crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW 2019 (PDF verze ke stažení)

Auditorium


Auditorium

strana 1746 z 1781    << < 1 2 1744 1745 1746 1747 1748 1749 1750 1781 > >>
image
Namrepus     20:00 16.02. 2007

Delon - To s tím vyhrožováním že někoho zažaluješ je fakt TRAPNÝ.Já se tu pohádal s tolika lidma (musím uznad že něky to bylo nedorozumění a někdy moje blbost) ale toto je přitažený za vlasy. Vyser se na to !!!

image
Core     19:59 16.02. 2007

Maestro Pavlovský: tak jsem si momentálně dával do trumpety znovu Preachera a fakt se nemůžu dočkat třetího booku. Chtěl jsem se zeptat. V knize "Až do konce světa" říká Jesse Tulip, že Cass si chtěl otevřít v Dallasu bar se jménem "Sklad učebnic" a směje se... Je to nějaká narážka. Nějak jsem to nepobral.

Druhý dotaz bych měl k hodně očekávaným "Rising Stars". Už jsme za ten rok zapomenul, proč se vlastně nevydal druhý díl mnohem dřív, když je to taková pecka. Teď jsem to dočetl a fakt jsem hodně netrpělivej!

image
Pavlovský  člen redakce CREW     19:56 16.02. 2007

Nevím proč, ale nějak se mi teď vybavily ty zprávy o tom, jak řidič někoho přejede a pak ještě vyběhne z auta a začne řvát, že na něj podá žalobu, protože mu poškrábal lak. Ono to občas funguje, když lidem začnete mávat před nosem právníkem, tak se spíš leknou a zalezou. Ostatně, tenhle zvyk se stal i nedílnou součástí naší politické scény - Paroubek a Rath žalují každého, kdo se na ně třeba jen křivě podívá.

image
Core     19:50 16.02. 2007

Heh... myslel jsem, že to bude trochu spíš icemanovina, ale asi jsem se unáhlil... No, tímto se ve věci Delon 68 distancuji a v rámci toho, co tady Delon píše už raději držím hubu... tedy ústa.

image
Delon 68     19:44 16.02. 2007

4 Dark Scavenger: Tady nastalo ale něco mnohem horšího a to, že mé jméno vyslovil p. Pavlovský,tak asi máš pravdu a ta žaloba půjde na něho.
Je mi líto,ale prodiskutuji to se svou přítelkyní,která shodou okolností je právnička plus s právníkem od mých rodičů z jejich firmy a uvidíme:) Nechci někoho zastrašovat,ale tohle se nedělá!! Dotyčný moc dobře věděl, co psal a komu to směroval a jediný ,kdo zde dostal tzv. po palici jsem já! a musím se bránit..
Ps.: tím už zde nechci zatěžovat ostatní dotyčné milovníky comicsu a obrátit debatu někam jinam!

image
Pravdoslav     19:42 16.02. 2007

4 Delon 68: Je mi to líto, ale je to vše tvůj velký omyl. Nejspíš mě považuješ za někoho jiného. Nemám z čeho couvat a za pointou mého příběhu si stojím. Je pravda, že jsem použil výrazy jako třeba: "říkejme mu třeba Zbyněk Padrák". Je mi líto, že ses toho tak chytil a že jsem tě nejspíš i rozčílil, protože se nejspíš jmenuješ stejně, což nemohu podle tvé přezdívky Delon 68 poznat :-(

image
Delon 68     19:30 16.02. 2007

4 Pravdoslav: Takže už přeci jen povolování ,uzdy, a ospravedlňování se zde přede všemi?:)
Ono to mohlo být naopak a tenkrát jsem to měl udělat hned a dát tě k soudu,ale bohužel jsem neměl důkazy na tebe!
Většinou co slíbím,tak i udělám a pokud se zde neomluvíš Z. Padráku, v pondělí to budu podávat...
Je smutný, že ti uvěřil i sám Pavlovský a hlavně, buď takový hrdina a už se podepiš svým jménem!!

image
Dark Scavenger     19:29 16.02. 2007

Nic proti, já jsem pro každé osvěžení konverzace na zdejším auditku;-). Abyste ale nebyli při podávání případných žalob zklamaní, ušmudlat trestní oznámení z nezávazné konverzace na internetovém auditku a předvolat jako jednoho z obžalovaných prakticky anonymního internetového přispěvatele, to nevypadá moc reálně. I při mém elementárním právním povědomí to moc nevidím ani na vydařený občansko právní spor. A navíc, pokud by se prokázalo, že pan žalobce je zloděj (čemuž by nasvědčovalo jeho doplňování skutečností, které tu předtím nebyly řečeny), bylo by to kapku kontraproduktivní. Obzvláš?, kdyby hodnota zcizeného zboží přesáhla hodnotu 5000,- Kč. ;-)

image
Namrepus     19:28 16.02. 2007

Delon 68 - Nevím nevím jestli je ten člověk hamižnej ale na mě působí sympaticky a seriozně.Ostatně hamižnej člověk by asi v této zami neinvestoval do comicsů a podnikal by třeba v něčem lukrativnějšim .Chodím tam docela často (dělám o ulici dál) a kdykoli tam s ním splknu tak tam má docela šrumec a každou chvíli debatní kroužek (o comicsech, filmech at d.) tudíž dojem že by měl čas na nějaké "hamižné chamtivosti" to na mě nedělá. Dobře se s ním kecá , akorát ho musím sprdnout , stačí aby přišlo 5,6 lidí a jsme tam jak sardinky HAMIŽNÁK JEDEN !!! ... to byl samozřejmě JOKE , ještě že má smysl pro humor.To s tím zažalováváním mě příjde trapný.

image
Pravdoslav     19:22 16.02. 2007

Je pravda, že moje jméno možná není Pravdoslav, ale zní hezky, stejně jako pravé jméno Delon 68. Ve svém příběhu jsem jen poukázal na to, jak je smutné, že se mezi lidmi, které spojuje společný zájem a nadšení, objeví někdo, kdo jedná krajně nečestně a jak je fajn, že jsou na druhé straně lidé, kteří jsou pravým opakem a dávají svému zájmu vše. Nikdy bych si nedovolil na někoho ukázat prstem bez hmatatelného důkazu, takže - jen příběh, který nikdo nemusí vztahovat ke své osobě. Jakákoli žaloba v této věci je bezpředmětná, a? už by se vztahovala ke komukoli. Jak řekl Werich: "Já když mluvím, tak se poslouchám, abych neřekl něco, co bych nechtěl slyšet" :-)

image
Pravdoslav     18:57 16.02. 2007

4 Delon 68:ale já uváděl jen příběh, nemohu za to, že se s ním někdo ztotožňuje. Přiznávám, že zní velmi uvěřitelně, ale proč se hned rozčilovat, když má člověk čisté svědomí :-) a být vztahovačný. Hypoteticky, kdyby to vše byla pravda, majitel toho krámku, by měl svázané ruce tím, že dotyčného nechytil za ruku.

image
Delon 68     18:57 16.02. 2007

4 Pravdoslav: Nyní jsem zvědavý, jak pan Pravdoslav, což samozřejmě není jeho pravá totožnost, se bude obhajovat před soudem!!!Také se těším na to, jak z jeho malého krámku bude horko těžko platit výlohy na soudy a mého právníka. Ta legrace a lež, kterou zde uvedl ho brzy přejde!!

image
Pavlovský  člen redakce CREW     18:55 16.02. 2007

Jen pro přesnost, majitel toho pohádkového krámu se ozval dřív - proto jsme taky, jako spřátelená firma ukončili s tím-jehož-jméno-se-nesmí-vyslovit spolupráci. Teď to znovu vyplynulo čistě z toho důvodu, že se na auditku objevil někdo, kdo má... patrně naprostou shodou okolností... stejné jméno jako zmíněný chmaták, což zavdalo záminku ke vzpomínkám.

image
Core     18:54 16.02. 2007

Delon 68: Jedno lidové moudro říká: "Na každém šprochu, pravdy trochu...". Nicméně osobně tě neznám, na audtku vystupuješ jako příjemný člověk, který o comicsech něco ví a je radost s tebou diskutovat (kdyby si zažil jisté naklonované Icemany, věděl by jsi proč tohle píšu). Takže v mých očích jsi pořád stejný Delon... Navíc na anonymi žádný rozumný člověk nedá. V anonymitě na intenetu je každý king... :-(

image
Delon 68     18:50 16.02. 2007

4 Pravdoslav: možná pro zdejší přítomné dojemný příběh zřejmě narušené osoby poněkud psychicky vyšinutého člověka, který rád uvádí věci podle jeho scénáře a nekorektních pomluv.
Tomu nasvědčuje i ta okolnost, že pomluvy podává až po dvou letech a přitom moc dobře ví, co mi udělal a hlavně o co okrátil...
Boží mlýny melou pomalu,ale jistě a tak se to zlo a nesmysly, obrátí proti němu.
Pro svoji chamtivost a hamyžnost mu tam nechodí moc lidí,tak se snaží tímto způsobem mě očernit a udělat ze mě zloděje.
Kdyby tohle se zakládalo na pravdě,tak by se již ozval dříve a ne až po dvou letech...

image
Core     18:49 16.02. 2007

Hergot, tady se tedy zase dějou věci....
Pravdoslav: Pěkný příběh... až jednou budu mít děti, tak jim budu tuto lidovou bajku vyprávět na dobrou noc... Když tak o tom přemýšlím, otec mi vyprávěl o červeném prasátku, což byl dost hrůzyplný příběh o jednom výjimečném vepři, co bylo zavražděno... tak mě napadá, zda to nebyl taky skutečný příběh :-)

image
Pravdoslav     18:25 16.02. 2007

Povím vám jednu pohádku.
Bylo, nebylo, zhruba dvě léta tomu. Byl jednou jeden krámek. Ale nebyl to obyčejný krámek, byl to krámek plný příběhů. Z lásky k příběhům si jej pořídil chasník v městě zvaném Brno.
Ptáte se, co vlastně prodával? No přece komiksy! Chvíli se mu dařilo, chvíli ne, ale měl to prostě rád, stejně jako vy. S radostí vítal každého sběratele a rád se pouštěl do řeči s každým, kdo byl stejným nadšencem, jako on. Jednoho dne do jeho krámku zavítal sympatický chlapík, říkejme mu třeba ... třeba ... Zbyněk Padrák. Je to takové hezké české jméno, jako to moje. Padli si spolu do oka a často a dlouze spolu diskutovali na dané téma. Byli zhruba ve stejném věku a tak si potykali a vznikl mezi nimi takový pěkný vztah. Čas šel dál a v krámku se začaly dít zvláštní věci. Ze stojanu začaly mizet komiksové sešity. Majiteli krámku začaly s přibávajícími ztrátami přibývat na čele vrásky. Vždy? takový komiks přece není zas až tak levná záležitost. Začal přemýšlet a typovat, kdo jej takto bezostyšně připravuje o jeho radost
z práce a o výdělek. Až jednoho dne, i když mu to nebylo milé podezřívat někoho, na něhož v prvních chvílích ani nepomyslel, si uvědomil, že kdykoli byl v jeho krámku „přítel“ Padrák a přišel i jiný zákazník, kterému se musel věnovat, začal se chovat podivně, vždy stál zády, tak aby mu nebylo vidět na ruce a velice rychle se rozloučil a odešel. A tak si řekl, že zkusí nastražit léčku. Spočítal si všechny série komiksů do posledního a čekal, až se milý Padrák objeví. A objevil. Scénář byl stejný, jako vždy. Přátelský hovor mezi nimi, příchod dalšího zákazníka, následné urychlené ločení a jeho odchod. Okamžitě poté přiskočil majitel ke stojanu a rychle přepočítal sešity. A světe div se, opravdu jich svazek chyběl. Od té doby již ti dva nejsou přáteli. Nedivte se, tohle není pohádka s dobrým koncem. Spravedlnosti nebylo učiněno za dost. I když, přece jen něco dobrého zůstalo. Krámek stále stojí tam, kde vždycky a dobří lidé jej pomáhají udržovat v chodu.
Čirou náhodou se na tomto auditoriu vyskytuje člověk stejného jména a se stejnými zájmy, ale to bude nejspíš podobnost čistě náhodná :-)
Musím se zastat pana Pavlovského. Pokud jsem si všiml, neuváděl pana Delona, ale cituji:
„... na jistého pana Padráka jsem dostal ze spřízněných kruhů echo“. Nikdo nejmenoval ani obchod kde se tak dálo :-)

image
Pavlovský  člen redakce CREW     18:22 16.02. 2007

Elesovič: Ale dneska už by takhle rozjet distribuci nešlo - to bylo v době, kdy člověk v podstatě přežil jen z Prahy a speciálky brali tak pět set kusů od titulu. Dneska berou tak dvacet kusů a člověk se musí mnohem víc otáčet a bez velkého kapitálu se neobejde.

image
Delon 68     18:19 16.02. 2007

Pavlovský: E-mail vzápětí dostáváte! a pokud tedy na tomhle nesmyslu trváte a máte důkazy, mile rád se s dotyčným z Hudebního krámu setkám u soudu!

image
Pavlovský     18:16 16.02. 2007

Elesovič: Seqoy v podstatě vznikl na popud CRWe, aby se nakladatelství někdo staral o distribuci komiksů... a už nám to zůstalo. A dělalo se to spíš za pochodu, bez nějakého velkého úvodního kapitálu... což se časem ukázalo jako problém a trvalo dlouho, než jsme se pořádně rozběhli.

Auditorium

strana 1746 z 1781    << < 1 2 1744 1745 1746 1747 1748 1749 1750 1781 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Připravujeme

Storm: Kroniky Pandarve

TonyT [22:37 24.05. 2019]
Super tak snad se zadaří...


Pavlovský [21:44 24.05. 2019]
TonyT: Díky! Kroniky Pandarve mají 21 dílů čili u nás by to byly tak 4 MDEKy. Pak ale série pokračovala dále s jiným malířem... ale už krátce.


TonyT [21:25 24.05. 2019]
Tak Crew se vytáhla, Storm je pecka, parádní oddechové čtení s atmosférou a kouzlem, které u čtení už trochu postrádám... Jinak se chci zeptat kolik knih by teoreticky přicházelo v úvahu kdyby Storm měl úspěch.


Stranger Things: Druhá strana

Pavlovský [16:41 24.05. 2019]
Dan: Vychází ze seriálu, ale ukazuje věci, co jste v seriálu neviděli. Věnuje s tomu, co se během první sezóny dělo v temném světě.


Dan [08:17 24.05. 2019]
Zdravím, chtěl bych se zeptat. Ten příběh je nějaký alternativní a nebo to jede přesně podle seriálu? Děkuji


Sunstone 2

MlaW [05:51 15.05. 2019]
Už se nemůžu dočkat. Jednička je skvělá!


Aktuality

Skalpy 10: Konec cesty

Darker [21:11 18.05. 2019]
Gmork: Black Magick mám přečtený první díl a Rucka se s tím popral stejně dobře jako s Gotham Centralem. Jen tam přidal čarodějnické prvky :)


Gmork [16:12 15.05. 2019]
Fimi: Já zatím jen přeložené komiksy z Polska, snad tam Harbinger nakladatelství KBOOM časem vydá. Do angliny se mi jít nechce. Z těch novinek se asi nejvíc těším na Prometheu a další Ex Machine, četl jsem od Vaughana sn....


Fimi [15:04 15.05. 2019]
K tomu Bloodshotovi doporučuji Harbinger a Harbinger wars...hodně se to s BS prolíná


Pérák se vrátil!

Petr Litoš [18:14 16.05. 2019]
Zerg: uvidíme ;-)


Modrá CREW

xflori01 [23:24 14.03.2019]
Mně se Orbital líbil, takže bych další díl uvítal. Čekal jsem sice, že to bude akčnější, a ne tak komornější, ale jinak se mi to líbilo. A to, že Legion vyhrál, mě nepřekvapilo. Vypadá to fakt dobře. Jen by bylo škoda, kdyby Jednorožec vypadl, když jen o 1 blbý hlas skončil v prvním hlasování za Orbitalem - a moc nevěřím, že v dalším hlasování proti dvěma novým novinkám vyhraje :(


lamahe [23:19 13.03.2019]
Hmmm...tak ten Nárek zrejme vypadol :( Ľudia sa tu vyjadrujú ohľadom nepokračovania rozbehnutých sérií. Ja som naopak za - Ekho, Okko a hlavne Orbital za mňa rozhodne áno.


dominic.west [19:36 05.03.2019]
Výborne preč s Jednorožcom!!! :-) chceme novinky a nie pokračovania Okka či Orbitalu alebo Ekho... aj keď Ekho asi hej :-) a keď nie tak ho odhlasujeme a keď aj tak nie tak aj tak hej
Eblis017 [14:14 26.05. 2019]
Prodam
Trilogii Sláine Rohatý bůh.
Vydal Netopejr, pevná vazba perfektní stav.
Cenu nabídněte.
E-mail: vd0vd1vd7@gmail.com


UKK [11:31 26.05. 2019]
Prodám kompletní komiksovou řadu (1. série) Ultimátního komiksového kompletu (celkem 60 knih v pevné vazbě). Předání jen osobně, mohu případně dovézt autem do 50 km, Praha a Středočeský kraj. Cenu nabídněte, dohodneme se. tomashobza@seznam.cz


Thomas [11:24 26.05. 2019]
PRODÁM
Comicsové legendy 02: Spider-Man 1
Modrá Crew: Hellboy
Velkolepý Spider-Man 2009/01
Velkolepý Spider-Man 2009/02
Velkolepý Spider-Man 2009/03
Velkolepý Spider-Man 2009/05
Velkolepý Spider-Man 2009/06
Velkolepý Spider-Man 2009/08
Velkolepý Spider-Man 2009/09
Velkolepý Spider-Man 2009/10
US sešity série X-Man z roku 1995, výborný stav, nečtené, čísla: 3, 4, 8, 11, 12, 14, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61
Aréna kreslených příběhů 1 – 3
Modrá Crew: Thorgal Lukostřelci
Modrá Crew: Thorgal Nad jezerem beze dna
Modrá Crew: Slaine Královna čarodějek
Crew 5/1997
Crew 6/1997
Crew 7/1998
Crew 8/1998
Crew 9/1998
Kometa 18
Speciál XXX comix Guliveriana
Stopa 1
KomiksFest 2012
Crew 8/2004
Crew 10/2004
Crew 11/2004
Crew 16/2006
Crew 20/2007
Crew 21/2008
Crew 22/2008
Crew 23/2008
Crew 24/2009
Crew 27/2010
Crew 28/2010
Crew 30/2011
Slaine Válečníkův úsvit
Světla Amalu 1 + 2
Kasta Metabaronů - Praděd Oton
James Bond 007 Casino Rayale
Jeremiah Puška ve vodě
Gipsy Den pro cara
Gipsy Oči černé
Zelený Raoul Cesta do pozadí

Cena dohodou po mailu (nabídněte), předání Praha, případně poštou (k ceně pak poštovné dle ceníku pošty).

combaz@seznam.cz
Čarodějova nevěsta 7 (Fantasy-svet.sk)
Modrá CREW 11: Hrobař 1 a 2 (25fps.cz)
Krysí královny 2: Do dáli se vinoucí chapadla N´Rygothova (comix zone)Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž

obrázek k novince - Gantz 23 Gantz 23

11.6.2019

obrázek k novince - Justina Justina

11.6.2019

obrázek k novince - Američtí bohové 2: Sám sebou Američtí bohové 2: Sám sebou

18.6.2019 (předpremiéra 15.6. na Crweconu 2019!)

obrázek k novince - Superman: Mír na Zemi Superman: Mír na Zemi

18.6.2019 (předpremiéra 15.6. na Crweconu 2019!)

obrázek k novince - Soudce Dredd 3 Soudce Dredd 3

18.6.2019 (předpremiéra 15.6. na Crweconu 2019!)

obrázek k novince - Žoldnéř 1: Kult svatého ohně Žoldnéř 1: Kult svatého ohně

18.6.2019 (předpremiéra 15.6. na Crweconu 2019!)

obrázek k novince - Indiánské léto/El Gaucho Indiánské léto/El Gaucho

18.6.2019 (předpremiéra 15.6. na Crweconu 2019!)

obrázek k novince - Rick a Morty 1 Rick a Morty 1

červen 2019

obrázek k novince - Mýty 15: Růženka Mýty 15: Růženka

červen 2019

obrázek k novince - Královská hra 1 Královská hra 1

červen 2019