáv), som mal podobne zvláštny pocit ako z tej čo hrala v Mirrormask. Proste istým spôsobom okúzlujúca (uff niekedy je slovenčina nechutne mäkká).

image
Core     14:22 11.03. 2007

Ad Liga: Tak nevím... jak jsem napsal, na Ligu jsem se těšil, koupil a bavil jsem se... ale tvrdit, že to je to nej, co Crew v daném roce vydala či že to je vůbec nej comics, to mi přijde dost přitažené za vlasy. To už mi spíš zavání čistým vlezdoprdelizmem nebo někomu k dokonalosti stačí opravdu jen ten humor a průměrná kresba.

image
Citiboy     13:09 11.03. 2007

Dříve známí jako Liga spravedlnosti byl jeden z nejlepší ch komiksů co jsem kdy četl vůbec. za pokračování bych byl velice š?astný.

image
bapi     12:56 11.03. 2007

maestro: nechystáte nějaký crossover s Jokerem? Třeba Joker vs Maska? Nebo prostě něco v čem Mr. J vystupuje? kromě Arkham Asylum, samozřejmě. ;)

image
krvinka56     09:15 11.03. 2007

Jo komiksy Dříve známí jako liga spravedlnosti a o Půlnoci zemřu považuji za ty nejoriginálnější a nejodvážnější komiksy co kdy Crew vydala oba se mi fakt líbily o půlnoci zemřu sem přečeltl dvakrát za tu noc .Sem rád že něco takového u nás vůbec vyšlo sice sem se toho zpočátku obbával a nebyli to moji favoriti ale risknul sem to a šel sem dotoho a můžu říci že tobyly pro mne dva nej komiksy od crew za loňský rok.

image
blackJag     02:17 11.03. 2007

Markýze muselo něco nasrat aneb a? žijí konspirační teorie :-) ....tímto zdravím DEmnoGa :-))
Oswald: Slovní průjem? Toto spojení jsem už někde slyšel, nebylo to v M*A*S*H? Já s oblibou používám: "Místo mozku máš tolik plísně, že by to stačilo na 1kg penicilínu" a nebo "kontroluji oční víčka ze vnitř" :-)))
Saiffer: Myslím, žes to byl ty kdo tu vychvaloval Malou Miss Sunshine, ne? Musím říct, že se mi na to do kina moc nechtělo, ale vylouplo se z toho minimálně překvapení měsíce ( řekl bych roku,ale v tom minulém toho bylo víc a v tomto ještě určitě něco bude )

image
Saiffer     00:40 11.03. 2007

Liga a O pulnoci sú skvosty a hlavne oba sú experimenty, čo si cením ešte viac. Liga je založená na grimasách, O púlnoci na gradácii. Niektoré komiksy si kupujem, pretože majú známeho scénaristu, niektoré obsahujú preferované postavy, niektoré len aby som doplnil zbierku ale najradšej tie, ktoré sú postavené na humore. Suchší než týždeň starý holub je podla mňa Pán Ovocňák, ktorého humor ma obišiel tromi blokmi a ešte zamával na rozlučku. Alternatívu mám rád, ale toto bola skôr darčekovo balená nuda.

image
Oswald     23:37 10.03. 2007

Markýz de Sade: Tak předně: Moje opěvování comicsu „Dříve známí jako Liga Spravedlnosti“ nebylo žádnou lacinou reklamou, ale jen nadšenou reakcí na něco, co se mi prostě líbilo. (nehledej v tom žádnou konspiraci ani nakladatelské lobby pana Pavlovského)
Prostě jsem chtěl na comicsovém auditku (kde taky jinde, že?) pochválit sérii, která mě velmi pobavila. Nic jiného v tom není. To že se tady nevyskytuji každé tři minuty, mě přeci ještě nezbavuje možnosti něco sem napsat. Myslím, že slovního průjmu je tady i tak docela dostatek. Slíbil jsem si, že se vyvaruju vulgarismů (a věř mi, že ten tvůj stupidní nick k tomu vyloženě vybízí) a tudíž ukončím jednu z dalších (nesmyslných) debat, které zde vede velký myslitel a glosátor: Všemocný impresário Markýz de Sade.
PS: Nechápu, když se ti Liga tak nelíbila, proč si četl v originále ještě další díly. Tomu tedy říkám ten správný masochismus a teprve teď jsem konečně pochopil hloubku tvého jména. Tvůj nick je možná stupidní, ale k tobě se docela hodí.

image
Pavlovský  člen redakce CREW     23:16 10.03. 2007

MdS: A k tvému dotazu - já tyhle série beru spíš jako nadstavbu a zatím je toho dost co vydávat z klasických řad. Zvláš? třeba u Batmana. U Rudého syna můžeme počkat, jak se chytne Millar s Wanted a Ultimates. Pokud ano, tak se to dá o to opřít.

image
Pavlovský  člen redakce CREW     23:14 10.03. 2007

Core: Co se týče další Ligy, tak tam je vydání velmi reálné. Otázka je, jak to bude vypadat a nakolik to bude komiks - co jsem zaslechl, tak půjde o komiksovým příběhem propojený sborník bohatě ilustrovaných povídek.

image
Pavlovský  člen redakce CREW     23:12 10.03. 2007

MdS: Hele, ale přesně to jsi teď udělal ty. Někdo na našem auditku se vyjádřil, že se mu to líbilo (a opravdu ne, není to naše reklama, tohle je fakt dost pod naší úrovní a trochu mě uráží, když si to myslíš) a ty ses do něj pustil, co se mu dovolila takováhle sračka líbit. Tak se mu to líbí, je to tak nepředstavitelné? Nebo se to nikomu líbit nesmí? A sorry, ale že bych se neměl zastávat svého komiksu... to je, jakobys po matce chtěl, aby ti přitakala, když jí řekneš, že její dítě je obluda. Navíc je tohle naše auditko, takže se celkem očekává, že budeme reagovat - když to napíše na comicsdb, nebo na nějakou svojí stránku, tak tam se ti cpát nebudem (maximálně, že bys napsal nějakou vyloženou technickou kravinu - viz O půlnoci zemřu). A to jsem tě ani nevzal deštníkem, jen polemizoval s tvým tvrzením, že se to může líbit jen amíkům - což je tvrzení, které se dá snadno vyvrátit tím, že mně se to líbilo a nejsem amík.

image
Petr     22:45 10.03. 2007

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo neznáte nějaké články, nebo seznamy všech odkazů a vtípků v komiksech Království tvé a Zázraky.

image
Markýz de Sade     22:13 10.03. 2007

4 Mr. Pavlovský: Musím říct, že jste mě nezklamal. Přesně jsem čekal, že zareagujete na to méně důležité téma ze dvou, které jsem načal. A přitom to první by jistě zajímalo i všechny ostatní. Vydáváte spoustu titulů a naprostá většina z nich se mi líbí a naprostou většinu jich mám taky doma. To, že mi něco nesedne nebo se mi to nelíbí a napíšu o tom svůj názor je moje věc. K Lize bych se vůbec nevyjádřil, kdyby to tady pan "Oswald", kterého jsem tu v životě neviděl a který mi smrdí uměle vyvolanou reklamou na titul, který se moc neprodává, nenakousl způsobem, ze kterého je mi k blití. Ale vem to čert. To je jenom moje další konspirační teorie, že?
O půlnoci zemřu je comics!!! Kamarád Zack mi to už vysvětlil. :) Věděl jsem to i předtím, ale napadlo mě, jak by na to asi lidi reagovali, kdyby se to člověk zkusil vyvrátit. Ale je pravda, že mě strašně mrzí, že nevydáváte nic s Fifinkou.
Liga je pro mě opravdu s*ačka, sorry. Jo a Paroubek je u mě StBácký hovado.
Pravdu máte v tom, že každý má jiný smysl pro humor a právě proto, byste se neměl Ligy tak zastávat. Určitě je spousta comicsů, které se i Vám nelíbí a nikdo Vám je připoutanému k židli nemlátí o hlavu a neřve na Vás ve sklepě plném velkých krys, jak je to skvělé dílo.

Shrnující MdS

image
bapi     22:05 10.03. 2007

Tak se dívám, že Ligu má Minotaur za 389. Tak jestli mi po předobjednání Potomků lidí a Borata na DVD zůstanou nějaké peníze, tak zvážím. ;)

image
bapi     22:02 10.03. 2007

Jako, já si plánuju Ligu koupit, ale až mi dá maestro slevu aspoň 150. :D

image
Core     21:29 10.03. 2007

Ad Liga: Na tento comics jsem se těšil ze 2 důvodů. Jednak vyloženě humorný kousek v mé knihovně chyběl (Garfieldy nekupuji) a potom, rád se zasměji a přiznám se, že se pobavím stejně dobře u kvalitního humoru (Jára Cimrman) stejně jako u teenagerského prdícího, fekálního humoru v Bullshitu či Scary Movie. Takže jsem Ligu uvítal a už se těším až si doplním rest v podobě "O půlnoci zemřu". Možná mi vadila vyšší cena u tak tenkých knížek. Ne možná - vadila! :-D

image
Core     21:24 10.03. 2007

bapi: I ty jeden rejpale! :-D
maestro Pavlovský: Tak nějak jsem se uvrdil v tom, že Moore je prostě génius a chtěl bych se zeptat. během tohoto roku (prý v září) by mělo vyjít pokračování Ligy Výjimečných: "The Black Dossier". Je nějaká šance, že to Crew vydá? Smutně koukám a moc prosím!!!

MdS: Souhlas! Podle mě by klidně již mohly začít vycházet i else řady comicsů. jde o opravdu zajímavé kusy a myslím, že trh už je dost variabilní a čtenáři zvyklí...

image
Dark Scavenger     21:21 10.03. 2007

bapi: Ano, ale s upřesněním, že ten brněnský je lepší než jen "dobrý". :-)

Jinak, ...dříve známí jako Liga výjimečných jsem nekupoval a ani nečetl (stydím se za to, ale hlavně kvůli ceně), na druhou stranu jsem ale v originále četl další díl (I can't believe it's not the Justice League) a královsky jsem se u něj bavil. Dobrá kresba (hlavně grimasy) a navíc mi nevadí, když hlavní pointa většiny vtipů spočívá v tom, že všechny hlavní postavy jsou absurdně infantilní nebo mentálně opožděné... jen se to musí umět podat. :-)

image
bapi     20:51 10.03. 2007

Jinak doporučuju kouknout na diskuzi z webu CC, která je pod článkem týkajícího se smrti Captaina Americy...

image
bapi     20:42 10.03. 2007

V tom se pletete. Jsou jen dva typy humoru. Dobrý a brněnský. :DDD

Auditorium

strana 1803 z 1858    << < 1 2 1801 1802 1803 1804 1805 1806 1807 1858 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Aktuality

Knížky zachráněné

Pavlovský [16:19 22.05. 2020]
ToGG, TonyT: Bylo toho opravdu hodně - téměř sedm set balíků. Plus jsme tam ještě něco doplňovali a přidávali, takže se to trochu zdrželo, za což se omlouváme. Ale už je odesláno před 90%... a v pondělí by se měl dorazit....


TonyT [13:08 22.05. 2020]
Já také objednával v první vlně a stále nic. Doufám že příští týden.


ToGG [11:42 22.05. 2020]
Objednáno v první vlně jako dárek k narozeninám, které byly 12.5....S osobním odběrem, s tím, že to asi bude rychlejší. Trochu zamrzelo, jen samý e-mail se sliby "snad příští týden". Škoda.


My Hero Academia - Moje hrdinská akademie 4

Marek [15:04 21.05. 2020]
Ďakujem za odpoveď, takže piaty diel až v červenci


Pavlovský [13:17 21.05. 2020]
Marek: Ne, ta čtyřka byla minulý měsíc vypuštěná neoficiálně, pouze na našich prodejnách. Teď to jde ven všude!


Marek [11:40 21.05. 2020]
Dobry den, nemal vyjsť teraz piaty diel? Štvrtý som kupoval uz 20.04.


Berserk bude!

Sagittarius [19:04 19.05. 2020]
Manga Berserk trpi tim ze autor ma v posledni dobe skoro rocni prestavky (2019 - 2 kapitoly, 2018 - 6 kapitol, 2017 - 5 kapitol). Holt je to mesicni manga a kazdy vypadek moc moc boli :) Taky "trpi tim" ze auto....


Vydali jsme

Sunstone 3

ňouma [00:26 20.05. 2020]
Pavlovský: Jo, psal to. Že plánuje šestidílnou sérii minisérií Gotham City Sirens. 3 minisérie Harleen, 1 Catwoman, 1 Isley a 1 GCS. Jedna minisérie 3 sešity.


Pavlovský [21:51 19.05. 2020]
Harleen nestačí? Zatím plánujeme tohle... ale je velmi pravděpodobné, že Sejič ještě s něčím do Black Labelu přispěje.


Darker [19:37 19.05. 2020]
Ok, tak bude další Sunstone? Nebo další Sejič? Teda kromě Harleen, o té už se ví :)


Modrá CREW

Pavlovský [20:26 31.03.2020]
Dobrý den, bohužel bude posunuta. Zatím se plánuje na konec července.


Patrik78 [07:16 28.03.2020]
Dobrý den chci se zeptat jestli MC vyjde podle plánu nebo bude odsunuta z důvodu karantény. Děkuji za odpověď


brum brum [18:21 11.01.2020]
J. P., že se ke mně nikdo další nepřidal taky mluví proti. A jak se komiksové westerny rozmáhají je spíš důvod pro nevydání, konkurence bude značná a lidi budou vybírat.
Rob [21:33 25.05. 2020]
Prodám spoustu us marvel knih.. foto emailem. bobesourek@seznam.cz


Beanek [20:43 25.05. 2020]
Prodám raritní komiks Muriel a andělé, novější vydání, ve výborném stavu bez poškození nebo bouchlých rohů, stále zatavený ve folii, cena 2900 + 65,- zásilkovna. Mail ptlu@seznam.cz, zašlu foto.


sinacherib [17:45 25.05. 2020]
Ahoj,
shanim Predátor Omnibus 1
prosim nabidnete nekdo? Diky
hamous.petr@seznam.cz
My Little Pony: Poníci v akci (Můj první komiks) (Multiverzum)
Thor 1: Bůh hromu znovuzrozený (Sarden)
Caravaggio (Good Games)Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž


sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop