crew.cz | auditorium
CREW - ediční plán 2020 (online katalog)

Auditorium


Auditorium

strana 8 z 1869    << < 1 2 6 7 8 9 10 11 12 1869 > >>
image
ňouma     10:44 12.06. 2020

brum brum: Dík.

image
Ukecaný brum brum     22:02 11.06. 2020

ňouma, buď si jistý, že skoro nikdo necouvne od koupě něčeho, co chce, kvůli tomu pruhu. A ti couvající budou vyváženi těmi, které ten pruh naopak osloví. Zmínky o bestsellerech se taky nedávají na obálky jen tak, fungují. Tohle je něco podobného na ten způsob. V každém případě tě chválím za dobrý komentář. Ty se nezdáš, ale umíš!
Mně by se docela líbilo, kdyby to bylo číslované. Třeba jen na hřbetu, nahoře, v pokračujícím pruhu. Aby to lidi motivovalo ke kompletaci.

Landak, to máš recht, že zařazení těhle dvou do kolekce by bodlo, ale to už je asi pozdě. Ale jestli budou v legendách události (eventy) a komiksy postav, tak by 1602 vlastně byla trošku mimo a ten Logan svým způsobem taky.

image
ňouma     21:33 11.06. 2020

Můj názor k legendám je že mi nezáleží na grafický podobě, ale že by to chtělo zhodnotit všechny názory a najít takový řešení, aby ty obálky přispěly k co nevětší prodejnosti. Protože když to bude mít úspěch tak to Crew nejenom že nezruší, ale bude to asi vydávat tak často jak to jenom půjde. A tím bude větší možnost že dostanu ty komiksy co bych chtěl já, ale je to i větší pravděpodobnost že i ty ostatní dostanou víc co budou chtít.

image
TonyT     21:05 11.06. 2020 image

Crew - tak balík ze Startovače udělal radost a vlastně krom Skalpů nemám nic dvakrát. Jinak Parker Lovec je super a přimlouvám se za další díl a Requiem taky paráda nevím proč jsem váhal.

image
Landak     20:14 11.06. 2020

Zapomnel jsem se zeptat: nove obalky k 1602 a Loganovi s prouzkem pro zajemce by se asi hodne prodrazilo,co? Tyhle knihy do legend pasuji.

image
Landak     20:07 11.06. 2020

Taky se vyjadrim. Chci vetsi skalu cerveny v pruhu. Bilou linku o polovinu zuzit. Ruku o 1,2 cm posunout dolu a napis dole smrsknout o 70 %. Takovou obalku koupi o 12 lidi vice nez puvodni vasi.
Fraji, misto otirani se o obalky nebo lidi tady se nech nekym poucit o tom,co je konstr.kritika. Taky proc nicim neopravnena premira sebevedomi skodi. V posl.rade co znamema konec debaty.

image
brum brum     18:51 11.06. 2020 image

"Já jsem taky mlčící většina a co se týče těch obálek, tak já si myslím, že nevím.:) "

Hele, ono to je ale celkem trefné. Libí nelíbí, vždyť to je detail a je celkem jedno, jestli to tam bude, nebo ne. Šéfíci to tam mít chtějí, kvůli řadám klasik, legend, tak když to není vyloženě odpudivé, což prostě není, tak proč to hanit způsobem, jakým to tu někdo dělá. Jestli to někdo odrazuje od koupě, tak je otázka, co ho odradí příště a jestli spíš nehledá záminky být negativistický za každou cenu.
Někteří si zvykli na to, že kucí z Crwe jsou dobrota sama a jsou nakloněni diskuzi úplně o všem, skoro u všeho vysvětlují proč a jak, tak jim přijde normální místo slušného a normálního "mně se nelíbí, nešlo by to jinak" psát stylem Hej počkej, tohle změňtě, to je hnus, to si JÁ prostě nekoupím. Tak si to, v..e, nekupuj.

image
brum brum     17:35 11.06. 2020 image

Ukecaný brum brum je ukecaný proto, že je morální povinností autorit a učenců ukazovat ostatním směr. Ukecaný brum brum tam, kde někteří prezentují své názory jako fakta (v tomto případě "spíš to hyzdí dojem, se to fakt nehodí"), prezentuje své názory. Pokud zrovna neprezentuje fakta, protože jako morální autorita a učenec si to může dovolit. Vidí totiž dál, mnohem dál. Ukecaný brum brum zná rozdíl mezi konstruktivní kritikou a hnidopišstvím za každou cenu. Já o sobě málokdy něco napíšu, a už vůbec ne sebechválu, je mi to vyloženě proti srsti, ale tentokrát jsem se musel ozvat, už to nešlo dále snášet.

Lenny, černá a červená je osvědčenou kombinací. V designu a tak, nemyslím zrovna to, že to ženské vědí a využívají.
Tady je to vztah hlavně černá-červená, bílá-žlutá.
Což samozřejmě neznamená, že se to musí každému líbit, o tom žádná.

Jak tam v pravé části ta červená přechází do světlejších tónů, tak mně se líbí, jak to jde s tou rukou pěkně dohromady. Ale tady se asi stejně bavíme o jedné obálce a u dalších to může být jiné. Pokud mají páni ředitelé nějaký záměr a ten pruh je toho součástí (uvnitř knížky nebo na zadní obálce to postrádá smysl), tak tam něco prsknout musí.

Foreste, ty bys měl přispívat do zdejších debat více, máš co říci!

Původně jsem tu měl ještě odstaveček, kde píšu něco o sněhu, ale smazal jsem ho, sem to nepatří. Ale co sem patří je to, jaké vášně vzbudí proužek na obálce, ale za zásahy do díla, která jsou neopodstatněná (už brzy se dozvíte víc), jsou jiní poplácáváni po zádech :-D Nemají to crewní šéfíci lehké, nemají. Soucítím s nimi. A obdivuji, jak se ke kritice staví. Žádná agrese z jejich strana, ani skrytá. To dokáží jen silné osobnosti. Asi proto jim tak rozumím, jsem také takový.

image
brum brum     17:12 11.06. 2020 image

Kdyby někdo netušil, a chtěl se vyjádřit, o čem je řeč, tak jde o tohle https://bit.ly/3hkM9RZ

Právě jsem se vrátil z debaty levicových intelektuálů (téma "Není levice jako levice"), kde jsme při diskusi popíjeli čaj, cumlali nožičky brýlí při přemýšlecích pózách a měli nohu přes nohu (nikdo neklečel, nikdo!), a samozřejmě se k tomu, co tu padlo, musím vyjádřit. Cca v 17:30 čekejte mé vyjádření.

image
Lenny     13:15 11.06. 2020 image

Přidám se k Fryovi, taky se mi to nelíbí. Tahle obálka stojí na černo-žlutých odstínech a červenej pruh to úplně rozbíjí

image
Gmork     12:39 11.06. 2020

Já jsem taky mlčící většina a co se týče těch obálek, tak já si myslím, že nevím.:)

image
Fry     12:34 11.06. 2020 image

Forest: Hele ty věčně mlčící většino :) to že napíšu že něco není vyloženě oku lahodící ze mě nedělá hned frfňající menšinu. Nejvíce ukecaný je tady brum brum, který za každou cenu musí vždycky projevit svůj názor.

To že tady jednou za čas napíšu nějakou svou konstruktivní kritiku ze mě hned nedělá to čím mě prezentuješ. Takže tak.

image
Forest     10:35 11.06. 2020

Mě se teda obálka Wolverina v tý edici Marvel Klasiky vyloženě líbí i s tím proužkem. A takovou edici Marvelu i DC rozhodně kupovat budu, pro mě je to plus.
To jen, aby se projevila i mlčící většina místo tý věčně frfňající menšiny :-)

image
Fimi     22:51 10.06. 2020

A kolik těchto klasik bude ročně? Třeba dvě Dc a dvě Marvel?

image
brum brum     20:05 10.06. 2020

ňouma, moc bych na to u toho BB artu nesázel.

Já tuhle novou crewní řadu pochopil tak, že tam budou legendární komiksy, ať eventy, nebo to nejlepší jednotlivých postav. Co třeba vyšlo v kompletech a je lidmi vyhledáváné a dobře hodnocené, nebo právě to, co tu nevyšlo a přitom jde o to nejlepší z Marvelu/DC. Ty Krize jsou sice významné, ale že by to byly samy o sobě nějaké extra pecky, nevím nevím.
V každém případě uvidíme, rád se nechám překvapit a snad nebude smršť otázek na to, co všechno tam bude a co ne. Ať jsme trošku napnutí.

image
ňouma     17:46 10.06. 2020

brum brum: Vůbec nemám ponětí. Původně to mělo vyjít, pak zase snad nemělo, ale teď se BBart zase víc pustil do DC, tak třeba budou i dřív plánovaný speciály. Vydali třeba z New52 Forever Evil. Final Crisis je ale starší, míň aktuální než New52, tak na to moc nespoléhám. Problém je i to, že sice Final Crisis není nic rozsáhlýho, ale bez Countdown to Final Crisis by to asi nebylo ono. A Countdown je 52 čísel, to je hodně.

image
brum brum     14:08 10.06. 2020 image

J. Pavlovský, ta hlavička se mi vyloženě líbí. A tady jde s tou černou skvěle dohromady.

Co se týká koupě nekoupě, tak postav je v Marvelu přehršel a jenom nápis Wolverine plus ruku může spousta průměrných konzumentů komiksové zábavy přejít, ale když je tam to zařazení do celku v podobě toho velmi hezkého pruhu s nápisem MARVEL, tak je to trkne a hned na to koukají jinak než jako na ruku a nějakého Wolverina. Navíc lidi rádi kompletují, takže když budou ty komiksy v rámci nějakého celku, tak si spíš koupí i to, co by třeba nekoupili. Je to pro jejich vlastní dobro.

Já si to koupím, i když jsem Wolverina nějak moc nečetl, abych vyvážil počty. K tomu přihodím i Logana. No a časem žlutýho Daredevila, který tam jistě vyjde ;-D A že bude i DCčko je skvělý. To by tam mohl být Superman s All-Star Superman a Secret Identity. Nebo levicový neintelektuál Green Arrow.

Ti co jsou zodpovědní za tyhle crewní nápady by měli dostat přidáno. Fakt.

ňouma, Inf. Crisis a Final Crisis nevyjdou, ne? Se speciály je konec, nebo se něco změnilo?

Red Stripes Matter!

image
ňouma     13:09 10.06. 2020

Pavlovský: Řady klasiky od Marvelu a DC by byly skvělý. Nemáte zatím nějakou představu jak moc do minulosti půjdete a jak až moc rozsáhlý věci chcete vydávat? Byly by perfektní takový jako No Mans Land nebo Countdown to Final Crisis. Jenom je to dost rozsáhlý. Ale důležitý. Hlavně jestli fakt vyjde Final Crisis v DC komiksovým kompletu.

image
t_gon     12:04 10.06. 2020

Pavlovsky:
Blame je super a kdyby to vychazelo u nas, rad bych ozelel Master edice. Ten pribeh tma neni nijak extra kosaty, ale kresba je skvela, brutalita taky a celkove ten "Matrix" svet ma sve kouzl oa neni v manze prilis okoukany. Navic je to uazvrene a nijak extra dlouhe. Jinak fakt doporucuji ten Netflix film, ktery potesi audiovizualem a ten svet vykresli perfektne...

image
Fimi     12:01 10.06. 2020

JP no super takže nějaké superhero Marvel dc jakože MDEK skutečně chystáte? To je paráda že rozjedete nějakou takovou edici...jsem zvědav po čem sáhnete tedy z těch klasik...jako ono venku vychází tzv Complete Collection, kde jsou vždy nějaké runy rozdělené do tpb po dvou třech volumkach... Např Annihilace omnibus vychází na dva díly Complete Collection edice...to tedy mám čekat něco takového od vás?

Auditorium

strana 8 z 1869    << < 1 2 6 7 8 9 10 11 12 1869 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Aktuality

PRAVDA O ŘADĚ MODRÁ CREW!

Pavlovský [09:36 07.08. 2020]
Klasická CREW se prostě přežila. Táhli jsme ji fakt dlouho, různě se experimentovalo... a jak je vidět, pořád se snažíme nějaký podobný projekt držet - viz teď Modrá CREW, která je v podstatě nástupcem. Ono by to asi i b....


Kunilingus [08:35 07.08. 2020]
rozumné


ňouma [22:01 06.08. 2020]
krvinka56: Jo, přesně tak. Původní magazín Crew byl perfektní. Bylo to úplně průkopnický. Dneska si snad ani nikdo neumí představit kolik komiks časopisů a sérií po převratu začalo vycházet, a většina jak rychle začla ta....


krvinka56 [11:52 06.08. 2020]
Super tohle budezajímavé a jsem rád že se Modrá Crew uchytila může pokračovat. Je ale škoda že to nejde se základní Crwi konec konců to je základní kámen tohoto vydavatelství. I když si myslím že by tu byla šance na znov....


Pavlovský [09:26 05.08. 2020]
Brum brum a spol: Tak částečně jsme nahradili ty textové věci Komiksářem a Volejte ředitelům. Ale samozřejmě, jako vydavatelé jsme dost ohraničení. Nemůžeme dělat recenze na u nás vydané komiksy, protože není možné, abyc....


Wolverine: Zrození

ňouma [22:19 06.08. 2020]
Ještě nám neřeknete co plánujete s Legendama DC? Jestli chcete vydávat události jako No Mans Land, doufám že chcete, nebo kompletovat zásadní věci z DCKK, to doufám že taky chcete, nebo něco jinýho. Jestli to bude to co ....


Připravujeme

Gantz 5

Pavlovský [09:16 02.08. 2020]
Ano, Demon Slayer se plánuje. Ostatní zatím ne.


Matashiro [23:53 01.08. 2020]
Otázka: Dubou se v budoucnu produkovat knižní série jako: Deadman Wonderlan,Demon Slayer,Kengan Ashura,Beastars a Parasyte. Předem děkuji za odpověď.


Ms. Marvel 1

Lenny [21:39 01.08. 2020]
Gwenpool má skvělou solovku, ale pro český trh to není úplně ideální komiks (navíc se pořádně rozjíždí až od trojky). Zrovna v tom Rocketovi je asi nejvíc out of character


Pavlovský [18:40 01.08. 2020]
Písmenka a číslice: Gwenpool se objeví v dalším komiksu Rocket a Groot, který vyjde začátkem příštího roku. Je to docela pěkný crossover. Samostatnou řadu s ní nechystáme... myslím, že už ani nevychází. Nějako dobu vystu....


Modrá CREW

LoganCZ [09:40 01.08.2020]
Souhlasím s navýšením počtu čísel na 6. A pak mám otázku k předplatnému - zmizelo mi ze Sendu (kde mám předplatné i na pár dalších věcí). Bude to již na stálo či je to jen dočasná věc? Upřímně nevím, kdy mi končí předplatné a mám platit znovu.


Charvos [09:02 30.07.2020]
@Civas: problem s pravy neodpadl. odpadlo jen hlasovani. Prava se musi porad porad platit :)


Civas [14:56 22.07.2020]
Dobrý den. Na zvýšení počtu čísel za rok se tu několikrát ptalo. A souhlasím, že při aktuálním vývoji by to mělo smysl, i kdyby jen třeba o jediné číslo (ať již jako řádné nebo "speciál"). Když odpadl problém s právy a spojený s hlasováním. A pokud opravdu se chcete začít věnovat i delším sériím (6 čísel = 3 MC). "Zabít" 3/4 roku jedním delším komiksem by tak nebylo zrovna šťastné řešení.
Radek Blacksad [13:03 07.08. 2020]
Predám

(možný osobný odber v Košiciach) alebo poštou/zásielkovňou aj do SR/ČR (plus poštovné)

Všetko v bezchybnom stave.

Baltimore 1 - 10 eur
Baltimore 2 - 10 eur
Batman - Já jsem Gotham (brož.) - 8 eur
Pochmurný kraj 1 - 10 eur
Výprava za ptákem času (brož.) - 17 eur
Sláine Poklady Británie (brož.) - 13 eur
Moby Dick - 8 eur
Černá palice 1 - 10 eur
Goon 1 - 10 eur
Zaklínač 1 - 8 eur
Sága 1 - 9 eur
Zámek a klíč 1 - 11 eur
Zámek a klíč 2 - 11 eur
Zámek a klíč 3 - 11 eur
Zámek a klíč 4 - 11 eur
Goon 2 - 9 eur
Myší hlídka 1 - Podzim 1152 - 13 eur
Netvora 1 - 9 eur
Ghost in the Shell - 9 eur
Bílý láma (brož.) - 15 eur
Umbrella Academy 1 - 10 eur
Batman 01: Soví tribunál - 9 eur (brož)
Batman 02: Soví město - 9 eur (brož)
Batman 03: Smrt rodiny - 9 eur (brož)

píšte na mail - radoslav.benko@gmail.com


Radek Blacksad [12:58 07.08. 2020]
Predávam

Československú komiksovú legendu BUBLINKY (vychádzalo to u nás v rokoch 1990, 1991 a 1992).

Mám viac čísel, najlepšia možná kvalita (od doby vydania zabalené), pre viac info píšte na radoslav.benko@gmail.com


Collector [09:55 07.08. 2020]
Prodám následující komiksy v perfektním stavu:
Hra o trůny - grafický román 1-4
Střet králů - grafický román 1
Potulný rytíř
Přísežný meč
Tajemný rytíř
Ultimate Spider-Man 1-18 + Ultimate: Fantastic Four + Ultimate Spider-Man: Venom (jako celek)
Deadpool 1-8 + Spider-Man/Deadpool 1-4 (jako celek)
Flash: Znovuzrození
Batman: Návrat temného rytíře
Batman: Můj temný princ
Batman a syn
Batman a Robin: Znovuzrození
Batman R.I.P.
Batman: Země jedna
Batman: Deset nocí s KGBeastem
Barbarela
Planetary 1-2
Doctor Who Dvanáctý Terorformace
Bratrstvo krve
Nesnáším pohádkov 1
Sága 1-9
Norge 1-3
Koda 1-2
I.R.S. 1-2
Vážní zájemci pište prosím na rh86@email.cz
Ceny dohodou, aby vyhovovali oběma stranám.
Osobní předání možné po domluvě v Brně a okolí.
Královská krev: Pomsta a vykoupení (Děti noci)
Královská krev: Pomsta a vykoupení (Děti noci)
Berserk 1 (Wargaming)Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž