crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW 2019 (PDF verze ke stažení)

Auditorium


Auditorium

strana 8 z 1815    << < 1 2 6 7 8 9 10 11 12 1815 > >>
image
Lenny     19:54 06.10. 2019 image

Fimi: Já bych spíš z Marvelu čekal něco jako Captain Marvel, Immortal Hulka by filmoví fanoušci asi úplně nepobrali.

image
ňouma     23:01 04.10. 2019

Pavlovský: Je škoda že když vy děláte radost nám že nemůžete dělat víc radost sobě. Tím myslim jak jste psal že byste chtěl Buffy ale nemůžete ji vydávat protože by se neprodávala. Přál bych vám aby se prodávala. Ale s tím jak tomu říkáte pulp děláte radost nejnom sobě ale i mně. To já mám moc rád. Mám rád třeba Tarzana, ale toho už zkoušeli několikrát a nefungovalo to. Takže to asi nemá cenu zkoušet znova. Možná by se ujaly věci jako Jungle Girl nebo Sheena. Kromě toho že je to perfektně nakreslený tak asi asi by o to byl větší zájem než o Tarzana. I mezi lidma co nemaj rádi ty pláštěnky. Ale to jenom dohad. Možná i He-man, ten je sice superhrdina ale spíš ve stylu toho pulpu.

image
Pavlovský     22:35 04.10. 2019 image

brum brum: díky!

image
Charvos     22:28 04.10. 2019 image

robur: podivej se treba na crewni eshop:
- hellblazer: tezke casy, Vraždy a housle, hitman 1 - porad skladem, tyhle veci koupis prakticky vsude i kdyz vysly pred vice nez 10-ti lety
- myty taky moc nefici, parker skoro vubec, a co psali v minulosti tak to to se skalpama taky nebylo uplne super

kdyz si zminil bbart, tak v nejakem rozhovoru rikal buchal, ze treba planetary v comicspointech prodali za rok 2 kusy

image
brum brum     22:23 04.10. 2019 image

J. Pavlovský, tady je odkaz na screenshot: imgur.com/9QbjPw1

Zkoušel jsem to i na jiných prohlížečích, jestli to není něco u mně, objevuje se to i na nich.

image
robur     22:16 04.10. 2019

Fimi: Zapomněl jsi na Usagiho. Možná, že už od příštího roku se také nebude mít co vydávat.

Špatně prodejný titul? Co to vlastně je? Kdysi BBArt tvrdil, že se komiks špatně prodává, ale ve skutečnosti to bylo jen o tom, že prodejnost jeho titulů nebyla taková, jakou BBart předpokládal. Co dnes Crew považuje za špatné prodejní výsledky, může jiné, menší, nakladatelství brát jako dobré. Doufejme tedy, že se objeví někdo další. Zatím takové podobné skoky přinášely pro čtenáře jen užitek.

image
Fefty     22:16 04.10. 2019

Jasně, rozumím. Já osobně jsem spokojený, pořád kupuju podstatnou část produkce, včetně superhrdinských nebo těch dětských (pro dcery, ale čtu to s nima, úspěch slavil třeba Shazam a Alisik). A je to čím dál těžší financovat, jak je toho tolik. Takže čtyři pět věcí z tohohle ranku mi naprosto stačí :-)

image
brum brum     22:09 04.10. 2019

J. P., je to tam jako homepage, doporučuji navštívit a zajímavý odkaz.

image
Pavlovský     22:08 04.10. 2019 image

Jinak ale když to vezmete, tak ano, hladina amerických nesuperhrdinských komiksů zůstává tak zhruba na stejné úrovni a přibylo víc dětských komiksů a komiksů z herních a televizních světů. Ovšem taky se rozjela Modrá Crew, která přináší moderní evropský komiks, zrychlilo se vydávání MDEKů, přihodili jsme i erotiku, z mangy jsme vytáhli Tezuku a dalšího Ita... a velké malované věci ve stylu Requiem či Královské krve. Takže nemám pocit, že bychom to nějak zabalili. A věřím, že příští rok si tam každý něco najde.

image
brum brum     22:06 04.10. 2019

Fefty, tak kdysi to mohlo jít proto, že na to v Crwi sázeli a pak jim realita otevřela oči.

Nemyslím, že by ty čtyři řady, Skalpy, Mýty, Lucifer a Živí mrtví byly nekomerční řady, spíš naopak. Ale u nás se neprodávají (nebo ne tak dobře asi). Teda až na ŽM. Naopak Crew jede pár řad, které se jako komerční hity od začátku moc netvářily (v Modré Crwi, v MDEKu například) a pak jsou na prvních místech žebříčku nebo se dělají dotisky. Žoldnéř je podobný případ, je to starší, ředitelé o tom mluvili nebo psali jako o díle, které chtěli vydat vždy, jako takový komiksový dloužek, takže dost možná s rizikem, že se to prodávat dobře nemusí.

Když už jsem u toho Ž., tak by si mohli v databázi opravit žánr, je to sci-fi, označil to tak autor, jak to vysvětluje J. P. v diskuzi tam, této sci-fi se říká medieval futurism, jde o subžánr sci-fi. Zatím jsem neotevřel čs. vydání, ale v tom zahraničním v nějakém díle, jestli si to pamatuju dobře, je zmínka o jiných světech/civilizacích, což vede k tomu, že jde o sci-fi. Jinak by nemohli mít na úrovni vývoje, který je v Ž., potuchy o existenci jiných světů/civilizací.

image
Pavlovský     22:03 04.10. 2019 image

brum brum: Kde přesně jsou ty odkazy? Na první pohled je nevidím.

image
Pavlovský     22:01 04.10. 2019 image

Fefty: Dřív jsme víc věřili v sílu "hardcore" komunity a zkoušeli to. Navíc, jak je těch komiksů na trhu přece jen víc, tak mají mnohem menší čas na to, aby oslovili čtenáře a snadněji zapadnou. Ale pořád to prubujeme, i na příští rok máme čtyři, pět knížek či sérií z tohohle ranku. Ale osobně do téhle kategorie "děláme si radost" řadím tenhle rok třeba Storma a Žoldnéře, které mě samotného hodně baví (ale člověk musí mít slabost pro pulpové příběhy).

image
brum brum     21:52 04.10. 2019

J. Pavlovský, tu někdy vyloženě hnidopišskou kritiku si tak neberte, to se opakuje pořád dokola pár lidí.

Máte v profilu odkazy na ten turecký eshop, od toho útoku z minulého týdne. :-)

image
Fefty     21:48 04.10. 2019

Brum brum má určitě pravdu, ale myslím, že tu nikdo neřeší 3 nové neprodejné řady, které mají 10 a víc dílů. Fimi se ptal na případnou náhradu za skončené nekomerční řady, ale nikde nepsal, že jich musí být víc a že mají mít hodně dílů (klidně jedna pětidílná). Prostě někteří věrní příznivci vydavatelství věří, že když to šlo kdysi, navíc v době, kdy ani zdaleka neměli takovou produkci jako teď, tak že by to mohlo jít zase. Pokud však tyhle série byly finanční katastrofy, rozumím tomu, že se tady bude vydávat jen to, co chce dav. Za to si můžeme sami, z toho Crew vinit nemůžeme. Naopak - poslední dva roky je u nás tak obrovský výběr, o kterém se nám ještě nedávno ani nesnilo a Crew na tom má nemalý podíl.

image
brum brum     21:48 04.10. 2019

Pláštěnky mohou vycházet proto, že jsou úspěšné. A pokud je něco úspěšné, tak je o to zájem. Nedává pak smysl je nevydávat bez ohledu na to, kolik už jich vychází.
Taky mohou vycházet proto, že tu někdo rozjel několik megalomanských řad (komplety) ze setrvačnosti, nebo z jiných důvodů, samozřejmě. Ale spíš bych se klonil k té první možnosti, že je po tom hlad.

Za další a další pláštěnky budu rád, zvyšuje se tak šance, že vyjde něco, co zrovna mě zajímá, ať jde o příběh nebo o postavu. Ostatně, čím větší bude hlad po pláštěnkách, tím spíš vyjde něco z toho Vajglandu, nebo jak se to jmenuje.

Jinak... Za celou obec levicových intelektuálů vás musím za to, že jste se ve středu kvůli smutku zdrželi komentářů, pochválit.

image
Fimi     20:14 04.10. 2019

Nouma, budu skutečně rád, když namísto Walkind dead, Skalpů, Mez řádky skutešně nedá Crew další pláštěnky, těch tu už vychází skutečně plná prdel a komiksy nejsou jen superhero...myslím, že takový Deadly Class, East of West by se chytilo...předpokládám, že přítí rok stejně vyjde daší nový Marvel a DC, Immortal Hulk, Strange od Catese a možná ten Venom od Catese také...to jsou podle mě nejpravděpodobnější serie co by Crew nasadili...

image
ňouma     17:55 04.10. 2019

Pavlovský: Aspoň se snažíte vydat co jde. A díky Crwi a BBartu máme taky hromadu suprhrdinských komiksů. Hlavně z DC. Ze čtyř hlavních postav DC máme samostatný komiksy tří. A ten čtvrtej mi nechybí. A navíc Aquamana, Green Arrowa a Flashe. Takže já si rozhodně nestěžuju. A když k tomu občas přidáte něco jako Žoldnéře tak z toho skáču.

image
Pavlovský     17:27 04.10. 2019 image

Bohužel Brum Brum má pravdu.

image
brum brum     15:11 04.10. 2019

Tak on je rozdíl mezi vydáváním špatně prodejných titulů, které ale vydají, právě proto, že to je Crew a nikdo jiný to nevydá, a špatné prodejné řady, kde těch dílů je několik, někdy deset a víc. U tří takových řad to může být přes dvacet komiksů, které se budou blbě prodávat a bude to jasné od druhého třetího dílu. S tím by se pak opravdu s**l ty další roky jen blázen a nejde jen o prachy, ale o vědomí, že čas a energie přijde vniveč, protože si to přečte pár desítek lidí. Ze kterých to tady pak ještě dva tři strhají za to, že bublina na straně 23 je posunuta oproti originálu o půl centimetru a u druhého dílu je posunuté logo o centimetr a nesedí to v knihovně.

image
Fefty     11:53 04.10. 2019

Tak jasně, že nikdo nechce jít do rizika neprodejné řady - na druhou stranu dlouhá léta jsem vnímal Image vašeho nakladatelství jako "vydáváme Simpsonovy, Garfielda a mangy, abychom mohli vydávat i kvalitnější věci pro fanoušky, které se tak dobře neprodávají". Díky tomuhle "srdcařství" máte mezi místní komunitou výjimčné postavení, takže by byla škoda, kdyby se na tohle rezignovalo a rozšiřoval se jen ten segment pro děti, hráče her a diváky seriálů. Ale já myslím, že to nehrozí, že něco vymyslíte :-)

Auditorium

strana 8 z 1815    << < 1 2 6 7 8 9 10 11 12 1815 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Aktuality

Nový CREWní e-shop!

Pavlovský [08:33 20.10. 2019]
Fry: Přeposílám programátorovi. Sorry.


Pavlovský [08:32 20.10. 2019]
Kubas: To tam ale máme! Samozřejmě, u crewních věcí... a spíš u těch novějších, ale od určité doby to tam máme.


Kubas [22:06 19.10. 2019]
nepřemýšleli jste o náhledu prvních pár stránek (nebo pár náhodných z knihy)? u některých komiksů, které absolutně neznám, by bylo fajn mrknout aspoň na styl kresby


Fimi [21:09 19.10. 2019]
Chybí mi wishlist jinak perfektní


Fry [08:11 19.10. 2019]
ani tohle sem nepsal já


Připravujeme

Komiksové čtení - 1. číslo

Pavlovský [22:58 18.10. 2019]
Obsahově je to ochutnávka, takový výběr toho co už vyšlo a co by třeba mohlo mladší čtenáře zaujmout. A uvidíme, co to udělá.


ňouma [22:45 18.10. 2019]
brum brum: Perfektní nápad.


brum brum [21:30 18.10. 2019]
Tak vykrádačka těžko, to spíš „vykrádačka" nebo výběr. Tohle je dobrý nápad. Já už měl dvakrát rozepsaný komentář s dotazem a ideou ohledně takového magazínu, i když digitálního, který by nahrazoval starou Crew, a....


ňouma [21:27 18.10. 2019]
Já jsem přesně nepochopil jestli v tom budou jenom věci co už někde u nás vyšly nebo něco novýho. Třeba Superhrdinky jsou i věci co nejsou v normálních knížkách co tady vyjdou. A proto to u nás nevyjde, protože nemá jak.....


Fry [19:36 18.10. 2019]
no to jsem pochopil :D ale přijde mi to jako trochu vykrádačka ze všech dětských komiksů co tu vychází :)


Modrá CREW

Karel_6969 [09:22 12.09.2019]
Maco: Teď by to nešlo. Pokud se nepletu tak třeba Orbitalu je zatím 7 dílů a na osmém (originálním) se teprv pracuje, tudíž se teď hlasovalo o 5 a 6 a sedmý samostatně by se nevydal. A myslím, že podobně to bylo i u ostatních sérií. Proto se hlasovalo pouze o jedné knize, tedy dvou původních sešitech.


zipiik [16:52 11.09.2019]
Ono je fajn, že v Modré Crwi vycházejí i další věci, než dokola Ekho-Okko-Orbital. Chtělo by to najít způsob, jak dovydávat delší série, o které je zájem, než je nechat mezi sebou tlouct v hlasování. Třeba na střídačku, 2x ročně "Modrá Crew Speciál - letní/zimní".


maco [21:19 03.09.2019]
Ale mohli by byt dva. Orbital boli dva, hrobár, ekho... Skoda ze nepokracujete v zabehnutom. :)
Grrrr [22:46 18.10. 2019]
Prodám.
Vše v super stavu. Platba předem. Při více kusech pošta zadarmo.
Osobně Svitavy (jednou měsíčně Praha a Pardubice). Pište: mishaag@seznam.cz
ABC speciál - podzim 2008 60,-
Crew #07 100,-
Dobyvačné armády 400,-
Druuna 1+2+3 (pevná vazba) - komplet za 3000,-
Holka z H.O.P.P.E.R.S. 100,-
La Perdida 100,-
Lady Mechanika 400,-
Lady Mechanika 2: Tabule osudů 400,-
Lady Mechanika 3 400,-
Marvel 1602 400,-
Mechanická Maggie 100,-
Noci s Desdemonou #1: Dětská křížová výprava 50,-
Rabínův kocour #2 - Malka, král lvů 140,-
The Ghost in the Shell 1.5: Human-Error Processor 200,-
The Ghost in the Shell 2: Man-Machine Interface 200,-
Thorgal #19-23: Neviditelná pevnost 480,-
Unesená 200,-
Zaklínač #03: Prokletí vran 200,-
Zaklínač #04: Z masa a ohně 200,-


the genius [21:32 17.10. 2019]
Prodám:

Babylon Berlin - 249 Kč
Batman: Konec hry (HC) - 249 Kč
Batman Hřbitovní směna (paperback) - 299 Kč
Batman Já jsem Gotham (paperback) - 149 Kč
Batman Já jsem Sebevražda (paperback) - 149 Kč
Batman Já jsem zhouba (paperback) - 149 Kč
DCKK Batman Dynastie temného rytíře - 149 Kč
DCKK Batman Zrození démona 1 - 49 Kč
Mýty/Fables Vol. 12-22 (EN, paperback) - jako celek za 1 399 Kč
Iron Man Extremis - 149 Kč
Kůstek - komplet všechny díly + navíc 1. a 2. díl zvlášť, jak vyšly v magazínu Pevnost (paperback) - jako celek za 1 299 Kč
Lajka - 199 Kč
Letní blondýnka - 49 Kč
Mrtvý nebo živý - 199 Kč
Punisher Max: The Complete Collection Vol. 7 (od Aarona, EN, paperback) - 399 Kč
Sex Pistols - 99 Kč
Superman: Co se stalo s mužem zítřka 199 Kč
UKK Avengers Rozpad - 99 Kč
UKK Avengers Zrození Ultrona - 99 Kč
UKK Fantastic Four: Příchod Galactuse - 99 Kč
UKK Hulk Tiché výkřiky - 99 Kč
UKK Iron Man Démon v lahvi - 199 Kč
Usagi Yojimbo - komplet v češtině vydané díly 1-32 + speciály Vesmírný Usagi, Yokai a Senso - jako komplet za 3 499 Kč
Walking Dead vol. 25-32 (EN, paperback) - jako komplet za 999 Kč
X-Men G jako Genocida - 159 Kč
X-Men Impérium - 199 Kč
X-Men Schism (EN, paperback) - 199 Kč
Zaklínač Liščí děti - 149 Kč
Zámek a klíč - kompletní série v pevné vazbě - jako komplet za 1 499 Kč

Čistka knihovny, vše ve velmi dobrém stavu. Ideálně osobní předání v Brně, jinak Zásilkovna.

Zájemci pište na vaclav.bazenov@gmail.com


rooty [19:52 17.10. 2019]
AKTUALIZACE:

Nabízím:

Aktuálně kompletního Goona, který vyšel v CR včetně vyprodaného 3 dílu. Konkrétně 0-9. Stav všech knížek je perfektní!

Cena 4500,- Kč

Dále nabízím téměř kompletní vydaní Hellboye vydaného Comics centrem. Jedna se o díly 1-12. Chybí pouze 10. Dále k tomu přidám samostatne knihy Hellboy - Půlnoční cirkus a Hellboy - Neuveritelne pribehy
Cena 5000,- Kč

Pekelná knižnice 2+3 - 5000,- Kč
Preacher - kompletní série 1-10 - 6500,- Kč
Y- poslední z mužů - 1-10 (kompletní série) - 2200,- Kč

Dr. Strange 1+2 - 300,- Kč
Punisher - Otrokari 150,-Kc
Preacher 1+2 - 1000,-Kc
Saga 1 - 200,- Kc
Rebirth Wonder Woman - Lzi - 150,- Kc
Skalpy 7 - 250,-Kc
Vrazedna tajemstvi a dalsi pribehy 300,- Kc
UKK - Avengers rozpad - 200,- Kc
UKK - Spiderman - Navrat - 100,- Kc
MDEK - Druuna 2 vaz.( zabalena) - 1000,-Kc
MDEK - Temnymi cestami vaz. (Zabalena) - 650,-Kc
Strazci 2. vydani - 800,-Kc

Angl. Paperbacky:
Saga 1 - 100,-Kc
Sandman 1 nove kolorovani - 150,- Kc
Sweet tooth 1 - 100,-Kc
Daytripper broz. - 200,-Kc
Zero 2 - 100,-Kc
Hellboy 12 paperback polsky 100,- Kc


Předaní ideálně osobně v Ostravě, případně poštou

Kontaktní email: rooty85@seznam.cz
Avengers 2: Světové turné (Schefikův blog)
Sandma 4: Údobí mlh (barevné vydání) (Multiverzum)
Batman v černé a bílé (Schefikův blog)Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž