crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW 2019 (PDF verze ke stažení)

Auditorium


Auditorium

strana 8 z 1798    << < 1 2 6 7 8 9 10 11 12 1798 > >>
image
goldschmidchen     16:23 07.07. 2019

Osobně je mi lito, ze TWD konci - autori mohli jit smerem zjistovani, jak se vir dostal mezi lidi a jak ho nejakym zpusobem eliminovat, apod. Myslim si (nebo se spise domnivam), ze je to lito i nakladatelstvi Crew, protoze TWD byl titul, ktery se dobre prodava (pokud se nemylim).
Na trhu se nerysuje nejaka serie, po ktere by prahly stovky ba tisice ctenaru, takze se obavam i vlivu na Crew. :-( :-(

image
Killingjoke     13:12 07.07. 2019

Žlutý Daredevil je fajn komiks, ale co u nás od dua Loeb/Sale rozhodně chybí je Catwoman: When in Rome! Nádherný komiks jak kresbou tak příběhově. Nechápu, že přes úspěch Dlouhého Halloweenu to tady nikdo ještě nevydal.

image
Fimi     07:37 07.07. 2019

2 brum to se pleteš, Zázraky bych bral taky všema deseti, zajímavé pláštěnky mi nevadí...ale ty tu vyjdou pár krát za rok...takového irredeemable bych rozhodně vzal

image
brum brum     01:06 07.07. 2019

Kukky, aniž bych za někoho odpovídal (reakce nemusí být odpovědí), i když mi to určitě podsuneš :-D:
Nemusí přece při zvažování o (ne)vydání něčeho brát v potaz jen prodeje. Znovu vydat už dvakrát vydaný komiks je práce navíc, kvůli které nevydají jiný titul, který vydat chtějí a tady nikdy nevyšel. Můžou mít na seznamu toho, co chtějí vydat za každou cenu, desítky dalších komiksů a pořád se na ně kvůli náloži toho, co vydávají, nedostalo a ten seznam neustále bobtná, tak nejsou už v minulosti vydané tituly prioritou.

Špalku Zázraku se nebojíš, skoro jako by ses za ně přimlouval, ale jakmile to ohlásí, tak si budeš s Fimim notovat, jak se tu vydávají jenom pláštěnky a to, co už vyšlo a dobře se prodává. :-D Já tě moc dobře znám!

image
Kukky88     19:02 06.07. 2019

To Pavlovský: vy si myslíte ze vy se tu Zázraky v té nové edici nebyly prodejně?? Zrovna Zázraky jsou neklasictejsi komiks od Marvelu. Toho špalku bych se fakt nebál....

image
ňouma     16:20 06.07. 2019

brum brum: Jo, to je pravda, taky bych si něco koupil za vyšší cenu když bych to vážně chtěl. Ne za moc vysokou, moc peněz nemám. Ale tohle nebylo zas až něco co bych tolik chtěl. A musel jsem si vybrat jestli chci jeden ten omnibus nebo několik jiných komiksů. Na všechno peníze nejsou. A ze začátku se mi ty omnibusy líbili. Vetřelec vs, Predátor, Hvězdné války, Star Trek, perfektní. Jenže potom jsem zjistil že je to hodně spíš ta vata. Nějaký povídky co ani neměly moc vztah k původnímu ději. Bez původních hrdinů, z jinýho místa a doby, pro mě to bylo mlácení prázdný slámy. A myslim si že lidí jako já je víc. Kdežto přímo fanoušků druhu tohle musím mít je málo. Jasně že nemusím mít pravdu, ale vzít tyhle série a místo omnibusů vydávat ty hlavní příběhy z nich, u ST by to byl Rok 4, tak by to bylo asi mnohem lepší.

image
brum brum     13:40 06.07. 2019 image

J. Pavlovský, těch anotací je víc než hodně, to jo. Byla by škoda, aby případná práce s tím pak nepřišla vniveč, když by to zajímalo jen hrstku lidí a zbytek by se spokojil už s tím, co vyšlo a dali by od nového vydání ruce pryč, i když by to byla prakticky nová kniha.
Každopádně jsem zvědav, jestli Marvels s logem Crwe budou, ať s anotacemi, nebo bez, nebo případně i pokračování.

ňouma, že by při jiné ceně lidi ST kupovali? Mně se tohle moc nepozdává a řekl bych, že cena až takovou roli u těch, co kupují knížky a komiksy obzvlášť, nehraje. V první řadě jdou po tom, co chtějí. To koupí. Stovka sem, pětistovka tam. Jako některé kolosálky, špalky z MDEK, Vendetta, Watchmen a pár dalších titulů, které nebyly nejlevnější, ale prodaly se nebo se dobře prodávají i bez slev, protože lidi jsou po titulu, jedno jestli vypláznou tři stovky, pětistovku, nebo litr. Je to pro ně zajímavý, tak za to ty peníze dají. Pak si už někteří nic nekoupí, protože jim to zruinovalo rozpočet, ale ujít si vysněný komiksy nenechají, i když stojí hodně. Ty omnibusy od Dark Horse byly už mnohokrát v nejrůznějších akcích, v Levných knihách, stejně to vedlo jenom k tomu, že lidi vykoupili první díly, ten zbytek je pořád k dispozici i přes dost snížené ceny v akcích.

image
ňouma     23:27 05.07. 2019

Brum Brum: Jo, přesně tak, trochu se jim to nepovedlo. Proto bylo hodně důvodů, třeba vysoká cena, i když asi cena na jednu stránku byla nakonec asi nižší než u jiných komiksů. Pro mě bylo nejhorší že tam bylo sice něco zajímavý, ale taky hodně vaty co mě nezajímala. Třeba Indiana Jonese jako omnibus beru, to bylo +- stejný všechno, ale kupovat omnibus za takový peníze když mě z toho zajímá jeden příběh, to mě moc nebralo. Crew by to myslim udělala jinak. Vydala by jenom Rok 5 a nějak aby se strefila do nejlepší chvíle. Je to komiks se skutečným Spockem, pro fanoušky perfektní.

image
Pavlovský     22:11 05.07. 2019 image

Brum Brum: Zatím jsme se o bodě jedna a dva čistě bavili jako o nápadu. Čili zatím neřekneme ani ano, ani ne. Může to dopadnout jakkoliv. Jen tedy, ty komentované Zázraky by byl špalek jako kráva! V originále má každý sešit přes sto stran! Něco je trochu navíc, třeba přepis původního scénáře, ale spousta bonusů je hodně zajímavých.

image
Pavlovský     22:09 05.07. 2019 image

Kukky88: Taky se trochu řídíme zdravím rozumem. A bohužel Millar u nás moc nezabodoval ani s věcma, co měli úspěch v kinech jako bylo Wanted či Kick Ass, takže zatím nic dalšího v plánu vydávat nemáme. A už se ukázalo, že scenáristé, pokud to nejsou jména jako Gaiman či Moore, nikoho moc nezajímají, většina lidí je nerozlišuje - čili nefunguje to, že bychom vydali jinou sérii od Kirkmana a kupovali by si ji fanoušci Živých mrtvých. Prostě by si ji s tím vůbec nespojili.

image
brum brum     22:00 05.07. 2019

ňouma, podle akcí na omnibusy, včetně ST, bude BB asi rádo, když to konečně vyprodá, natožpak se hnát do dalších vydání.

Beru zpět ten Den ze Zázraků, on to je v originálu Zázraků fakt Den, i když v původních příbezích Spider-Mana je Noc.

image
ňouma     21:38 05.07. 2019

Dík za odpověď. Doufám že to vydá BBart, když vydal Rok čtyři. A snad to bude jenom minisérie, takže nic z čeho by koukal závazek to vydávat. Jenom sem myslel že pro Crew by to možná byla velká šance. U nás je hodně fanoušků všeho možnýho. Hvězdných válek nebo třeba zrovna Star Treku. A teď je myslím zrovna ideální doba vydat Rok pět, ať už ho vydá kdo chce. Až vyjde komplet v americe. Zatím jsou 3 čísla.

image
brum brum     19:36 05.07. 2019 image

Kukky88, si s Fimim vystačíš a pokecáš i bez všemohoucího. ;-)

Když už jsem se tu po daredevilovsku vynořil, tak bych měl dva dotazy pro J. Pavlovského:

1. Jaké jsou šance pro vydání Žlutého Daredevila? Sale a Loeb se u nás na batmaní úrovni doprodal/doprodává, Smutek z UKK je nedostatkové zboží, seriál DD je i u nás docela populární a přes zrušení se spekuluje, že Daredevil se vrátí, možná i filmem. Váš Rok jedna vyprodaný není a skvělé omnibusy má BB i přes akce stále na skladě, taky nejde o novinku, to asi hovoří proti.

2. S vydáním 1602 a Logana, které vyšly v UKK - nešlo by vydat znovu Zázraky, ale to nové vydání (Annotated)? Ty poznámky zabírají víc než půlku knížky (kam se hrabou poznámky v Z pekla) a se všemi UKK, NHM už by si mohli i čeští čtenáři přečíst ty zmiňované události v komiksech vyšlých u nás. Nebo si přečíst ty originální. Nebo si nečíst nic, ty poznámky jsou totiž tak obsáhlé a zajímavé, že samy o sobě stačí.

Zázraky jsou u nás poměrně populární, nabízejí se v inzerátech za docela dost, ta nová verze z UKK je bohužel barevně dost vyblitá, takže by po dlouhé době solidně udělané vydání bodlo, a mohlo by se to slušně prodávat. Překlad a kontrola těch poznámek by asi byla extra hodně náročná práce. A nový překlad, nebo minimálně úprava, by asi taky byly na místě - v čs. vydáních skoro na konci je "v devátém kole", tím in the ninth v originále je ale myšlena směna, v baseballové terminologii se to takto běžně používá, v originále i v UKK jde o Noc, kdy zemřela G. S., v českých Zázracích jde o Den, kdy... a určitě je tam ještě něco, co úplně nesedí. A když ne to opoznámkované vydání, tak aspoň to tzv. remasterované, kde jsou nějaké bonusy a formát odpovídá třeba Temnému vítězství a je o fous větší než UKK.

image
Kukky88     18:00 05.07. 2019

Fimi: bohužel myslím ze dalšího Kirkmana se nedočkáme a věci z image také ne protože Crwci říkají ze u nás se lidi neřídí podle autorů ale podle filmu a seriálu a tvrdí ze u nás jsou to neprodejne což po mem nabízení tohoto komentáře potvrdí i stálice tohoto webu vsemohouci BRUM BRUM kteri je i mluvčí ;) což je hodně rozhodne hoooodne smutný řídit se jen UKK a DCKK a filmy...... já osobně jdu hlavně po autorech..... jsem třeba zvědavý když se Crew řídí premierani filmu například vydají od Marka Millara Kingsman který maj v plánu další dva filmy.....

image
Pavlovský     16:59 05.07. 2019 image

ňouma: Ne, Star Trek neplánujeme.

image
Pavlovský     09:19 04.07. 2019 image

Jenom připomínáme, že dneska je poslední den, pokud chcete mít doma originál od Dana Černého!

Stačí skočit nahoru a kliknout na DRAŽBA!
obrázek

image
ňouma     21:27 03.07. 2019

Nějak mi nevadí že to skončilo. Ale pro milovníky zombíků je teď DCeased a to je myslím perfektní kandidát na to aby to Crew vydala. Chtěl sem se zeptat, Star Trek: Year Five neplánujete? Star Trek je teď dost populární. Filmy a seriály, jak by se prodával komiks to nepoznám. Ale vypadá dobře. Mám rád ST. S panem Spockem. Ty pozdější, no nevim, něco jo a něco ne.

image
J.     09:34 03.07. 2019

Konec Walking Dead vítám. Nemám rád nekonečný série a když jsem se po koupi 21. dílu dočetl, že nejsem ani v půlce, tak nějak jsem na to rezignoval, ikdyž mě to hodně baví. Ale peněženka není nafukovací. Takhle je šance, že to třeba jednou zkompletuju.

image
Fimi     21:10 02.07. 2019

Tak třeba se bude dál věnovat Outcast a Oblivion song

image
Kukky88     21:07 02.07. 2019

Jako jestli cítil ze by to měl ukončit tak je dobře ze to ukončil a zbytečně to nenatahoval. To mu zase jako tvůrci hodně chválim.

Auditorium

strana 8 z 1798    << < 1 2 6 7 8 9 10 11 12 1798 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Aktuality

Sunstone 2

Pavlovský [22:07 17.08. 2019]
mlaw: Další (a poslední) díl vyjde v první polovině roku 2020.


Sirius.svk [17:28 17.08. 2019]
Občas sa tu ľudia pýtajú na také očividné veci, na ktoré by sa nepotrebovali pýtať keby sa lepšie pozreli na stránku. Že si sa mohol pokojne pýtať aj na druhý. Ale teraz je to moja chyba kedže chodím len do auditória a n....


mlaw [15:19 17.08. 2019]
Sirius.svk: Na jaký díl bych se u článku, který začíná slovy: "Právě vyšel druhý díl" asi tak mohl ptát? :D


Sirius.svk [13:05 17.08. 2019]
teda aka sa pýtaš na druhý diel


Sirius.svk [13:04 17.08. 2019]
mlaw už vyšiel


Hlasujte o další Modré Crwi!

Pepa [16:07 17.08. 2019]
Vyjdou určitě všechny tři když na ně má Crew už koupena práva. -))


Vydali jsme

Superman: Mír na Zemi

TonyT [19:40 17.08. 2019]
Právě jsem uzavřel poslední stránku. Ty kresby se prostě musí vychutnávat je to paráda i příběh je ok, super kniha. Tak snad dojde i na Batmana.


Připravujeme

Zpráva pro Adolfa 1

Yuichiro [10:10 16.08. 2019]
krvinka56? Proč by měli mít kvůli obálce problémy? svastika se běžně vyskytuje na přebalech historických knih z období WW2 i románů, navíc jí měl na deskách i Hellboy Sémě Zkázy.


Edkofdd [02:29 16.08. 2019]
Pavlovsky ok tak to kupujem už iba preto ze tam bude traja adolfovia


My Hero Academia 1

Pavlovský [07:56 16.08. 2019]
krvinka56: je.


Modrá CREW

Darker [14:56 07.08.2019]
Ok, stejně hlasuju pro Orbital, takže ten hlas asi rozhodovat nebude :)


maco [10:55 07.08.2019]
Dobrý prístup Pavlovsky. Paci sa mi taka odpoved :)


Pavlovský [10:53 07.08.2019]
Zase to nehlídáme tak přísně, takže právo hlasování vypínáme s určitým zpožděním... nebo když si vzpomeneme :-). Ale zase tak nám to nevadí. Bereme to, že i když už vám vypršelo, tak jste pro Modrou Crew něco udělal a, abych to řekl vzletně, svá slova podložil činy. Nebo spíš penězi.
Radek [01:18 18.08. 2019]
Prodám:
Green Lantern Omnibus 1-3 (Geoff Johns) - 5000,-
Nové, zabalené.


Collector [11:30 16.08. 2019]
Prodám komiksy v perfektním stavu nečtené:
Temná věž 1-6 za 1.850,-Kč včetně pošty
Disney Zlatá klasika 1-4 za 1.350,-Kč včetně pošty
Planetary 1-2 za 580,-Kč včetně pošty
Requiem 1 za 580,-Kč pošty
rh86@email.cz


Autokineton [00:29 16.08. 2019]
UKK 2: UNCANNY X-MEN. DARK PHOENIX 250,-
UKK 10: WOLVERINE. PROJEKT X 250,-
UKK 18: NEW X-MEN: G JAKO GENOCIDA 150,-
UKK 76: X-MEN: SCHIZMA 150,-
UKK 112: CAPTAIN AMERICA A FALCON: UTAJENÁ ŘÍŠE (NOVÝ)150,-
UKK 114: UNCANNY X-MEN: DRUHÁ GENERACE 150,-
NHM 18: DEADPOOL 450,-
NHM 23: MOCKINGBIRD (NOVÝ) 100,-
NHM 28. IRON FIST (NOVÝ) 100,-
NHM 30: INHUMANS (NOVÝ) 100,-

Waid/Ross: Království tvé (jednou čtené, top stav) 500,-

pokud si někdo vezme alespoň 5 kousků, zdarma přihodím poškozené (leč na čtení stále v pohodě) UKK 16: ULTIMATES NADČLOVĚK, UKK 75: SAMOTNÝ STRACH 2
Něco z toho jsem ochoten vyměnit za Před Strážci: Komediant/Rorschach v broži, případně za nějakého Lucifera od knihy 3 včetně :-)
Osobní převzetí Praha 7, nebo pošta či Zásilkovna
Pérák: Oko budoucnosti (Fantasya)
Wolverine: Starej dobrej Logan (Fantasyplanet.cz)
Královská krev: Svatokrádežná svatba (Multiverzum)Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž