crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW 2019 (PDF verze ke stažení)

Auditorium


Auditorium

strana 13 z 1781    << < 1 2 11 12 13 14 15 16 17 1781 > >>
image
brum brum     16:10 22.02. 2019 image

Klidně bych s tebou podiskutoval, osobní rovině bych se nebránil, naopak, byla by to s tebou o to větší legrace, ale respektuji, že tohle je web především pro účely nakladatelství Crew, nebo vedení věcných diskuzi o komiksu, ne pro to, aby tu byli paranoici tvého typu druhými ztrapňováni. Zvlášť když to zvládneš sám bez něčí asistence.

K Enderovi ještě - první část první komiksové knihy má těch typických 140 stránek (i s obálkou), to by mohlo i z pohledu ceny být pro spoustu lidí atraktivní.

image
Kukky88     15:24 22.02. 2019

Jak říkám asi bys toho doktora měl opravdu zkusit kamo udělá ti to dobře třeba mas poruchu osobnosti a pak nám tu píšeš schválně pod více Nickama (jak se pomalu začínaš přiznávát) a obhajujes si tu ty svoje eseje;). A pro tebe to možná teda přepisu Brumčo a zkus o tom nenapsal Esej ;)

image
brum brum     14:02 22.02. 2019 image

Kukky88, za celou dobu chození na tenhle web jsem napsal 2, dva, DVA komentáře (z toho jeden před dvěma lety) pod jiným nickem (a u jednoho jsem se ani nekryl jinou ip adresou nebo počítačem), a ani jeden, ve kterém bych si dával za pravdu, tak to zkus s důkazama, nebo trolíš, i když psát hovadiny nemusí být ještě trolení, ty.
A abych si rýpnul, když jsi tak rád osobní ty - když píšeš o zaostalosti, zkus tu formu trochu poladit, ale ani obsah nemusíš nechávat stranou. ;-)

image
Kukky88     13:31 22.02. 2019

Nevím to co tu čtu jsou pěkný s...... můj názor je ze lidi jsou tu zblbli všemi téma kompletama a filmech od Marvelu ze nové příchozí čtenář zná jen to a ono to stojí 250 jo to je super a pak přijdou někam kde za Paperback dá místo 250 už 400 a už se to najednou nelíbí.... takže proto tu u nás nemají šanci autoři jako Brubaker, Lemire, Millar protože česky fanoušek zná jen a je tyhle kraviny a na dospelejsi komiksy už je česky čtenář proste zaostaly protože tam nejsou plastenky a musí se u toho přemýšlet jeden čas tu měl problém i Hellboy než fanoušci pochopili ze to vlastně není plastenkarskej komiks ale je o něčem jiném a je chytřejší.


Jo a brum brume už jsi trapnej s tím jak střídat ty Nicky jdi prosím té někam k doktorovi jo uděláš jen dobře ;) trollovat můžeš i jinde

image
brum brum     12:47 22.02. 2019 image

Trosko, s tím my objektivní, po pravdě a faktech bažící lidé, nic neuděláme. Máme to těžké!

K tomu Enderovi ještě, i když tady už značně vařím z vody - je to o klukovi, co jde vlastně proti všem, je tam šikana (v knize je to teda o dost drsnější).
Jestli mangu kupuje hlavně omladina, tohle by jí mohlo padnout do noty.

image
brum brum     12:40 22.02. 2019 image

Konfirmační zkreslení, skoro všude, kam se podíváš.

Padla tu Pevnost. Čtenáři XB-1, jako především sci-fi časopisu, jsou oproti Pevnosti v přesile, aspoň podle nákladu a asi 8 let starého průzkumu (mohlo se dost věcí změnit, pravda), jádro čtenárů tvořili spíš dospělí chlapi, u Pevnosti to byla polovina čtenářů do 25 let, takže kupní síla těch sci-fi fandů by mohla být vyšší než u fantasy fandů, kde je nabídka fantasy, pokud jde o komiks, mnohem větší, takže nekoupí vše. Nejsem tak zdatný manipulátor, aby nebylo jasné, kam mířím (chceme sci-fi), ale já tam tak úplně nemířím. :-)

Argo rozkelo vydávání Enderovy ságy, v upravených překladech, to je docela dost knih, to jim bude trvat minimálně dva roky, podle frekvence vydávání, než to dojedou. Jestli by nestálo za to svézt se na vlně zájmu, který určitě bude aspoň nějaký, využít toho, že tu reklamu na Endera vlastně dělá někdo jiný, a vydat první dvě části ze série, které jsou zároveň trošku pro mládež, děti, víc než kniha určitě, která je zaměřena na psychologii postav a ty knihy mládež asi nedocení. Ale zájem o komiks by mohli mít i dospělí fanoušci Endera. Kdyby se to neprodávalo, dá se to utnout, má to další díly sice, ale stejně jako u knižní série ten hlavní příběh funguje samostatně. Kdyby to úspěch mělo, jsou tam pokračování i ten paralelní příběh Enderův stín, takže se to dá vydávat dlouho, pokud by prodeje byly dobré. Dokážu si představit, i když děti nemám, že komiksového Endera koupí spousta sci-fi tátů svým dětem, aby je dostali ke sci-fi, a sami si to taky samozřejmě přečtou.

image
Komiksová troska     12:38 22.02. 2019

A mohl by i Albatros, Argo, Vybíral, Meandr, a další začít vybírat na komiksy předem a brzy by se celý komiksový trh upnul na nějaké přitroublé předvýběry. (CC si z komiksářů udělalo blbečky s předvýběrem, zatímco ostatní jdou s kůží na trh. Jinými slovy, napálili cenu a pak slavnostně udělili 40% slevu) Zkrátka ty prodeje jsou asi tak špatný, že žádný pokračování nebude. Do prdele s celou diskuzí o BB ARTU… Domluvil jsem

image
Kinak     11:38 22.02. 2019

Tak za mne by BBart mohl problematické série řešit přes objednávky předem jako CC a pak by nikdo nemohl říci ani popel. Klidně i s penezma předem a alespoň by se ukázalo kolik lidi je ochotno kupovat nebo ne. Přišlo by mi to rozhodne víc fér než to po par dílech utnout...

image
krvinka56     11:05 22.02. 2019 image

No ona ta propagace taky něco stojí nejen čas ale i peníze. Ale je pravda že v tomhle případě vede Crew a CC. Kteří se velmi věnují propagaci svých komiksů. Navíc CC má vlastní distribuci a pro zákazníky na svém shopu dělá výraznou slevu která mu velice pomůže a i ve svém obchodě má stálou slevu. O kolo komiksů dělají menší šou. A když jde o odpovědi odpovídají prakticky hned i na stokrát propírané téma želv. Někdy udělají jeden velkej souhrn ve kterém odpoví naráz. Jejich strategie s téměř mrtvými sérkami a kolosálkami je super. Navíc slíbí že dojdou na crwecon a opravdu dorazí. Jejich zveřejnění edičáku je menší šou. Kterou přeberou ashlídnou i komiksoví yutubeři. A to se počítá.
Crew využívá taktéž svůj obchod s o něco menší slevou. Ale má k propagaci FB kterému se opravdu věnuje a nebojí se připlatit za propagaci navíc některé série mají vlastní stránku, má Yutube a hlavně Crwecon a mangu propaguje na těch největších conech u nás. A hlavně komunikují a mluví na rovinu.Dále mne u Crwe zaujalo že u některých levnějších sérií udělali super akci a to první číslo za 99kč plus Využívají časopis pevnost a dají jako přílohu první číslo některé ze sérií co vydávají. A to se počítá netuším na kolik se něco takového vyplatí ale je to dobrý působ propagace.
BB art neumí využít potenciálu FB ani pořádně svého Comiscspointu protože na své komiksy poskytne slevu prvních čtrnáct dní a tím to hasne navíc u nich něco najít stojí za to. Nevyužívají žádného conu k propagaci svých komiksů. Když řeknou že na Cwecon dorazí tak se těsně před začátkem omluví ,že nedorazí. A to je již několikátý rok za sebou. A to taktéž nepůsobí na fandy komiksu a ostatní nejlépe. Nemluví na rovinu vše říkají zaobaleně a někdy ty komiksy vydají zvláštně sem toho názaru že rozkouskování Fatale dost ublížilo mohli to vydat ve dvou knihách a v broži a byl by to možná menší risk.

image
Kukky88     09:38 22.02. 2019

Brum Brum tvl ty mě fakt dostávaš téma esejma to teda jo ;) ;)

image
Vítek     08:59 22.02. 2019

BBart těžko může mít nějký respekt když na vydavatelským panelu na Crweconu ( Buchal st.) i na crewním audiopodcastu (Buchal ml.) tvrdili jak všechny rozjetý serie (DMZ,Am.upír,Banda,Planetary) dovydají a jak to dopadlo všichni víme. Ztratit důvěru, skoro nijak nepodporovat prodej svých komiksů, ignorovat svoji příšernou reálnou pověst a přitom si stěžovat na malý prodeje je fakt trapný.

image
ňouma     00:29 22.02. 2019

BBart zaříznul třeba sérii Tarzan od Kuberta. Po jednom dílu. A to mě mrzelo. Ale to asi fakt mělo blbou prodejnost.

image
brum brum     00:14 22.02. 2019

Fimi, já bych ti k tomu i něco napsal, ale když už někdo přišel s nějakým tvrzením (teď nemyslím Dan-Ela, který předložil důkazní materiál), tak ať dokazuje on. :-) Co já bych dopředu vyvracel něčí nepravdivá tvrzení, ať se ukážou oni.

image
Fimi     00:09 22.02. 2019

Brum já ty serie měl, ale samozřejmě jsem zlomil hůl, spálil most a zbavil se toho, kromě Planetary, to jediné jsem si nechal, tedy ještě Gotham central a Fatale už jsem ani nekupoval, bo to mám v deluxkách, takže ano, i mě se to týká...takže se ptám, Green Lantern, Superman, Action comics, Flash byly zaříznuté nebo skončil run po dvou knihách? nebo třech nebo kolik jich vyšlo od Supermana...myslím že Lanterni vyšly tři, Flash snad jen jeden.....a to nemluvím o NEW 52, WW myslím že taky něco chybí a ted si nejsem jistej zda Detective comics a další rozjeté NEW 52 serie

image
brum brum     00:00 22.02. 2019

Fimi, to já se právě ptám těch, co za to BBA kritizují. Padlo tu konkrétně 12 sérií, to není málo, tak ať se to hodí do placu a zjistíme, společnými silami, nebo jednou silou J. Pavlovského, který má přehled, kde jde fakt o useknutí, ne jen dojetí příběhu.
Tak už to je na stole.
Dan-El, aha, tak ty do toho počítáš i ty staré série. Tak s tím jsem nepočítal, se přiznám. Nicméně BBA je hodně kritizovaná za ty série v posledních circa deseti letech a tam to je právě prezentované tak, že se čeká na dokončení příběhu, ale je to jen někde a já mám pocit (taky proto se ptám a jsem dalek dělat závěry), že často ten příběh aspoň dojeli.
Dukla byla protežovaný klub, Sparta pak snad až v 80. letech kvůli přízni Štrougala. Jinak zas až tak moc jak se říká ne.

BB rak, pokám od rána do večera.

image
BB rak     23:58 21.02. 2019

Sparta byla jediná a to železná! Ne jako nejakej čínskej smuk:)
...každopádně nezapomeňte na sérii Love and Rockets, ze které vydali jen 2 knihy. V tom má určitě taky prsty Brum.

image
Dan-El     23:43 21.02. 2019

brum brum
Jmenuju jen ty, které jsem si kupoval já. Možná kupuju komiksy déle než vy, ale pořád je mi líto, že na mě z knihovny koukají nedokončené francouzské série:
Alvin Norge
Colby
Gipsy (tady se dá říct, že je jaksi uzavřená)
Golden City
IR$
Meteor (toho je mi moc líto, výborná série)
Niklos Koda
Vlad
XIII (tohle byla taky dost dobrá série)

No a pak jsem si myslel, že se poučili a začali vydávat série americké a povedou si líp. A nějakou dobu to tak i vypadalo. Jenže:
Americký upír
Boys - Banda
DMZ
Planetary
už taky nejsou dokončené. Tady mě rozhodně nejvíc mrzí DMZ jedna z nejlepších sérií, co u nás vycházely.
Takže celkem třináct.

BB rak
Fotbalu nerozumím vůbec, ale nebyla náhodou Sparta vždycky bolševickej tým :-)

image
BB rak     23:37 21.02. 2019

Brume víš moc dobre ze ve skutečnosti jsi me nevlastní dvojce resp. nepovedený klon jež se připojil na stranu temna vydavatelství o němž se nemluví a klubu jež nikdy nic nevyhrál... ale jednou přijde doba kdy všechny křivdy budou napraveny a ty za trest budeš muset přeložit a na své náklady dovydat všechny nedokončené série. Smuten budeš prevelice a žádné naděje se nedockas.
Proto vez ze ještě není pozdě na zřeknutí se falešné viry a vstoupení na cestu pokání!

image
ňouma     23:32 21.02. 2019

Souhlasím s mistrem Pavlovským. A taky doufám, že budou pokračovat, že to jenom zatím neřekli. Jenom je to trošku blbý pro nás starší. HQ a SO jsou před Znovuzrozením 4 série, 3 jestli počítám Nový SO jako normální SO, má to celkem 21 knih. BBart to začal vydávat v roce 2016. Za tu dobu vyšlo 6 knih. I když by to vydali, tak tímhle tempem by to bylo všechno za 7 nebo 8 let. Když je člověku 20, není to pro něj nic, když je mu skoro třikrát tolik, tak je to skoro věčnost. A to nejsem nejstarší fanoušek Harley.

image
Fimi     23:18 21.02. 2019

brum: já z toho půlku ani nečetl nebo nemám, jen odhaduji po paměti co tak je nedokončené...no a co z toho tedy je konec runu a nevyšel další run? akorát teda považuji celkem za divné aby v případě Batmana od Morrisona byli vydány díly napřeskáčku respektive jen některé samozřejmě

Auditorium

strana 13 z 1781    << < 1 2 11 12 13 14 15 16 17 1781 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Aktuality

Skalpy 10: Konec cesty

Darker [21:11 18.05. 2019]
Gmork: Black Magick mám přečtený první díl a Rucka se s tím popral stejně dobře jako s Gotham Centralem. Jen tam přidal čarodějnické prvky :)


Gmork [16:12 15.05. 2019]
Fimi: Já zatím jen přeložené komiksy z Polska, snad tam Harbinger nakladatelství KBOOM časem vydá. Do angliny se mi jít nechce. Z těch novinek se asi nejvíc těším na Prometheu a další Ex Machine, četl jsem od Vaughana sn....


Fimi [15:04 15.05. 2019]
K tomu Bloodshotovi doporučuji Harbinger a Harbinger wars...hodně se to s BS prolíná


Pérák se vrátil!

Petr Litoš [18:14 16.05. 2019]
Zerg: uvidíme ;-)


Evropa na Světě knihy

Martin [19:48 14.05. 2019]
Žoldák


Martin [19:48 14.05. 2019]
Já naopak jsem spokojený, že to vyjde po 2 dílech a ne jako nějaká tlustá bichle, která se špatně čte. A Ýoldák je jasně koupě a neřeším vůbec, že to bude žiletka.


Pavlovský [14:24 14.05. 2019]
Metabaron: Pokud skutečně finální díly v roce 2020 vyjdou, tak by pak zbylé čtyři knihy vyšly krátce poté. Ale knihu už začínáme připravovat letos, takže nemůžeme sázet na to, že to bude skutečně komplet hotové.


Pavlovský [14:22 14.05. 2019]
Zerg: Tak to nás mrzí, ale Žoldák mohl vyjít pouze v téhle podobě. Buď po jednotlivých dílech, nebo vůbec. Pro nás bylo důležitější, aby u nás vyšel, takže jsme na podmínky přistoupili. Pokud je pro vás důležitější, že n....


Light [12:38 14.05. 2019]
Taky prosím o jeden velký omnibus...


Připravujeme

Sunstone 2

MlaW [05:51 15.05. 2019]
Už se nemůžu dočkat. Jednička je skvělá!


Modrá CREW

xflori01 [23:24 14.03.2019]
Mně se Orbital líbil, takže bych další díl uvítal. Čekal jsem sice, že to bude akčnější, a ne tak komornější, ale jinak se mi to líbilo. A to, že Legion vyhrál, mě nepřekvapilo. Vypadá to fakt dobře. Jen by bylo škoda, kdyby Jednorožec vypadl, když jen o 1 blbý hlas skončil v prvním hlasování za Orbitalem - a moc nevěřím, že v dalším hlasování proti dvěma novým novinkám vyhraje :(


lamahe [23:19 13.03.2019]
Hmmm...tak ten Nárek zrejme vypadol :( Ľudia sa tu vyjadrujú ohľadom nepokračovania rozbehnutých sérií. Ja som naopak za - Ekho, Okko a hlavne Orbital za mňa rozhodne áno.


dominic.west [19:36 05.03.2019]
Výborne preč s Jednorožcom!!! :-) chceme novinky a nie pokračovania Okka či Orbitalu alebo Ekho... aj keď Ekho asi hej :-) a keď nie tak ho odhlasujeme a keď aj tak nie tak aj tak hej
klarasedlac [22:26 22.05. 2019]
Prorám Witchblade Kompendium 1 a 2.
klarasedlac@seznam.cz


klarasedlac [17:30 22.05. 2019]
Prodám Kolosální Conan 13 tis. Kč, předání v Praze nebo Hostivice a okolí
klarasedlac@seznam.cz


klarasedlac [17:21 22.05. 2019]
Prodám jednou čtený komiks Maska 1 + 2, cena za obě knížky 500 Kč (předání Praha, Hostivice a okolí nebo +poštovné)
klarasedlac@seznam.cz
Čarodějova nevěsta 7 (Fantasy-svet.sk)
Modrá CREW 11: Hrobař 1 a 2 (25fps.cz)
Krysí královny 2: Do dáli se vinoucí chapadla N´Rygothova (comix zone)Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž

obrázek k novince - Gantz 23 Gantz 23

11.6.2019

obrázek k novince - Justina Justina

11.6.2019

obrázek k novince - Američtí bohové 2: Sám sebou Američtí bohové 2: Sám sebou

18.6.2019 (předpremiéra 15.6. na Crweconu 2019!)

obrázek k novince - Superman: Mír na Zemi Superman: Mír na Zemi

18.6.2019 (předpremiéra 15.6. na Crweconu 2019!)

obrázek k novince - Soudce Dredd 3 Soudce Dredd 3

18.6.2019 (předpremiéra 15.6. na Crweconu 2019!)

obrázek k novince - Žoldnéř 1: Kult svatého ohně Žoldnéř 1: Kult svatého ohně

18.6.2019 (předpremiéra 15.6. na Crweconu 2019!)

obrázek k novince - Indiánské léto/El Gaucho Indiánské léto/El Gaucho

18.6.2019 (předpremiéra 15.6. na Crweconu 2019!)

obrázek k novince - Rick a Morty 1 Rick a Morty 1

červen 2019

obrázek k novince - Mýty 15: Růženka Mýty 15: Růženka

červen 2019

obrázek k novince - Královská hra 1 Královská hra 1

červen 2019