crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW 2019 (Bude k dispozici v květnu 2019)

Auditorium


Auditorium

strana 9 z 1777    << < 1 2 7 8 9 10 11 12 13 1777 > >>
image
Kukky88     20:33 22.02. 2019

Radek Blacksad: jj Mjollni už mám Vei též a Asgard jsem ještě nestihl pořídit pravé proto mě zaujali tyto série které jsem jsem psal ..... ale i tak díky jo a Mjollni je fakt bomba zatím jsem jen listová ale ta kresba je skvělá....

image
Radek Blacksad     20:24 22.02. 2019 image

Kukky - keď máš tak rád vikingov a severskú mytológiu, tak nezabudni na komiksy Mjöllni, Vei a hlavne Asgard, ktoré tu v posledných mesiacoch vyšli. Všetko sú to kvalitné veci.

image
Radek Blacksad     20:21 22.02. 2019 image

Gmork - myslíš Ságu Valtu od Vybírala? :)

image
Gmork     19:19 22.02. 2019

Jinak co se týče vikingů tak nelze nezmínit Seveřany od Briana Wooda. A u evropského komiksu Aslak, tuhle sérii miluji.

image
Gmork     19:16 22.02. 2019

Jop, ještě jedna série s vikingy se letos chystá a je to vskutku hutná záležitost. A nebojte, nebude ji vydávat BBart.:)

image
Fimi     18:39 22.02. 2019

Kukly jestli máš rád Vikingy doporučuji Black road, The Viking od Brandona...to tvé jsem nečetl ale přečtu, taky mám rád Vikingy

image
Kukky88     17:37 22.02. 2019

Lidi nanarazil jsem na dve zajimave série. Mám rad severskou mytologii. První série se jmenuje Ragnarök a psal a kreslil ji Walter Simonson vydavatel IDW ta kresba se mi fakt hodně líbí četli jste někdo? A ta druhá je převyprávění legendy o Beowulfovi od Santiaga Garcii s brilantní kresbou od Davida Rubina vyšlo pod Image Comics četl někdo? Díky za názory. A myslíte ze by to mělo šanci například aby to u nás někdo vydal? P.S. Toto je třeba pomrknuti po vás Pane Pavlovský třeba by vás to taky zaujalo na vydání u nás

image
brum brum     16:10 22.02. 2019 image

Klidně bych s tebou podiskutoval, osobní rovině bych se nebránil, naopak, byla by to s tebou o to větší legrace, ale respektuji, že tohle je web především pro účely nakladatelství Crew, nebo vedení věcných diskuzi o komiksu, ne pro to, aby tu byli paranoici tvého typu druhými ztrapňováni. Zvlášť když to zvládneš sám bez něčí asistence.

K Enderovi ještě - první část první komiksové knihy má těch typických 140 stránek (i s obálkou), to by mohlo i z pohledu ceny být pro spoustu lidí atraktivní.

image
Kukky88     15:24 22.02. 2019

Jak říkám asi bys toho doktora měl opravdu zkusit kamo udělá ti to dobře třeba mas poruchu osobnosti a pak nám tu píšeš schválně pod více Nickama (jak se pomalu začínaš přiznávát) a obhajujes si tu ty svoje eseje;). A pro tebe to možná teda přepisu Brumčo a zkus o tom nenapsal Esej ;)

image
brum brum     14:02 22.02. 2019 image

Kukky88, za celou dobu chození na tenhle web jsem napsal 2, dva, DVA komentáře (z toho jeden před dvěma lety) pod jiným nickem (a u jednoho jsem se ani nekryl jinou ip adresou nebo počítačem), a ani jeden, ve kterém bych si dával za pravdu, tak to zkus s důkazama, nebo trolíš, i když psát hovadiny nemusí být ještě trolení, ty.
A abych si rýpnul, když jsi tak rád osobní ty - když píšeš o zaostalosti, zkus tu formu trochu poladit, ale ani obsah nemusíš nechávat stranou. ;-)

image
Kukky88     13:31 22.02. 2019

Nevím to co tu čtu jsou pěkný s...... můj názor je ze lidi jsou tu zblbli všemi téma kompletama a filmech od Marvelu ze nové příchozí čtenář zná jen to a ono to stojí 250 jo to je super a pak přijdou někam kde za Paperback dá místo 250 už 400 a už se to najednou nelíbí.... takže proto tu u nás nemají šanci autoři jako Brubaker, Lemire, Millar protože česky fanoušek zná jen a je tyhle kraviny a na dospelejsi komiksy už je česky čtenář proste zaostaly protože tam nejsou plastenky a musí se u toho přemýšlet jeden čas tu měl problém i Hellboy než fanoušci pochopili ze to vlastně není plastenkarskej komiks ale je o něčem jiném a je chytřejší.


Jo a brum brume už jsi trapnej s tím jak střídat ty Nicky jdi prosím té někam k doktorovi jo uděláš jen dobře ;) trollovat můžeš i jinde

image
brum brum     12:47 22.02. 2019 image

Trosko, s tím my objektivní, po pravdě a faktech bažící lidé, nic neuděláme. Máme to těžké!

K tomu Enderovi ještě, i když tady už značně vařím z vody - je to o klukovi, co jde vlastně proti všem, je tam šikana (v knize je to teda o dost drsnější).
Jestli mangu kupuje hlavně omladina, tohle by jí mohlo padnout do noty.

image
brum brum     12:40 22.02. 2019 image

Konfirmační zkreslení, skoro všude, kam se podíváš.

Padla tu Pevnost. Čtenáři XB-1, jako především sci-fi časopisu, jsou oproti Pevnosti v přesile, aspoň podle nákladu a asi 8 let starého průzkumu (mohlo se dost věcí změnit, pravda), jádro čtenárů tvořili spíš dospělí chlapi, u Pevnosti to byla polovina čtenářů do 25 let, takže kupní síla těch sci-fi fandů by mohla být vyšší než u fantasy fandů, kde je nabídka fantasy, pokud jde o komiks, mnohem větší, takže nekoupí vše. Nejsem tak zdatný manipulátor, aby nebylo jasné, kam mířím (chceme sci-fi), ale já tam tak úplně nemířím. :-)

Argo rozkelo vydávání Enderovy ságy, v upravených překladech, to je docela dost knih, to jim bude trvat minimálně dva roky, podle frekvence vydávání, než to dojedou. Jestli by nestálo za to svézt se na vlně zájmu, který určitě bude aspoň nějaký, využít toho, že tu reklamu na Endera vlastně dělá někdo jiný, a vydat první dvě části ze série, které jsou zároveň trošku pro mládež, děti, víc než kniha určitě, která je zaměřena na psychologii postav a ty knihy mládež asi nedocení. Ale zájem o komiks by mohli mít i dospělí fanoušci Endera. Kdyby se to neprodávalo, dá se to utnout, má to další díly sice, ale stejně jako u knižní série ten hlavní příběh funguje samostatně. Kdyby to úspěch mělo, jsou tam pokračování i ten paralelní příběh Enderův stín, takže se to dá vydávat dlouho, pokud by prodeje byly dobré. Dokážu si představit, i když děti nemám, že komiksového Endera koupí spousta sci-fi tátů svým dětem, aby je dostali ke sci-fi, a sami si to taky samozřejmě přečtou.

image
Komiksová troska     12:38 22.02. 2019

A mohl by i Albatros, Argo, Vybíral, Meandr, a další začít vybírat na komiksy předem a brzy by se celý komiksový trh upnul na nějaké přitroublé předvýběry. (CC si z komiksářů udělalo blbečky s předvýběrem, zatímco ostatní jdou s kůží na trh. Jinými slovy, napálili cenu a pak slavnostně udělili 40% slevu) Zkrátka ty prodeje jsou asi tak špatný, že žádný pokračování nebude. Do prdele s celou diskuzí o BB ARTU… Domluvil jsem

image
Kinak     11:38 22.02. 2019

Tak za mne by BBart mohl problematické série řešit přes objednávky předem jako CC a pak by nikdo nemohl říci ani popel. Klidně i s penezma předem a alespoň by se ukázalo kolik lidi je ochotno kupovat nebo ne. Přišlo by mi to rozhodne víc fér než to po par dílech utnout...

image
krvinka56     11:05 22.02. 2019 image

No ona ta propagace taky něco stojí nejen čas ale i peníze. Ale je pravda že v tomhle případě vede Crew a CC. Kteří se velmi věnují propagaci svých komiksů. Navíc CC má vlastní distribuci a pro zákazníky na svém shopu dělá výraznou slevu která mu velice pomůže a i ve svém obchodě má stálou slevu. O kolo komiksů dělají menší šou. A když jde o odpovědi odpovídají prakticky hned i na stokrát propírané téma želv. Někdy udělají jeden velkej souhrn ve kterém odpoví naráz. Jejich strategie s téměř mrtvými sérkami a kolosálkami je super. Navíc slíbí že dojdou na crwecon a opravdu dorazí. Jejich zveřejnění edičáku je menší šou. Kterou přeberou ashlídnou i komiksoví yutubeři. A to se počítá.
Crew využívá taktéž svůj obchod s o něco menší slevou. Ale má k propagaci FB kterému se opravdu věnuje a nebojí se připlatit za propagaci navíc některé série mají vlastní stránku, má Yutube a hlavně Crwecon a mangu propaguje na těch největších conech u nás. A hlavně komunikují a mluví na rovinu.Dále mne u Crwe zaujalo že u některých levnějších sérií udělali super akci a to první číslo za 99kč plus Využívají časopis pevnost a dají jako přílohu první číslo některé ze sérií co vydávají. A to se počítá netuším na kolik se něco takového vyplatí ale je to dobrý působ propagace.
BB art neumí využít potenciálu FB ani pořádně svého Comiscspointu protože na své komiksy poskytne slevu prvních čtrnáct dní a tím to hasne navíc u nich něco najít stojí za to. Nevyužívají žádného conu k propagaci svých komiksů. Když řeknou že na Cwecon dorazí tak se těsně před začátkem omluví ,že nedorazí. A to je již několikátý rok za sebou. A to taktéž nepůsobí na fandy komiksu a ostatní nejlépe. Nemluví na rovinu vše říkají zaobaleně a někdy ty komiksy vydají zvláštně sem toho názaru že rozkouskování Fatale dost ublížilo mohli to vydat ve dvou knihách a v broži a byl by to možná menší risk.

image
Kukky88     09:38 22.02. 2019

Brum Brum tvl ty mě fakt dostávaš téma esejma to teda jo ;) ;)

image
Vítek     08:59 22.02. 2019

BBart těžko může mít nějký respekt když na vydavatelským panelu na Crweconu ( Buchal st.) i na crewním audiopodcastu (Buchal ml.) tvrdili jak všechny rozjetý serie (DMZ,Am.upír,Banda,Planetary) dovydají a jak to dopadlo všichni víme. Ztratit důvěru, skoro nijak nepodporovat prodej svých komiksů, ignorovat svoji příšernou reálnou pověst a přitom si stěžovat na malý prodeje je fakt trapný.

image
ňouma     00:29 22.02. 2019

BBart zaříznul třeba sérii Tarzan od Kuberta. Po jednom dílu. A to mě mrzelo. Ale to asi fakt mělo blbou prodejnost.

image
brum brum     00:14 22.02. 2019

Fimi, já bych ti k tomu i něco napsal, ale když už někdo přišel s nějakým tvrzením (teď nemyslím Dan-Ela, který předložil důkazní materiál), tak ať dokazuje on. :-) Co já bych dopředu vyvracel něčí nepravdivá tvrzení, ať se ukážou oni.

Auditorium

strana 9 z 1777    << < 1 2 7 8 9 10 11 12 13 1777 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Aktuality

Storm: Kroniky Pandarve

Pavlovský [17:08 23.04. 2019]
maco: Ano, Storm má pokračování... ale jednotlivé epizody jsou vždycky uzavřené. Ale pokud by měl Storm úspěch, tak se dalším dílům nebráníme.


maco [15:42 23.04. 2019]
Storm ma aj pokračovanie alebo je to všetko. Dik


toncek [21:18 17.04. 2019]
Follow up: neznám tento komiks ale jako chlapovi odrostlýmu mimo jiné na šorelovi kobíkovi mi tohle připadá úžasný, malebně to odkazuje do starého světa mého dětství, výtvarně pořád sleduje řemeslnou poctivost 20tého st.....


toncek [21:18 17.04. 2019]
Follow up: neznám tento komiks ale jako chlapovi odrostlýmu mimo jiné na šorelovi kobíkovi mi tohle připadá úžasný, malebně to odkazuje do starého světa mého dětství, výtvarně pořád sleduje řemeslnou poctivost 20tého st.....


toncek [20:58 17.04. 2019]
To vypadá nádherně. Moc se těším, dorazí zítra.


Připravujeme

Tokijský ghúl 14

Pavlovský [23:17 22.04. 2019]
Táňa: Měli by se vám ozvat a nabídnout pokračování. Je to nová řada, takže automaticky by to prodloužené být nemělo.


Táňa [15:23 22.04. 2019]
Tak už jsem viděla, že budete vydávat i pokračování téhle skvělé série. *-* Ale bere se to jako pokračování i u send.cz? Já jen jestli si mám prodloužit předplatné a bude se to vztahovat i na :Re nebo se to bere jako nov....


Stranger Things: Druhá strana

Mára [17:23 20.04. 2019]
Díky!


Storm: Kroniky Pandarve

Radek Blacksad [17:57 15.04. 2019]
Tak Storm už je doma a aj keď je to menší formát, kniha vypadá aj tak krásne. Prišla mi k nemu aj záložka Calvin a Hobbes + niekoľko stranova ukážka komiksu Shazam. Vďaka za to všetko a snáď sa to bude dobre predávať, ne....


Wolverine: Starej dobrej Logan

ňouma [23:16 13.04. 2019]
Když se dívám na váš nový žebříček tak sem to s tou peckou nějak přehnal. Znovuzrození se už v něm několik měsíců neumísťuje jako dřív. Kromě Ligy vs oddíl 2. Ale pořád je Znovuzrození v první desítce. Takže myslím pořád....


Modrá CREW

xflori01 [23:24 14.03.2019]
Mně se Orbital líbil, takže bych další díl uvítal. Čekal jsem sice, že to bude akčnější, a ne tak komornější, ale jinak se mi to líbilo. A to, že Legion vyhrál, mě nepřekvapilo. Vypadá to fakt dobře. Jen by bylo škoda, kdyby Jednorožec vypadl, když jen o 1 blbý hlas skončil v prvním hlasování za Orbitalem - a moc nevěřím, že v dalším hlasování proti dvěma novým novinkám vyhraje :(


lamahe [23:19 13.03.2019]
Hmmm...tak ten Nárek zrejme vypadol :( Ľudia sa tu vyjadrujú ohľadom nepokračovania rozbehnutých sérií. Ja som naopak za - Ekho, Okko a hlavne Orbital za mňa rozhodne áno.


dominic.west [19:36 05.03.2019]
Výborne preč s Jednorožcom!!! :-) chceme novinky a nie pokračovania Okka či Orbitalu alebo Ekho... aj keď Ekho asi hej :-) a keď nie tak ho odhlasujeme a keď aj tak nie tak aj tak hej
Adam [21:27 24.04. 2019]
Prodám komiksy:

Nejlepé osobní předání Praha, ale můžu i poslat poštou.

M
Bleach I-IV 120kč za kus

Batman (Snyder) - Soví tribunál paperback.300kč
Smrt nejlepší čas tvého života. 150kč
Smrt vysoká cena za život. 150kč
Sandman I (černobíle) - 150kč
Sandman V-X barevně 2250kč (Paperbacky, stav dobrý, nejlépe najednou)
ARGH! 14,15 90KČ za kus
KOMIKSFEST! 2007,2011,2013,2015. - 50kč za kus

KOMIKSFEST REVUE - 2001,2008,2009(1),2009(2) - 50KČ za kus
Modrá Crew- 3,4 - 130kč za kus.
Lobo kostěj nesrmtelný 200kč

číslo (spíš pište) : 702901853
email: adam.horyna@gmail.com


vvetrovec [19:04 24.04. 2019]
Zdravím,

prodám následující a nejlépe komplet (to preferuji, potřebuji uvolnit místo v knihovně), popř. jednotlivě dle domluvy:

Xena 1-6
Akta X 1-4
Jeskyně Saturn
Gipsy 1
Vlad 1 a 2
Meteor 1
Strygy 1
Jarmark nesmrtelných
Sláine: Rohatý bůh 1
Batman a syn (ne DCKK)

Znovuzrození hrdinů DC:
Batman #1
Batman #2
Detective Comics #1
Detective Comics #2
Green Arrow #1
Flash #1
Flash #2
All-Star Batman #1
Noc nestvůr
+ úvodní speciál

Mail: vitezslav.vetrovec@gmail.com, mobil 728521804 či FB (Vítězslav Větrovec)


Agiru [08:30 23.04. 2019]
Shanim sesity Conan Barbar od Semic Slovart
dekuji za nabidky
ondrej82@gmail.com
Rqquiem, Upíří rytíř 1: Vzkříšení (Schefikův blog)
Liga spravedlnosti vs. Sebevražedný oddíl 2 (Multiverzum)
Skalpy 9: Zatni pěsti (Fantasya)Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž

obrázek k novince - Útok titánů 19 Útok titánů 19

30.4.2019

obrázek k novince - Alisik 3: Jaro Alisik 3: Jaro

30.4.2019

obrázek k novince - Netvora 3: Azyl Netvora 3: Azyl

7.5.2019

obrázek k novince - Arzach / Hermetická garáž Arzach / Hermetická garáž

14.5.2019 (předpremiéra od 9.5. na Světě knihy 2019!)

obrázek k novince - Pérák: Oko budoucnosti Pérák: Oko budoucnosti

14.5.2019 (předpremiéra od 9.5. na Světě knihy 2019!)

obrázek k novince - Královská krev: Svatokrádežná svatba Královská krev: Svatokrádežná svatba

14.5.2019 (předpremiéra od 9.5. na Světě knihy 2019!)

obrázek k novince - Justina Justina

květen 2019